-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']masakra.....nie chcialam tego pokazywac swiatu..ale wasze podle humory mnie zmusily......zaraz nastapi armagedon:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa dawa tego armagedona bo ja już do domu lece [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='AśkaK']Hehe, facet na razie sam się spakował i poooojechał! Wykopy robić!:lol: Ale pechulec bo ja w weekend się przemieszczam...do Bielska!:roll: Ty na pólnoc, to ja na połudie!:evil_lol: ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uciekasz przedemną?? :cool3::cool3::cool3: do bielska też mam rzut moherowym beretem :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] :oops:stydam, ale to silniejsze ode mnie - zapomniałaś że planuję jeszcze ruska :diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz... jeszcze rusek...:mdleje: poliglotko... tyle języków poznasz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pegaza']aaaaa a cenowo się lepiej opłaca robic tam zakupy w Ikea czy bliżej macie poprostu?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi... zagadamy blogasa Justynce- cenowo różnie- co nieco tańsze, co nieco droższe ale większość taniej - my jedziemy zawsze po to co tańsze, mamy bliżej, świetna prosta droga.... no i mamy mase klientów z czech, płacących w koronach, więc jedziemy oddać to do ich budżetu ;) HALLLOOO JUSTYNKO !!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś'] - w pokoiku to Ci umyję przy kawusi;),nie musisz dziękować;) - Powaliła mnie dzisiaj Pazerność pewnego człeka:angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dulkowa... głowica do góry... kasa rządzi światem i nie mamy na to wpływu- żadnego... jak w gre wchodzi kasa to kończą sie sentymenty.. Nas też wycyckano, ale podnieśliśmy sie i brniemy do przodu!!! ciężko ale brniemy, i nie poddamy sie. Luzik Dulkowa- musi być jakieś rozwiązanie :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']Nieśmiało się upominam o pocieszenie:oops: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KOCHAM CIE MISIU dulkowy :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='AśkaK']:evil_lol: Ajajaj, racja!:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w łikend bede raczej w Warszawie- pójdziemy do Pauli i Karoli po szczurki... potem pomoge Ci spakować faceta ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']zdazylam???:diabloti: nie jem jeszcze..czekam na towarzysza meza....na razie mam wsio naszykowane..a Klocusiowa mla ma racje ..obiadek sie je ok. 19:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KOCHAM CIE MISIU!!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]...o 19 ...pije się zupkę chmielową:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa.. niech strace:diabloti:... CIEBIE TYSZ :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Pegaza']Cze:p wchodze zaglądam i musiałam wrócić kilka stron do tyłu..:p a fura niesamowita:loveu: a szczeniaki jakie duże:-o a miseczki z Ikei:cool1: a wcale nie masz wielkiej doopy:cool1: a na koniec powiem że mi sie fotki podobają:loveu: pozdrowienia:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahhahah... też na miski z IKEI zwróciłaś uwage ... buuhahhaha... to pierwsze co zauważyłam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='AśkaK']O kurde, tyle ogonów!:crazyeye: :lol: A bardzo buszują po nocy? Bo ja chcem scura!:placz: Ale TZ wrażliwy i jak ogony będę co noc robić przemeblowanie, to ja się będę musiała wyprowadzić.:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie prościej wyprowadzic TeZeta??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']No tak...Teraz tu są same PMSy :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to galeria zmęczonych życiem bab:loveu: ... life is piękne ino full zasadzkas :evil_lol: witamy Pysiu- miło że sie przyłączyłas [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...jak musisz ....:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]musze.. ALA myje okna z nudów o 23 ciej :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]czyli w klubie robi nam sie tłok:razz: [/I][SIZE=3][COLOR=Blue]ja rezerwuje miejsca leżące [/COLOR][/SIZE][/B][B][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:..oć do mnie .................[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] patrz... Dulkowa sie otworzyła że ma doła a już wszystkie ją wykorzystać przy tych oknach chcą.... zero współczucia w tej młodzieży... NIC... ZERO!!!!! żadnych uczuć :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']Agga jak chcesz to Dzisiaj ja Ci mogę umyć te okna,a nawet w całym twoim bloku - a co mi tam:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesus maryja... a czy i ja po drodze też mogłabym na Ciebie liczyć????:roll: Dulkowa!!! rozchmurz sie... mnie tez dzisiaj wszystko dobija!!!! ale damy radę! co nas nie zabije to nas wzmocni :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']Cześć Klockowa. Taki mam dzisiaj humor:grab:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:calus:Ty tez??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: to witaj w klubie :glaszcze:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]Żartujesz??? Kto jest tak zdesperowany, że o 23 myje okna???:crazyeye: [/COLOR][/B][/quote] :siara::siara::siara: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alu... czy ja moge powiedzieć :cool3::ices_bla:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]....no no ....coraz smielsze powitania:evil_lol::evil_lol::evil_lol: witamy Klocuszki co miały owłosione w Wiśle nózki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhaha !!!!!! :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]ściskaj zamiennie... :kciuki: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy najpierw kończyny górne chwytne, potem zmiana- kończyny dolne?[/B][/COLOR][/FONT] :hmmmm: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]To chyba obie będziemy miały nie umyte okna:eviltong: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znam takich co to z nudów myją o 23ciej... może warto spróbować i poprosić[/B][/COLOR][/FONT] :cool3::cool3: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:......i zabrakło mnie inwencji......:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]np. witajcie klockowe szurnięci w głowe :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:Agunia je obiadek.... oć utulkam ....a Aga jak wróci to poprawi;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak obiadek :hmmmm: o 16tej??? ja właśnie śniadanie se robie- obiadek sie je o 19tej ;) dilerowa... no cho tu... bo ja za 40 min. du dum leca [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]BIGAMISTKA...............................:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BIG... co??? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:witaj Misiuniu w Naszym bloguniu:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]helloł Alu w blogalu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor'] I co się szczerzysz:loveu: :loveu: :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z miłości do CIA! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] Lecem - KWM:multi: :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdzie TY zaś lecisz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: matko!!! medorowa!!!! siądź troche na tym tyłku :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:a co tobie się te diabliki tak rozmnożyły mla koffana;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ruszyłam z produkcją ... :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]