Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. AgaG, jesteś niesamowicie zorganizowana i szybka w działaniu,podziwiam Cię za to i wielkie dzięki za przeprowadzenie tak sprawnej akcji :loveu: . A druga buźka to dla Topi oczywiście, również z podziękowaniami :loveu: . Widzę,że żadna pora doby nie zaskoczy Was :evil_lol: :evil_lol: . Z rozmowy telefonicznej zrozumiałam,że państwo sami odbiorą Polcię; ewentualnie w Twojej obecności,a tu tymczasem została ona dowieziona na miejsce.
  2. Dziękuję LocaiBenio za wpłatę w dniu 08.10.2014r. 20zł dla Dino :loveu: 250,- Fundacja ZEA (07.02) 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki 100 zł - Jolanta Kaminski (PayPal) 20 zł - Iwona P. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika (10.04.) 50,- Bea100 (11.04) 40,- Anna S. z Puław (14.04) 30,- andegawenka (16.04.) 5,- Arkadiusz K. z Warszawy (17.04.) 10,- Livka (17.04.) 20,- Alla Chrzanowska (17.04.) 10,- cancer43 (17.04.) 50,- ewu (17.04.) 50,- Elizabeta (17.04.) 10,- AJW (22.04.) 60,- Atulek (22.04.) 110,- Bea100(22.04.) 3,- Barbara B. z Przemyśla (23.04.) 9,- Ada Vebby (23.04.) 20,- Bakusiowa (24.04.) 15,- Iv_ (24.04.) 10,- sharka (02.05.) 10,- Bela51 (05.05.) 10,- Iwona W. ze Świdnika (12.05.) 10,- Anna S. z Puław-deklaracja stała (12.05.) 20,- LocaiBenio (na konto ali123 w maju) 71,- spadek po białej kotce bez ogona ( https://www.facebook....y_type=regular) wpłaty były zbierane na konto fundacji ZEA 20zł - LocaiBenio (na konto ala123 09.06.2014) 20zł - LocaiBenio (na konto ali123 lipiec 2014) 10zł Anna S.z Puław (11.06 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (11.06 na konto SHA) 100zł sharka z bazarku (12.06 na konto SHA) 10zł sharka deklaracja (11.06 na konto SHA) 10zł sharka (01.07 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (10.07 na konto SHA) 10zł Anna S. z Puław (11.07 na konto SHA) 20zł LocaiBenio (na konto ala123 10.08.2014) 50zł Krystyna.J. z Zamościa 20zł LocaiBenio (17.09.2014) 7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07. 10,- sharka 01.08. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08. 10,- fegelle - 11.08. 10,- sharka - 02.09. 10,- fegelle - 15.09. 20zł - LocaiBenio 08.10.2014 Razem wszystkie wpłaty: 2048zł Płatności: 20 zł - leki ziołowe 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 250 zł - faktura z dn 21.01. 2014 (fundacja ZEA) 640 zł - faktura z dn 06.05. 2014 71 zł - faktura z dn 06.05. 2014 (fundacja ZEA) 120zł - faktura SHA 20zł - wpłata u wetów na paragon w maju od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w czerwcu od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w lipcu od LocaiBenio 20zł - wpłata na paragon u wetów 23.08.2014 od LocaiBenio 50zł - wpłata u wetów na paragon 15.09.2014 od Krystyny J. z Zamościa 20zł - wpłata u wetów na paragon 16.09.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 08.10.2014 od LocaiBenio Napisałam,że stan finansów na 17.09.2014r. wyglądał następująco: 558zł - 20zł(od LocaiBenio) = 538zł zadłużenie w lecznicy. Ale stan na ten dzień nie wyglądał tak,ponieważ machnęłam się na 30zł :mad: : Przepraszam bardzo i koryguję: 15 września : 578zł-50zł=528zł 17 września : 528zł-20zł=508zł dzisiaj,czyli 11 października: 508zł-20zł (LocaiBenio)=488zł
  3. Dzisiaj nie miałam czasu nawet zadzwonić do handzi czy kudłatej co z tą sunią i jej maluchem (maluchami?!). A tu z postów wynika,że nadal jest na tej wsi...
  4. Wstawiam na prośbę Dory1020 zdjęcia Poli,która już nie jest taka mała. Faktycznie na dwóch zdjęciach wygląda na przerażoną,ale pewnie chodzi o tę nieszczęsną smycz,której nie zna. Widać ,że w kojcu jest szczęśliwa i nie wygląda na przestraszoną.
  5. belu, znowu dziękuję, może dzięki Tobie zbierze się odpowiednia liczba podpisów; wciąż nie mogę pojąć, jak na tym wielkim świecie nie znalazło się 200 tys. osób, które by podpisały petycję w sprawie rzezi delfinów... Nie znalazło się?? Nawet nie wiedziałam... Może czasu było mało,bo aż trudno w to uwierzyć.
