-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Medorowa']Którzy to, którzy:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONI :grins: znaczy nie wszyscy... nie nie :nono::nono: ino ci co chcą :roll::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa'] A ja zaraz gdzieś idę, a nie powiem Wam gdzie:grins::lol!:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] są 2 opcje: [/B][/COLOR][/FONT][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na piwo[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na jazdy.....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak czy inaczej... APOKALIPSA!! :mdleje: dzieńdobry porannie medorkowa pójdźnięta :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gadaj który to cie opuścił... i czemu czujesz sie :roll::roll::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joł joł Alicjo.......................................RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :evil_lol::evil_lol::evil_lol: matko z córką!!! zaspałam!!!!:eek2: i tera lece na połamanie nóg :cool1: oj jak lece :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Paula_']Poczułam się opuszczona :obrazic: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] osz fak... opuszczono cie :shake::shake: to chamy..nooo;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Nie smutkaj siem....... Klockowo mo przeblyski nocnej swiadomosci zrywo sie z wyrka leci do kompa cosik nam naszkryflo i juz blank spionco wlazi nazot do prykola ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fcale tak nie było... fcale... :shake: pies społ w wyrku a jo biedno nie miołach miejsca i musiałach gapić w ten monitor... i gapić... i ślepia sie mie zawierały.. a pysk na knefelki lecioł... buuuuuuuuuuuu :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: z łapą idziesz a nie z okami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:to mogesz być zaspana;) [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj JUŻ obudzona rozbudzona zbudzona pobudzona ;) DOBEREK :multi::loveu::multi: z Samego Raneczka [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaspałam :roll: mam nadzieje że ortopieda mie kocho i poczeka na mie :roll: a jo se jeszcze klikna :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ty miała lygnąć już godzina tymu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']Czamu Klockowo Niy Spi??????[/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ciiiiiiiiiiiiiiiii ona se drzemka uciela ;).........:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dogobranoc:hand:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam wrażenie że jutro bede zaspana... a jutro do ortopedy :placz::placz:z łapskiem :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']łiiii cudne bandosiowe panny :loveu::loveu::loveu: ta czarna wygląda jak labek :lol: Klocuś przy nich tak baaardzo męsko wygląda :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ta czarna jak klocek wyglondo.... sztyc jak klocek... ino on taki męski jest :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='natija']wyspala sie i teraz buszuje ;););)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa... buszmenka sie znalazła ... wiedzma i czarownica!!! o północy sie ujawnia :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde... wracam po kilku dniach :roll: a tu takie rzeczy... jakiś spaniel.. na szczęście już w nowym domku.. kot którego podprowadzili... Emi... jak dobrze zrozumiałam to kotek nie trafił tam za Waszą zgodą, jako opiekunów.. powiem więcej... trafił tam wbrew waszej woli... to jest kradzież!! bez względu na to co wymysliła ta Wiola czy jak jej tam... Kolega ... nie miej sentymentów... albo odkreci sytuacje którą spartolił, albo... trudno... kicia nie jest rzeczą.. że ktoś se chce i se bierze... tak mi sie wydaje.... przecież ona miała dom, właściciela- CIEBIE!!!! powodzoneczka... kciuków mi już brakuje na te dogomaniackie przygody :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co ty dioble robisz tu o północy :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Paula_'] Joł dziołcha :multi: Nie wróciłaś :cool1: ale się nie dziwię, ja sobie chyba dzisiaj daruję dogomuła, bo mnie qrwica zaraz strzeli :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam wrócona kilka razy ale nikogo tu nie było... a ja nie lubiem siedzieć w samotności:roll: a tera bujam sie nyny :sleep2: bo muuuli :comp26::motz: papa dziewczynki... ucałujcie rodzyneczka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Pewnie dlatego- podobno na "ludzkim" tak nie wali:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znacy co?? mam mu dać ludzia do miski??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholewka... taka niby niewinna zuzanka a taka z niej huliganica....i wredna maupa :diabloti: Basieńko.... ja już nie wiem co ci poradzić... jaka jest przyczyna tego że ona sika i robi qp.... czy to złośliwe, czy jak?? :niewiem: jak ją tego oduczyć... bo demolka to wiadomo... złośliwość.... zawsze mówiłam że rude to fałszywe... na 12 rudych 13 fałszywych :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] :glaszcze::glaszcze: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: podwójnie ci nie do twarzy.... szlag mnie trafi... muuuuli... i ciągle jest busy server :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wpadłam se na goownianą rozmowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale chyba już po temacie :roll: a nadrobiłam ino 5 ostatnich stron.... i foty widzialam :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z twoim krótkim nikiem ci nie do twarzy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z twoim krótkim nikiem ci nie do twarzy [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:nawet na 4 ;) dobra przyznam się ...że biegiem wsiadałam do autobusu i do końca nie byłam pewna czy do dobrego autobusu wsiadłam :oops:...tak często jeżdżę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a potem jak znalazłam znajomą w autobusie to przejechalabym swój przystanek na wsi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kurde taka cywilizancja te autobusy a ja ino dyliżans i dyliżans :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :turn-l::turn-l::turn-l: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Karmę je? Suchą? Jaką?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no je karme je.... :roll::roll::roll: suchą mokrą..... mokrą z suchą.... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']Ale tam same baby były i czterech starych [B][U]grubych facetów[/U][/B];)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca ty lubisz jak jest sie do czego przytulić :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Asia & Ginger'] Rybc!a, a gdzie przekłuwałaś pępek? :cool3: U kosmetyczki? [U][B] Bo ja przekłuwałam w salonie tatuażu, gościu miał profesjonalny sprzęt i nawet nie poczułam kiedy już było po wszystkim. [/B][/U]Myślałam, że się dopiero przymierza do przekłucia, a on mówi, że już. Nawet nic nie poczułam. :-o Za to bolało mnie przekłucie uszu pistoletem u kosmetyczki. :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tej wersji sie trzymaj :cool2::cool2: ni ma to jak piercing w studio tattoo ;) GONI przyszłam wymiziać Twojego misiaczka... maleńkiego :roll: [/B][/COLOR][/FONT]:splat:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przecież Ciebie nie ma bo biegacie od 4 minut :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Melduję sie Klocusiowe ludzieńki :multi::multi::multi:jestem juz wrócona ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi:doszłaś!!!! :multi::multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']On takim miśkiem całe życie był;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale az takim :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]wypraszam sobie :obrazic:[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mazgaj :eviltong::evil_lol: wsadzilismy z Klocuchem Ale juz do autobusu,właśnie mi dynkła ze juz dochodzi:multi::multi::multi: a w drodze powrotnej Klocuś posadził 2 stolce... qrde... a ja stanęłam pod wiatr :mdleje: qrcze!!!! gdzie on sie stołuje?? :hmmmm: :mad: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Hejo Klockowie![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejo Orient...owie?? :hmmmm: właśnie jestem u Ciebie i nadrabiam... i nadziwić sie nie moge jaki z niego sie misiek zrobił........:crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT]