Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. W imieniu Dory1020 wczoraj wpłaciłam 100zł,które otrzymała od Kroook, za kilka dni pobytu białej kotki w lecznicy. Koszt za dobę to aż 15zł !
  2. Dziękuję dziewczyny za ogłaszanie Daszeńki :) :) Ty$ko,może być taki tekst,jak najbardziej :)
  3. Z takim :) Delikatna, pozbawiona agresji Dasza Dasza jest niewielką suczką,ważącą ok.9kg i ma ok.2 lata. Do niedawna bardzo bała się ludzi,bo nic dobrego od nich nie zaznała. Tułała się ze swoimi szczeniakami po wsi,spała w opuszczonych stodołach,nie wiadomo,czym się żywiła,a ludzie ją przeganiali,krzyczeli... Teraz suczka jest już bezpieczna; trafiła wreszcie na takich ludzi, którzy nie krzyczą na bezdomne i krzywdzone psy,lecz pomagają im,tak jak potrafią. Dasza już wie,że nie każdy człowiek jest zły,wie też, co to jest głaskanie. Jest jeszcze trochę lękliwa w stosunku do obcych,jeszcze nie czuje się pewnie,ale widać,że bardzo lubi towarzystwo człowieka : radośnie merda ogonkiem,dotyka noskiem wyciągniętą do niej rękę i cieszy się nieśmiało, przylegając pokornie do ziemi...; jest bardzo delikatną i pozbawioną agresji suczką. Została wysterylizowana i czeka na odpowiedzialnego człowieka,który da jej prawdziwy dom. Najlepiej czułaby się w domu wolno stojącym, z dostępem do kawałka ogrodzonej działki. Jeżeli czytasz to ogłoszenie i masz możliwość zaopiekowania się psem ­ podaruj Daszy dom.
  4. Dziękuję,że przyszłaś na wątek. Pewnie niepotrzebnie się martwimy,ale dobrze byłoby się upewnić :) Skoro będziesz w pobliżu,to bardzo proszę, zajrzyj do Koko :)
  5. Napisałam do Poker kilka dni temu,ale nie mam żadnej odpowiedzi,na pewno z jakiegoś powodu nie może. Tez chciałabym,aby przed świętami sprawdzić,czy wszystko jest OK.
  6. Zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144429-ubrania-i-buty-na-zim%C4%99-oraz-na-sylwestra-kilka-innych-rzeczydo-21122014-godz20/
  7. Zapraszam na bazarek, m.in. dla kici,której szukam domu : http://www.dogomania.com/forum/topic/144429-ubrania-i-buty-na-zim%C4%99-oraz-na-sylwestra-kilka-innych-rzeczydo-21122014-godz20/
  8. Mam nowe zdjęcia koteczki,którą kudlataja umieściła z braku innych możliwości w lecznicy:
  9. Mam też zdjęcia czarno-białej kotki,którą kilka dni temu zabrałam z ogródków działkowych. Jest już po sterylizacji.
  10. Byłam dzisiaj w lecznicy i mam nowe fotki białej koteczki. Jej stan zdecydowanie się poprawił,ładnie wygląda,jest przemiła,uwielbia ludzi; cały czas jest w ruchu,że trudno jej pstryknąć zdjęcie :)
  11. Okropni ludzie,okropne państwo polskie,które toleruje takich ludzi i ich stosunek do zwierząt :(
  12. Pamiętacie tego molosa z Nowego Miasta w Zamościu,który podobno ma 8 lat i od zawsze mieszka w kiszkowatej,wąskiej klatce,zanieczyszczonej odchodami i błotem ? Jego sytuacja nie wiele się zmieniła,oprócz tego,że marznie,bo przyszła zima... Wstawiono mu wprawdzie budę,ale jest o kilka rozmiarów za mała i pies nie zmieści.się tam. Bez względu na pogodę leży więc na pogodę leży więc na ziemi i przymarza do niej. Nie wyobrażam sobie,jak pies w takich warunkach może przeżyć zimę... Jestem bezsilna,nie wiem kto mógłby psu pomóc. Ostatnio z właścicielem rozmawiali dzielnicowy i Fundacja ZEA; facet jest zniecierpliwiony,nie chce niczego słuchać,zrzec się psa też nie chce, a jeżeli ktoś ma jakieś zarzuty,co do opieki nad psem,to odsyła do prokuratora :( Znając naszą rzeczywistość,policja odpuści sobie temat,a ja chodząc tam codziennie z jedzeniem dla psa nie mogę patrzeć na cierpienie psiny.
  13. Zaglądam na wątek Koko,bo często o nim myślę,z nadzieją,że krzywda mu się żadna nie dzieje,a wręcz przeciwnie,że jest szczęśliwy :)
  14. To jest ta wiadomość,na którą czekamy wszyscy od samego początku,od kiedy Pucek trafił do hoteliku :). Przyznaję się,że nie wierzyłam,że Pucek będzie miał tyle szczęścia i doczeka się domu. Super!!!! Oby tylko nie zapeszyć. Jesteśmy z Murką w kontakcie telefonicznym, od kilkunastu więc dni wiem, co się święciło,ale uznałyśmy, że dopóki nie będzie pewności, nie ma się co cieszyć. Bądź Pucku szczęśliwy w domku :) :):) A biance0 dziękuję za fachową wizytę :)
  15. Wstawiam zdjęcie małego kocurka uratowanego przez kudlataja;,został umieszczony przez nią w lecznicy w Zamościu,maluch ma grzybicę,ale wet mówi,łądnie reaguje na leczenie i w następnym tygodniu mógłby już pojechać do domu,ale problem w tym,że nie ma takowego... Prosimy o pomoc w szukaniu kocurkowi domu. Ogłoszeń jeszcze nie ma,bo nie ma ładnych zdjęć. Na tych,które zrobiłam dzisiaj widać,jak malec płacze w klatce; jest bardzo towarzyskim kotkiem,a tu zamknęli nie wiadomo na jak długo...
  16. Odwiedziłam dzisiaj w lecznicy trzy nasze kotki : białą kotkę z kk,którą wczoraj umieściła Dora1020,czarno-białego małego rozkosznego kocurka z grzybicą,którego zawiozła tam kilka dni temu kudlataja oraz biało-czarną kotkę z ogródków działkowych umieszczoną przeze mnie. Biała kotka czuje się trochę lepiej,podchodziła do krat klatki z prośbą o uwolnienie... Mały kocurek też zresztą domagał się tego samego,drąc się wniebogłosy. Kotka "moja" dzisiaj była sterylizowana,jest jeszcze trochę ospała,ale także podchodziła do kraty w tym samym celu,co pozostałe... Mały kocurek : Kotka z działek po sterylizacji:
  17. Dziękujemy bardzo w imieniu Dina :) Marysiu,pozwoliłam sobie wysłać fakturę na 100zł,bo wydaje mi się,że już się uzbierało coś koło tego z wpłat. Policz bardzo proszę,czy aby na pewno,bo nie chciałabym ,abyś dopłacała :) 250,- Fundacja ZEA (07.02) 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki 100 zł - Jolanta Kaminski (PayPal) 20 zł - Iwona P. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika (10.04.) 50,- Bea100 (11.04) 40,- Anna S. z Puław (14.04) 30,- andegawenka (16.04.) 5,- Arkadiusz K. z Warszawy (17.04.) 10,- Livka (17.04.) 20,- Alla Chrzanowska (17.04.) 10,- cancer43 (17.04.) 50,- ewu (17.04.) 50,- Elizabeta (17.04.) 10,- AJW (22.04.) 60,- Atulek (22.04.) 110,- Bea100(22.04.) 3,- Barbara B. z Przemyśla (23.04.) 9,- Ada Vebby (23.04.) 20,- Bakusiowa (24.04.) 15,- Iv_ (24.04.) 10,- sharka (02.05.) 10,- Bela51 (05.05.) 10,- Iwona W. ze Świdnika (12.05.) 10,- Anna S. z Puław-deklaracja stała (12.05.) 20,- LocaiBenio (na konto ali123 w maju) 71,- spadek po białej kotce bez ogona ( https://www.facebook....y_type=regular) wpłaty były zbierane na konto fundacji ZEA 20zł - LocaiBenio (na konto ala123 09.06.2014) 20zł - LocaiBenio (na konto ali123 lipiec 2014) 10zł Anna S.z Puław (11.06 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (11.06 na konto SHA) 100zł sharka z bazarku (12.06 na konto SHA) 10zł sharka deklaracja (11.06 na konto SHA) 10zł sharka (01.07 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (10.07 na konto SHA) 10zł Anna S. z Puław (11.07 na konto SHA) 20zł LocaiBenio (na konto ala123 10.08.2014) 50zł Krystyna.J. z Zamościa 20zł LocaiBenio (17.09.2014) 7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07. 10,- sharka 01.08. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08. 10,- fegelle - 11.08. 10,- sharka - 02.09. 10,- fegelle - 15.09. 20zł - LocaiBenio 08.10.2014 15zł - wpłata od fegelle 14.10. na konto SHA 20zł -LocaiBenio 07.11.2014 10zł - sharka 02.10.2014 20zł - sharka 07.11.2014 (za listopad i grudzień) 10zł - fegelle 14.11.2014 na konto SHA Razem wszystkie wpłaty: 2123zł Płatności: 20 zł - leki ziołowe 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 250 zł - faktura z dn 21.01. 2014 (fundacja ZEA) 640 zł - faktura z dn 06.05. 2014 71 zł - faktura z dn 06.05. 2014 (fundacja ZEA) 120zł - faktura SHA 20zł - wpłata u wetów na paragon w maju od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w czerwcu od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w lipcu od LocaiBenio 20zł - wpłata na paragon u wetów 23.08.2014 od LocaiBenio 50zł - wpłata u wetów na paragon 15.09.2014 od Krystyny J. z Zamościa 20zł - wpłata u wetów na paragon 16.09.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 08.10.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 07.11.2014r.od LocaiBenio stan na 07 listopada 2014r.: 488zł - 20zł od LocaiBenio = 468zł
  18. Wstawiam zdjęcia chorej kotki ze Szczebrzeszyna,która od ok.2 godzin jest w szpitaliku w Zamościu. Rzeczywiście wygląda bardzo źle... Kotka jest biała.
  19. Właśnie nie mają niestety :lookarou: . Ktoś z Warszawy chce podarować Dorze jakieś budki,ale na razie nie ma ich jak dostarczyć do Zamościa.Próbujemy coś zorganizować. No i tymczasu szukajmy .
  20. Dostałam od Dory zdjęcia kotów z działki. Biedne marzną . Niektóre z nich dają się pogłaskać,czyli można by było złapać je i umieścić w dt, ale skąd wziąć dt? Dora zresztą mówi,że wszystkie koty właściwie nie są dzikusami,a jedynie boją się ludzi.
×
×
  • Create New...