Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Medorowa']He he widziałam pana psa:cool1::cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szpanujesz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Honey']Cicho ! Nie przeszkadzac! :evil_lol: Wlasnie ogladam Twoja galerie i tego legwana szukam :p Ile ten Twoj malenki psiunio wazy ??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups... juz nic nie mówie :smokin: 60 kilo..... minimum :cool1: tera jest na wikcie u mojej mamy... więc pewnie pod 70 :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='evaxon']:cool1: dokladnie.... masz calkowita racje... widze ze Adas cie nie zibil.. buahahahha buahahah... nooo Tigra chyba na diete przejdzie bo polamie chude łapy jak bedzie tyle jesc:evil_lol: cze Madź:multi::multi::multi::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Adasia jeszcze nie było :roll: przychodzi codzień popołudniu :cool1: jak nie ma już Pawcia .... hahahahahhaha:eviltong: także jest szansa że jeszcze mnie zabije :roll::diabloti: albo daj jej sterydów żeby te łapki były grubsze:roll: :diabloti::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon'] widzialam jesiennego czarno bialego i sepiowego Pana Psa:loveu::loveu: witanko:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo co Ty nie powiesz :diabloti: witanko :multi::p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']a co ta legwanica kolegi Qby taka wychowana???? no to ja bym jednak ni mogła mieć lega - jak psa nie umiem wychować to co dopiero lega :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... ten od kolegi ... SUPER!! luzacko po ogródku gania... a to już świadczy o przywiązaniu i oswojeniu... może z legwanem poszło by lepiej :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Honey']Mła? U Ciebie? Ano chyba pierwszy. Ale pewnie nie ostatni jak czas pozwoli :evil_lol: Ps. ja tak nie luuuubie sie cooofac :evil_lol:[/quote] [quote name='Honey']Poddaje sie[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no.... nie poddawaj sie... nie możesz... cofaj cofaj ;) legwanek... to rzadkość w moim rozgadanym blogasie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie włączam sie w rozmowe o CZIPACH :diabloti: ale dziendoberkuje sie z moją ziomalką z Tych ... do tego imienniczką :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :multi::multi::multi:
  6. [quote name='Honey']Klocus suuuper :loveu: Az sie wierzyc nie chce, ze to z takiej malej kruszynki wyroslo. Ale przegladajac topik na wyrywki nie udalo mi sie znalezc legwana... poczekam na nowe fotki :p A tak poza tym, to DZIEN DOBRY ! :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wczoraj dawałam legwanka... całą serie ;) COFNIJ sie miodeczku :loveu: i chyba Cie trza witnąć... boś chyba u mła pierwszy raz :multi: no to witam ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:jaki glodny ...... [URL]http://images32.fotosik.pl/27/ad975534a63a8f0b.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:evil_lol::evil_lol:[/quote] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo głodny głodny... lato sie skończyło... piaskownice opustoszały :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:eviltong: [/LEFT] [/RIGHT]
  7. [quote name='malawaszka']Legwana sieda jakoś wychować? coś mu wytłumaczyć??? :oops::lol: ciekawam jak wygląda takie CIACH, ale nie chciałabym tego na moim gigantycznym psie oglądać :shake::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... legwana da sie wychować i oswoić jak psa..(pomijając Lune:diabloti:). koleś od którego zaraziłam sie :roll: legwanami... miał tak wychowanego :loveu: ale trzeba poświęcić temu MNÓSTWO czasu ... praktycznie wiele godzin tygodniowo... po kilka dziennie... to sie udaje osobom niepracującym...;) jestem zachwycona legwanicą od Qby kolegi- Ala dawała foty na blogasku jak byłam w Sverige... na pewno widziałaś ;) a takie CIACH... potrafi zrobił AŁA ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images33.fotosik.pl/27/34bdd30f8007f5c8.jpg[/url] tak powinny wyglądać kościoły.... a nie pałace, przepych... a dzieci głodne chodzą :roll: Tigerke też widziałam...... a dzieci głodne :cool1::eviltong::diabloti: cze Effa ... oglądałam te TWOJE WYJAZDOWE foty:roll: i sie mi wspomniało że przeca mam jeszcze całe mnóstwo szwecjowych :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]seria "PATYCZAK" :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/ad975534a63a8f0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/b1f3ad15c68475eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/3c03e7177ce14f6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/8fb2f526973180e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/a1b5757a44824848.