-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: od kiedy ty jesteś Gucio .....bo to Ty miałaś ostatnio gume do żucia :eviltong::eviltong::eviltong: A tak wogóle to cieszkam no nowe przerywniczki u Klocusia :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na jakie nowe przerywniczki?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']a zgadnij w co:diabloti::evil_lol: P.S. wiem ..ze super hiper mega sexi:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :niewiem: :shake::shake: P.S. super duper mega sexi.... sąsiadka... jak sie u Ciebie doczytałam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39']Witam! Widze Madzialenka zdrowsza:cool3: Głaski dla Clocka, pozdrowionka i buziaczki dla Madzi. Pozdrawiam!:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ffcale nie zdrowsza.. pan doktor dał mi recepte, ale nie dostałam.. L4 :mad: [/B][/COLOR][/FONT] bo[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] uznał że nie muszę leżeć .... więc nie leżałam :roll: byłam w Czechach na[/B][/COLOR][/FONT] zakupkach 1 listopada[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong:... wysprzątałam całą chate... na cycuś glancuś,[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale już nie widać :cool1: no i dalej mnie choróbsko męczy :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:no nareszcie .....:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo... jaka radość... wielka radość w domu Gucia, Gucio gume ma do żucia :siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']sadzonych:cool1::evil_lol: p.s... wiem ..sexi :cool1::diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]W... sadzonych ??? :cool1: P.S. mega sexi [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień doberek:modla::modla: ag...bar :grins: fajny nick... taki barowy :grins: tęskniłaś??? :razz::razz: bo ja o Tobie zapomniałach :diabloti::eviltong::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']aj jaj jajjj Klocuszkowa :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żeee....:hmmmm: jakich jajjjj :roll::roll: P.S.... ależ masz avka :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] A kto Basiu lubi poniedziałki? chyba tylko ludzie, którzy spędzają je tak jak niedzielę ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: JA!!! JA!!! JA!!!! bo wtedy wracam z odwyku odkompkowego który trwa 44 godz... od soboty 13:00 .... PONIEDZIAŁEK jest super dzionkiem :loveu::loveu::loveu: Basiu... poczytałam o Twym romantyźmie :razz::razz: jak to pana M. do kina hytrze zaprosiłaś :evil_lol::evil_lol: i o łańcuszku... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i sie uśmiałam ... i nic mi sie nie stało buuuhahhahha no i czytam że Zuzka cholerna psiotnica :roll: i że dziś jedzie na zdjęcie (szwów) ... dużo zdjęć... poprosze ;) sie witam w ulubiony poniedziałek :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem :multi::multi::multi: widziałam 3 ostatnie stronki... więcej sie nie da nadrobic :p przerywniczki odhaczone ;) dzięki Alutka za fotki u czarnuszka........ :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']A mój TZ miał wczoraj "przyjemność" spotkać jakiegoś kuzyna bandogowego u kolegi z pracy. Puka, drzwi się otwierają, a tam cielak merda ogonem... Od razu wiedziałam po opisie, że to taki potffoor Klockowy ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to musiał być BANDOŚ :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] paćjemu ona ma tego jednego palica takiego innego?:roll: takiego.. kilometrowego? [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:hmmmm:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple] [URL]http://images33.fotosik.pl/31/ef13a452de22da0b.jpg[/URL] [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to sie nazywa perspektywa :hmmmm: chyba ... ma tego palucha nieco dłuższego coby soe łapać konarów... ale bez przesady :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']przybylam do ciebie o zdechnieta aby oznajmic ze mozesz przestac usychac z tesknoty bom jestem przybyta:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: agbar.... kimkolwiek jesteś .... witam... już nie tęsknie :diabloti::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pozatym witam wsiech .... :multi::multi: przeżyłam... wróciłam do was.... mam nadrabiania na jakieś 4 dni:roll: wstrętne gaduły :mad: ale dam rade :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial]OTRZYMAŁAM ODPOWIEDŹ .... z której nic nie wynika :cool1: dyplomatycznie .... bardzo dyplomatycznie :roll: czyli.... trza jechać kilka razy... porobić foty... i :razz::razz::razz::razz: petycji nadszedł czas :diabloti: [/FONT] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Do:[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Prezydent Miasta Jastrzębie Zdrój [/FONT][FONT=Arial, sans-serif][email protected][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Jastrzębski Zakład Komunalny [email protected] , [email protected] ,[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Racibórz[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]W związku z wieloma sygnałami o nieprawidłowościach zarówno w JZK jak i w JASTRZĘBSKIM SCHRONISKU DLA PSÓW, a szczególnie w trosce o byt tych zwierząt, w imieniu społeczności [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]www.dogomania.pl[/FONT][FONT=Arial, sans-serif] , [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=28[/FONT][FONT=Arial, sans-serif] wnoszę o odpowiedź na nurtujące nas pytania:[/FONT] Jastrzębie Zdrój 30.10.2007 W związku z przysłanym zapytaniem informujemy:: [FONT=Arial, sans-serif]Czy schronisko posiada statut wg którego działa? Jeżeli tak to prosimy o jego treść? [/FONT] Ad.1. Schronisko nie posiada statutu. [FONT=Arial, sans-serif]Czy w schronisku prowadzona jest ewidencja psów?[/FONT] Ad.2. W schronisku prowadzona jest na bieżąco ewidencja psów. Czy są spisywane umowy adopcyjne, z których wynikałoby gdzie aktualnie przebywa pies? Ad.3. Spisywane są zobowiązania adopcyjne, z których wynika, gdzie aktualnie przebywa pies. [FONT=Arial, sans-serif]Czy jest możliwe zaangażowanie sie w pracę schroniska, tzw. wolontariat? [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Czy ewentualni wolontariusze mogłyby fotografować i wystawiać schroniskowe psy do adopcji na ogólnopolskich forach internetowych( min. [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]www.dogomania.pl[/FONT][FONT=Arial, sans-serif] ), mieć wpływ na wydawanie psów po uprzednim sprawdzeniu ewentualnego domu, co zapobiegałoby narażaniu psów na przebywanie w nieodpowiednich warunkach, wizji bezdomności po raz kolejny, absolutnym zakazie adopcji psów wykorzystywanych do walk lub w celach rozrodczych w pseudo-hodowlach (co ujęte byłoby w formularzach adopcyjnych).Zadaniem wolontariuszy byłoby tez sprawdzanie i informowanie o charakterze psa- stosunku do obcych, do zwierząt...[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Chętni wolontariusze mieliby pełny wgląd w ewidencje psów i decydowaliby o oddaniu psa potencjalnemu „domowi” co bardzo dobrze się sprawdza w wielu schroniskach i azylach nadzorowanych przez wolontariuszy z forów internetowych. [/FONT] Ad.4, 5 i 6. Do tej pory nie angażowaliśmy wolontariuszy w prace na rzecz schroniska, aczkolwiek temat wolontariatu jest podejmowany w rozmowach dotyczących przyszłości schroniska. [FONT=Arial, sans-serif]Jaki cel ma przepis zapłaty gotówkowej za oddanie psa do schroniska (bo to ewidentne zezwolenie na pozostawianie psa samemu sobie na ulicy,w lasach.....itd.) [/FONT]Ad.7. Zdecydowana większość schronisk (a w naszej okolicy wszystkie), jak pewnie Pani wiadomo, pobiera opłaty za przyjęcie jak i wydanie psa, a to że, niektórzy właściciele porzucają psy np. w lasach wynika z ich kompletnego braku odpowiedzialności. Na dowód takiego stanu rzeczy można mnożyć tego rodzaju przypadki z lat ubiegłych kiedy jeszcze nie było żadnych opłat za przyjęcie psa do schroniska. [FONT=Arial, sans-serif]Czy psy mają odpowiednią opiekę weterynaryjną- faktyczne szczepienia, odpchlenia, leczenia itd. [/FONT]Ad.8. Opiekę weterynaryjną w schronisku prowadzi lekarz weterynarii, który jest odpowiedzialny m.in. za szczepienia, leczenie psów, a także zwalczanie pcheł. [FONT=Arial, sans-serif]Czy w schronisku znajduje jest izolatka