Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. [quote name='Lucyna']Sunieczki w górę, pamiętam o Was ...[/QUOTE] i ja oczywiście pamiętam,dzisiaj nawet je odwiedziłam;postępy robią dziewczynki niesamowite! Kora nawet podeszła do mnie i pozwoliła mi sie głasknąć,Luna jest mniej ufna, ale z funią już za pan brat. myslę,że Korę można już ogłaszać.:lol::lol:
  2. jakież to piękne i miłe suczysko ta Zyta! miałam dzisiaj okazję widzieć ją. przyszły dom będzie z niej na pewno zadowolony:lol:
  3. [quote name='Syla']Witam.Wysłałam pieniądze, do grudnia, ale gapa ze mnie, nie wpisałam od kogo i dla kogo.Jak będzie od Sylwii z Gliwic, to ode mnie.Pozdrawiam Doreczka serdecznie.[/QUOTE] jak będę mieć wątpliwości od kogo ,napiszę na wątku:lol:
  4. oczywiście żadnego banerka nigdy nie zrobiłam Dorze chodziło o banerek ja przeczytałam "bazarek" ...:oops: bazarek zrobię,banerka niestety nie potrafię;poproszę Szarotkę o pomoc,może nie odmówi,ona robi bardzo sprytnie te banerki
  5. Pilotowi tak dobrze u Weszynoski,że nie mysli nawet o szukaniu domu,żeby się tylko nie zasiedział...
  6. [quote name='DORA1020']Ja tez nie umiem:oops:[/QUOTE] ja zrobiłam jeden i wiem już, jak to się robi,dzisiaj niestety nie dam rady; mam inne, nie psie zajęcia ale równie ważne
  7. [quote name='ollalaa']Nr konta dotarł, rano zrobię przelew.[/QUOTE] DZIĘkI jeszcze raz!
  8. ja też już wysłałam nr konta,dziękujemy serdecznie cioteczki!
  9. [quote name='funia']Wpłynęło 140zł . ( lucyna ,ala123,maruda 666)Plus 44 zł ( ala123 zwrot za odpchlanie )[/QUOTE] chyba odrobaczanie,odpchlone byly wcześniej:lol:
  10. Wklejam obiecane wczoraj ogłoszenie Dorka w majowym numerze Przyjaciel Pies [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8538/przyjacielpies2.jpg[/IMG] A tutaj Dorek wraz z innymi towarzyszami niedoli... [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2964/przyjacielpies1bz.jpg[/IMG] w ogłoszeniu podany został chyba nr telefonu Omar,bo wtedy jak wysyłałam dane był jeszcze u niej,ale to chyba nie jest problem
  11. [quote name='Monika z Katowic'][B]I już nikt nie da DORKOWI po 5 zł deklaracji stałej???[/B] :(:(:( Dora wysyłała cały dzien pw i wszyscy milczą. :([/QUOTE] :-(:shake::-(:shake::-(:shake::-(:shake::-(:shake:???????
  12. [quote name='Piromanka']Ala, moja wpłata już powinna być na koncie. Sprawdzałaś dzisiaj?[/QUOTE] jest na koncie,dopiero teraz zajrzałam tam! Dziękujemy!:lol: Dorkowa kasa na maj przedstawia się następująco:110,30 + 20 od Piromanki = [COLOR=Red]130,30zł[/COLOR]
  13. [quote name='Lucyna']Może jakiś bazarek zrobić?[/QUOTE] też o tym myślę i zrobie, tylko najpierw chciałabym jeden zakończyć - dla Dorka [url]http://www.dogomania.pl/threads/183845-Kolorowy-bazarek-dla-Dorka-bluzki-w-r%C3%B3%C5%BCnych-rozm.-i-oryginalne-torebki-do-1maja[/url] aby się nie pogubić chociaż może w weekend zrobię,będzie więcej czasu
  14. niestety nie udalo mi się dzisiaj zeskanować ogłoszeniacDorka z PP,sorry ale praca nie pozwoliła. Jutro zrobię to na pewno. Awit juz wysy~łam Ci nr konta na pw,dziękuję w imieniu Doreczka
  15. Wpłynęły pieniążki od Lucyny i Marudy666,dziękuję serdecznie dziewczyny! Jutro przeleję Funi to co mam czyli 30(Lucyna)+30(Maruda666)+ 80(ja) i zwrócę jej te 44 zl za leki. Nie wiem juz co robić aby zebrać wiecej dekaracji albo chociaż jednorazowe wpłaty... Przykro mi...
  16. cisza u Zyty,ale może to cisza przed burzą?!...
  17. [quote name='Astaroth']a ja już widziałam Dorka w gazecie :)[/QUOTE] Ja własnie teraz oglądam Dorka w Przyjaciel Pies:lol:,jutro zeskanuję i wkleję na wątek!
  18. [quote name='DORA1020']Ala,a co to za kwota 60.30zl?Umknelo mi cos?[/QUOTE] 60zł wpłaciła BeaBono z bazarku dla Saby,która już ma dom:lol:
  19. [quote name='hesia']Tak, to ja. Dziwne, ze nie bylo napisane dla kogo, bo wpisalam, ale wazne, ze doszlo :lol:.[/QUOTE] no właśnie, nigdzie nie jest napisany tytuł przelewu - bank zmienił kilka dni temu stronę i sposób odczytywania szczegółów przelewów, jakaś dziwna teraz jest, ale najważniejsze ,że sie wyjaśniło. DZIĘKI za wpłatę!!!!:lol: Mamy na maj: 60,30 + 50zł od Hesi= [COLOR=red]110,30zł[/COLOR] [COLOR=black] Astaroth podaj mi na pw nr konta,wyślę Ci kasę za kwiecień[/COLOR]
  20. mój boże,nie nadążam juz za tymi psimi tragediami,na razie tylko jestem ...
  21. dzisiaj na moje konto wpłynęło 50zł od Henryki Danuty S.J.; nie wiem dla jakiego pieska są te pieniążki,czy dla Dorka może?
  22. ojoj,jakie zabawy!:lol: Pilot,Ty duży szczeniaczku wreszcie jesteś szczęśliwy:lol:
  23. [quote name='olga7']Znow kolejne piękne ,wyrzucone mlodziutkie sunie -i do tego sieroty po otrutej matce . Okrucieństwo ludzi musi być piętnowane i karane . :shake: W maju dorzucę kilka zl na te sunie -choc jednorazowo czasem.[/QUOTE] dziękuję ,kochana, w imieniu suniek:lol::lol:
×
×
  • Create New...