Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]twoj komputerek informuje twoj telefonik ile ma miejsca wolnego?:evil_lol::evil_lol:cholera trudna zagadka:cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... ale ILE :razz::razz: ma miejsca wolnego :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27958/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/ignore.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]co ja zrobie żem taka wredna [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27938/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/sobaka.gif[/IMG][/URL]
  3. [quote name='evaxon'][CENTER][COLOR=Magenta][B]aaaaaaaaaaaaachaaaaaaaaaaaaa[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:ale nie marw się Klockowa ino mi zrobila ignora:diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon'][B][COLOR=Magenta]ooo jestem wyRÓŻniona:loveu: wielkimi literkami napisana:loveu: wiem ze bylas:diabloti: ale mialas napisac co innego :cool1: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie moge kłamać :roll::roll: to sie gryzie z moim JA :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']żYCIE U TAK JEST PIęKNE!!!! :loveu::loveu::loveu:MIMO BUREJ POGODY :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaaak.... :roll::roll: :loveu: a tera zagadka... co łączy te 2 fotecki :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]MÓJ TELEFON [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/18/240ccff2b602ab92.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] MÓJ KOMPEK - zrzut :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/18/d1c6c061f2f07def.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  5. [quote name='evaxon'][B][COLOR=Magenta]a co ty feministka?:razz:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie feministka ino STOP EMOTOM :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='anetta']Cześć profesjonalistko :evil_lol::evil_lol: Honey :o[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] cześć :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]a now iedzialam ze wszystko pasuje i no doslownie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo tu musi wszystko grać ;).... ale ładnie Ci w zieleni;)[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27980/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/feminist.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] :obrazic: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Tysz Ci już nie dam ani jednej ...ta jest ostatnia..[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27980/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/feminist.gif[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]tera to ty idz do mego blogaska i odpowiedz na zadane tam pytanie:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholera.... ja sie dzisio nachodze... Jebie... Rybnik, PABIANICE, Złotoryja, Wawa, Pokój...... kuchnia.... wc... :eviltong::eviltong::eviltong: ide juz ide.. zara bede ;) EDIT.... byłam w międzyczasie [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Magenta][B]:diabloti:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]eeeheheee.. Madzialena ma rację :cool3: faktycznie jakieś stwory Ci z kfffwiatkóóóófffff wypełzają :eviltong: :diabloti: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/9087/img0176lw6.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] madzialena ma ZAWSZE racje :roll::roll::roll::eviltong: ŚCIEMNIANKO BEA!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]naprafdee???:loveu:[/B][/COLOR][/quote] :siara::siara::siara: [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]tak [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:siara::siara::siara: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przecież bym cie nie kłamała :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='caroolcia'][B][COLOR=darkolivegreen]To ja tysz kcem[/COLOR][/B] :p [SIZE=1]a mozna to gdzies na stale ustawić???[/SIZE][/quote] [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]tez jestem tego ciekawa :roll: chyab mozna.. tylko gdzie:niewiem:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake::shake::shake: nie da sie .... niestety :-([/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='dbsst']uwielbiam nia lubie tylko z nich wychodzić z wiadomościa ze moge sie w kakaowe oko co najwyżej pocałowac ;) kce kce marze o tym i lubisz tez WBREW URZĘDNIKOWI o szalona wrrrrrrrrrrrrrrr[/quote] :evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: a mnie też możesz pocałować w kakaowe oko??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: po ślubie... w noc poślubną :razz::razz::razz::razz::razz: aha... ja jestem ZAWSZE WBREW!!! wbrew zasadom i przepisom :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']a teraz mecz na którym ostatnio byłam Warszawa Łódź - WYGRALIŚMY la la la la [/quote] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb:wygraliśmy!!!! :sweetCyb::sweetCyb:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER]:evil_lol::evil_lol: [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szacun i rispekta!!!!!! mam kolesia na wózku.. po wypadku na kopalni, gdzie stracił noge :-( gra w siate... czy kosza :hmmmm: i opowiadał ile ONI muszą przejść... żeby cokolwiek zdziałać... szukanie sponsorów na wózki- specjalne do gry to droga przez męki :shake: dlatego szacun że kolesie mimo tego że nie są pełnosprawni potrafią coś zdziałać... potrafią żyć i funkcjonować [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27923/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/respect.gif[/IMG][/URL] cześć... dziewico.... :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]błehehehehe goopia babo we no sie ogarnij :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jusz.... jusz sie OGAR... nęłam :cool1: i co tera?