U mnie niestety cała czwórka rozdarta ....
Myślałam, że chociaż przygarnięta Nuka będzie cicha bo takie to strachliwe. Ale gdzie tam przy płocie pierwsza obszczekać ...
Mona ja kiedys rozmawiałam o USG i stwierdzaniu ciąży z wetami.
Podobno ciążę widać tylko albo na początku albo pod sam koniec.
Ale komentarz weta ... :mad: