Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/a20-1.jpg[/IMG] To jest dobre :roflt:
  2. [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/a8-1.jpg[/IMG] U nas też jest ten pojemnik na ubrania...ten po lewej :evil_lol:
  3. Witaj! :D A mój pies ma chyba...:hmmmm: 50 miesięcy chyba? :evil_lol:
  4. Nie Kamcię tylko Kingę...:cool1: jej pupilek nie jest niczego winien (jak już mówiono-jeśli w ogóle istnieje :roll:)
  5. To smutne...mam nadzieję, że znajdzie dom...:(
  6. Jea!!!Jak szybko!!!Tak się cieszę, że pojechał do wspaniałego domciu...:loveu: trzymaj się piesku!
  7. [quote name='Anashar']A jej forum o psach to chyba [URL]http://www.dogs.o7.pl/[/URL] [/quote]O nie nie...to forum Edyty (forumowa ChiQuTa) ;) [quote name='Rinuś'][B][COLOR=DeepSkyBlue] [B]Justyś[/B] a pytałaś się jej jak to sie stało że psa zostawiła samego na 2 dni ??:shake: [/COLOR][/B][/quote]Nie...bo ona dzwoniła do mnie jakiś miesiąc temu...:cool3: szkoda, że nie wczoraj albo dziś bo by się dostało nieprzyjemnymi słowami...:mad:
  8. Mi nie będzie jej żal nawet jak porządnie dostanie od rodziców przez pupe...:diabloti:
  9. [quote name='haska_12']Nie no ze swoim psem to mam nadzieje, ze nie fantazjowała![/QUOTE] Może to pies sąsiadów czy coś i dlatego dawała tak rzadko foty...:razz:
  10. [quote]HHUURRAA!!!! Moja mama zgodziła się na kupna nowego psa . Jeszcze nie wiem jaka będzie to rasa . Myślę że sznaucer będzie najlepszy ponieważ dowiedziałam się się że nie można być na niego uczulonym . A moja siostra która ma pół roku najprawdopodbniej jest alergikiem . Narazie ciągle szukam w ogłoszeniach internetowych i gazetowych . Znalazłam ogłoszenie ale pieski były trochę za drogie no 1200 zł . jestem szczęśliwa ponieważ [COLOR=red][B]miałam psa rok temu ale niestety mi uciekł[/B][/COLOR] . A psy to moja pasja więc mam nadzieję że szybko się sprawa uwinie i niedługo będę miała psa . A tak przy okazji to miałam wycieczkę klasową do Modlina . Jednym słowem to kompletne dno . Jedyna fajna rzecz to była strzelnica . Ale za nią nie warto było zapłacić 70 zł . No to do następnej notki . Komenty mile widziane :smile:[/quote]To napisała niecały rok temu...ciekawe o którego psa chodziło...:roll: PS:Jakby coś to mówcie, bo też jestem na [url]www.psyimy.pl[/url] i nie tylko...
  11. [quote name='Shikka'][URL]http://kamcia14.fotosik.pl/[/URL] TO nie ona...??[/quote] Nie wiem...tam pisze, że ma Kamila na imie...:roll: Vectra: wiem wiem...ale to co innego...taki dziwny miała :diabloti: tak dziwny jak dziwna jest ona...:roll:
  12. Oj będziesz miała Kamciu kłopoty...:diabloti: przeczytałam pare jej postów i ona chyba w tym roku pisała test szóstoklasisty :cool3:
  13. No to i ja...:roll: [url]www.psiparadogs.fora.pl[/url] :)
  14. Rozmawiałam z nią przez telefon...głos miała 10 latki...:roll: ale nie widziałam jej nigdy więc nie moge nic powiedzieć....ale co jej ODBIŁO?!?
