Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Łoooo rany!!! Jacy Wy podobni...:eviltong::loveu:
  2. [quote name='Agama']Lysy psiaczek ma byc jutro odebrany ze schronu[/quote] Dokładnie, jutro jadę po Shreka (imię pasuje? :eviltong:) Może być u mnie przez te kilka dni zanim nie znajdzie się dla niego dom stały. Jutro jak juz będę miała maluszka u siebie zadzwonie do tej pani z Gdańska. Gdyby ona zmieniła zdanie Shrek pojedzie do Duffi. Duffi-- rozumiem, że Twoja propozycja jest nadal aktualna?
  3. Rozmawiałam z przed chwilką p. Dyrektor schroniska :angryy::angryy::angryy: Za GRZYWACZA chcą w schronisku od 120-150zł!!!!!!!!!!!!!!!! Pieniądzie przeznaczą dla pokarm dla szczeniąt. :mad::mad::mad:.. no ale nic.... W poniedziałek GRZYWKA jedzie do mnie na DT!! Już bez odwołania. Jeśli macie jakieś pytania, proszę dzwońcie---> 510-075-170 mój numer:p
  4. Dziękuję WAm bardzo!!! Dostałam tyle prywatnych Wiadomości:crazyeye: z ofertami DT:loveu: Dzwoniłam dzisiaj do schroniska aby zarezerwować Małego, a tu sie okazuje, że p. dyrektor schroniska zastrzegła grzywkę- nie mam pojecia co to dla nas oznacza :/ jestem umówiona z pracownikami, że jeśli do poniedziałku p. dyrektor go nie zabierze- zrobię to ja:p Jak wszystko pójdzie po mojej myśli:eviltong: to mały od poniedziałku będzie u mnie na tymczasie. Do pani z Gdańska za moment zadzwonie- trzymajcie kciuki!
  5. [quote name='betka-sp']& Gloria &.... masz PM[/quote] OK :) Będę w schronisku nieprędzej niż w poniedziałek.
  6. [quote name='Agama']no nie to w tym bydgoskim schronie jest i maciupenki nagi grzywaczyk i jeszcze szarpejek:placz::placz::placz:za chwile zaczne uzywac brzydkich slow:angryy:[/quote] Do tego jeszcze chyba 5 astów, szelti, piękny ON długowłosy, 2 spaniele.... i pewnie wiele innych pięknych rasowców...
  7. Upssssssss posty się kopiowały :/ przepraszam DT dla GRZWKI pilnie potrzebne!!!!!!:placz:
  8. [quote name='Ilka21']Gloria czy ty będziesz jak cos pomagać w wyadoptowaniu psiaka? bo moge też ogłosić go na alegratce tylko kontakt do kogoś musze podac, bo ktos musi selekcjonowac i dobrze by było psiaka wykastrować, co by rozmnażalnie się nie zgłaszały.Jest już na e-psach i na forum grzywaczowym jednym[/quote] Jeśli byłby ktoś chętny na malucha to moge go przetrzymać te kilka dni, ale musi być jakaś perspektywa-- nowy dom. Wolałabym nie ogłaszać go na takich stronach jak alegratka, ponieważ lepiej dla niego jak przygarnie go jakiś miłośnik tej rasy. Myślę tu głównie o ogłoszeniach na grzywkowych forach. Dzięki;) Oczywiście, że pomogę podczas adopcji.
  9. [quote name='Ilka21']no czekam;) i przekleję na inne fora,ok?[/quote] Będę wdzięczna ;) pomoc dla maluszka jest pilna, mały od dwóch dni nic nie je!
  10. [quote name='Ilka21']jak możesz daj więcej info łysa czy pp,samiec/samica i zdjątka to moze uda się szybciej coś znaleźć[/quote] To jest samiec. :p[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b7dcc68fd27077c.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/18/9b7dcc68fd27077c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fb70b95cbbfa1225.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/18/fb70b95cbbfa1225.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d0cc91fde8db5a5.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/377/4d0cc91fde8db5a5med.jpg[/IMG][/URL]
  11. Piękna mini grzywka w bydgoskim schronie!!!!! 100% grzywacz chiński:placz: mały został wrzucony na teren schroniska przez płot:-( Zanim pracownicy schroniska wypatrzyli to małe stworzonko mięło około 18 godzin:crazyeye: Przerażony czeka na swojego pana w klatce :( Grzywka ma około 4 lata. Zdjęcia dodam za 30 min. Piesio jest mniejszy od yorka:crazyeye::placz:
  12. W bydgoskim schronisku od kilku dni przebywa piękny shar-peie pies lub suka- co to tego nie mam pewnosci:oops: nie zdołałam się przyjrzeć. Prawdopodobnie młody. Więcej informacji po weekendzie. Pilnie potrzebuje domu, schroniskowe warunki nie są dla niego wyjątkowo korzystne:-( Boje się, że tak jak poprzedniego szar- peia, który był u nas w schronie, pokona go nosówka:placz: HELP!!!!!
  13. Magdalena, myślałam że spotkamy sie na akcji ,,Zerwijmy Łańcuchy" Szkoda, że Was nie było:mad::eviltong:
  14. [quote name='Figi']Chyba znaleźliśmy jakiej rasy jest Homer. Podczas ostatniej wizyty u weterynarza zauważylismy tatuaż na uchu - litera i trzy cyfry, co, jak powiedział nam wet jest oznaczeniem reproduktorów. Po wielu poszukiwaniach znaleźliśmy - [URL="http://www.bouvs.pl"]www.bouvs.pl[/URL] I tu pojawia się pytanie: czy moze ktoś z was wie coś więcej o tym tatuażu? Szczególnie pytamy, czy psy tatuuje sie w schorniskach. Bo być moze jest to zwykły błąd i nieporozumienie, a my patrząc na naszego pięknego ślepka widzimy rodowodowego Bouviera :) Ale normalnie spójrzcie na drugie zdjęcie w kategorii "Nasze psy"!!! Normalnie Homeruś :D[/quote] hihihi W naszym schronisku każdy pies po kastracji [COLOR=black]jest tatuowany. Hehe ale numer;) POZDROWIENIA[/COLOR]
  15. [quote name='joanika']:oops: Oczywiście że w niedziele!! (nie wiem czemu myślałam o sobocie, może dlatego że to 04.10 - światowy dzień zwierząt, albo znowu jakieś daty mi się pomieszały) ja będę z moim psem, to pewnie się spotkamy, fajnie jakby Magdalena też była bo byśmy już coś wstępnie ustaliły i pogadały.[/quote] Zgadza się 04.10 Światowy Dzień Zwierząt :p No to teraz czekamy na deklaracje Magdaleny ;)
  16. [quote name='joanika']:multi::multi::multi: to już są 3 osoby!! a może wybierasz się na stary rynek w sobote? :cool3:[/quote] W niedziele? Na ,,ZERWIJMY ŁAŃCUCHY" ? Ależ oczywiście :)
  17. Oczywiście :) Bardzo dobry pomysł :) JESTEM jak najbardziej ZA:multi:
  18. Zdjęcia mi się nie wyświetlają:placz:
  19. [quote name='Estera']hihihi. :eviltong: Jak wrócę to się odezwę i się spotkamy :loveu:[/quote] Trzymam za słowo :p
  20. [quote name='Estera']Madzia wariatko, Wam to ja wypalę i dam. Razem z bluzą ;)[/quote] yyyy...ale ja gamoń jestem :flaming::P No jasne, że tak zrobimy. Zapomniałam, że będziesz teraz w Poznaniu. Dzięki:loveu:
  21. Basia:loveu: Ja też poproszę...:multi: Adres wysłać na PW???
  22. Musimy pomóc tej kobiecie--> ona uratowała życie biednej Safki:loveu:, sama sobie nie poradzi... a pies do schronu wrócić nie może!
  23. [quote name='komar']:razz: te piesni być muszą;P[/quote] OBOWIĄZKOWO:cool3: :cool3::multi:
  24. Ten jest the best!!! KARA & KOMAR [URL]http://www.youtube.com/watch?v=39G9GNvJnpk&feature=related[/URL]
  25. Komar--> Ty to chłopie masz talent... [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=X8Gp9VE2BPY&feature=related[/URL] [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=YPExgB-qBOQ&feature=related[/URL] buahahahahahahahahahahahaha
×
×
  • Create New...