Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Też chciałam dać na bordery, ale jak już wysłałaś to super ;)
  2. Dzięki Tobie miała cudowne ostatnie lata!!!
  3. Bydgoskie dziewczyny jak zawsze zwarte i gotowe do pomocy :D :*
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/images/stories/adoptowane_2012.jpg_male.jpg"][IMG]http://www.schronisko.org.pl/plugins/content/fboxbot/thumbs/adoptowane-2012-jpg-male_478x674_65dc4d6b275501226106dff00604f034.jpg[/IMG][/URL] W paradzie moga uczestniczyć wszystkie psiaki, nie tylko te ze schroniska. ZAPRASZAMY!!!!
  5. może jakiś kubraczek? Zawsze to jakaś ochrona na plecki i brzuch.
  6. Biedny maluch. Zanosi się na długą i kosztowną terapię. Postaram się o jakiś bazarek, zawsze coś. Głaski dla Kojaka ;D Pozdrawiamy i 3mamy kciuki!
  7. Pudelek pod numerem 15 już dawno na nowy dom! Proszę go usunąć z pierwszj strony :) Dziękuję!
  8. Niestety ja odpadam :/ od 10 do 16 jestem w pracy.
  9. Przeczytałam zaległe posty i teraz becze do monitra jak głupia :p Nie potrafię wyrazić swojej radości, wdzięczności ;( Pięknie Rózia wygląda, ten jej uroczy pyszczek... :) Ogromnie się cieszę, że ze zdrowiem też już zdecydowanie lepiej. A co do wróżki sąsiadki to faktycznie Rózia może być uczulona na kaszę- w schronisku tym była karmiona- od tego też mogły być te "rewelacje" Dzięki WAM jeszcze raz! Będziemy w kontakcie :)
  10. Uff dopiero wróciłam z pracy. Dzięki Ciotki Wariotki!!!! :p Expressowa AKCJA! Tylko dogomaniacy są do tego zdolni :* Tak jak pisałyście wcześniej, jutro już od 17 będę czekać na p. Gienia w schronisku. Supłajcie ogonki na szczęście ! Może Monice Ice'a- białego pudelka w postu wyżej w gratisie dorzuce :p
  11. [quote name='Energy']Gloria dzięki, zaraz piszę prośbę o cafeanimal i dołączenie psiaków do allegro:p Jak można, pod mostem przywiązana:-(podłość ludzka...[/QUOTE] To ja ŚLICZNIE dziękuję :)
  12. Roczna sunia, znaleziono przywiązaną pod mostem!!! :angryy: Mimo wszelkiego zła jakie ja spotkało jest radosna, lgnie do człowieka. Źle znosi pobyt w schronisku. Zaszczepiona, w tym tygodniu zostanie wysterylizowana. Magdalena Stanisławska [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pozostałe info--> w.w [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7324/zdjcie0185d.jpg[/IMG]
  13. Bydgoskie pudelki przypominają o sobie! Biały- 5lat, w schronisku od marca <szok> były dwie rodziny zapisane na niego, jednak obie zrezygnowały :/ Przytulasek ogromny, bardzo posłuszny- doskonale reaguje na komendę przywołania. W schronisku dość wycofany, trochę nieufny. Tel. 510-075-170 gg. 9588777 [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3783/zdjcie0195.jpg[/IMG]
  14. Bydgoskie pudelki przypominają o sobie! Biały- 5lat, w schronisku od marca <szok> były dwie rodziny zapisane na niego, jednak obie zrezygnowały :/ Przytulasek ogromny, bardzo posłuszny- doskonale reaguje na komendę przywołania. W schronisku dość wycofany, trochę nieufny. [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3783/zdjcie0195.jpg[/IMG]
  15. ok, dzięki- pamiętaj proszę o nas :)
  16. Nie wiem nic na temat tego biedaka. Jutro będę w schronisku i dowiem sie wszystkiego. W Bydgoszczy jest jeszcze drugi- biały pudelek mini.
  17. [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5685/2312.jpg[/IMG] SCHRONISKO W BYDGOSZCZY!!!!
  18. [URL]http://images50.fotosik.pl/289/7820c5d71af66084.jpg[/URL] też mamy takie szelki :D do biegania przy rowerze idealne!
  19. Cholera! Przepraszam WAS bardzo, dopiero teraz przeczytałam wiadomość na profilu od Malawaszki. Nie ogarniam "nowego" dogo :/ Magdalena, 3mam kciuki za udaną wizytę :)
×
×
  • Create New...