-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='donya']Ale śliczny:loveu: :loveu: :loveu: :placz: :placz: :placz: Ja tez taki chcem :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] Zapraszam do podpisu ;)
-
[quote name='Helga_psiaki']pokarz justys95 swoje zdjecie[/QUOTE] Nie chcę pokazywać mojego niskiego poziomu :p a poza tym wole, żebyście zobaczyli w gazecie jeśli się ukarze...jeśli nie będzie ani w tym ani w następnym numerze (wiadomo, że nie będzie) to pokażę...czyli za ponad miesiąc, bo następny nr. już niedługo będzie w kioskach! :D
-
[quote name='BlackSheWolf']o no wtedy to ja też uważam ;) nawet mój malutki Kleksiu jak ma coś do jedzenia to nie da podejść nikomu (oprócz mnie :cool3: )[/QUOTE] Niki jak je normalne jedzenie to nic, jak je psie ciasteczko to moge jej nawet z pyska wyjąć, ale jeżeli ma kość to trza sie trzymać z daleka ;)
-
[quote name='Helga_psiaki']na pewno fajne zdjęcia dałaś avaxon[/QUOTE] To ja nie mam szans...:evil_lol:
-
[quote name='ß@$!@']AAaaa, to dzięki za info ;) Ale nie opłaca mi się - pojade ponad godzine a bede tam 2-3 :evil_lol: Ale 3mam za Was kciuki ;)[/QUOTE] Dzięki :D Niki jest po kąpaniu, kupiłam dla niej nową obroże i smycz....teraz tylko czekac :)
-
[quote name='wilczurka']Nie ubierajcie psom ubranek!!One się czują skrępowane i źle! Matko!!! I to nie jest fajne. Pies ma futro a nie koszulki! [B]Jeśli chodzi o grzywacze nagie to one w zimie muszą mieć ubranie[/B] a w lecie krem z filtrem!!! Ale nie psy z futrem!!! Co może ubierzesz Bernardyna w sfeter w lecie?! Wątpliwa przyjemność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:[/quote] Oj nie muszą...;) jak zobaczyłam zimowe zdjęcia Czadzika (grzywacza goguni) to się zdziwiłam, i zapytałam czy nie jest mu zimno? A gogunia i Samograj powiedzieli, że Czadzik uwielbia latać w zimie i sie bawić, i mu nie jest konieczne noszenie ubranka...jeśli jednak właściciel woli, aby jego grzywacz chodził w sweterku to prosze bardzo, do psów tej rasy nie mam sprzeciwów...ale jeśli to jest pies typu husky, to marny los właściciela :mad: :diabloti:
-
[quote name='Kawka']Ja też zaglądam, ale ostatnio sporo zamieszania w domu, więc rzadko, niestety. Postaram się nauczyc wklejac fotki, i będę mogła pokazać moją Rafi, w której jestem absolutnie zakochana:loveu:[/QUOTE] No jakbyś mogła...:diabloti: mi też się wczesniej nie podobały cairny, ale poczytałam o nich dwa artykuły (w MP i PP) i dowiedziałam się jakie są naprawdę :loveu: a wygląd? Jak mi się zaczął podobać charakter, z wyglądu wyglądały jeszcze lepiej! :D
-
Witam i idę spać...dobranoc :D PS:Tera dopiero sobie przypomniałam która godzina :splat:
-
Sama obroża niedużo da ;) krople są o wiele lepsze...znaczy ja nie wiem, bo mój pies najpierw miał krople (i kleszczy nie miał) a teraz ma obroże (i kleszczy nadal nie spotykam!)...mówie ci: Bierz psa i wszystko co możesz na kleszcze...;)
-
[quote name='kossi']Jest strona z bardzo fikuśnymi akcesoriami - widziałem je na własne oczy - naprawde rewelacyjnie wykonane - [URL="http://www.planetdogster.com"]www.planetdogster.com[/URL][/QUOTE] Ciekawe czy ktoś to kupi :eviltong: chyba tylko Paris H. :evil_lol:
-
Jak tak dużo jest tam kleszy to ja proponuję iśc na maksa: krople+obroża+puder/proszek na pchły i kleszcze ;) PS:Niedawno widziałam na allegro nawet aerozol na pchły i kleszcze :D
-
Ja mam tak, że jak, że nie boję się psa żadnej rasy...niektórych psów boję się tylko wtedy, kiedy mają np. kość do obgryzienia...;)
-
No w ogóle cairny są super...:D byleby nie było z nimi tak jak z berneńczykami...wcześniej jak bym takiego zobaczyła to aż bym chyba skakała na tego ślicznota...a teraz jak ich jest multum to jeden w te czy we wte spotkany na ulicy nie robi różnicy :D
-
Ja jeszcze nie wiem...myslałam nad tym, bo jest 68 km. ale to nie ode mnie zależy niestety :cool3:
-
[quote name='ß@$!@']a mogą brać udział tylko psy z Miechowa? :cool3:[/quote] KalinaM jest z Charsznicy i brała udział...o to gdzie mieszkasz nie pytają...;) w tamtym roku byłam to pytali o:imię psa, imię i nazwisko właściciela, wiek psa,rasę psa (lub jej brak :evil_lol:), czy pies ma już jakieś osiągnięcia itp. ale nie wiem czy by ci sie chciało przyjezdzać na te 2-3 godz. :cool3: każdy pies po kolei (w tamtym roku było ich chyba 31) zostaje wywołany, mówi sie jego osiągnięcia, wiek, właściciel wchodzi i pokazuje psa, jesli pies coś umie to pokazuje itd. i tak wszystkie psy, potem trza czekać aż sie jury namyśli, który pies na którym miejscu (wtedy zazwyczaj sie rozmawia z innymi właścicielami i idzie do parku bo jest dwa kroki) potem są wyniki i wręczenie nagród, medali, dyplomów...potem oczywiście mówi się sponsora (zazwyczaj jest to sklep zoologiczny) i tyle...a no i bym zapomniała o kotach...koty pokazuje sie podobnie jak psy, ale niekoniecznie na smyczy :eviltong:
-
Kurcze...chciałam sobie cały wątek przeczytać, przeczytałam troche i musiałam iść...a teraz nie wiem gdzie skończyłam :roll: w przyszłości chciałabym mieć Cairna przede wszystkim ze względu na charakter...śliczny też z resztą jest :D
-
[quote name='Anecioreczek']Justyna-no ba jak cały czas na Ciebie sie lampiłam:evil_lol:[/quote] Dzięki Bogu, że na mnie...:mad: co by było gdybyś sobie znalazła jakąś inną ofiare, np. małą dziewczynke :cool3::diabloti:
-
14 lipca w Miechowie jest "Wybór najpiękniejszego psa i kota" w którym psy rasowe i kundelki mają osobne kategorie...:D Niki dostała 3 miejsce w kundelkowej konkurencji oczywiście a w tym roku...zobaczy sie :) jutro kompanko ;) PS:KalinaM też ma być :p
-
Ja się chcę przygotować do Kielc...to byłby mój debiut. Jest więc ktoś, kto mógłby mi "pożyczyć" numerek że "należę" do tego czy owego oddziału? :lol: Ale Nie teraz, bo to jeszcze kupe czasu mam...:lol:
-
[QUOTE]Czuj się wyróżniona!:lol:[/QUOTE] :mdleje: [quote name='Anecioreczek']Justys ja Tam obok Ciebie łaziłam,i tak mi sie znajoma wydawałaś:shake::evil_lol:[/quote] To dlatego czułam się prześladowana!:mad: :diabloti:
-
No i prosze bardzo :mad: obfocili mnie :roll: z lewej [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9956/resizeofimg5601gf8.jpg[/IMG] Tuż za handlerką :evilbat: zasłoniła mnie po części...:razz: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9935/resizeofimg5602avh8.jpg[/IMG] z prawej... [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6885/resizeofimg5604uv2.jpg[/IMG]
-
[quote name='dadiii']witam!!! sliczne zdjatka naprawde!! szkoda ze ja nie moge jezdzic na wystawy bo niema nigdzie w okolicach. moze z kolezanka pojadek iedys jak ona bedzie swoje psy wystawiac (fajnie by bylo)[/quote] Raz byłam na wystawie...w Krakowie :) namówiłam brata i pojechaliśmy 40 km. W miare blisko...:p ale na następną wystawę to ja nie wiem kiedy pojade :cool3: [quote name='ß@$!@']No,no super foty :) straaaasznie dużo! ;) p.s. jak Ci tam na koniach idzie?;)[/quote]Dzięki...:loveu: a na koniach? Zle bo wciąż pada i sie nie da :mad: już raz mi odwołali...
-
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8430/1828239ye6.jpg[/IMG] Świetne psy! :D PS:Byliście w Krakowie na wystawie?
-
Myślałam kupić, ale na wakacje chyba wydam...:)