Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]wiem wiem..... to wielki minus..... ale popatrz- w lato - rówież jest wysyp psów....:shake:[/COLOR] [COLOR=royalblue]och, a jakiego? :cool3: Chcem go poznać :mdrmed:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Hejo!:p[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie chodzi mi o wysyp... chodzi mi o to że zamarzają nie mając schronienia:placz::placz: mój prywatny osobisty rysownik... ino on maluje na ....skórze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:w Jebiu na targowisku kupione ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyś ty ocipiała???? wiesz ile ruskie by chcieli za takie kykyłki?? toż to ich dobro narodowe :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='natija']no widze kto sie tak rozspiewal ;);););)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: Alicja?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Kiłi']Magnus ma dysplazje:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] o masz!!!! jak ja nie lubie tych słów na "DYS" ... samo zło!!!!!:angryy::angryy: DYSplazja, DYSkomfort DYSkoteka :evil_lol::evil_lol: Maniek... kanalio Ty moja ulubiona... :loveu: co mam powiedzieć:hmmmm: lipa z tą dysplazją... ale średnia... nie znaczy że świat sie kończy :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]No nareszcie ktoś rzecowo to opisał:diabloti: Zaraz spróbuje to załatwić:lol: KC madziu:loveu:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bezemnie ani rusz :shake::shake::shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B]Alu, postaram się dzisiaj dowiedzieć jak to bedzie, madzia dobrze napisała to kradzie[U]sz[/U] i koniec kropka!:roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][SIZE=4]Ż[/SIZE]!!!!! KRADZIEŻ :diabloti: [/COLOR][/FONT] [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wiem, mam w dupie biznesmenów mają nam oddać kotka:placz: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tak trzymaj.... bo te szmaciarze tak sie nauczyli ... że wydaje sie im że są kimś bo wielkie prywaciarze, biznesmeni zasrani:angryy:.... QRDE!!! i nikt ich nie ruszy... i mogą wszystko... bo nikt im nie skoczy... bo to pracodawcy czy ki pierun . WALCZ! EMI!!! walczyłaś o obce stada psów!!!! wygrasz i bój o TWOJEGO KOTKA!!! :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Rybka_39']Cześć! Ja przyznaje bez bicia że nie czytam wszystkiego bo po 9 lekcjach w [B][U]tym 3 biolach nie mam mózgu:evil_lol:[/U][/B] Najlepsze jak w Psy w potrzebie szukałam swojej galeri...kurcze i znaleść nie mogłam:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]robiliście trepanacje czaszki :razz::razz: i padło na Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ojj ty mój biedny bezmózgowcu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='ice_t']znam z autopsi takich cholernych konowałów, jak byłam mała - miałam coś około 5 lat - złamałam rękę w łokciu i pan rechabilitatnt jak mi zgieli gipsik tak mocno się wczuł w jej rechabilitację , że złamał mi ja w nadgarstku, bo zbyt mocno rozgrzał i nie czułam bólu podczas ćwiczeń, niestety po dziś są skutki doktorka konowała, nadgarstek szwankuje przy wiekszym wysiłku. a dzieki panom doktorkom od siedmiu boleści nosiłam 3 razy gips , raz na łokieć , który sobie sama złamałam i dwa razy na nadgarstek, bo za pierwszym razem pan doktor zrobił za słaby gipsik i ten rozkruszył się po 2 tygodniach, to cud że ta ręka się w miarę zrosła i mogę z niej normalnie korzystać[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha... sory... wiem że to nic śmiesznego , ale czytałam i lałam ze śmiechu :lol::lol: bo myślałam że ja to odosobniony przypadek a okazuje sie że to NORMA... PROSZE PODNIEŚĆ RĘKĘ ... Ci którzy mieli jakiś uraz i których lekarze nie zepsuli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja też chce taka recepte ino z kartą kredytową pana wracza w załączniku ;) kurde to ja wiem co to za wlosy leżaly na podłodze w sklepie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to jak on se tą twoją rękę pooglądał :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca mówie że nie oglądoł.gadali my o dziarach :evil_lol::evil_lol:. mam jechać do parku wodnego... on też tam bywa :roll::roll: jak myśli że mnie tam wyrwie a potem bedzie miał darmowe tattoo.... to sie myli :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobrego nawozu używam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ah ta telepatia ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ah.... telepatione [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'] dla mni enajlepsza rehabilitacja sa zakupy :evil_lol: tydzien potrafie nie ruszac noga z bolu jakmnie chwyci a