dla psów chorych, oraz gdzie przetrzymywane są psy poddane kwarantannie? [/FONT]Ad.9. W schronisku znajduje się izolatka dla chorych psów wymagających leczenia oraz w osobnym pomieszczeniu znajduje się kwarantanna. [FONT=Arial, sans-serif]Czy psy mają zapewniony wybieg, kontakt z człowiekiem co pomaga w socjalizacji? [/FONT]Ad.10. W chwili obecnej 10 największych kojców składa się z części zadaszonej, pod którą znajdują się budy dla psów oraz części niezadaszonej, która spełnia rolę wybiegu. Budowę dużego wybiegu dla wszystkich psów przewiduje opracowywany projekt zagospodarowania terenu schroniska. [FONT=Arial, sans-serif]Proszę podać liczby - w skali roku : ilość psów w schronisku, ilość eutanazji, ilość adopcji, ilość naturalnych zgonów... [/FONT]Ad.11. W bieżącym roku od stycznia do 22 października przyjęto 208 psów, wydano 196, wykonano 2 eutanazje, odnotowano 7 przypadków padnięć [FONT=Arial, sans-serif]Jaka kwota z budżetu miasta/państwa przeznaczona jest miesięcznie/rocznie na utrzymanie schroniska?? czy to uzależnione jest od ilości psów w schronisku czy to tzw. ryczałt?? [/FONT] Ad.12. Kwota jaką zabezpieczono w budżecie miasta na potrzeby schroniska na rok 2007 wynosi 129 100,00 zł [FONT=Arial, sans-serif]Czy psy przed oddaniem do adopcji zostają wysterylizowane (suki) i wykastrowane (psy) co zapobiegałoby rozmnażaniu się psów i zwiększaniu bezdomności wśród gatunku? [/FONT] Ad.13. Schronisko nie posiada środków na przeprowadzanie zabiegów kastracji lub sterylizacji wszystkich zwierząt znajdujących się w obiekcie (a byłoby to na pewno wskazane). Decyzję o wykonaniu w/w zabiegu podejmują indywidualnie osoby adoptujące psy. [FONT=Arial, sans-serif]Czy jest możliwość wprowadzenia CHIPowania psów schroniskowych oddawanych do adopcji, co ułatwiłoby identyfikacje psa np. zaniedbanego i naprowadzenie na nieodpowiedzialnego właściciela. [/FONT]Ad.14. Na dzień dzisiejszy miasto nie posiada środków na przeprowadzenie akcji znakowania psów za pomocą mikrochipów. Pamiętać jednak należy, że chipowanie ma swoje zalety, ale ma również wady, o czym można przeczytać choćby na stronie http:// www.psianiol.org.pl/boz/slownik/znakowanie.htm. [FONT=Arial, sans-serif]Nieprawidłowości zaobserwowane przeze mnie podczas wizyty w schronisku. Wnoszę o ustosunkowanie się do nich :[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Przetrzymywanie dużej liczby psów w jednym kojcu = [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]zastraszanie słabszych psów przez psy lub grupy dominujące, a co za tym idzie pogryzienia, brak dostępu słabszego psa do miski z jedzeniem i wodą, [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]suki z psami w jednym kojcu, czego następstwem nie rzadko są szczeniaki, oraz walki psów o sukę,[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]psy chore przetrzymywane z psami zdrowymi, psy drapiące się, z objawami chorób skórnych (łyse placki na ciele) z resztą psów.[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]zbyt mała ilość chroniących przed słońcem, deszczem, mrozem bud w stosunku do ilości psów [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]zbyt ciasne obroże u niektórych z psów,[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]złe odżywianie psów,[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]psy zaniedbane, wychudzone, ze skołtunioną sierścią...[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]zakaz fotografowania psów![/FONT] „[FONT=Arial, sans-serif]kwarantanna” w GARAŻU!!! gdzie psy siedzą odizolowane w ciemnościach!!![/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]stały tekst pracowników schroniska „wczoraj pojechał do domu” na pytanie o psa zazwyczaj rasowego, gdzie osoby poinformowane na dogomanii znajdują im domy.Co sie dzieje z tymi psami??? możemy TYLKO przypuszczać! [/FONT]W stosunku do zaobserwowanych przez Panią nieprawidłowości: schronisko jest w stanie zapewnić miejsce ograniczonej ilości psów. Nie dopuszcza się sytuacji w której liczba psów przebywających w jednym kojcu jest zbyt duża. Gdyby do takiej sytuacji doszło psy musiałyby być przewożone do innych schronisk. Każde schronisko