Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Za Mamę niezmiennie trzymam kciuki i modlę się najszczerzej!
  2. nie ma promocji...
  3. DT nie mogę zaoferować, ale kibicować będę!
  4. Zabaweczka... Super ma! W górę resztę!
  5. Naprawdę super wieści, fajny początek roku!
  6. Super! dobry początek roku!
  7. :cool3::cool3::cool3::multi:
  8. Dobrego Domku na Nowy Rok i Zdrówka
  9. [URL="http://www.flixxy.com/animals-sing-deck-the-halls.htm"][video]http://www.flixxy.com/animals-sing-deck-the-halls.htm[/video][/URL] [URL="http://www.icq.com/greetings/cards/2121/send/"][COLOR=#000000]http://www.icq.com/greetings/cards/2121/send/[/COLOR][/URL] Bierzemy 12 miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku. Po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Każdy dzień przyrządzamy osobno, z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy trzy duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki. I takiego Nowego Roku życzymy! Halina i stadko
  10. Z okazji Twoich urodzin, Martynko, przyjmij życzenia wszystkiego wymarzonego!!!
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198277-Katowice-Zagineła-pręgowana-amstafka-z-kopiowanymi-uszkami-wiosną-2009[/url] ona jest pręgowana?...
  12. no to trzymam kciuki za domek!
  13. Maciaszku, kuruj się! Zdrówka życzymy!
  14. domek dla kruszyny się znajdzie też!
  15. [URL]http://picasaweb.google.com/halbinac/FrejaIGucio#[/URL] duuuuuuuuuuuużo fotek Gucia...
  16. Panda ma się dobrze w państwa, ale na pyszczku wyskoczyło jej takie cuś i rośnie... dostała antybiotyk i przeciwzapalny lek, jutro ma wizytę, Formica zamierza to coś przeciąć... trzymajcie więc kciuki!
  17. odwiedzam przed spankiem... u mnie Formicowy Gucio na tdt...
  18. Filipku, bądź zdrów i grzeczniutki! Pamiętaj, że Pańcia bardzo Cię kocha!!!
  19. Załamka białasa superaśna...
  20. [video=youtube;xlPt8GzQHB8]http://www.youtube.com/watch?v=xlPt8GzQHB8&feature=player_embedded[/video] [URL]http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=2007134554829&source=jl999[/URL] Kolędo polska zrodzona Z cierpień, krzywdy , niedoli, Miłością z ludem złączona I tym, co smuci i boli. Po polach, lasach się snujesz Tęsknotą wieczną, niezmienną. Po drogach z nami wędrujesz I płyniesz w ciszy nad ziemią. Kolędo polska, zamknięta W prostych nutach i słowach, Królujesz w domach we święta, By ludzi wzruszać od nowa. Tak wiele teraz się dzieje I wokół tyle jest złego Kolędo, daj nam nadzieję Doczekać jutra lepszego. Kolęda polska K. Chojecka. Na zbliżające się Święta życzę spokoju, radości i odpoczynku w gronie najbliższych, wspaniałych przeżyć, refleksji nad upływającą chwilą, a na cały nadchodzący Nowy rok wiary, nadziei i miłości! Halina
  21. Poznałam pana Pawła i jego mamę, odbył się zapoznawczy spacerek i wizyta przedadopcyjna. Panda spędziła noc już w nowym domku. Oby szybko się zadomowiła!
  22. ot... znowu potrzebne domki... i wsparcie dla maluchów! [url]http://naszachoinka.pl/[/url]
×
×
  • Create New...