Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa.... kaj żeś :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='aga1215']I jeszcze coby był przystojny [SIZE=1][COLOR=pink]z anglikami to różnie bywa[/COLOR][/SIZE] ;) :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... albo przystojny, albo anglik... tych dwóch rzeczy nie da sie pogodzić :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:witaj w Naszym Blogasku.... i Klocunio na dzień doberek ...jak miło....:p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miał być wczoraj na dowidzenia, ale dogo mnie nie chciało we swojich progach :angryy: witanko.. MOJA TY! :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote=Gosia>>>;6476660]Czesc, Jaki fajny czarnuszek:loveu: P.S. boski avatarek:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki w imieniu czarnuszka i boskiego avatarka ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:o moje KOCHANIE tuż za mną;)u pięknej Pysi:p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak moja Ty najwierniejsza z wiernych dzieląca łóżko ze mną :loveu: za Tobą wszędzie... nawet do........................................................................... ......................................................................................PYSI :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]aaaaaaaaaaaa ja też się pytam czemu Ty nie jeździsz..........:diabloti::diabloti::diabloti: nic straconego................za rok zapraszam do towarzystwa:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]witaj.................. a było czego zazdraszczać:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhhh... to ja poczekam aż zagra tam Blind Guardian, albo Brutal Truth :roll: wtedy pojade :lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]wybieram heavymetalowo!!!!!!! witam Cie ...siostro:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heavypozdrower[/B][/COLOR][/FONT]!! [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]666 :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie melduje tuż za moją 1/3 :evil_lol::evil_lol: witaneczko piękna Pysieczko :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weszko.... szerokiego pasa startowego i spokojnych przestworzy!!! w razie kontroli osobistej- poproś o młodego pana celnika :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]tak .........big ben był the best;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślisz?? to już nie dbsst is the best?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] :eviltong:
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łolaboga... jaka cisza... SIOSTRY!!!!!!! :scream_3: HALLLOOOOOOO!!!!! melduje sie że jestem [U]znów[/U] u Was :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe...tęsknie :-(:-( za.... bigbenem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alicjo.... przestań już być przykładną żoną i mamą - melduj sie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [CENTER][COLOR=Green][SIZE=3][FONT=Arial][B]pies ignorujący [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/86edd6d7194f82e8.jpg[/IMG][/URL] pies sprawdzający :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/31ed1da54feab0dc.jpg[/IMG][/URL] pies całuśnik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/3db666597b92d8fa.jpg[/IMG][/URL] [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  13. [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=#008000]pies skupiony :diabloti:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=#008000][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/2893c0ce299c93df.jpg[/IMG][/URL] pies w kolorze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/f023f75b3a2fb888.jpg[/IMG][/URL] niuchający pies w kolorze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/cea586cdb799fc45.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
  14. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ładnie zazdraszczam Wam....światowe kobity jesteście................stolice pojechały zobaczyć:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a mnie wiejską babę................mogły ze sobą wsiąść................tez by se stolice zobaczyła a jak:eviltong::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... tero to wszystkie chcą jechać... a jak my trzęsły gaciami o podróż zepsem którego nie znamy to nie było chętnych. Następnym razem ZAPRASZAM WSZYSTKICH do stolycy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Werka'][URL="http://images25.fotosik.pl/49/10fbeff9585bb04a.jpg"][B][FONT=Arial]http://images25.fotosik.pl/49/10fbeff9585bb04a.jpg[/FONT][/B][/URL] [COLOR=deepskyblue]Buhahahahahaha![/COLOR] [COLOR=#00bfff]A fotki Klocka super;) Choćcie do nas, mamy nowe fotki;)[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak mi starczy czasu- obiecuję że wlece do CIA ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]MAGDALENO!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Tego że zamieściła te fote[URL="http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg"][I][FONT=Arial]http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg[/FONT][/I][/URL] nie daruje:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Bardzo siem ciesze że Cia poznałam zparaszam do Stolycy częściej i na dłużej BUZIOKI :p :p :p [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że co z ta fotką jest nie teges... ANIU?? :razz: rozumiem że obciach nie radzić sobie z maciupkim szczeniorkiem ... ale nie przesadzaj :cool3::cool3: też baaaaaaardzo mi miło że Ci było miło mnie poznać :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']tak sie tylko chcialam wtracic....dzien dobry moja mila:loveu: ...plytki dla was sie wyslaly wczoraj...:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień doberek MŁA 1/3. dziękujemy Ci bałdzo za płytke.... cokolwiek na niej jest :roll: ukradli mie wczoraj dogo... a ja mam w zanadrzu jeszcze klocki... zara wrzuce ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='dealer'] i dzien dobry wszystkim..moje plany poszly w pi......wczoraj byl upal jak cholera a dzis doopa...pada sobie....a mialam sie smazyc na slonku...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE MOŻESZ smażyć sie na słonku :diabloti: :eviltong: jeszcze min. miesiąc... wogóle... jak tam??? wsjo ok?? nie zmył sie? :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]pies wciąż niuchający [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/da4727ed4976592e.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]pies czasem stojacy[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/c1a3cc77bfeab8ff.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]pies .