Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Hmmm Czarodziejko a co twoje karty na potrzeby TZ-ta? :evil_lol:
  2. Gdybym mogła pomóc ... ale ja daleko. Trzymaj się słoneczko (to do was obojga).
  3. Nochalek jest cuuudny. :lol:
  4. Właśnie dostałam wyniki Michała. :multi: Solo 10 na 50 startujacych (półfinał) Miniformacja 6 na 40 (finał) Formacja 6 na 30 (finał). Są baaardzo zadowoleni bo przecież startowały najlepsze osoby i grupy z róznych krajów. Startujacy musięli najpierw przejść eliminacje w kraju (czyli są najlepsi w danym kraju), żeby zakwalifikowac sie na mistrzostwa świata. Tam nie startował kto chciał a najlepsi. A Michał w tym zespole jest dopiero od 2 miesięcy bo zmienił. :cunao::cunao:
  5. Biedak ... Trzymam dalej kciuki
  6. AnkaG

    Metamorfozy

    Ale fajny szorstek ...:lol:
  7. Nie znamy jego przeszłości. :shake: Miejmy nadzieję, że w końcu się uda.
  8. [quote name='Mona4']ja juz wrucilam z lasu,i grzybki mam:cool3:ale czy jadalne to niewiem:evil_lol:[/quote] Ja się dobrze znam na grzybkach. Pokaż te watpliwe ... :diabloti:
  9. No ale faktycznie ja mam 4 suki ale w życiu nie widziałam czegos takiego u suki. :shake: Trzeba koniecznie ją wysterylizować.
  10. Szkoda jeśli miał szansę na domek tu u nas. :shake:
  11. No ale Luka na piernatach urzęduje ... :loveu:
  12. Najważniejsze, że kręci sie koło domu ...
  13. Mona4 dziękujemy za zajęcie się sunią.
  14. Najwazniejsze, że wrócił. Kojarzy już domek i będzie się trzymał blisko. Trzymam kciuki.
  15. Wiemy, wiemy że opiekę to ma najlepszą. :lol:
  16. Oooo to Nukę mogę za dwie rzeczy pochwalić - ma bardzo ciemne prawie czarne oczy w ładnym kształcie i twardy włos. :lol:
  17. Trzymaj się - musi się znaleźć.
  18. AnkaG

    Hektorek :)

    Sto lat, sto lat ....:drink1:
  19. Ale Aresek szczuplutki. Ale futerko to ma takie amerykańskie na grzbiecie ...
  20. Ładniutki i wygląda na wesołego psiaka. :lol:
  21. Dalej nic nie wiem ....
×
×
  • Create New...