Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. CZIKA- 5 lat Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy [IMG]http://www.schronisko.org.pl/components/com_adopcje/adimages//psy/CZIKA%20PIES.jpg[/IMG]
  2. Parówek to u nas dostatek:eviltong: Nr 1 !!! FRANEK około 10 lat :p MISZCZZZZZ PARÓWEK :p [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6277/14042.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/1452/dsc00034p.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.org.pl/components/com_adopcje/adimages//psy/FRANEK.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/10-letni-franio-wspanialy-pies-po-raz-drugi-oddany-do-schroniska-bdg-100616/[/URL]
  3. Czy wiecie w jakim sklepie (oprócz pełna-miska) są obroże M krowa??
  4. [quote name='kamilka91']Z tego co się orientuję, to już chyba nieaktualne ;)[/QUOTE] nieaktualne :) byłam na wizycie- psina już od kilku dni jest w nowym domu:loveu:
  5. [quote name='andzelika1952']Wpłynęła wpłata od Bianco nero 20,00 zł. na nasze konto. Nie miałam żadnej wątpliwości , że tak jest , tylko jest to operacja między dwoma różnymi bankami i trochę dłużej trwa.[/QUOTE] To super :) bo atlas już wysłany:eviltong: Przpraszam a offa:oops:
  6. [URL]http://photos.nasza-klasa.pl/17526022/111/other/std/c6a86543d4.jpeg[/URL] ale dziwnie!:crazyeye:
  7. Czy doszły już pieniądze (20zł) od BIANCO NERO? Sprzedałam jej atlas, pieniążki miały być przeznaczone na te psiaki. Nie znalazłam na ten temat żadnej informacji;)
  8. Nigdy sobie tego nie wybaczę...to nie musiało sie tak skoczyć:placz: Forever in my memory:placz:
  9. Wieczorem zrobię bazarek:-(, tylko tyle mogę zrobić- na kilka worków karmy będzie.
  10. [quote name='nulka85']a to siostra belli- nell, przyjechala do nas dzis a juz ja kochamy:):) no tak, wlozylabym zdjecia ale nie wiem jak:([/QUOTE] Witamy:loveu: Byłam u WAS na wizycie przedadopcyjnej:eviltong: Aniu, wyślij zdjęcia mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawię na wątek:multi: Napisz coś więcej jak Mała się sprawuje:p Prosimy :-)
  11. Jaka ona jest duża:-o śliczna:loveu:. Obawiam się o to, aby państwo z Bydgoszczy nie zrezygowali z Nel z powodu jej wielkości :( chcieli mixa ratlera.
  12. [quote name='Ukryty Smok']Poproszę numer konta na PW. W poniedziałek będziecie mieć te pieniądze. Pzdr, Ukryty Smok[/QUOTE] Wielkie dzięki!!! Spadłaś/eś nam z NIEBA:loveu:
  13. [B]Wielki Zlot Kundelków. Zabierz czworonoga na bydgoski Stary Rynek![/B] Wszystkich przyjaciół psów zapraszamy w niedzielę (25.10) na Wielki Zlot Kundelków. Spotkanie odbędzie się pod hasłem "Schroniska są pełne skarbów". Zlot ma być okazją do zaprezentowania się piesków czekających na adopcję w bydgoskim schronisku, które przygotowały dla nas m.in. pokaz umiejętności zdobytych podczas szkolenia odbytego w ramach programu "Lira". Na właścicieli czworonogów czekać zaś będą specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące zachowania, zdrowia i diety ich małych podopiecznych. Wielki Zlot Kundelków rozpocznie się w niedziele (25.10) o godzinie 13 na płycie Starego Rynku. Potrwa do 16. Organizatorem spotkania są Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt "Animals".
  14. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4762/img57131.jpg[/IMG] Nasze akcesoria:cool3:
  15. Do mnie wczoraj doszedł LUPINEK od GOPS:loveu: Zdjęcia na modelu już wkrótce :-)
  16. [quote name='fizia']Gloria - ogromne dzięki za pomoc!!!!!! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty49.gif[/IMG][/quote] Cała przyjemność po mojej stronie:multi::loveu:
  17. uffff jestem:p Wizyta przebiegła bardzo pomyślnie! Bardzo miła i sensowna parka :) Pani ma na imię Ania, nie Agnieszka:cool3: hehe. Kurcze nie wiem od czego zacząć- przepraszam,moja wypowiedź może być chaotyczna- nie mam już dzisiaj siły, miałam ciężki dzień:eviltong: Młode małżeństwo, mieszkają na parterze. Mają grubaśną kotkę DODĘ:cool3: Są zakochani z Nel i już nie mogą doczekać się jak będzie biegać po mieszkaniu- tak powiedzieli :-) Pani Ania pracuje co 2dzień, a jej partner w pracy jest po 8h. Są świadomi, że w pierwszych tygodniach nie będzie łatwo (nauka czystości oraz chodzenia na smyczy). W czasie wizyty pokazałam im zdjęcia Nel na dogo i poprosiłam Panią, aby zadzwoniła do Clo, ponieważ nikt z nas nie chce sytuacji, w której Państwo oddadzą psa bo jest za duży. Chcą psa w typie (wzrost) ratlerka, góra "do kolana". Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie! OSOBIŚCIE JESTEM ZA!!!!
  18. Dzisiaj na 16 jestem umowiona z tą Panią. Clo- jeśli byś chciała dowiedzieć się czegoś szczególnego, masz jakieś pytania- zadzwoń do mnie- 510-075-170 3majcie kciuki:cool3: za dobry domek!
  19. [quote name='gops']aaaaaaaa :diabloti: to ta slicznosc w avatarze? :loveu: jakie to malenkie[/quote] To to jest Grani :loveu: Mój około 16letni, nowy członek rodziny:cool3:
  20. [quote name='RCookie']W sumie na tym psie wygląda całkiem fajnie :razz: [URL]http://farm1.static.flickr.com/103/267434877_bdfe71fe47.jpg?v=0[/URL][/quote] Też chciałam dla mojego ten wzór, jest śliczny:loveu: Jednak zdecydowałam się na puppy love od Gops:cool3:
  21. Przez cały dzień próbowałam dodzwonić się do tej Pani-bez rezultatu. Więc napisałam sms-a z prośbą o kontakt w sprawie wizyty przedadopcyjnej. Otrzymałam taka odpowiedź: [I]witam- przepraszam, ale nie mogę odebrać tel. bo jestem w pracy i zaraz siądzie mi tel. bo jest rozładowany- skontaktuje sie z panią jutro ok? Pozdrawiam[/I] W takim wypadku- czekamy do jutra.
  22. Dobrze, jutro rano zadzwonię:p Kontaktował się ktoś z Was z Esterą, czy by mogła iść jutro? Coś wiadomo?
×
×
  • Create New...