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]o żesz ty w mordęęę!! :crazyeye: ale dziewuchy mają wyro!! :multi::multi::multi: [URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1GG.jpg[/URL] nie żałowałaś im :loveu: a powiem CI w sekrecie... że my dla Zuzki też wybraliśmy największy ponton (jest jak pół naszej wersalki) :evil_lol: buziaki czwartkowe Zuźki-Fruźki :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczego wasze psy śpią w jakiś psiowych pontonach??? :razz::razz::razz: toż to .... :hmmmm: znęcanie sie nad psami :diabloti: w łóżku psy powinny sypiać :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'] no jasne jej brzuszysko wypchane kasiora :evil_lol: teraz to najdrozszy pies w 5 RP :evil_lol::evil_lol::evil_lol: KOC JUZ WYPRANY ALE SZLAPKI NIY CHCIALY ZLYZC MIMO ZE DALACH VANISZA :diabloti::diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]VANISZ to przereklamowane cacko :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'] [COLOR=purple]jest dzisiej tak paskudny dziyn ze normalnie mom chandra :placz::placz:[/COLOR] [COLOR=#800080]tako gigantyczno jesienno chandra .......jo chca latooooo!!!!!![/COLOR] [COLOR=#800080]przeca DONALD cud obiecywoł !!!:evil_lol:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Donald tysz..... przereklamowany :cool1: machnij se RUDA rumuna :razz: ponoć pomaga na depreche.... INO DUŻO go wlyj :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='evaxon']o masz... a one znowu dwie:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szkoda że nie 3 :diabloti::diabloti::diabloti: DILEROWA!!!!! chooo tu z tą 1/3 muska :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]HURA!!!!!!!:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll::roll: co w tym HURRA?? :razz::razz: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']to nie prafda:-( mamy jeszcze philipsa:diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]FILI..... PSA???? masz nowego psa??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: fila brasileiro :razz::razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Kiłi'] [FONT=Arial][COLOR=black]Ja mam teorie, że on je specjalnie hoduje, żeby były większe. Więcej mięska:diabloti:[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiesz..... wczoraj w domciu ..... (czy to normalne że jeszcze w domu rozmyślam o dogo??? :oops:) przyszło mi to na myśl... czy on nie czeka aż będą większe i mięsiste... takim chomiczkiem na razie by sie zbytnio nie posilił.... i tak leży koło tego kosza.... i patrzy jak rosną :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=black] Aj no powinni, ale niektórych i to by nie przekonało:shake:[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie przekonało by... to fakt... bo ludzie chcą mieć TAKĄ TEORIE o "morderczych psach" ... bo to najprostrze... nie znam... więc sie tego boje :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] Nad Sedanem też myślałyśmy:p Kombinujemy jeszcze, może sobie sprowadzimy z Francji Scenika:roll: :happy1: Hehehe wierze, wierze;) Obowiązkowo 4 drzwiowy, dwudrzwiowy nawet nam przez głowe nie przeszedł, przynajmniej mi:roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tej wersji sie trzymaj ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:evil_lol:mógł co najwyżej przejechać :grins: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]małe auto to jeździdelko a nie auto :cool1:...i piesy się męczą :diabloti:...a MY wszystkie dla kogo auta kupujemy :hmmmm: :evil_lol:dla wygody psów :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jak.... my 2 ostatnie auta... oglądaliśmy pod kątem PSA :roll: czy dużo miejsca... czy bedzie mu wygodnie.... potem ja zasiadłam za kierownice i stwierdziłam że to jest TO ;) był jeden dylemat.... brak elektrycznych szyb z tyłu.. "i jak my bedziemy klocusiowi okno otwierać" :roll: nadal mi tego brakuje :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Angel_']Piękne psiska :loveu: No i białe :loveu: A ja kocham białe pieski :cool3: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak uwielbiasz białe.... to zapraszam do mnie :roll::roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='evaxon'][B][COLOR=Magenta]nooo tak jakby:lol:[/COLOR][/B] [COLOR=Magenta][B]hahaha ona sie predzej przeziebi w maju wychodzac w nocy na spacerek niz po pazdziernikowych kąpielach w rzece hahaha tak ona ma cos z głowa:roll: :mdleje: siemanko niebieska:multi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chciałam ino powiedzieć że do twarzy ci z [SIZE=4][COLOR=Magenta]RÓŻOWYM [/COLOR][/SIZE]:roll::roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='asher'][B]Ala[/B], zmień tytuł galerii na "Kółko Anatomów Amatorów" :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:...ta już mnie skrytykowano za zmianę nicku :cool1:a teraz zmiana tytułu blogasa:hmmmm: ....zresztą my nie AMATORZY ;)ino PROFESJONALIŚCI :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Aluniu,[/B] [B]u Ciebie to nawet nie próbuje nadrobic bo jak zwykle ....gigantyczne zaleglosci.......[/B] [B]przyszłam Ci przeslac caluska cieplego i pozdrowic....[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj Aguniu :multi::loveu::multi:tak dawno Cię nie było ....[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]chodzilo mi o stronach :eviltong: zem nadrobilam zle mi siem napisalo ale pasuje do tej galerki hehe i do tych gaduszek :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:...tu pasuje wszystko ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']o masz... a one znowu dwie:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: niby kto .....