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/da4727ed4976592e.jpg[/IMG][/URL] pies wyłożony na łopatki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/768853ff9c776f58.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]pies zemdlony [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/49/03748c0e2b0cee7f.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a żeby nie było wątpliwości i niedomówień... jesteście na blogasu Klocka- oto ON :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]pies czatujący [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/44bbf5f9817cb33c.jpg[/IMG][/URL] pies kloszard [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/4643939f45bd8545.jpg[/IMG][/URL] pies idący [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/d76e1b83b8dc9206.jpg[/IMG][/URL] pies upadły [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/d4715808eaa1b56e.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]pies[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B] niuchający[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/b21b992899b9a573.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:oj ten Big Ben...:razz: [URL]http://images25.fotosik.pl/49/10fbeff9585bb04a.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od dzis stawiam takiego w pokoju- tylko nie wiem nadal czy to z pełnych puszeg czy z pustych :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='PIKA'][/font] Buhaha, dwie baby nie moga utrzymac malego szczeniaczka :diabloti: a najbardziej zaciętą minę ma Rydzewska :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: biedny mały dozio :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='dbsst']hahah jaka ładna ta stolyca zazdroszcze Wam :cool1: :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: złożyłam podanie o przeniesienie stolycy i jej mieszkańców na slunsk ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i mam problem ze zwieraczem.... [URL]http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg[/URL] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzy okrutne baby znęcają się nad biednym malunim piesiuniem :angryy::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B][SIZE=2]i coś co powaliło mie na kolana...[/SIZE] Kcem takiego TYSKIEGO BIG BENA w domu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/dc62fa1052b578b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/10fbeff9585bb04a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/3b3814fd1f03dbd8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]ciekawe czy one są pełne :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  21. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B] i jeszcze.... były my TU i widziały my TO :cool1: [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/5abc6509eb708b71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/2bc85eb690bcbc7e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]ktoś ma BANIE... i na pewno nie MY :diabloti:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/d92b8e78c6da79fb.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]ten łon.... [/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/e526bbf0a295efad.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]i inny ten łon... od doopy strony :razz:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/9f43c8168847fc65.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tero foty zwiedzające :multi::multi: pierwszy raz w życiu zwiedziłam Wawe :loveu::loveu::loveu: Kocham Was krawaciary :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]dokumentacja wyjazdowa ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/49/780664a1417bf807.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/c802f85225341e2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/7553c9bf4a0574e1.jpg[/IMG][/URL] :errrr::errrr::errrr: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/e5722b34c59be49c.jpg[/IMG][/URL] to musiałam zrobić... bo ciągle sie zastanawiam... po co ten kibelek tam- w razie jakby sie zachciało pani z plakatu?? :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/41d4d43acdeef8ca.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  23. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]uffff a ja już siem zlinkłam ,że Ci porwał wczoraj ten przystojny mężczyzna na dworcu...ulgło mi;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przystojny mecizna dowiózł mnie do samego domciu... przez las- już chciałam dzwonić do Pawcia że moge być później... ale... nic z tego :cool3::cool3: a ja jeszcze zaprosiłam przystojniaka na kawe... ale mówiłam to przed lasem ... potem nie było jak sie wycofać z zaproszonka :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']Madziu:diabloti: 1. maupa jestes ze mnie zostawiłaś w tej stolycy samą 2. maupa jesteś, że mieszkasz z górki ;) 3. maupa jesteś, że bigbena nam buchnełaś :diabloti: :evil_lol: 4. mam nadzieje, że wyrzuty sumienia cie zjadają, iz mnie zostawiłaś sama na pastwe losu :mad: i do wyliczanki zostałam jedna :evil_lol: 5. toche odmaupowywuje Cię fakt, ze powoli powracasz do nałogu 6. no i jeszcze moje koce czuja się bazpieczniej i kołdra też :evil_lol: 8. WRÓĆ[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie ja :diabloti: to ONA :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='PIKA']na co? Na makulaturę? :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tja... poszły do śmieci- do kontenera z napisem PAPIER :evil_lol: c.d.wawskich fotecek [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/cf33cae40b4342b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/f6afc1d9260863f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/50814092c1ddc967.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/49/149d427e467bcca3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/5ac6694752ee5265.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie fotki psie... większosc ma Ala w NASZYM aparacie... ja mam tylko kilka... u Ali są same lizane :oops: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]haszczak Fusicy... musiałam go sfocić bo mnie zabił :evil_lol::evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/bb194d4c963e1326.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green]i reszta znanych WAM piesów :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/d5a89ef984650292.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/49/77ceb1dbf39070c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/3345cf926e79fa67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/27835721f4c97ce9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i że dlaczego ja nie jeżdże na te koncerty... sie pytam :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...