  6. Podpisałam,chociaż nie dałam rady obejrzeć ... Im dłużej żyję,tym bardziej jestem przekonana,że człowiek został powołany na ten świat,aby szerzyć okrucieństwo i cierpienie.
  7. Zamojskie schronisko pewnie nie byłoby takie ostatnie, gdyby nie personel . Tak,jak pisze handzie "nieczuły",a w dodatku bez wyobraźni. W związku z ogłoszeniami kotów i psów dzwonią do mnie różni ludzie,z niektórymi nawet sensownie można porozmawiać o zwierzętach i właśnie w dwóch przypadkach dowiedziałam się,że ludzie byli w schronie po psa,ale pracownik odradzał adopcję,argumentując,że psy są agresywne i niezsocjalizowane !!!! Szok po prostu! Jedna z kobiet mówiła,że wstępnie wytypowała 6 psów,ale wszystkie jej skutecznie wyperswadowano... Z drugiej jednak strony oddaje się psy ludziom z marginesu i psycholom. A wiem to od wetów,którym skarżyła się pewna kobieta mieszkająca w pobliżu schroniska,że już nie może na to patrzeć,jak jej właśnie tacy sąsiedzi notorycznie dostają psy,nad którymi następnie znęcają się,doprowadzając je do śmierci...
  8. Ja też,ale jednak...byłabym spokojniejsza,gdyby Poker sprawdziła na miejscu co i jak. Bardzo Cię proszę Poker o wizytę poadopcyjną w domu Koko :)
  9. Ja też ją podziwiam.Tym bardziej,że w ubiegłym roku odeszła jej stara suczka Nora,duża owczarkowata kundelka,która przez całe swoje życie miała problemy skórne i była pod opieką weterynarzy od szczeniaka.Kobieta wiedziała więc, co ją czeka i pomimo to zdecydowała zaopiekować się Dinem. A Nora, tak a propos, została kupiona od pijaka na ulicy za 5zł: sąsiadka z mężem szli na jakąś imprezę i zobaczyli pijanego faceta z malutkim,przerażonym szczeniaczkiem za pazuchą; na pytanie co zamierza z nim zrobić,odpowiedział,że może sprzedać za piątaka,bo idzie go wyrzucić...
  10. Dzisiaj byłam w lecznicy i dowiedziałam się o te testy : burej trikolorce wyszedł FIV . Jeżeli chodzi o biegunkę,to wetka mówi,aby najpierw pozbyć się glist,bo bardzo dużo ich wyszło w kale. Od tego trzeba zacząć.
  11. Nie ma dobrych wieści o domku,nikt nie dzwoni ani do mnie,ani do Murki, ale Pucek ogólnie jest zadowolony z życia w hoteliku :)
  12. Dzisiaj zmieniłam ogłoszenie na OLX na Wrocław
  13. Mari23 nie może się zalogować na dogomanię,podsumowanie wpłat przysłała mi na maila,oto ono: 7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07. 10,- sharka 01.08. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08. 10,- fegelle - 11.08. 10,- sharka - 02.09. 10,- fegelle - 15.09. A tutaj całe podsumowanie: 250,- Fundacja ZEA (07.02) 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki 100 zł - Jolanta Kaminski (PayPal) 20 zł - Iwona P. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika (10.04.) 50,- Bea100 (11.04) 40,- Anna S. z Puław (14.04) 30,- andegawenka (16.04.) 5,- Arkadiusz K. z Warszawy (17.04.) 10,- Livka (17.04.) 20,- Alla Chrzanowska (17.04.) 10,- cancer43 (17.04.) 50,- ewu (17.04.) 50,- Elizabeta (17.04.) 10,- AJW (22.04.) 60,- Atulek (22.04.) 110,- Bea100(22.04.) 3,- Barbara B. z Przemyśla (23.04.) 9,- Ada Vebby (23.04.) 20,- Bakusiowa (24.04.) 15,- Iv_ (24.04.) 10,- sharka (02.05.) 10,- Bela51 (05.05.) 10,- Iwona W. ze Świdnika (12.05.) 10,- Anna S. z Puław-deklaracja stała (12.05.) 20,- LocaiBenio (na konto ali123 w maju) 71,- spadek po białej kotce bez ogona ( https://www.facebook....y_type=regular) wpłaty były zbierane na konto fundacji ZEA 20zł - LocaiBenio (na konto ala123 09.06.2014) 20zł - LocaiBenio (na konto ali123 lipiec 2014) 10zł Anna S.z Puław (11.06 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (11.06 na konto SHA) 100zł sharka z bazarku (12.06 na konto SHA) 10zł sharka deklaracja (11.06 na konto SHA) 10zł sharka (01.07 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (10.07 na konto SHA) 10zł Anna S. z Puław (11.07 na konto SHA) 20zł LocaiBenio (na konto ala123 10.08.2014) 50zł Krystyna.J. z Zamościa 20zł LocaiBenio (17.09.2014) 7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07. 10,- sharka 01.08. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08. 10,- fegelle - 11.08. 10,- sharka - 02.09. 10,- fegelle - 15.09. Razem wszystkie wpłaty: 2028zł Płatności: 20 zł - leki ziołowe 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 250 zł - faktura z dn 21.01. 2014 (fundacja ZEA) 640 zł - faktura z dn 06.05. 2014 71 zł - faktura z dn 06.05. 2014 (fundacja ZEA) 120zł - faktura SHA Stan finansów na dzień 17.09.2014r. wyglądał następująco: 558zł - 20zł(od LocaiBenio) = 538zł zadłużenie w lecznicy. Poproszę wetów o wystawienie faktury na 57zł
  14. Opiekunka Dina była u bardziej doświadczonego lekarza po poradę w sprawie leczenia nużycy. Zobaczymy,jakie będą efekty.Oby były. Jak widać po pyszczku Dina,obroża nie wiele chyba pomaga :( Dobrze,że Dino trafił do mojej sąsiadki,która zajęła się nim świadomie,wiedząc co ją czeka. Podziwiam ją i jestem jej bardzo wdzięczna,bo nie wiem,co by było z nim.