dysponuje ograniczoną ilością kojców. W kojcach zbiorczych przebywa po kilka lub kilkanaście psów, które stanową odrębne stado, a z kolei w każdym stadzie jest pies który dominuje nad innymi. Pogryzienia zdarzają się w każdym schronisku, a sam fakt wcale nie musi mieć związku ze zbyt dużą ilością psów w jednym kojcu (uzależniony jest także chociażby od charakteru danego psa, czy jego pozycji w stadzie). Pogryzienia w naszym schronisku zdarzają się bardzo rzadko. niedopuszczalne są sytuacje by w jednym kojcu przebywały samce i samice. lekarz weterynarii decyduje o tym, który pies ma być leczony w izolatce, a który może pozostać w kojcu z innymi psami. ilość bud jest wystarczająca, a z naszych obserwacji nie wynika, by któryś z psów nie miał możliwości schronienia się w nich. nie ma mowy o sytuacji, w której pies odczuwałby dyskomfort przez zbyt ciasno zapiętą obrożę. Jak łatwo da się zauważyć w niektórych przypadkach w ogóle nie zakłada się obroży, bo pies po prostu nie jest do niej przyzwyczajony, psy są karmione każdego dnia, a karma przygotowywana jest z produktów takich jak przetwory mięsne, odpady poubojowe, makarony, kasza itp. niektóre psy pomimo tego, że mają możliwość regularnego zaspakajania głodu nie chcą jeść, ewidentnie widać, że tęsknią. na terenie schroniska można wykonywać zdjęcia, nie ma żadnego znaku informującego o zakazie fotografowania, kwarantanna znajduje się w innym budynku niż Pani sugeruje, z braku kojców wykorzystywane są kojce w zaadoptowanych do tego celu pomieszczeniach byłych magazynów, w których psy przebywają czasowo. psy rasowe bardzo rzadko trafiają do schroniska i faktycznie długo nie są przetrzymywane ponieważ większość zainteresowanych chce mieć rasowego psa (tym bardziej, że wydawane są bezpłatnie). Wszystkie adopcje są odnotowane. [FONT=Arial, sans-serif]Sygnały otrzymane z PEWNEGO i WIARYGODNEGO źródła:[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]-sprzedawanie psów rasowych do pseudo-hodowli min. w Mszanej w celach rozrodczych, czego następstwem są szczeniaki, które z różnych powodów mają szanse trafić w przyszłości „na ulicę”[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]-sprzedawanie psów ras bojowych na walki!!!![/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]-”znikanie”artykułów spożywczych i np. do ocieplenia bud- ofiarowanych przez miłośników psów.[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]-brak aktualizacji i informacji o psach na jedynym informującym o schronie JASNECIE.[/FONT] Na pozostałe “sygnały otrzymywane z pewnego i wiarygodnego źródła” odpowiadamy, że jeżeli jest Pani w posiadaniu dowodów wykorzystywania psów do prowadzenia pseudohodowli z przeznaczeniem do organizacji walk psów to powinna Pani niezwłocznie powiadomić organy ścigania o popełnieniu przestępstwa. Z poważaniem Marek Krakowski – dyrektor JZK [FONT=Arial, sans-serif]Żądamy odpowiedzi na każde z pytań i udokumentowania ich w miarę możliwości, ponieważ LOS TYCH PSÓW NIE JEST NAM OBOJĘTNY, a jako miłośnicy i podatnicy w jednym- głosząc hasło „ZWIERZE NIE JEST RZECZĄ,ONE TEŻ MAJĄ PRAWO DO GODNEGO ŻYCIA” mamy uzasadnione obawy co do losu psów oraz przypuszczamy że schronisko nie działa prawidłowo i obawiamy się o ich los. Apelujemy o odpowiedź zanim wydarzy się coś co ma miejsce w wielu schroniskach w Polsce, gdzie zwierze jest traktowane jak rzecz i „maszynka do robienia pieniędzy” np.:[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=87126[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38091[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]i całe mnóstwo innych przypadków ![/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]W przypadku potraktowania nas niepoważnie sprawę zgłosimy do Prokuratury.