-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczka klockowa melduje sie po łikendzie bez dostępu do kompka :-( Bandosiu... gdzie Twój domecek :niewiem: na allegro 1 obserwer ... TYLKO 1 i pewnie sie TYLKO gapi :placz: -
[quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]nie agility na zywo z Tysiem na placu szkoleniowym :evil_lol: a co kcesz tom moge z Toba pobiegac :) ale Ty skaczesz :evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja umiem ino aportować..."podaj, przynieś.. " :roll: nauczysz mnie skakać?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36'] Posprzatalam,,[B][U]wygonilam psa ( ale wrocil :) )[/U][/B], nakarmilam, [U][B]i teraz pije PIWO![/B][/U] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też bym wróciła... gdyby w domu czekało na mnie piwo ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Lusiaczku ..zapraszam jak wybierzesz się do Rybnika ;)to moje drzwi stoją dla was otworem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w drzwiach.... z potfforem :loveu: moje drzwi są zazwyczaj zamknięte... ale otworze Ci jakbyś(cie) TU wpadła ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe ZOOFILIA!!!:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]:diabloti::diabloti: [quote name='Paula_'] [URL]http://images32.fotosik.pl/23/6ba2b79e95812a37.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/23/a974916a52fd04f7.jpg[/URL] :roflt::grin: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ha ha... śmieszne...... bardzo śmieszne :cool1: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='mia_mia']głaski dla całusnej mordeczki:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję, dziękuję... bedziesz w okolicach ..... ucałujesz mnie osobiście :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] :roflt: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobereczek w jesienny poniedziałeczek :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']Załapałam się na przerywniczki:loveu: A kiedyś, dawno dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma... :diabloti: w kazdym razie byłam tu i widziałam kolorek w pokoiku - zajebiście:multi:[/quote] :cool1: [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]Witanko clockowa :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko... :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Paula_']Dzień doberek :grins: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][SIZE=2][B][I][COLOR=blue]HELLO [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]BIEBIESKA :evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [/SIZE] [B][I][SIZE=7][COLOR=#0000ff][SIZE=2]JEZDEM JUZ JAKBY CO [/SIZE]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]DOOO ILOSCI WOLNEGO MIEJSCA SIEM COFNELAM DALEJ NI MOM SILY HEEEEEEEE .........[/COLOR][/I][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cofej sie dziołcha.... cofej :mad:fajnie że jesteś... bo ja tez JUZ jestem :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko poniedzialkowo po bardzo długiej niedzieli [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_9_10.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote][COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=4]HELL................O[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :hand: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_29_18.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_220.gif[/IMG][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=SeaGreen]Witanko Madzialenko!Pozdrowionka od Naszej trojcy,Lusiaczka,Emdziolka i Vegulca.[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek śniętej trójcy!! :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Paula_']O ja durna [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :splat: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Petycja podpisana i mail do tej galerii "sztuki" wysłany. Doopa blada :angryy: Nikt z tych się co się podziałkują :shake: ;) [URL]http://images33.fotosik.pl/23/7ec8aa0a54ecc231.jpg[/URL] bardzo mnie się ta fota podoba :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholera... nie zerkłam co to za fota :oops: ja mam luzik... nie trafili w moje ;) więc o 1 stres mniej ... bo co tu robic z TAAAKĄ kasą :niewiem: doberek O TY DURNA :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images34.fotosik.pl/23/a6933255b8c7be56.jpg[/URL] hahaha cenzura:evil_lol: witanko w waszym blogasku:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: tak se pomyślałam że własnie tym razem Ozzulek nie bedzie pokazywał jojek i ... :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko ...:loveu::multi: chyba mogę Cię tu niedzielnie milutko powitać :loveu: tak CENZURA była konieczna...wchodzą tu też nieletni ;)....:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witalec ciociu ozzulińska... niedzielnie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']hahaa Madzialeny i twoj blozek powinien zawierac informacje ze zawiera tresc i foty dla doroslych:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca ona nie była dla dorosłych... to wsam raz dla dzieci- NIC nie pokazaliśmy... tzn. Ozzy nie pokazał... tzn... Ozzy pokazywał, ale ja ocenzurowałam ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Agga']125931. Aga Opole Normalnie nie wiem co powiedzieć. Jak tylko będziecie mieli tekst podpisuje się pod nim. I za kogo ten człowiek się uważa. Kiedyś przywiąże do łańcucha dziecko, starszą osobę i powie, że to sztuka???????:shake: Agguś... i właśnie tu jest różnica... dziecka, starszej osoby ... ludzia :roll: NIE WOLNO!!!! a pies to nie ludź :shake: takie kanalie są wciąż bezkarne... ktoś tu wspomniał..... że w Polsce na szczęście sie tak nie dzieje.... zobaczmy ile psów jest na samym dogo... wycieńczonych, wygłodzonych, gwałconych, maltretowanych... i tez dzieje sie to za przyzwoleniem społeczeństwa...(tak jak bicie, poniżanie, maltretowanie żony, dziecka) bo nie oszukujmy sie że sąsiedzi widzą co sie dzieje obok..... widzą jak gówniarz idzie i pali papierosa albo pije piwo na ulicy.... POZATYM NIKT NIC NIE WIE NIKT NIC NIE WIDZI :angryy: a o ilu psach, kotach, koniach.... nawet nie mamy pojęcia.... giną w cierpieniach samotne :-(
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Werka.... wpadam jak zwykle ino sie przypomnieć... że żyje i że nie mam czasu nadrobić... bo 8 godz. na kompku w pracy to stanowczo ZA MAŁO :angryy::angryy: miziam was i pa! do następnej .... wpadki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
clockwork replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek sie witam... melduje że pamiętam o Was .... zaglądam.... nie nadrabiam.... polski orzeł dostał w czape mandarynką :evil_lol::evil_lol: buuuhahahhahahha[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']a moja jest [SIZE=3][B]klockiem [/B][/SIZE]i wazy okolo 30 kg:diabloti::evil_lol:a taka malusia dzidzia z niej:loveu: w wsyscy mysla ze jest szczeniaczkiem:loveu:a ma okolo 57-58cm :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój TEŻ jest KLOCKIEM :evil_lol::evil_lol: waży :hmmmm: ponad 60 kilo i ma :hmmmm: w kłębie :cool1: cześć żonkilka ;) nie kłamie... nie nadrabiam.... przyszłam Was wymiziać :p [/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszystko nadrobiłam :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=PaleTurquoise] to ja....kłamczucha klockowa :oops::roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tu to miałam napisać :evil_lol: :Cool!::Cool!: doberek robiąca 150% normy Pysiu :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']A ja nie mam co nadrabiać, bo tu pusto jakoś jest:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... tera to widze że pusto... i nie miałam nic do nadrabiania... ale pisząc to... byłam pewna że z 5 stron conajmniej.... więc :siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak tyle czasu ... to pewnie podkolanówki ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak w czaszeczki to ja też takie kcem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Honey']dzieki ! :multi: udalo sie ! :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Brawo!!!! zdolna bestyja z Ciebie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: mów mi miszczu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]mogą być i placki ;)......wyobraźnia dziala :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: placki, placki [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_112.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']witanko Klockowa:multi::multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: witanko tigrowa!!! :razz: miałaś iśc po skarpetki :cool1: EDIT: aha.. pewnie poszłaś... ino pisałaś mi witanko pół godziny temu :oops::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszystko nadrobiłam :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=PaleTurquoise] to ja....kłamczucha klockowa :oops::roll: :hand: [/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Madziu ...czyś ty ..jak to się odmienia 1.chora 2.chorsza 3.chorsiejsza naj naj naj chorsiejsza......