że MY :roll:....;)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]halo halo.... tu ziemia... baza... słyszysz mnie??? :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  21. [quote name='evaxon']pies musi sie wybiegac przecie:diabloti: błehehehe [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]wszystko rozumiem.... że sie wybiegać musi... ale w takie zimno???? :crazyeye::crazyeye::shake: do TOZU! :roll:[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT] wrocilam..zimno jak cholera:roll: zmarzlam:placz: a goopia Tigra wbiegła do rzeki :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz.... a nie mówiłam... że zimno.......:diabloti: oby sie tigrucha nie przeziębiła... ona ma :stupid::stupid: z tą wodą :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]hehe tak pozazdroscilam ALi i Clockowej no i tobie nich strace :evil_lol::evil_lol: a se kolora walnelam zilonego bom niebieski zajety jezd :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] :siara::siara::siara: [quote name='evaxon'] [SIZE=4][B][COLOR=Magenta]to ja bede różowa:diabloti::evil_lol: [/COLOR][/B][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb: CZE!!!! [COLOR=Magenta]RÓŻOWA[/COLOR]!!!!!!!!!! :B-fly:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Paula_']1. Zapomniałam :oops: Same się wyczochrały ;) 2. To fałszywka :diabloti: Tylko ciii ... nie mów córci :evil_lol: 3. Chyba tak, bo miałam wsiąść do tego pierwszego tramwaju, a zazwyczaj wsiadam na koniec; ale zobaczyłam, że jedzie drugie 26, wiec zaczekałam, co by nie jechać jak sardynka w konserwie ;) 4. Dobrze, że nie zeżarł :roll: bo w kupie się nie tarza na szczęście :evil_lol: 5. O ja naiwna :evil_lol: Szkoda, że człowiek się nie uczy na cudzych błędach ;) 6. :multi: Cze wrócona Madzialeno po remoncie :lol: :loveu:[/quote][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak SIE wyczochrały... to GUT ;)[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:ekmm:nie powiem [/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mówiłam.... SZCZĘSCIE :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczęście :roll:... mówiłam :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i.... gupi umiera :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze ... wróciłam po remoncie :razz::razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][quote name='Paula_'] Uciekam powoli spać, nie dałam rady przelecieć wszystkich :placz: Plis, nie gadajcie za dużo :modla: bo w życiu tego nie nadrobię :shake: Papa :hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ONE nic... ino gadajo i gadajo.... :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] a my jutro już jedziemy na sterylkę :roll:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:errrr: Basiu.... nie sterylizuj sie :cool1: cze!!! KRAWACIARY!!!! :B-fly: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='zuzolandia'][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/dobry.jpg[/IMG] czesc i czolem ;-) za loknym jest tak paskudnie .....nawet mi sie nie chce do roboty zbierac .....bleeeeeeeeeeeeee zrobia ta fota potym[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kajś widziołach tego potwora jusz :hmmmm: dowej ta fota łobleśnego NIECZORNEGO stoliczka :diabloti: P.S. nie ić do roboty... robota nie zając :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']no jaaaaaaaa i zarozki ino slypia roztworzom to o pronciu godajom........[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdzie??:crazyeye: kto??? :cool1: ja gadam nawet przez sen o......................................................:oops: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']:crazyeye: qrna na północ słońce, na południe słonce - tylko u mnie szaro buro??? :placz::angryy:[/quote] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_1_5.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahhahahah... życie jest piękne :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][SIZE=2][B][I][COLOR=purple]KLOCKOWO CYGANI!!!!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#800080]NA POLUDNIU CIMA ZIMA I HU HU !!!!!!!!!!!![/COLOR][/I][/B][/SIZE] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]... zaraz tam cygani :p ja mieszkam jeszcze bardziej na południu.... mamy :hmmmm: może nie upał... ale ciepełko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam :loveu::multi: Uściski dla Was :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć żonkilka!!! cie też uściskujemy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]MADZIU!! Gdzie jestes??:razz: dziemdoberek:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb: TU!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]u mnie tyz szaro i buro az sioe z domecku nie kce wyjsc a trza zakupki zrobic :evil_lol: trudno bedzie nadrobic te wszystkie [SIZE=3][U]sroniczki [/U][/SIZE]:evil_lol: ale od dzis bede sie meldowac i[SIZE=3][U]wszyko[/U] [U]widzeiec :evil_lol: [/U][/SIZE][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: cokolwiek miałaś na myśli... jestem ZA :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='asher'][B]Ala[/B], zmień tytuł galerii na "Kółko Anatomów Amatorów" :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak amatorów... to mnie to nie dotyczy :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT]
  25. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]nie mogę się wiec doczekać tych [U][SIZE=3]10000[/SIZE][/U] fotek ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][SIZE=6]x 10 [/SIZE]:razz::razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]..ale będą mieć i będzie [U][SIZE=3]100000[/SIZE][/U][/B][B]fotasków;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
×
×
  • Create New...