Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='iwop']Trzymam mocno kciuki...:oops: przecież jestem ze Śląskiem spokrewniona odkąd Figa ma tam rajski domek :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ano... żeby wszystkie domki były takie :loveu::loveu: a pan poetry 63 pokasował swoje posty :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uffff... nadrobiłam.... widziałam prawie wsje foty- w kałuzy... BOMBA!!!! :loveu::multi: i już bujam bo masa pracy mnie czeka.... no to Ci Pa! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk... wpadam w biegu :multi::loveu: widziałam Salsikowy filmik :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybiegłam ratować rosołkową z rąk makaroniarzy :evil_lol::evil_lol: cze EFFFFUŚ !!!!![/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam... poczytałam.... gratuluje :roll: pracki :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [URL]http://images32.fotosik.pl/221/ae1b79f3df40357a.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l:jednooki bandyta Ozzulek :loveu: stęskniłam sie za jełopkiem :roll::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ciumkam cię :loveu:sobotnio i przychodzę powiedzieć że dzisiaj pomykam na urodzinki do teściowej i nie wiem co kupić na prezent.................. może jakieś sugestie?:cool1::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] MŁOTEK!!!! niech se prezenty z głowy wybije :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...serio .....to zazdraszczam :roll::oops:...bo Moja cokolwiek bym nie kupiła to jest źle ....a wogóle to szło by książkę napisać...i to taką na pograniczu horroru-science fiction-i kij wie jakie jeszcze gatunki :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy my mamy wspólną teściową??? :hmmmm: :evil_lol: Witanko Ozzulińska... cmokale dla całej familii...:loveu: JA!! :multi: JA pasuję do twojej wizji przyszłej synowej :multi::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='chalimala']Femi jest z hodowli Pacific Vista z Piekar Śląskich :) to taka przylepka :) Klockowa spoko loko mam full zaufanie do TZta ;) i do Ciebie!!!! chociaż i to Pawcio i to Pawcio ;) zapraszam na kawulca w celu obadania malej kluchy :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mi uffasz??? :loveu::loveu: super... bo ja nie ufam sama sobie :diabloti::eviltong: wpadłabym na kaffe... ale kiedy i jak i czym i wogóle :placz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].ej no widziałam jak się Paweł poświęca w zabawie z Klocem no no no skoki fiu fiu ..co do wody wszyscy mi mówią żebym se oczko wodne zrobiła albo co.ale po co???? z tego oczka było by bajorko bo Lucjeda-Nieszczególna cały czas by tam doopalona moczyła :diabloti::diabloti::diabloti: trzym się ciepło i przeciwdeszczowo, bo u mnie pada:-( [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czymia sie... u nas też leje :shake: mój znajomy ma .... MIAŁ piękne oczko wodne.... wyprówał ze dla niego żyły :loveu: pielęgnował wokół roślinki, rybecki mu pływali... jakieś drogie ustrojstwa do niego zakupywał... superowe to miał.... aż.... zaprosił nas na grilla.... i Klocuś zrobił CHLUP do oczka... :roll:.. takie kosztowne a takie niewytrzymałe:roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]powycierać :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]natentychmiast :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='agbar']widzialam burze piaskowa i psirode przecudna...:loveu: i ten tego...dzien dobry wieczor:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry wieczór:roll: torbulcu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']dzień doberek, fotki obejżane tak na szybko z rana i lecę do pracy, dokładniej obejże jak wrócę[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no so ty... w sobote pracujesz???? :crazyeye: bój sie boga... :mdleje: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36'][URL]http://images6.fotosik.pl/174/ca67f9ecd96877bc.jpg[/URL] no i co Ty czlowieku robisz? No i co? Mysli se Klocus Czesc Madzialeno! Czesc! Foty zpiachem - zarabiste!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha.... Klocuś nie myśli... ale sie cieszył goopi jak skakali:evil_lol: oba sie cieszyli[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobereczek[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nurek:eviltong: [URL]http://images6.fotosik.pl/174/d4364ba558199727.jpg[/URL] Wiaj Madzialeno Mła Miła:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj japko me toffane :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala']Dzień Dobrowo witamy spanielowo-amstaffowo sklad rodzinki nam sie powiększyl i musialam siępochwalić :D Jest Rychu, jest Kasta i dokulala się do nas mala FEMI :) córusia panciusia :) to tyle na razie :D milego dzionkaaaaa lalalalaaaaa[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ŁłłłłAAA... fajny ten Twój TZ :razz: ... i ty mnie chcesz z nim samą puścić?? :razz: :loveu::loveu: skąd macie białaska??? skąd??? jakie ciacho :loveu: Ja też chce :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] mrrrrrrrrrrrrr [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://img527.imageshack.us/img527/2015/20080418193uz4.jpg[/URL] jaki tatko zakoffany ....mała jest super :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć Pracusiu[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B] naj zapracowany z tych zapracowanych ..buziak [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czeeee :loveu: zostawiłaś mi pomadke na fejsie mym obrzydliwym [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] klikam se... zara wracam do robótki [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/008.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Asiaczek']Skopiowałam 1 fotke Qdłaczka; wyslę znajomym. Moze się zdecydują...? Pzdr.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super... postaram się na dniach pocykać mu foty poza kratami... :razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='chalimala']Madziu mój TZ w poniedzialek chętnie pojedzie :) co sięodwlecze to nie uciecze (tak ok 17) bardzo chętnie pomogemy jak yno mogemy :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajny ten twój TZ :razz::razz: nie taki jak mój ale też fajny. Dziękuję- zdzwonie się z Panią czy w pon. po 17tej bedzie w domciu... bydymy w kontakcie :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]NA WSTECZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz::razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale hipopotamy u Was tam pływają [URL]http://images6.fotosik.pl/174/d4364ba558199727.