Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:no milutko .....:loveu: a widzisz ...zapomnłam Ci pogratulować 5 kończyny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups... niczym mutant 5 łapek....:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no masz.....znów rozpusta i obzarstwo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrze że wam się lodów ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie zachciało :razz: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahaha.... ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[/B][/COLOR][/FONT]
  3. a najlepsze że nie trzeba wierzyć żeby ratować zwierzęta w potrzebie.... niejednokrotnie ratujemy psy maltretowane przez miłosiernych katolików... bo skąd u nas tyle przemocy szczególnie wobec słabszych gdzie 95% to KATOLICY :hmmmm:
  4. [quote name='Wilejkaros']Hehehehehe, wagowo to Jej 13 daję :) Niech to będzie komplement![/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:...no weź ...10-11 góra ....ty nie wiesz jakie teraz 13 latki są spasione :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto nie zarabia ten nie je :diabloti::cool1: właśnie mnie dożywia koleżanka zwana Zieleńcem- paluszkami- chwała jej :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. wilejkaros... [COLOR=Cyan]moja teoria... Hitler uwielbiał sprawiać ból, cierpienie... zabijać, dręczyć... itd..... jest znienawidzony przez cały świat... ON robi to samo- o ile istnieje... ale JEGO wszyscy czczą..... że o co w tym chodzi................ nie wiem... nie rozumiem... ktoś sobie wymyslił KOGOŚ bo tak mu łatwiej żyć.... a tłumaczenie "bo tak miało być, bo ON tak chcial" do mnie nie przemawia.......[/COLOR]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]noooo to musiałabym serio wcześnie zacząć żebyś była moją corcią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :roll::roll::roll: [quote name='Wilejkaros']Klocusiowa, Ty nie żartuj, że masz 18!!!! Co prawda, odkąd wiem, ile lat ma dsst, to jestem w szoku i przestałam wierzyć w swoją umiejętność zgadywania wieku ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pewnie... NIECAŁE 18cie :roll::roll::roll: od kilku tak już.... kilkunastu... kilkudziesięciu.......:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...i to mi sie naj podoba.........Klocusiowa ma nieustające 18 ście :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]młoda i piękna..... FOREVER :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='paula_z']To się zmieni niedługo :eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma takiej ocji... ja sie nigdy NIGDY nie zmianiam :eviltong: nawet od siostry z wesela uciekłam :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:lol: nie dziekuje ..... mam nadzieje ze facet nie wyprowadzi mnie z rownowagi :roll: :diabloti: a swoja droga nie mam ochoty isc na wesele:placz: nie lubie takich imprez:placz: i w sukience bede musiala wytrzymac tyyyle godzin :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba Ci współczuje :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:witaj Ewciu....ile fotasków Tigerki :loveu::loveu::loveu: ha ha ....sukieneczka...ja ostatnio miałam takie coś na sobie jakieś .........3 lata temu :oops:...a spódnicę na urodzinkach u Klocusiowej ....zrobiłam wejście smoka...smoczycy:diabloti:.....w dżinsówce mini :evil_lol:...a wcześniej to 3 lata temu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak było..... [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:no witanko mła koffana ....mało nas już tu zostało ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mało nas, mało nas..... ale jak za to milutko :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='evaxon']to ci dopiero checa..... :diabloti: witam cie :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] heca :diabloti: witanko :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Wilejkaros']A bo na Chlorkowym blogasku zawitała koleżanka z Opola z opowieścią o bachorze rozjeżdżającym rowerek kotka... Gdzie ta emotikonka z krzyżem, przyda się jeszcze raz za te mądrości o wychowaniu. Hehehehe Nie lubię dzieci. Nie to że wszystkich. Takie 18-latki już są ok. No i Pańcio Deniska też jest ok, ale to wyjątek po Mamie z biglem ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... no fakt- było o kotku i rowerku :oops: tu jest ta emotka... [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/img/022.