-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='*luthien*'][B]a jaaa??? a ja kim będe?:multi:[/B][/QUOTE] Maślana!!!!!!!! :D PS:Foty nowe :eviltong: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4386/fffffzw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6861/kkkkkklj9.jpg[/IMG]
-
Ja byde czesiową...:D
-
Nom...a jok xD kto hce bydż Czesiem terz?
-
Szczeniaki z Milanówka i sunia w pilnej potrzebie!!!
Bewarka replied to xixx's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img483.imageshack.us/img483/9087/pieski2fs6.jpg[/IMG] Patrzcie na te oczęta... -
Łapa jest tyćke chyba wyższa...;)
-
[quote name='Samturia']dzieńdobry... nazywam się Czesława i chciałam Ci powiedzieć dzieńdobry :evil_lol:[/QUOTE] A ja Czesio jestem...mam tatusia Czesia i brata, którego Czesiem nazywają :lol: dzięki w i mieniu bandy Czesiów...:p
-
[quote name='dadiii']Psotucha bardzo sie cieszy :) i zaprasza z mila checia wszyscy mile widziani wstep wolny :)[/quote]dzieeeki...:lol: [quote name='marzenna79'][COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]Ależ proszę Cię bardzo, moja droga. :multi::loveu: Każdemu według zasług Kochana !!! :eviltong: Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Nikusię malutką.:loveu::loveu: Miłej niedzieli dziewczynki.[IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/PAPAPA....gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote][B][SIZE=3]Dzię-ku-je-my! [/SIZE][/B]:p
-
[B][SIZE=3]Wiele dzieci chce psa, ale rodzice nie chcą się zgodzić...nie będę wnikać czy to dobrze, czy nie-jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że to nie tylko przyjemności, że pies może zachorować i trzeba nieźle za leczenie zapłacić, że o psa trzeba dbać itp. Mam jednak taką cichą nadzieję, że ci co nie powinni, psa od rodziców nie dostaną...;)[/SIZE][/B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT="][B] [COLOR=Red]Od Moderatora: [/COLOR][/B][COLOR=Red]Wątek został oczyszczony z Off'a. Z racji tego, ze jest ciekawy nie został całkowicie usunięty. Także proszę czytać uważnie tytuł wątku. Tu piszemy o naszych [B]doświadczeniach w przekonywaniu rodziców o posiadanie psa. [/B] [/COLOR] [/FONT][/SIZE][/FONT]
-
Co tu dużo opowiadać...:eviltong: A no bo taki jeden chłopak z 1 albo drugiej klasy gimnazjum namówił taką dziewczyne z Liceum (chciał z gimn. ale żadna nie była taka odważna) namówić na...no wiecie...[SIZE=1]lody (ale nie na patyku :roll:) [SIZE=2]i pojechali na wyciecze szkolną...tam to zrobili i ich kolega to nakręcił aparatem, który wzieli ze sobą. Potem gdzieś to wrzucili do internetu ( po przyjezdzie do domu oczywiście) i aż huczało...z gazety krakowskiej przylecieli wywiad robić, bo tamci do sadu czy gdzieś trafili. I policja śledztwo prowadziła, ale nie było pewności, że to na wycieczce, bo "było tylko widać trawę" dlatego nauczyciele nie dostali żadnej kary...a te "dzieci" nadal chodzą do szkoły i nic...ten filmik był strasznie znany w necie pod nazwą "Patroszenie królika" (sama go[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2] widziałam[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]...łeeeee!) :cool1:[/SIZE] [/SIZE]
-
niektórzy już mają wakacje..:roll: a my jeszcze nie... A ta sprawa z wycieczką: heh...dziwnych macie ludzi tam w szkole :evil_lol: u nas kiedyś była afera z lodami, aleee...nie będe lepiej opowiadać :)
-
A do mnie nie doszło cholera :cool1: moge się dowiedzieć...jaka afera?
-
Bardzo to się kynologiom nie interesuje i wiedziałam, że w Polsce są problemy, ale nie przypuszczałam, że aż tak wielkie...z kim ja tu żyje :shake: nie będe się rozpisywać, po przeczytaniu tego wszystkiego moje oczy mówią tylko "powiedz byle co i spadamy spać" są bowiem bardzo senne :cool1: nie będe nikomu humoru psuć...życzę wam tylko sukcesów wystawowych i hodowlanych...dobranoc :eviltong:
-
[quote name='Samturia']kurcze jakie tu ostatnio pustki :([/QUOTE] No ostatnio wszyscy na wakacjach chyba...:roll:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Oooon tata wykompal wlasnie Jacka :D:D I mu odbija biega wkolo wersalki i sie o nia wyciera czolga sie itd lol :D:D[/QUOTE] Moja Niki też tak robi ;) nie lubi po prostu zapachu...:lol:
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/265/598f0d84cc6c1de5.jpg[/IMG] O mamo :-o jaka śliczna w tym szlafroczku jest :loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/51/af396babd74a8cc5.jpg[/IMG] słodka minka...:p [B]Witamy!!![/B]
-
dzięki...suńka wyczochrana...i lece do Ciebie ;)
-
dzięki, że mnie o tylu ważnych rzeczach informujesz :lol:
-
Nom...mi tak babcia mówiła...:cool3:
-
Aaa...:lol: no to gromnice trzeba zapalić :evillaug:
-
[quote name='Samturia']B?urzaaa~!!!!!! symbol szatanaaa!!!! precz szatanieeeeeee!!! :evi;_lol:[/quote]yyy...:eek:
-
A dla zwiedzających też jest miska z wodą? :evil_lol: Bo ja jako widz też mam prawo......:evil_lol:
-
Jak będzie deszcz to też super nie będzie ;) najlepiej ciepło, ale nie słonecznie...i żeby był lekki wiaterek :loveu:
-
[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/4443/zmniejszonefotyjpg0jpg9nn7.jpg[/IMG] Wszyscy naokoło mnie to konsultantki...co za moda nastała :shake:
-
[quote name='Aga K']Nio witam, witam :buzi::buzi::multi::multi:[/quote] Hihi...fajnie, że jeszcze żyjesz :lol: [quote name='Dagusia1992']Dzien Doberek;] co tam słychac?[/quote] A dobrze....tylko grzmiało :cool3:
-
[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9864/zmniejszonefotyjpg0jpg1bc4.jpg[/IMG] Ale leży....:loveu: