-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Shaniu, a co się stało?... Co do wartości życia mojego, to kontrowersyjne mam poglądy, więc nie będę tu "filozować"... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Nienawidzę 13 stron wątków swoich... pomóżcie ją szybko przewinąć do 14... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
To oczywiście będziemy bardzo wdzięczni... Szczeniaki jedzą purinę dla juniorów, wolałyby pewnie puszeczki, ale... a gotowanie odpada, nie mam czasu czasem zalać wrzątkiem knorra ani sił na takie zabawy... Na razie trudno mi się umawiać na odwiedziny, całe dni mamy wypełnione i plan dnia zmienia się kilka razem w zależności od potrzeb i możliwości... nie mam nawet czasu i sił pisać kilka razy dziennie, robić więcej fotek na bieżąco... proszę o trochę cierpliwości... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co do stadka, to staram się nie zaniedbywać podstawowych spraw: karmienia zgodnie z potrzebami, jednak czasem przerwy między posiłkami są dłuższe niż powinny, wizyty u weta albo weta u nas systematyczne, psy chodzą na spacery, ale są niewybiegane i dużo siedzą same, kiedy pańcia biega do weta np. Wszystkie są zachwycone, kiedy jestem w domu i mogą się poprzytulać, pobawić lub wtulić i spokojnie spać, wtedy jakoś nawet aktywność jest mniejsza, może dlatego, że nie rozpieszczam stadka wysokością temperatur... najcieplej w kupie i to na pańci... zaniedbuję dom i siebie, wypijam hektolitry kawy i puszczam z dymem majątek... Próbuję co jakiś czas zmusić się do jedzenia (nie pytajcie, czego :P ) i czasem, jak już skurcze żyć nei dają, biorę kilka dni witaminy... Jakoś apetyt mam coraz mniejszy i coraz mniej wybredne podniebienie... Co pewien czas ktoś znajomy pożywi mnie normalnym posiłkiem i nawet leczo mi wczoraj smakowało... niestety dom prosi się o remont, ale czy ja mam na to czas?... -
Ależ się cieszę, to super, że się znalazła... może kiedyś i o Pampuszce coś usłyszymy jeszcze pocieszającego!
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
U nas trochę mało czasu: stadko niemałe, praca, karmienia, spacery, wizyty u weta albo weta u mnie. Mieszkanie zarasta brudem... A ja padam na pysk... no i pogoda sprzyja chęci snu... Jutro szczeniaki zostaną oba pod opieką koleżanki i jej córki - super są! bo ja jadę do Krakowa... Oba szczylki są fajne, kochane i bardzo pieszczotliwe, no i biedniutkie z tymi ranami, nie udaje mi się zrobić fot ran, bo jak już zmieniamy opatrunek, to albo aparatu nie mam, albo trzymam szczeniaka... cierpliwości, proszę! -
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Pojechała, potwierdzam. Cieszymy się! Jeszcze Klara czeka... -
[COLOR=#000000][FONT=Arial]BARDZO WAŻNE!!! Podajcie dalej i pomóżcie znaleźć tego kto to ją skrzywdził, przecież ta niewinna psina nie jest nam obojętna - NIECH DOWIE SIĘ O NIEJ CAŁA POLSKA![/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.tvs.pl/informacje/29672/play[/url][/U][/FONT][/COLOR]
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=Arial]BARDZO WAŻNE!!! Podajcie dalej i pomóżcie znaleźć tego kto to ją skrzywdził, przecież ta niewinna psina nie jest nam obojętna - NIECH DOWIE SIĘ O NIEJ CAŁA POLSKA![/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.tvs.pl/informacje/29672/play[/url][/U][/FONT][/COLOR] -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
halbina replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[COLOR=#000000][FONT=Arial]BARDZO WAŻNE!!! Podajcie dalej i pomóżcie znaleźć tego kto to ją skrzywdził, przecież ta niewinna psina nie jest nam obojętna - NIECH DOWIE SIĘ O NIEJ CAŁA POLSKA![/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.tvs.pl/informacje/29672/play[/url][/U][/FONT][/COLOR] -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
BARDZO WAŻNE!!! Podajcie dalej i pomóżcie znaleźć tego kto to ją skrzywdził, przecież ta niewinna psina nie jest nam obojętna - NIECH DOWIE SIĘ O NIEJ CAŁA POLSKA! [URL="http://www.tvs.pl/informacje/29672/play"][COLOR=#4281bc]http://www.tvs.pl/informacje/29672/play[/COLOR][/URL] -
a muszę zapytać... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194221-Własna-matka-chciała-go-zagryźć.Poraniony-6-tyg.-szczeniak-amstaffa-(błękitny).Zabrze[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194231-SZCZENIAK-z-otwarta-raną-SZYJCE-i-pokiereszowaną-głową-BŁAGA-O-DT[/URL]