  15. [IMG]http://images22.fotosik.pl/110/a103c1a256289485.jpg[/IMG] Jaka słodka psinka...:) piękna...:loveu:
  16. Naprawdę nikt nie ma samochodu? Nikt? Ojejciu...dobrze, ze chociaż rozwiesicie plakaty...może ktoś go znajdzie...:roll:
  17. najpierw miała w Żywcu mieszkać a potem...zaraz! ona miała się przeprowadzić do Dąbrowy Górniczej o ile pamiętam...:hmmmm: a potem na g-g mi powiedziała o Miechowie...no ale w ogóle to chodzi mi o psiaka...biedny pewnie gdzieś drży z zimna i nie wie gdzie się podziać...:( przez takich właśnie ludzi :roll: EDIT:No a po co ma pomagać w szukaniu psa jak to "nie jej wina że uciekł" :roll: No comment :angryy: niech wyjedzie nawet do Honolulu...i tak będzie przeklęta...:roll::stupid:
  18. Mi raz mówiła, że widzieli taki fajny domek na sprzedaż w Miechowie i chyba się tam przeprowadzą, ale nie na 100%...zapytałam na jakiej ulicy a ona zmieniła temat...ciekawe, ciekawe :roll:
  19. porozdzielam działy dawnej "Kiki" (na DGM Kamci) dla modów troszczących się o psy...:roll: już napisałam wiadomość....
  20. [quote name='dealer'][B]nooo...gdzie jestes ??? pod jakim nowym nickiem nam sie tu objawisz?????[/B] [B]sluchajcie ta..piiiip....udzielala sie na innych forach...wie ktos gdzie??[/B] [B]achhh..''gdzie oni sa? gdzie wszyscy moi przyjacie?'' obroncy Kamci...sluchamy???[/B][/quote] u mnie na forum jest moderatorem...niedługo pobędzie...taka to miłośniczka :cool1:
  21. Oj [B]k[/B]ingo...to żeś narobiła...:roll: i pewnie pomagała schronisku tylko po to, żeby wszyscy wiedzieli jak to ona jest miłosierna i pomaga zwierzakom...z czystego lenistwa jej się nie chce psu dać jeść...:cool1: nie musiała jezdzić tam na działke 3 razy dziennie...psu wystarczyłoby raz dać jeść i wymienić wode...:roll:
  22. eh...:loveu: ona mi ciągle gadała o tym, że wzięła psa na tymczas...miała dać fotki do galerii no, ale cóż...już ją pies nie obchodzi...:roll: teraz już wszyscy wiedzą o twoim "pięknym, czystym" serduszku :loveu: (:angryy:) co ci k...a odbiło?! :stupid: żeby psa tak traktować...trzymać go tylko dla szpanu...:shake: gratuluje...naprawdę gratuluje...:roll:
  23. Hehe...ja się "zaraziłam" miłością do psów od mojej przyszywanej babci...była moją opiekunką gdy rodziców nie było w domu i czasem przyprowadzała Daktyla-przygarniętego kundelka z ulicy. Zaczęłam interesować się psami, ale najmniej wiedziałam o chorobach psów no i jak wiadomo o kynologii...ale poczytałam -pare,-parenaście gazet o tym i mnie to zaczęło no po prostu kręcić...pomyślałam jak to fajnie jest sobie pobiegać po ringu z piesem...:diabloti: spotkałam raz na urodzinach kuzynki taką koleżankę, która była już raz czy dwa razy na wystawie i mówiła, że jest super! Fajnie się z nią rozmawiało...:D no a potem to wystawianie psa to moje marzenie (jedyne które może się spełnić) i kochani dogomaniacy chcą mi pomóc...:loveu: dziękuje! :Rose: EDIT:Nie wiem czy cokolwiek z tego zrozumieliście no ale....ja bazgrze nawet klawiaturą...:lol:
  24. hmmm...czyli będe musiała to wcześniej uzgodnić...spróbuje jutro lub pojutrze się dokładniej dowiedzieć czy pojade w sobote czy w niedziele itp. :roll: i jak myślę, zgłaszać musi osoba dorosła?
  25. Oh dzięki...:loveu: na pewno przydadzą się wasze porady...:) wybiore chyba średniej wielkości, bo za duży to za duży a do małego za bardzo nie chce się schylać...:lol: ale tak ogólnie mówiąc to najlepiej średnego, przystosowanego do wystaw i żeby się mnie nie przestraszył...ani odwrotnie :lol: tylko boje się o to, że trzeba bęzie wcześniej się zapisywać do MP a ja nawet nie będe mogła wybrać psa osobiście tylko wirtualnie...:cool3: jakoś może przeżyje :loveu:
×
×
  • Create New...