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja mam 18-latka....;)... a z dziećmi to tak jak z dorosłymi ...sa dzieci i bachory :roll:....są ludzie i sqr......:diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z przewaga tych gorszych :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Alicja, kiedy Ty zdążyłaś 18-latka się dochować? No chyba że mówisz o Clocku? hehehehe[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaakkk.. ja mam 18cie, ale Ala to nie moja mama... ale potwierdzam- ma syna- mojego rówieśnika :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. wilej... takie były plany, ale jest KTOŚ kto skutecznie je zmienił... zniszczył... przysporzając Malince i Asi wielkiego cierpienia i bólu.... ja też cierpie, choć Malinki nie widziałam nawet na oczy.... boli mnie ta niesprawiedliwośc na świecie.... i cokolwiek byśmy nie robiły, jak bardzo sie starały, jak bardzo kochały....nie my kierujemy światem... NIESTETY... wczoraj, po informacji o Malince uświadomiłam sobie pewną teorie.... teorie której w naszym "wierzącym" kraju nie mogę powiedzieć na głos.... i nigdy nie zrozumię dlaczego.... dlaczego wokół tyle bólu i cierpienia........:placz::placz::placz:
  12. [quote name='madzia i medor']Byłam na zakupkach:multi::multi::multi: Achhh nie wydałam ani grosza na zwierzyniec, ani grosza:-o:-oJestem z siebie dumna:loveu: Wszystko przeznaczyłam tylko na siebie:loveu::loveu::loveu: [SIZE=1][COLOR=White]A co najlepsze pieniądze nie pochodziły z mojego portfela[/COLOR][/SIZE]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już wyłałam donos do TOZu.... jak można NIC nie kupić zwierzom :shake::shake::shake::mad: magdolino... bywam TU często- w przeciwieństwie do Ciebie :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe.... robisz nadgodziny cy cuś??? chooo nooo tu[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='paula_z'] Qrde, ale czemu nie kablowy? Okablowanie nie jest drogie, a jak się wyprowadzicie to przeniesiecie lub zrezygnujecie. No weź, nie świruj :placz: No tak, jak kliknęłam, to pytał, czy to Ala :evil_lol:[/quote] buuuhahhaha.... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana... kablowy za przeniesienie ... liczą sobie i to dość fest.... za rezygnacje jeszcze więcej..... z kablowych u nas ino [U]nekrostrada[/U]... a to pieruńskie zdzierusy- w sklepie net od nich kosztuje mnie 120 zł miesięcznie i musiałam telefon zostawić tylko po to żeby mieć nekrostrade. chciałam bezprzewodowy i olać TP, i łazić z kartą dom-praca-dom-praca... opłacając 1 abonament... ale nie z tą prędkością za TE pieniądze..... jeszcze sobie poczekamy na tańsze usługi netowe :shake::-( a przewodowego nie załozymy bo nie jesteśmy najemcami mieszkania- tak wogóle [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/150812.jpg[/URL] w OZZYM :evil_lol::evil_lol::evil_lol: drzemie wilk.............................................. :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i co ja ci tu mam rzec.... trzymam kciukasy Aguś.... bardzo, baaaaardzo mocno! i myślę... ile jeszcze testów na wytrwałość nas czeka... ile.... po co... dlaczego............ trzym sie kochana... buziaczki[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde............................. wszyscy na urlopie????? jakoś pusto tu takoś... ja se już tradycyjnie klikłam 2 strony wstecz żeby nadrobić...a tu doopa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='evaxon']ooo Klockowa z fotami szaleje:evil_lol::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]e tam szaleje... rutyna... codzień wrzucam po 20 fotek :roll: tylko zupełnie nie rozumiem czemu ich nie widać :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Taaa, Opole, studiowałam tam 3 lata i chyba 3 razy spuściłam wp... takim bachorom. Wiem, że nie wyglądam na agresywną, ale na Naszym roku były jeszcze bardziej nawiedzone niż ja i razem to jakoś szło. Pozdrawiam serdecznie Uniwersytet Opolski i Instytut Filologii Angielskiej ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops::oops: nie kumam o co biega z tym Opolem..... :hmmmm::hmmmm:albo nie jestem w temacie, albo znów nie widze jakiś postów ale jak spuściłaś im wpierdziel to oki :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Tak, tak, dzieci powinny być wychowywane bezstresowo...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaakkkk :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Dzieci... nie lubiem dzieci- małe trolle, gnomy.. bleeeee[/quote] :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:..dzieci są takie jak je wychowamy , na ile pokażemy im świat , na ile pozwolimy im sobą manipulować ......jeśli mozna wychować zwierzę to można i dziecko .....a teraz mnie moze ktoś ukrzyżować za te słowa......:diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/img/022.gif[/IMG] [quote name='paula_z']Fajna relacja z odwiedzin u Żanetki :loveu: Super, że ma taką rodzinkę :multi: [CENTER][LEFT][FONT=Verdana][COLOR=Black][URL]http://images24.fotosik.pl/61/f416ff5655535107.