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahah.. to samo dziś powiedział Pawcio- że jakbysmy mieli dom i basen to ten głąb nie wyszedł by z wody- :splat::splat: aaa, nie!!!! on o krokodylu mówił :evil_lol::evil_lol:.. że siedziałby w wodzie i ino oczy jak krokodylowi byłoby widać :evil_lol: a wogóle właśnie widze że wcześniej pisałaś... a dogo mieszało posty i ciem nie zauważyłam.... o niszczeniu drzewek.... to ten las gdzie trza slalomem chodzić żeby nie wleść w qpe, śmieci, butelki, śpiwory, ciuchy, majty, buty..... wymieniać dalej???? a zieloni ino chodzą i liczą koniczynki :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:znam TO drzewko .....znam :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/174/a12296cc0023b5e6.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa to znasz??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images6.fotosik.pl/174/8ee472ea930f79ff.jpg[/url]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dogo miesza posty :mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/f63e059079e46244.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/ecc21426c321b193.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/d4364ba558199727.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/28e8bb4a1d03ffec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/2f1dd8380cde5fcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/92336bab4c732310.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]KONIEC!!! reszta w hasioku * :cool1:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue]*hasiok = kosz na śmieci [/COLOR][/FONT][/LEFT] [/CENTER]
  14. [quote name='lolka75'][URL]http://images6.fotosik.pl/174/af8ab954bf1e0aed.jpg[/URL] yhm, yhm.....zaczynam "wyszedl zuczek przed chalupke, zdjal majteczki, zrobil kupke... dobrzes, dobrzes zuczku zrobil zes chalupke przyozdobil" :roll:......[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahhahhahahhahha :cool2::cool2:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/b4b1a2e01d8c080a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/bdc4b2ac18fd614a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/4791adfaff82663d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/c1b825be07d672bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/a12296cc0023b5e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/8ee472ea930f79ff.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ruszył !!! :multi::multi: PSIroda!!! wiosenka :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/9354120d2a341e6e.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]jajo :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/14d28a92433729f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/6c21fcd492d396be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/af8ab954bf1e0aed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/fa7ade6222bdb12a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:o ja cie ....Pawcio się bawi jak za dawnych lat......ziuuuuuu doopalonem po piawsku :multi::multi::multi: super fotaski z serii piaskownej :klacz: [URL]http://images6.fotosik.pl/174/61027ff4a1def4d8.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha... stary mały Pawełek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='lolka75'][URL]http://images6.fotosik.pl/174/05686582f8e80178.jpg[/URL] :roflt:...dlugo pozniej tym piachem pluli???:evil_lol::loveu: jeszcze!!!!!!:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oni nie.... ale mi godzine w mordzie zgrzytało :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i fotoszit padł :mad::mad: dobranoc :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  20. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Sadziu ma banie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu:
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no skoro prosicie :evil_lol::evil_lol::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/019902ded8f71594.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/61027ff4a1def4d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/121009a44e984173.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/97f6f2d4b5ddefe5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  22. [CENTER]:shock::stupid::stupid: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/ca67f9ecd96877bc.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/740b372fab1dd9c7.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/05686582f8e80178.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]JESZCZE???? :razz::razz: . [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  23. [quote name='Alicja'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG]FOTY !!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja jestem ..........[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG][/RIGHT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i super :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pandisia']Nie wiem czy Cię to usatysfakcjonuje ale ja jestem :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]usatys... coś tam mnie :multi::loveu: (trudne słowo) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]:roll::roll::oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/56722beb3f6cd1ac.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/02424e97330b4a0b.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]nerwus :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/87b5bef78f5bdab6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/7f49a66a584cb3c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/d4fc39aa9dc34fb3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to jedziem ... ogladajcie bo dłuuugo zaś nie bedzie fotek :roll::grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/fc964e2c9763d2a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/431229e57ea1eb6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/9498ce99cf01117e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/030d65beda6b29d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/ac21e9a115968750.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]heeejjjj!!!!!!!!! czy jest tu ktoś???!! [/SIZE][SIZE=5]ktoś...[/SIZE][SIZE=4]ktoś...[/SIZE] [SIZE=3]toś....[/SIZE] oś... [SIZE=1]oś..... [SIZE=2]za moje milczenie zara bedą foty ...dzisiejszy Klotz dla Was :razz::razz: dupiata pogoda więc musiałam na dłuższym czasie naświetlana.... no i 200 poszło do kosza :roll::roll: [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...