wystarczy ze ktos zakupy zaproponuje i odrazu uzdrowiona jestem i kilka h po sklepach łazic moge:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buhaahaha... fajna terapia... ale dla mnie nieskuteczna... nie chodze na rękach...a szkoda... jak mówisz że pomaga :roll: sie zastanawiam czy to z tobą wtedy klikałam o tych ortopedach co to nas zepsuli... i tera już sama nie jestem pewna... :niewiem: wiem że klikałyśmy gdzieś na wątku o zepsuciu przez dochtora... ale chyba było coś o ręce i gipsie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czyli nie tylko nas zesuli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='natija']jak tu dzisiaj spiewajaca ;) no prosze ale sie porobilo ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alicja sie rozśpiewała.. że ho ho :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='evaxon']jakis inne te kukułki :hmmmm: dlaczego nie robia ku-ku tylku ky-ky?? moze to sa kykyłki??:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to ruskie ku(y)ku(y)łki ... zza buga... panimajesz??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='AgusiaTerierka']Czy juz jest d...., d....?:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... medorowa sie ukrywa :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]Wiecie co........[B]u nas spadł śnieg[/B]! :multi:!!! :Cool!: SUPER!:bigcool:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Pogoda;):[/COLOR] [COLOR=royalblue]Godzina: 14:15[/COLOR] [COLOR=royalblue]Zachmurzenie: całkowite[/COLOR] [COLOR=royalblue]Opady: śnieg[/COLOR] [COLOR=royalblue]Temperatura: -3 stponi C[/COLOR] [COLOR=royalblue][B][COLOR=red]49[/COLOR] [COLOR=white]dni[/COLOR] [COLOR=red]do[/COLOR] [COLOR=white]Świąt[/COLOR][COLOR=red]![/COLOR] :x-mas:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śnieg i zima to lipa... ja od razu myśle o tych biednych niedomnych marznących psach... świąt nie lubiam... bo to zakłamanie .... najpierw psa na ulice i noworodka do smietnika a potem wielce do stołu wigilijnego :shake::shake: a tak pozatym to pozdrawiam ... rysuneczku nie chcem.. mam tu swojego rysownika :evil_lol::evil_lol: ale zajęłam komuś kolejke;) cześć werka!!!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Medorowa']:loveu: Buhahahhaaaaaa:evil_lol::evil_lol: Łukrywom siem:lol!:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha... to jak sie ukrywosz... to udam że cie tu nie widziałam ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']Ala ma kukułki:crazyeye: kukułki maja parówki?:crazyeye: :evil_lol: Aluuuu nie chwalilas sie :siara:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EFFF... ty naprawde masz dziś zły dzień??? [/B][/COLOR][/FONT][I][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable39.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable39.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable39.gif[/IMG] te kukułki i to jajo i te paróweczki [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/I] [FONT=Arial][/FONT]
  14. [quote name='evaxon']ortopedy i rehabilitanty:shake: i ani jedni ani drudzy nie sa przystojni:roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahhahahhaha .... ja tam rehabilitanta miałam przystojnego .... tyle że była kobietą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Niebieskowa :multi::multi: wygłaskaj Klocusia :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze żonkilka... tyś jeszcze nie zamarzła na zime?? :crazyeye::crazyeye: ty u mnie a ja właśnie wróciłam od ciebie :evil_lol::evil_lol: pogłaskam klocka :roll::roll:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B] [FONT=Georgia] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3098/dsc02422tw6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cachorrosweb.com/fotos/shar_pei.jpg[/IMG] widzicie podobieństwo? :evil_lol: czyżby jeden z rodziców był Shar Peiem a nie Yorkiem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: OKŁAMALI MNIE :roll: i co ja teraz pocznę :evil_lol: [/FONT] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahhahhaha :evil_lol::evil_lol: [url]http://img105.imageshack.us/img105/2997/dsc02040kw1.jpg[/url] te sie mie u Ciebie podobują... a Twoim banerkiem Pawcio jest zauroczony... ale nie wpadaj w samozachwyt widziałam stworzenia ... w większości podwodne :multi::multi: fajne... dużo ładnych fotek... a gdzie legwan??? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='evaxon']to teraz mowisz?? jak one juz zawisły:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak te paróweczki u kukułki Alicji wiszą i dyndają :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='evaxon']a bo ja dzis kiepski dzien mam :evil_lol: ale z toba tez chyba nie najlepiej.... buahahah bo ja nigdy gipsu na sobie nie mailam:grin: juz przeczytałam:evil_lol: i wspolczówam:shake: wiem co to znaczy bol:cool1: z tym ze ja rece mam sprawne..a z nogami kicha:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca pisałam CZY JAKOŚ TAK :grins: wiem że o tym kieeeeeedyś pisałyśmy ... gdzieś u kogoś :roll: bo te ortopedy..... to takie dziady :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p Aguniu ...w opakowaniu było to co być miało tylko dla TZta bez różnicy było czereśniowa czerń i granatowa czerń ...pewno pokojarzył z owocem granatu :roll:...[SIZE=3][U]a jak już włoski mi pokolorował stwierdził ze mu sie w tym kolorze bardziej podobam :roll:[/U][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wooowwww...to miło cos takiego usłyszec od slubnego kolegi po paru latach małzenstwa:loveu:[/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie... bo to znaczy że wcześniej sie mu nie podobała [IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR92.gif[/IMG] ale ze mnie pajac :roll: cześć Agusiek... jak tam Maxio i futro??? [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='evaxon']nooo rzeczywiscie....:shake::evil_lol: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]RZ powiadasz... :hmmmm: ale ja nie chciałam żeby RZECZY-wisiały... :roll: to nie był rozkaz[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:x[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] "rzeczy-wiście" [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Medorowa']A gdzie miłość:niewiem::niewiem:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyginęła razem z dinozaurami :diabloti: medorowo... ić do siebie... gadam tam do ciebie a ty se tu siedzisz :razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='evaxon']uuu łaaaa a co ci ze masz rehabilitacje miec?? ja nie lubie ortopedow:shake: popsuli mnie:roll: i sie juz nie naprawie...:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] haha evaxon..... buuuhahhaha.... NIEMIEC cie dopadł!!!! wiem... już o tym pisałyśmy.. Ty miałaś mieć rehabilitacje a dali cie w gips... ja na odwrót... miałam mieć w gipsie a dali mi ćwiczenia.... czy jakos tak :roll: mnie też zepsuli i też nie naprawią... dziś pisałam o co biega :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8672781&postcount=10921[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  22. zima idzie.:placz::placz::placz:.... nie lubiam zim... bo zaraz myśle o tych niedomnych psach :placz::placz: i mi serce pęka że świat jest taki podły, a ludzie takie...
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://images34.fotosik.pl/36/871ea325f28d4d2c.jpg[/URL] rzeczywiście... nie fajne te twoje paznokietki :shake::-( EDIT: żeczywiście, rzeczywiście :hmmmm: fu.cktycznie.... nie fajne te twoje paznokietki [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake::-([/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Medorowa']Haj Madzialena:loveu::loveu: Łuuu, to bardzo nieciekawie z tą rączyna:shake::shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty też nie czytałaś o tym???? :crazyeye::crazyeye: to do jasnej anielicy... komu ja to pisałam :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']echh... to mam pomysl ... teraz pojde.. i wroce jak przykleje nowe:evil_lol::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak zrób... WJAZD DO MNI INO Z TI-PSAMI ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:o masz......a co mi tam tak zwisa :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [/center][/quote] [quote name='evaxon']wyglada jak jajko:roll:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: te twoje.......:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']:hmmmm: eee nieee moje sie nie kiwa..[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no a czemu cię bolało ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']bo rodziło małe jajeczka:roll::evil_lol:[/quote] [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to teraz se dynda;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']hehe no dobra to kwestia jajeczka wyjasniona..... a czyje te 2 "paroweczki" ?? co dyndaja ponizej :evil_lol:[/quote] :mdleje: :shock: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już po wizycie u Ortopedy... rehabilitacje... pewnie od nowego roku bo zapewne już sie limity skończyli.... i recepta..... wizyty w parku wodnym w Gołębiewskim Hoteu :mdleje: nie kazał mi ściągać gaci.... powiem więcej... nawet kurtki nie ściągałam.... pogadalim o tatuażach... ino po co ja rozczesywałam tą klate :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='agbar']a to ty mi tu przeciag robisz stara torbo:diabloti: [/quote] :diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...