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Black][FONT=Verdana] Ave Szatanku :ylsuper:[/FONT][/COLOR][/FONT] [URL]http://images30.fotosik.pl/61/c10d7e2d3e34f7fa.jpg[/URL] :smhair2: Jaki groźny mordulec :loveu: Malinko [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/gif/plomyk.gif[/IMG] [/LEFT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AVE!!!!!!! nie mogę przestać myśleć o Malince... :-( tak króciutko żyła i zdążyła poznać tylko cierpienie.... no i dzięki Asi- miłośc [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Dzięki Ci o [B][U]wspaniałomyślna, dobroduszna, cudowna, rozumiejąca, wspierająca, uczuciowa, kochająca tyszanko[/U][/B]:modla::diabloti: Wszystko, wszystko widziałam:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... taka właśnie jestem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Doberek Mła Magdaleno ...... przybywaj odkurzać Naszego Blogaska....znaczy Chlorkowego :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_9.gif[/IMG]
  18. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Przed chwilą dzwoniła do mnie p.Bożena, czeka na sunię jestem z nią w kontakcie...[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to czekamy na GAME na śląsku... mam nadzieje że ją poznam i wymiziam[/B][/COLOR][/FONT] :loveu:
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widze że sprawa dogadana.... przez noc przybyło mi do przeczytania 6 stron :mdleje: ale jestem bardziej ZA tym prywatnym schroniskiem niż wiezieniem psiaków czy tylko małej do sugarr- póki co. Sugarr mieszka dośc kawałek, a transport psiuni w tym stanie kilka godzin, mógły sprawic Amorce qpe bólu- podejrzewam że każdy ruch, zmiana pozycji, siedzenie, leżenie to okropny, masakryczny ból.... próbuję sobie wyobrazić siebie z wytarganą skórą.... mała rana np. na kolanie i potrzeba chodzenia nie jest komfortem fizycznym- do tego jeszcze stres psychiczny Amorki...... jeśli mogłam wtrącic :oops: ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  20. Asiu... ciągle jestem myślami z Tobą.. i Malinką nijak nie mogę ani sobie ani Tobie tego wytłumaczyć... nasuwają mi się różne dziwne myśli, ale nie mogę tego napisać... nie chcę urazić czyiś uczuć religijnych :oops: ... nie taki powinien być ten świat i "ten" kto tym kieruje.. Posyłam Ci buziaki i mnóstwo pozytywnej energii
  21. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]jak na razie nie ma transportu... może ja bym dowiózł sunię do Poznania a ty never do Katowic? co?? [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tylko czy ta pani jeszcze chce GAME... skoro milczy..... skontaktuj sie z Pania za wszelką cenę , niech powie jasno TAK czy NIE..... żebyś nie kręcił transportu a okaże sie że ona juz ma psiaka. albo sie rozmyśliła.......[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='dealer']czesc kochane....nie ma mnie tak jakby...za duzo zlych informacji...Malinka za TM,kolega ciezko chory, kolezanka zginela w wypadku..i do tego nie moge byc sama bo mam maly remont w domu i placza mi sie ludzie pod nogami...nawet sie nie moge wyryczec w spokoju... wroce jak...dojde do siebie...... KWM[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aguś.. ehhhhhh.. nie jestem w stanie cie pocieszyć :-(:-(:-( ale jestem z Tobą [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no tak brokacik jest .....a gdzie RÓŻ:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [CENTER][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/07/t.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/07/u.gif[/IMG] [/CENTER]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:nooo zapominasz o NASZYM Blogasku.......:roll:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no widzisz jaka ze mnie sklerotyczka i torba wredna :cool1: i coś dla ciebie.... trafiłam za nią... na taka stronke [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/glitterpics/animals/010.gif[/IMG]
  25. [quote name='dbsst'] właśnie sie kończy latanie po............dzwonił kolega,że jedzie już jest i mam mu otwierać boshe dopiero co sie rozstaliśmy po wspólnym urlopowaniu a ten mi to juz wali do drzwi :evil_lol: :evil_lol: [U][B] ciekawe czy zgadniecie który :diabloti: :evil_lol: [/B][/U][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TEN?? :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...