-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Platonek... grzeczny: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y350,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e1ef2661da90a390e76d2f109b7bc1b9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y35a,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ed257819ec5422e0233c52edd12ca216,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] i z Byronkiem: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y355,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/05fdf29fb19941de66252386a9f474d5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y35c,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/45ed70077089397bd6bf42409948e8a2,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] i z Inką... już mniej grzeczny: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y360,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4cc18b01391989595f930ac3e9ffb56b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y35i,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4fbfb0348d21430d05a7cc0f7ef8f225,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Inka, zabawa z piłeczką: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y35u,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d8d7f9db0c297bff4cc735b0e4c53568,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A tak kończą niegrzeczne Platonki, kiedy po kastracji pozrywają szwy (zdjęcia dzisiejsze): [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y35n,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2e2896fe2ee836480e487359c79cddca,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y35d,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a3ab4ffba7c3bedbb5143b13a26274ae,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] mam teraz w domu przenośną antenę satelitarną (Animal Planet), a na dworze Platon ma prywatny parasol, bardzo ostanio przydatny...
-
Miałam w komórce zdjęcia stadka, ale nie miałąm ich jak wrzucić, bo kabelka brak... dziś odkryłam metodę... wysyłać do siebie samej na adres e-mailowy... ciekawe tylko, ile zabulę rachunku za telefon... To teraz będą fotki z przeszłości... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y34b,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ad2e86be7918d36be9418fce0ed11cca,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y34i,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a7d08cdd57b3e224763568a3b1d52d04,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y34j,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/223349530f544ddae539e2297ca88f02,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y34n,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b458b82e0942f251e168e3aec0cf7731,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y34t,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0435f7453d3f9637aa796d21616e392f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9y34w,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9ccc23f1f7f685da1563dd9b63ce58e1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Dropsik vel Chappi i Mila... na tymczasie...
-
Formica przyniesie zamiast puszek żywy pokarm... ma tych kociaków więcej od Wandy w tej chwili... tak w promocji... :evil_lol:
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
oj, przypląta się, przypląta... i to - zdaje się - już się przyplątało... :evil_lol: -
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuy2,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7e3a83ed0a80d26d3cd55c76df95874a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyg,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/963b36ec6dafbcc7466202270fe53e21,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyr,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e8812258b33990fd2bb9bf81f8a7d291,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyi,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4ee9219e911ee3cefd7a538afd2c5911,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyn,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2436f3d5a221015a429eaad6fbbb3202,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyt,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/279ba6eea44206afba8f30e11552e72b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyv,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3769498d197342fa639e8bf84200ffd5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyw,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ae65b5e081c3e3f2356c2fa155d3f665,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyy,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6b21b89e314b399d049bec377e0fc8d0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuzi,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1a85d85426ef2830d720d19700e31604,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuz3,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/058e87e8cfaca172068ba27b3aa88a98,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuz5,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ab6c0bf509ef9c760baebe2ac249fd11,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuza,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a4f1cdb2a321734a1d630932c8820122,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
oj... nieładnie... to nas się zachęca do ciachania, a w domu zakłąda się pseudohowle?... mało Ci, Cioteczko, zwierzaków?... -
doberman jest w zabrzańskim schronisku, a nawet dwa... ale oczywiście trzymam kciuki za domek dla Goldi!
-
oj nie posiedzi maleńka, jak widać... :lol:
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Ach te dwa dzikie koty... to już stanowczo za dużo na biedaczkę!;) -
[quote name='wandul 66']a ania w obiecała , że jak ktos wezmie całą piątke maluchów które mam ,. gratis auto z ekologicznym autoalarmem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1001/wanda044ni7.jpg[/IMG][/quote] Już się chiałam skusić... ale doczytałam coś o drobnym druku... :evil_lol:
-
Proszę o pomoc! Znam dwa dogi młode dogi, w tym moja błękitka (choć stan nie tak dramatyczny), które mają taki problem na pyszczku: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,t1p8o3uuc2u3,9xfp5,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/cf3abce624e19fc9c0eab289b617298a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,t1p8o3uuc2u3,9xfp9,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/532adc0c3a53ff67483a124427622014,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,t1p8o3uuc2u3,9xfpa,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/53d837b5323bf2453bb704d35adb236f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Czy możecie jakoś pomóc? powiedzieć, co to jest? jak leczyć? Wet podejrzewał trądzik młodzieżowy, obecnie raczej wygląda to na uczulenie... U Inki zaognia się po założeniu skórzanego kagańca z metalowymi ćwiekami...