że Cie tu nie ma [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chory chorszy trup :diabloti: ale Madzia nie choruje... ona dogorywa ... przejdzie jej... to INO KAC :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='diabelkowa']dawaj fotki :)) jak kolczyk :) ja mialam fajny kolczyk z czacha ale zgubilam ;] teraz mam czarny :)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zmora wykolczykowanych... wciąż gubiące sie kolczyki ;) Goni.... i jak po kilku dniach??? wsjo ok???? :razz::razz: i dawa te foty.... bo zapomnisz jak twój dezerter wyglada :cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Zapraszam Was na poranny kaff ;)i ciasteczka do niej [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_38.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_22.gif[/IMG][/quote][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_8_9.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ciastka... [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_3_7.gif[/IMG]czy placki ziemniaczane :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_20.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B] Alu :loveu: bardzo dziekujemy !! a dla Tysia on tyz bez sniadanka :evil_lol: Madzia my na treningu Agility od 8 rano :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: agility... on-line?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'] cze Klockowa:loveu: wiem ze dziwne ...naszczescie nie moje:evil_lol: tylko jakiej tipsiary hahaha [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahhahhhahhhahhahahahhaha [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]na ten % to musi starczyć bo parapetówa Cię czeka ;)...a do Hoteliku to Paula się dorzuci :grins: napewno nie odmówi:razz:... Cieszkam :multi::loveu:ze mam robotę u Cia...z psiaczkami :loveu: A tak serio serio ...ale byłoby pieknie:loveu::loveu::loveu: jakby spełnić takie marzenia[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaka zaś parapetowa :crazyeye::crazyeye: parapetówy to jak sie wprowadzasz do chaty... a nie z krwawicy remontujesz najtańszym kosztem :placz: masz u mnie robote.... na umowe zlecenie :hmmmm: 200 zł na łape??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: a tak serio serio.... to by było zbyt proste i zbyt piękne... puścić se bąka TFU! totka i wygrać :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Leni'] Proponuję wysłać stosowny protest do Ambasady Kostaryki w Warszawie:angryy: Ambasada Republiki Kostaryki Adres: ul. Kubickiego 9/5 02-954 Warszawa Telefon: 22 858-9112 Fax: 22 642-7832 Adres e-mail firmy: [email protected] Osoby zarządzające: Johnny Saurez Sandi Konsul Generalny, Charge dAffaires jak petycja.... to ja jestem na TAK ;) niech ktoś skleci sensowny text... a ja sie podpisze i wyśle :razz:
-
[quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=Green]Witaneczko dla wszystkich!Jakos musi przezyc:eviltong:.Mysle,ze wyjdzie jej to tylko na dobre,bo sie od kompa nie odkleja.:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Lusiaczku ;) mus córce laptopka sprawić z bezprzewodowym internetem ... dostępem wszędzie :evil_lol::evil_lol: bo nam EMILKA zeświruje... taka rozłąka z....................NAMI :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]RUDOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz::razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]- powiedział, że... [U]Zuza ma bardzo zrównoważony charakter! :lol:[/U] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oczywiście przeczytałam całe sprawozdanie... ale tego nie mogłam nie zacytować... i nie skomentować.. Uwaga komentarz : i ty temu weterynarzowi ufasz?????!!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: zmień weta... bo ten Cie oszukuje :diabloti::diabloti::diabloti: buziaczkuje Was obie... + obiego ;) jak Zuzka?? jak z jedzonkiem?? nie haftuje już??? [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]ju go pozdrawiam :evil_lol: tylko kurka wczoraj gdzies polazl i nie wrocil jesce :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty oczywiście.... nie pamiętasz gzdie polazł :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pianka']Wiem. Ani w schronisku w Rudzie Śląskiej, ani w Katowicach takiego nie było;) W Zabrzu tez nie;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok... to supcio... znaczy supcio żeś w temacie... nie że sie nie odnalazł :-([/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Medorowa :razz::razz: przesadziłaś wczoraj??? :drink1::razz: że cie jeszcze TU nie ma???? :evil_lol::evil_lol: wiem wiem ... czasem tak bywa.... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:drink1: pierwsze........ drugie............. :eek2: wpół do PIĄTEJ!!!!!! :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]