Właśnie dostałam wyniki Michała. :multi:
Solo 10 na 50 startujacych (półfinał)
Miniformacja 6 na 40 (finał)
Formacja 6 na 30 (finał).
Są baaardzo zadowoleni bo przecież startowały najlepsze osoby i grupy z róznych krajów. Startujacy musięli najpierw przejść eliminacje w kraju (czyli są najlepsi w danym kraju), żeby zakwalifikowac sie na mistrzostwa świata.
Tam nie startował kto chciał a najlepsi.
A Michał w tym zespole jest dopiero od 2 miesięcy bo zmienił.
:cunao::cunao: