Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiQeoXyfI/AAAAAAAAATU/vmLdjiyqzAQ/s512/P8140023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiS1xeFzI/AAAAAAAAATc/cJ-aZIyohlQ/s512/P8140024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiUzHyq5I/AAAAAAAAATg/jDYrQCyPnxo/s512/P8140025.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiWiUQdRI/AAAAAAAAATk/iXMVeoOF60w/s512/P8140026.JPG[/IMG] [URL="http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370019411195614962"]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370014998568349106"]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370016073705190722"]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370016960365587906"]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/URL]
  2. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiIbDvoRI/AAAAAAAAATE/UUavcoxf_Dw/s720/P8140015.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiK62nEsI/AAAAAAAAATI/2dcVQ1BaosQ/s512/P8140017.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiMnr8EgI/AAAAAAAAATM/K6WdY20E0X0/s720/P8140018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiOv8Bo_I/AAAAAAAAATQ/p2bjbKVeaMs/s720/P8140020.JPG[/IMG] _________________
  3. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYhNVCJYkI/AAAAAAAAASg/ysSazUJWhvk/s640/P8140003.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYh__w4o4I/AAAAAAAAASw/D3U23syg0pQ/s400/P8140009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiBfp13AI/AAAAAAAAAS0/mR6rPzKzvM0/s512/P8140010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiCvu1rcI/AAAAAAAAAS4/utU-3PcSqwA/s720/P8140012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoYiDzI75hI/AAAAAAAAAS8/r_WyNuqfbBk/s720/P8140013.JPG[/IMG] _________________
  4. a ja rosnę... i rosnę... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoU9LsvYNSI/AAAAAAAAAJM/qXmwBsq6YhA/s512/P8130030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoU9YQJsEgI/AAAAAAAAAJU/_KxRVFftOMs/s512/P8130031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoU9g2nokUI/AAAAAAAAAJY/GmoPAuh5n_Q/s640/P8130034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SoU9m9vgKMI/AAAAAAAAAJc/xduaRSsYtSQ/s640/P8130035.JPG[/IMG]
  5. nic z tego nie kumam... coś się stało? o czym piszesz?
  6. Przy dzieciach Kirke wycofana, ale spokojna, ułożyła się za moją nogą i grzecznie leżała... dziewczynki fajne... pani też... pan - pewny siebie, lekko arogancki... ma psa zabójcę na działce, pewno chciał dziewczyny dla niego... dobrze, że uczciwy i szczery... Jest jeszcze szansa na dom w Tarnowskich Górach. Pan dzwonił wczoraj, dziś posłalam mu fotki i wzór umowy adopcyjnej (kontakt dzięki MartynieP), suczka mogłaby mieszkać w domu lub w budzie - jak by wolała). Pan szuka dużej, czujnej, więc Kirke się nadaje. Też ma dwie córeczki.
  7. coś Wam pokażę... http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-gliwicach-potrzebna-pomoc-w-oglaszaniu-psiakow-141878/index36.html#post12798467
  8. co do szczegółów... uszko zasłoniło fragment kagańca, a na szyi widać kawałek obroży większy... ;)
  9. Bardzo mądrze prawią Dziewczyny, Jaszo! Pamiętaj, że nie jesteś sama!
  10. Milo - słodziak!!! drugi rozrabiaka... komu psiaka?
  11. Glutofio, fotki jak zwykle przefajne! (te które dostałam sms też ale nie mam jak ich wkleić na wątek uszatka - mogłabyś?)
  12. chyba pora zmienić tytuł i przenieść wątek... :mad:
  13. ja mam picasa... można foty i filmy, ale najlepiej filmy na youtube...
  14. A co się stało, Tengusiu? do mnie możesz pisać nawet, jesli Ci bardzo smutno... bardzo źle... przeszłam w życiu trochę... zostałam zupełnie sama, mam teraz tylko stadko... zwalczyłam depresję... więc rozumiem wiele... przytulam!
  15. Pan przyjechał z całą rodziną dwie godziny wcześniej... Kirke mu się podobała, już chciał brać... ale po przeczytaniu umowy stwierdził, że kastracji nie planuje, powiedział, że mu przykro i wyszli... :p
  16. Dorciu, Ty z Pyzą... jesteście sobie potrzebne. :loveu:
  17. pewno od głodu... upału itp. nie przejmuj się jedniodniową "głodówką"... ważne, żeby pił, załatwiał się... nie miał biegunki czy wymiotów (zwłaszcza razem, bo wtedy się odwadnia) - konsekwencja: dajemy żarełko w określonych godzinach na pół godzinki i zabieramy miskę potem... no i nie dokarmiamy między posiłkami... kupki sie wyregulują, apetyt też...
  18. Pewnego dnia na wątku Psiamy toczyła się arcyciekawa dyskusja... niniejszy post jest swoistą lekcją poglądową do tej dyskusji... :evil_lol: dziś nadamy sensacyjny program pt: "pańcia w toalecie". Ostrzegamy, że materiał zawiera sceny drastyczne... :diabloti: [url=http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370018005815107602]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370018149441541730]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370018833288237842]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370019015995559682]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/url] :oops: [url=http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370019411195614962]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/halbinka.jonek/Vc#5370019644747723506]Picasa Web Albums - halbinka.jonek - vc[/url]
  19. no to poszło błyskawicznie... ja już miesiąc z hakiem szukam mojej tymczasowiczce domu...
  20. sama słodycz została dziś na godzinkę u Formicy, bo chciałam wyskoczyć na zakupy... z wrażenia... zwymiotowala obiadek, po powrocie skoczyła na mnie i łapkami objęła moją rękę... straszna z niej maminsynka... a! została zaszczepiona drugi raz...
×
×
  • Create New...