-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']witanko Basiu:multi: ja mam pomysł:cool1::evil_lol: proponuje ci wejsc pare razy do klatki zeby Zuzka zobaczyla ze to nic strasznego:cool3::cool3::cool3::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbbuuuuhahhahahahahaha... basia... nie daj sie namówić ... nic fajnego :siara::siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool3:czas czasem ...ale woda.....gaz.......zaś woda co by to pomyć ....woda co by to zapić .......:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie gotowałam.. :shake::shake: za drogo by wyszło... toż to burżujstwo :roll:podałam mu z paczki ... poczekał aż odmarznie i heja :sabber:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']tiaaaa po co gotowac telefon i pizzza i juz obiod ehehhh tak sie sklada ze jo tyz latooo na zimowkach przejezdzilaaaa i terozki mom w kapsie kasa na tzw wymiana moga jom zdefraudowac heeee[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w życi mom picce z telefonów... kupuje... mrożone :evil_lol: następna oszczędna.. i wcale sie na tych zimówkach w lecie tak źle nie jeździ , nie?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='natija']haha dobre nie pomyslalambym,zeby nie wymieniac opon:)ale dobry pomysl musze przyznac;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... młodaś.. to i o życiu wiesz [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] niewiele[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :evil_lol::evil_lol: my cie tu nauczymy ;) lekcja 1: STOP wymianie opon!!!! :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images23.fotosik.pl/109/9ac7d78f062574b5.jpg[/URL] wowowowowooooooooooo ale mo tipsiska !!!!!!!!!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapomniałam mu obgryźć przed fotkami :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rybka_39']E.. tam Madzia sie przejmujesz..jak są te nibynóżki to i nibymóżdżki musza być to ja se taki wstawie:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja???? że ja sie niby przejęłam??? to przeca tobie wycieli mózga.... ja tam swój mam ;)1/3 bo 1/3 ale jest :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']no gdyby Pawcio to przeczytał ze zwykłym samcem jest to nicy z wieczornego ci[COLOR=PaleTurquoise]u[/COLOR]pciania :siara: :multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi:OOOOOOOOOOOO!!!!!!!!! to jest pomysł!!!!! DAM MU PRZECZYTAĆ!!!!! PAWCIOOOOOO!!!!! :scream_3::scream_3:[/B][/COLOR][/FONT] błehehehe ja tofam Klocki:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to już fobia... nie zboczenie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie zapomnij ugotować :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat:a to cza?????? :crazyeye::crazyeye: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tyle czasu zmarnuje :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]RUDA!!! być wieczorem... przinda do cia na browara :razz::razz::razz: bo tera trza popsa gonić ..... papapapa P.S. kup duuuużo browca :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops::oops: kurde no i co ja mam teraz powiedzieć ...napisac .....:hmmmm: dopsz ....bo lubię słuchać Paffcia ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pierdu pierdu...:evil_lol::evil_lol: lece popsa ... zrobie jaki szybki obiad ... może pierogi z zamrażalnika i bede zaś :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
clockwork replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Rypcia :razz::razz: czy ty żyjesz???? :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='natija']no chyba za wczesnie pochwalilam sie wrrrr muli wrrrrr[/quote] [IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue31.gif[/IMG] [CENTER][CENTER] [CENTER] [CENTER] [CENTER][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR85.gif[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='natija']witam,a ja musze powiedziec,ze mi nawet nie zamula;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mów HOP :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']witam widze,ze jak zawsze jest duzo czytania:) nawet jakis facet na fotce sie pojawil nono;););)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ekhm...... ale dziś wyjątkowo są fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ten facet to jakiś tam sobie facet z jakimś sobie psem... wpieprzyli mi sie w kadr... robiłam Jastrzębie nocą :errrr: witanko :multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja sie uparłam ze w końcu wleze i wlazłam :grins: witanko :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a ja wykorzystuje zanim Ala zatrzaśnie drzwi... i też właże... i sie witam :hand::hand:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dilerowa to żona dilera :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:stupid: agbarowa to żona dilera :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bardzo dobra :grins: i nie ma się po niej czkawki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahahhaha Ruda... dej no przepisa na ta wodzionka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake::shake::shake:to nie w wiadomościach było ... zaś nie uważałaś ....:grins: to ja Pawciowi zadzwoniłam :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake::shake::shake:to nie w wiadomościach było ... zaś nie uważałaś ....:grins: to ja Pawciowi zadzwoniłam :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Efffcia dlaczemu ściałaś Pawcia i Klocka skonsumować :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale po choliere mu 2x dzwoniłaś :razz::razz: różne ludzie mają zboczenia... EFFA lubi Klocki :roll::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że dziś dogo nie muli :multi::multi::multi::multi::multi: śmiga jak wściekłe :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi::multi: :diabloti::diabloti::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala.. pono masz mój kalendarzyk :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon'][URL]http://images25.fotosik.pl/108/00f844277a85f779.jpg[/URL] mrrrr ciacha:cool3: Madzialena przez ciebie z Tigra podloge zasliniłysmy:evil_lol: witanko:loveu:[/quote] :crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: jakie zaś ciacha... to zwykłe samce :razz::razz: przeciągnij Tigre po terenie podmokłym... ona to lubi a ty bedziesz miała powycierane ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wodzionka dobra rzecz.... nigdy nie jadłam ale tak mówią :evil_lol::evil_lol: P.S. ciśnienie napierdziela góra dół gora dół.... temu cie czerepek boli :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wodzionka dobra rzecz.... nigdy nie jadłam ale tak mówią :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: ale to ty siem nie witasz z agbar :roll:...a dlaczemu :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale.... :hmmmm: że niby agbarowa też tu bywa?? :razz::razz: no to dzień dobry bardzo agbarowa!! w innych kręgach zwana....... dilerową[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: a że dlaczemu mnie tu jeszcze dzisio nie było??? :niewiem: byłam pewna że byłam a jednak nie byłam:splat: bosze... co za czasy.... niczego człowiek nie może być pewien :shake::shake: cze krawaciary :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:wymiana na letnie czy na zimowe :hmmmm: [URL]http://images26.fotosik.pl/108/230742670531cdd5.jpg[/URL] laluś :turn-l::turn-l::turn-l: [URL]http://images32.fotosik.pl/37/afd1d2809e29d038.jpg[/URL] Mam psiękne kalendarium w domecku :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie wiem... lato przejeździłam na zimówkach bo brakło mi czasu na wymiane.... to co?? :hmmmm: tera mam zmieniać na letnie?? :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']Cześć :multi:Klocusiowa - przesyłka przekazana Dlaczego ściągasz z Klocka odżywczą maseczkę???:lol::lol:Zazdrościsz mu gładkiego lica???:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak tak wiem... słyszałam w wiadomościach że Ala ma BULLendarz dla mnie :multi::multi: ściągam mu tego gluta bo to mój... ulało sie mi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Klocuś się ślinką przyozdabia ;) :evil_lol::evil_lol: i za samochód się nawet przebiera :eviltong: [URL]http://images30.fotosik.pl/109/8dff87e60090f184.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/37/5579afe2e9f68d4f.jpg[/URL] to się nazywa Narcyzm ;) tyle czasu się sobie przeglądać :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B];) takie nudne życie tych moich potforóf... jeden sie ślini, drugi gada do lustra :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pianka'][URL]http://images31.fotosik.pl/37/85d06bb45eb73d8d.jpg[/URL] ale z niego siłacz:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: taki maleńki strong doguś :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień bardzo dobry dilereczko nasza... w innych kręgach zwana dilereczką :evil_lol::evil_lol::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/37/afd1d2809e29d038.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/109/e0d2344302096944.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/37/dbab798ee72682f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/37/574c22e2380d932a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/37/8f8a5577b912a9a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/80c090d4f85fb4b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/37/b06a77f1d36a7af3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/37/5579afe2e9f68d4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/109/da60de30b06d1bcc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]