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]KUNIEC... tera możecie zagadać :roll::mad:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  10. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/91b9c2b56afcf7b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/27/5e8c8bbef1cfef18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/2f2052f96d8a25c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/27/422b0d4e513e250e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/103/a0b0b037d35072aa.jpg[/URL] mistrzostwo :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::roll::roll::eviltong: [quote name='malawaszka']a nie było problemów że Orange chciał ogonem zaatakować Klocka???? a z tymi relacjami to tak jak Luna i koty - z kociczką mojej siostry która już za TM :-(się Luna wychowywała od małego i sie kochały na maxa a potem już z żadnym innym kotem nie chciała :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tylko że u nas Klocuś jest na TAK... bo dla niego to TEN SAM legwan.... ale Oranżuś (ten obecny) nie bardzo...:mad: z ogona :hmmmm: jak jest w terrarium to nie... ale tylko Klocka nie straszy... inne psy od razu CIACH! ale poza terrarium... nadyma sie i gotowy do ataku jak sie kloc zbliża :-([/B][/COLOR][/FONT] pracujemy nad tym... powolutku.... ale :placz::placz:
  12. [quote name='Honey']I warczy jak wsciekla.... czasami :eviltong:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]normalnie............................. miodzio ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/f2c6647a966b6034.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/4e3b1bd0291bb1b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/d421c69df6a8d468.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/9b41e25dbd82f655.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/04387aea11b11369.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/27/6d089b6f1ad55823.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/23c03221929e1155.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/3516129afd7600fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/38f4ac45a14b3fbc.jpg[/IMG][/URL] :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/103/a0b0b037d35072aa.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/79c9bb5487511159.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/8d78dbffa63859c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/104/02f02c53023dacaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/103/f341ad0a55770f08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/27/0774f096e3fd4159.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/2eab715b08e5d813.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/27/7a2e5f557eef3e82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/27/8135a563f6c793ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/3616789ac34ac0e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/61b8f50e1aa369ac.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/ac602282adac772c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/36684c7cbb7d61ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/eb6bfe7ffb7653ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/2a9e51252a1a125f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sprawdzaliśmy jak Klocuś prezentuje sie za kratkami.... w razie gdyby miał trafić do schroniska :roll::diabloti::eviltong: wcale mu nie do twarzy :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/27/f1173478ef5567d3.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Honey sie wścieknęła..... pieni sie :diabloti: ślina jej kapie :cool1::eviltong: cześć Aluchna... ja już po 2 kawach... ale wdepłam do cia na trzecią :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:B-fly::B-fly::B-fly: [/CENTER]