-
A ja znam dwa dogi młode dogi, w tym moja błękitka (choć stan nie tak dramatyczny), które mają taki problem na pyszczku: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,t1p8o3uuc2u3,9xfp5,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/cf3abce624e19fc9c0eab289b617298a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,t1p8o3uuc2u3,9xfp9,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/532adc0c3a53ff67483a124427622014,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,t1p8o3uuc2u3,9xfpa,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/53d837b5323bf2453bb704d35adb236f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Czy możecie jakoś pomóc? powiedzieć, co to jest? jak leczyć? Wet podejrzewał trądzik młodzieżowy, obecnie raczej wygląda to na uczulenie... U Inki zaognia się po założeniu skórzanego kagańca z metalowymi ćwiekami...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
poczułam się zszokowana ciut: [URL]http://www.miejski.pl/slowo-Szyszka[/URL] a nawet przerażona: [URL]http://www.allegro.pl/item213076454_reczny_granat_obronny_f_1_szyszka_.html[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia i medor']Postanowiłam się pokazać:lol!::lol!::lol!::diabloti:[/quote] no nie... tego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=9406"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar9406_15.gif[/IMG][/URL]... na trzeźwo się nie da... :drink1: :drinking: :knajpa: a dla Szyszki toast i torcik :beerchug: :tort: :BIG: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego wymarzonego, Szyszko! [IMG]http://www.miod.pl/swiece/seria2/images/szyszka_duza.jpg[/IMG] Solenizantko... przyjmij kwiatostan: [IMG]http://images4.fotosik.pl/56/fcb462c70d5ab095med.jpg[/IMG] i odrobinę pieszczot bo to nigdy nie zaszkodzi... choćby wirtualnych!!! [IMG]http://www.ogrod.uj.edu.pl/_img/P8094327002.jpg[/IMG] I jeszcze życzonka, żebyś nigdy nie czuła się samotna: [IMG]http://m.onet.pl/_m/7e9029ab3dd0b57d89f6dd08e68c2bc2,14,1.jpg[/IMG] i żeby wciąż w Twoim życiu towarzyszyło Ci piękno i dobro, i prawda! [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/49233a3c467c1038med.jpg[/IMG] -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
halbina replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oba ślicze, ale Majunia to do scałowania! :loveu: :loveu: :loveu: Dobrze, że szczeniorki bezpieczne już! A ciocia Supergoga niedobra!... nie podrzuciła na gg wątku... :shake: :placz: :placz: :placz: -
A foteczki takie śliczne, że i tak wkleję! Obiecane fotki: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5438/dsc00018wq2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8022/dsc00019if7.jpg[/IMG][/URL] Gryzę piłeczkę. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/9010/dsc00034hg7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8218/dsc00029sq0.jpg[/IMG][/URL] Gryzę sznurek, który potem nosiłem po całym mieszkaniu.:lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/7311/dsc00046sm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7091/dsc00052cl8.jpg[/IMG][/URL] Gryzę pchły, które mnie też gryzą... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5931/dsc00064pz8.jpg[/IMG][/URL] A potem śpię, zmęczony tym wszystkim. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3635/dsc00059rn8.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczylek u cioteczki Aśkak jeszcze: Tak wyglądam na stojąco. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3817/dsc00043le0.jpg[/IMG][/URL] Pysio.:loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/5121/dsc00096va4.jpg[/IMG][/URL] Na kolankach u ciotki. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4269/dsc09977ft9.jpg[/IMG][/URL] A tu widać obcięte wąsy.:angryy: Nawet brwi i te wąsy rosnące na brodawkach mu obcięli.:angryy: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/6509/dsc00101ou2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1893/dsc00004ip9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2058/dsc00076bo4.jpg[/IMG][/URL] Poranne harce w pościeli. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8194/dsc00159qg3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5331/dsc00144sy4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4163/dsc00151ng8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7617/dsc00152ak3.jpg[/IMG][/URL] i taka drobna wymiana uwag na jego temat... w stylu wolnym... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6317792&postcount=199[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6318138&postcount=200[/URL]