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0mCpYS1I/AAAAAAAAArA/U7z3qYp77FE/s640/PA120073.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0nUR7FMI/AAAAAAAAArE/YneiMRhVB0U/s640/PA120074.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0o2MGApI/AAAAAAAAArI/QeVS5cBl2J4/s640/PA120075.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2L3FA6OI/AAAAAAAAAug/5ZuL2aAy4GM/s640/PA120131.JPG[/IMG] znacie kogoś, kto by nam zrobił allegro cegielkowe?... :-( jutro zrobię zdjęcia tych ran błękitka... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1focbYAI/AAAAAAAAAtE/Nvv-RmFX9Nk/s512/PA120105.JPG[/IMG] rany błękitka wyglądają teraz podobnie... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS14Y9bg7I/AAAAAAAAAts/yCZ6A70Keak/s512/PA120115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS04zQOpWI/AAAAAAAAAr0/uUJpf1qeU04/s640/PA120085.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1hm_Js5I/AAAAAAAAAtI/EwZXcfIJYC0/s640/PA120106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS16_IEdeI/AAAAAAAAAtw/mvY8QehGNo8/s512/PA120116.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2KUL08xI/AAAAAAAAAuc/s-fY4U5CxfY/s640/PA120130.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1dmvtprI/AAAAAAAAAtA/yr3gLhD_bAA/s640/PA120104.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS12RrGhAI/AAAAAAAAAto/1ZI0RYtXgME/s640/PA120114.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2JFLGdiI/AAAAAAAAAuY/9U-HnqSz6i0/s640/PA120127.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS03GMp0bI/AAAAAAAAArw/JZERZQU8YGY/s640/PA120084.JPG[/IMG] porównajcie wielkość, końcówki łap i ogonków, naczenie na karku białe... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2HJhuR3I/AAAAAAAAAuQ/Xc59zzd6wpI/s640/PA120125.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2ILd5LqI/AAAAAAAAAuU/zgqGFqD3HzA/s640/PA120126.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS01UbVawI/AAAAAAAAArs/GUinuvDCQ9E/s640/PA120083.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1JraccbI/AAAAAAAAAsU/LvgaEg6fd4s/s640/PA120094.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0yFuPDrI/AAAAAAAAArk/7_H36CUn-X4/s512/PA120081.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1wxU7ftI/AAAAAAAAAtg/l2LkktHdiV4/s640/PA120112.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2FsNgp6I/AAAAAAAAAuM/gPIdR17jrGg/s640/PA120124.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0z1UjqXI/AAAAAAAAAro/yqfihHD5F-k/s640/PA120082.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS10JJoHVI/AAAAAAAAAtk/9k5VTYhXGP4/s512/PA120113.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0uhZisyI/AAAAAAAAArc/1fT9LyFQBbs/s640/PA120079.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1qlMaOsI/AAAAAAAAAtY/j78Af376nM0/s512/PA120110.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2DwxiXSI/AAAAAAAAAuE/AodsD98ZGIA/s512/PA120122.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0wHammpI/AAAAAAAAArg/rUakKeUET7s/s640/PA120080.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1uMRHTBI/AAAAAAAAAtc/2j1sY5b6TXc/s512/PA120111.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2EkxOaII/AAAAAAAAAuI/q7bbHRJ79j8/s640/PA120123.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0rUcBnII/AAAAAAAAArU/JyzWcMhSXro/s640/PA120077.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1l-34SgI/AAAAAAAAAtQ/4bqta4o8IAY/s640/PA120108.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0s77Z4PI/AAAAAAAAArY/yX7Z4oVmG9I/s640/PA120078.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1ojRMzTI/AAAAAAAAAtU/l5CZgLaLQCE/s512/PA120109.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2Bs-DsFI/AAAAAAAAAt8/FL26c7MSmjc/s640/PA120120.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS18ACYwcI/AAAAAAAAAt0/WD17oo_rzyg/s512/PA120117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0p9CARkI/AAAAAAAAArQ/gclJTFvgq9s/s512/PA120076.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS06_XKq9I/AAAAAAAAAr4/3XM_56Vo69o/s640/PA120086.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1jQDQyWI/AAAAAAAAAtM/xBsofnX66r8/s640/PA120107.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1-vsQwpI/AAAAAAAAAt4/fqvtNup7KTA/s512/PA120119.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem to rodzeństwo... ona ciut większa, ale była informacja od "własciciela", że niebieski był ostatni i najmniejszy miotu, zęby mają bardzo podobne... ale błękitek został oceniony na sześć tygodni, a suczka ma wypis, że ma dwanaście... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']to właśnie ona poradziła mi balsam szostakowskiego,czy doszegł już?[/QUOTE] nie, słuchajcie ja się staram słuchać wetów zaufanych, oni będą decydować, co i kiedy... jest ich dwoje, konsultują się między sobą i u innych... poproszę Formicę, by poczytała propozycje na wątku podane i coś napisała fachowo, ok?... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1Nrx0JkI/AAAAAAAAAsc/7E4maqMBzGg/s640/PA120096.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0mCpYS1I/AAAAAAAAArA/U7z3qYp77FE/s640/PA120073.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0nUR7FMI/AAAAAAAAArE/YneiMRhVB0U/s640/PA120074.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0o2MGApI/AAAAAAAAArI/QeVS5cBl2J4/s640/PA120075.JPG[/IMG] -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1JraccbI/AAAAAAAAAsU/LvgaEg6fd4s/s640/PA120094.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS03GMp0bI/AAAAAAAAArw/JZERZQU8YGY/s640/PA120084.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1LUA0rvI/AAAAAAAAAsY/M6cqEBS5ldc/s640/PA120095.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1focbYAI/AAAAAAAAAtE/Nvv-RmFX9Nk/s512/PA120105.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS04zQOpWI/AAAAAAAAAr0/uUJpf1qeU04/s640/PA120085.JPG[/IMG]