  19. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Klocucho z Pawciowego telefoniszu :cool1: piąteczka dziewczynki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/6ef5dca93ee5b6ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/0e1773418482c885.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/104/7b69f1bb909a256e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/103/866527426f1b8326.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/b50fa5359a3bbe36.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:skąd wiedzialaś ze ranny :hmmmm: coś źle spalam i mnie w karku strzyka :diabloti:..już się nasmarowalam i trochę lepiej ale rano tylko w lewo mogłam popaszczać :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]intuicja kochana... intuicja :cool1: na lewo.:roll:.. powiadasz.... :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]biedny Oranguś :cool3: Klocek ma na niech chrapkę :eviltong: [URL]http://images27.fotosik.pl/103/bfa124f9051fe966.jpg[/URL] yyy... i oni se tak razem w symbiozie, że tak powiem? :hmmmm: i się nie skonsumpcą, jeden drugiego? czy tam na odwrót :evil_lol::diabloti: witanko Madziuszku koffanaa... i Klocuszku też koffaanyyyy :loveu::loveu::loveu: dawno mnie tu nie było... ale.. sama wiesz, jak to jest, jak się ma czasu mało i się nie ma kiedy nadrobić ;) cmokale wtorkowe!! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Basiu... pisałam juz kiedyś... że klocuś był wychowywany od małego z legwanciem... nasz pierwszy Oranżuś był wzięty 2 tyg. po Klocusiu... więc dla bandosia to ...:hmmmm: jak brat z którym sie wychował... niestety... nasz pierwszy leg już za TM[/B][SIZE=5][COLOR=Black][[/COLOR][COLOR=Black][B][COLOR=DarkOrange]*[/COLOR][/B]][/COLOR] [/SIZE][B]:-( ten jest drugi .... dla Klocusia to niby ten sam.. ale tamten też traktował Klocka jak brata.. towarzysza ... razem łazili po domu, razem leżeli na łóżeczku... klocuś nie opuszczał go na krok jak wychodził z terrarium.....wąchał go, lizał.... ten, Oranżuś... niestety.. toleruje Klocusia... ale nie chce sie z nim aż do tego stopnia zaprzyjaźnić :shake:.. nie daje do siebie podejść jak łazi po mieszkaniu... nie spoufala sie z Klocuchem :placz: Klocuś jest zdezorientowany... bo zawsze mu wolno było ... a od roku... nie!!! ma zakaz podchodzenie do legwanka, bo nie chcemy żeby zrobili sobie ała.... ale może kiedyś :niewiem: i dzięki że jesteś... ja wczoraj poczytałam u Ciebie o Zuzolińskiej, ale nawet nie wiem czy sie ujawniałam :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='malawaszka']:crazyeye: o żesz nie bałaś się???? t nie wiesz, że raz w roku i nie nabita lufa strzela???? :evil_lol: SUPER FOTA!!!!! Ostrość na czubeczek - rewelka :klacz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JAM TO ROBIŁA..... :grins: nie bałam sie... bo w tym roku już wystrzeliła :roll: [/B][/COLOR][/FONT] wariatki z Was :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/103/bfa124f9051fe966.jpg[/URL] a Pan Klocuś chyba miał ochotkę na przekąskę :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miau.... ale przekąska spierdasiła do terrarium ... kurde... wciąż próbujemy "dotrzeć" legwancia z klockiem... bo z poprzednim legwaneczkiem klocuś miał takie zajefajne relacje.... :placz: a ten go toleruje.. ale za diabła nie chce sie z nim zaprzyjaźnić :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_100.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]Witanko śpiochulce :hand:.....:loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]witaneczko :hand: ranny ptaszku :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='dbsst']i jak się dziś czujesz mój Króliczku Wielkanocny :loveu:[/quote] :crazyeye: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niby dobrze... ino coś sie gorączkuje... bałwaniku :roll: wigilijny :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam :) Obrona przed krwiożerczym psem ;) to bardzo dobry pomysł ale hmm, sądzę że dla chcącego nic trudnego :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha.... witanko :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Paula_']Buhahaha :grin: Poczytałam Was, jesteście zdrowo pokręcone :ylsuper: ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Widziałam Pana psa, pana Psa ;) jelonka Rafałka, pana Legwanka :multi: i pana w kagańcu :roll: [URL]http://images28.fotosik.pl/103/0cae8c0647c5ba4e.jpg[/URL] :loveu: "dajcie mi wszyscy święty :diabloti: spokój :eviltong:" I qrde, jakieś czary mary na dogo z postami :-o[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... qrde... zmiania sie kolejność postów... Ala najpierw odpowiadała na post IceT a potem dopiero jest post herbatki... mrożonej :niewiem: zaś dogo świruje... pewnie długo nie pociągnie :diabloti: a że pozytywnie mamy zryte berety :hmmmm: to chyba dobrze nie??? :razz: bo trza byc goopim żeby nie zgłupieć w tym kraju :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images33.fotosik.pl/27/b36a46056fcf2887.jpg[/URL] buahahahaha haaa a nie mowilam ze Adasia kreca skóry :grin:[/quote] :siara::siara: [quote name='AlKil']Zajrzałam tu zwabiona lansikiem i sie kurna mocno naszukalam fot... ZAGADAŁYŚCIE je... jak zwykle!!! Ale byłam dzielna i znalazłam!!!:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONE..... one zagadały... :hmmmm: co to jest lansik?? :niewiem: ale czymkolwiek cie tu ONE ZWABIŁY... miło Cię tu widzieć/czytać ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Czysta pornografia z elementami komizmu![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no cóż też opowiadasz :shake::shake: wilejka.... jaka ona tam czysta :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam Was bardzo cieplutko ślę buziaki, miziaki i przytulam mocno :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Cześć Żonkilko :loveu: dziękujemy za buziaki, miziaki i przytulaki ... i vice versa[/B][/COLOR][/FONT] ;) [quote name='zuzolandia'][URL]http://images24.fotosik.pl/103/0fb4ae39284bfdfc.jpg[/URL] ooooo a czyj mozdzek kole wele telefona lezy ????? eheheheeh doberek widza ze tu same zboczynice ;-) heheeheheh[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: leżał koło Clockworka... ale może to mój :niewiem: choć nie wiem czy do mnie bardziej nie pasowałoby to co obok móżdżku... bo ja należe do jednokomórkowców :roll: boberek :p [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Ale widziałam zajebistego kaktusa [URL]http://images32.fotosik.pl/26/81d0ff1f569bf869.jpg[/URL] :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oferta promocyjna mojego sklepu.... wyprzedaż :evil_lol: chcesz??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Czeszcz Chlorkowa[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]siemanko :hmmmm: Vectorkowa ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no i mówisz masz .....będzie kaganiec w PEWNYCH miejscach :evil_lol: ADAŚ ....:hmmmm: którne to te przykazanie ...........Nie zabijaj .....:roll: kaganiec jako ochrona przed atakiem ASTmana :diabloti:......... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a025.gif[/IMG][/CENTER] [/quote][CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb: cześć Adaś :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] [quote name='ice_t']dobereczk wieczorowa porą :lol: jak zwykle naprodukowały stron jak szalone, ale udało się dobrnąc do końca, obejzałam fotaski klockowao smokowe, poczytałam tez o zwiędłych kaktusach i ostatnich melczykach a właściwie mleczyku w tym roku , któremu zamiast wody potrzebna kuracja spalinami z rury wydechowej. :lol: - a może on Potrzebuje Mańka Mamuta ???:lol:, podobno Madzia znów przybrała barwy wojenne , tym razem to lokalny klub sportowy :eviltong:. oprócz tego jak zwykle nie obyło się bez podtektów, coś o majtkach lub ich braku i kagańcu w pewnym miejscu:diabloti: Proponuję na początku zaznaczyć że to Blogas tylko dla dorosłych :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ojjjjjj.... taaaaaaaakkkkk :roll: ważne że widziałaś fotki i wszystko nadrobiłaś.. reszta jest nieważna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Gonitwa']Znam gro osób, które przechodząc koło naszych astów w schronisku, mówi im że takie psy powinno się usypiać:(:( [quote name='Alicja']oj Goni ...to nie tylko w schronisku tak mowią .....mam takich sąsiadow :diabloti::diabloti::diabloti: ja na szczęście w bloku mam luzik... choć przy każdej zmianie wynajmowanego mieszkania (co nie jest proste,bo z TAKIM psem nikt nie marzy wynająć nam ) musimy przejść długa drogę...zanim nowi sąsiedzi się przekonają że nie taki "diabeł straszny" ;) ale na ulicy.... :mdleje: często słyszymy słowa krytyki... słowa których nawet nie chce powtarzać :shake: ogólnie chodzi o to że TE PSY POWINNO SIE MORDOWAĆ... TAKICH LUDZI TEŻ :evil_lol::evil_lol: Straż Wiejska... też dyskryminuje nas i innych właścicieli "mordulców" :grins: a ja ich mam gdzieś.... bo do cywilizacji, tolerancji, otwarcia..... to IM jeszcze daleko ;) cześć Sauronik :loveu: cholewcia... dlaczego nie jesteś suczą... i dlaczego my musimy tak często wyjeżdżać.... i druga psina wogóle nie wchodzi w rachubę..... :angryy:
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakby sie kto pytał.... to poszłam POPSA ;);) tego samego którego dziś były u mnie fotki :roll: BYŁY... bo ktoś zagadał :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...