  15. Na ogłoszenia Daszy nie ma odzewu z Polski,jedynie na lokalne czasem ktoś zadzwoni,ale nie ma nawet o czym mówić :( Ostatnio kilka razy dzwoniła kobieta z naszego województwa,nawet brzmiała rozsądnie,ale niestety jest ledwie chodzi,nie ma nikogo,a pies miałby być jedynym przyjacielem. Wiadomo,że ani Dasza,ani żaden inny pies tam nie może zostać oddany. Martwię się,bo zima nadciąga wielkimi krokami,a domu ani widu,ani słychu. Dobrze,że chociaż Koko nie będzie już marzł. Mam nadzieję,ze wszystko u niego w porządku...
  16. Dzisiaj mamy w Zamościu piękny słoneczny dzień :) Udało mi się spotkać Dina ze swoją opiekunką i Sunią na spacerku: Na tym zdjęciu widać wyraźnie,że skóra na głowie jest ciemna i zgrubiona,pozbawiona sierści,ostatnio nużeniec tutaj się uaktywnił: Tutaj chciałam pokazać wygryzioną sierść na łapkach: A to jest Sunia w całej okazałości,której się chyba wydaje,że jest mamą Dina :evil_lol:
  17. Skrzynkę oczyściłam teraz na pewno,ale nie mogę wysłać wiadomości do Zahra as-Sahra.Dostaję komunikat,że nie przyjmuje wiadomości :( Mój adres mailowy: [email protected]
  18. Nie wiem,o co chodzi,wydaje mi się,że nie powinnam mieć przepełnionej skrzynki,idę sprawdzić.
  19. Wydawało mi się,że już oczyściłam skrzynkę,ale w takim razie zaraz jeszcze pousuwam trochę wiadomości. Mój adres mailowy (na wszelki wypadek): [email protected]
  20. Dziękuję Ci bardzo za reakcję !!! Interwencja dzielnicowego podobno była (tak twierdzi on sam ). Właściciel został niby pouczony i na tym koniec. Nie wiem,czy można dzielnicowemu wierzyć,bo widać ,że takie interwencje go nie interesują,raczej chciał,aby dać mu już spokój. Ja codziennie zawożę psu jedzenie,tak,że głodny nie jest,nawet jakby trochę przytył. Ale co z tego,skoro poza tym nic się nie zmieniło: cały oblepiony jest odchodami i błotem; jak się podnosi (leży na gołej ziemi!),to widać,że ma z tym trudności.Pewnie wiek robi swoje,ale przede wszystkim warunki w jakich żyje przez tyle lat.
  21. Jedzenie i picie ma,bo zawożę mu codziennie,od czasu,kiedy się o nim dowiedziałam. Z dachem nad głową i opieką w zamojskim schronisku różnie bywa i mówię to na podstawie faktów,a nie uprzedzeń. A poza tym nie bardzo rozumiem,jak pies miałby tam trafić,skoro ma właściciela? Za oddanie psa do schroniska trzeba zapłacić 1860zł. Nie bądź zgryźliwa. Nie przyszłam tutaj,aby dyskutować o wyższości zamojskiego schroniska nad tym co pies ma obecnie. Zapewniam,że gdyby to było dobre wyjście,nie szukała bym pomocy gdzie indziej. Czy jest w tym coś złego,że szukam pomocy dla starego psiny,aby godnie dożył swoich dni w normalnych warunkach?
×
×
  • Create New...