[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Z poważaniem [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]w imieniu społeczności [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]www.dogomania.pl[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Magda Z. [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]E-mail: [email protected][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye:ale fot :mdleje: przejrzałam wszystkie:multi::multi: piękne legowisko ma Oliwka...:loveu::loveu: foty ci zamgliło:roll::roll: :hmmmm: coś jeszcze chciałam napisać..... ale co?? :niewiem: tak czy owak..... sie witam i sie żegnam :hand::hand::hand:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:no taaaa gwiazdy nie robią porzadków na kompie mają od tego wjeb masterów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Adasia mojego wjeb-mastera dziś nie było :roll: buuuhahhahahha... może łaził za kagańcem... ale nie było jego rozmiarów :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='caroolcia']Pożycza, chyba wciska Madzia nie prosiła a Efcia z buciorami i ptakiem przydreptała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:aa no taaa .....ale że jak ...tak na spółkę ...raz tu raz tam ...no to się ptaszek :hmmmm: nalata :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedzie płacz i lament jak zrobi KAPUT :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1EEE.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]komenda... jęzory :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol: Rudo... właśnie wpieprzyliśmy obiada... ja żeberka z ziemniorami a Pawcio ... kluchy, rolada i modro :cool1: tak ino chciołach przyszpanować :roll: hejo!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: no przeca pisze ze Rosolek a z czego sie rosolek robi? z kuuuuur:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z kur wielu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ktos tak ładnie śwista [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]świstak... bo go zwolnili z zawijania :cool1: wylali go z roboty to se tera śwista :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']TZta ptaszka trzymam w domu:diabloti: oddaje mu na weekend jak sie widzimy..:diabloti: :grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajnie tak :roll::roll: tylko po co sie z nim spotykasz jeszcze [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: pogadać se możesz z nami [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:.....mus porządasa zrobic ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27934/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/haa.gif[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27931/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/blue.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27944/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/star.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER] -
[quote name='evaxon'] nie ..:shake: nie mowi i nie jest oswojona:shake: nie umie tez latac:roll: i znosi jajka:roll: [/quote] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27973/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/pfff.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to kura nie papuga :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]na twoim wikcie :diabloti::diabloti::diabloti:......................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy to moja wina że mlecyki szlag trafił?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Honey']jak to milo z jego strony, ze sam mi sie zademonstrowal, w jego galerii nie moglam go znalezc... :lol:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::siara::siara::siara::siara:
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Efffaaaa... a ten ptok umie mówić ??? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]zrobiłam u Madzialeny w październiku fotaski Oranga ... wrzucę ale tylko 1... Tylko jedna bo resztę pańcia Smoka już ma u siebie ...na kompecku [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... to ja mam braki z wstawianiem :oops::oops::oops: bo jak sie ma burdello w fotach... to potem nie wiadomo które już były które nie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]phiii... taki gość... skóra i kość :shake::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale macie fajne psiowe spacerki :loveu::loveu::loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0102.jpg[/url] ino widze że ofiary były... ino tylne kończyny wystają z boxiowej mordy :roll:[/B][/COLOR][/FONT]