-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
[Bydgoszcz] Lotos- staruszek ze Schroniska [TM :(]
& Gloria & replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też chciałam dać na bordery, ale jak już wysłałaś to super ;) -
[Bydgoszcz] Lotos- staruszek ze Schroniska [TM :(]
& Gloria & replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dom potrzebny na CITO!!! -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Tobie miała cudowne ostatnie lata!!! -
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
& Gloria & replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
Bydgoskie dziewczyny jak zawsze zwarte i gotowe do pomocy :D :* -
[URL="http://www.dogomania.pl/images/stories/adoptowane_2012.jpg_male.jpg"][IMG]http://www.schronisko.org.pl/plugins/content/fboxbot/thumbs/adoptowane-2012-jpg-male_478x674_65dc4d6b275501226106dff00604f034.jpg[/IMG][/URL] W paradzie moga uczestniczyć wszystkie psiaki, nie tylko te ze schroniska. ZAPRASZAMY!!!!
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
& Gloria & replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Pudelek pod numerem 15 już dawno na nowy dom! Proszę go usunąć z pierwszj strony :) Dziękuję! -
Niestety ja odpadam :/ od 10 do 16 jestem w pracy.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
& Gloria & replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam zaległe posty i teraz becze do monitra jak głupia :p Nie potrafię wyrazić swojej radości, wdzięczności ;( Pięknie Rózia wygląda, ten jej uroczy pyszczek... :) Ogromnie się cieszę, że ze zdrowiem też już zdecydowanie lepiej. A co do wróżki sąsiadki to faktycznie Rózia może być uczulona na kaszę- w schronisku tym była karmiona- od tego też mogły być te "rewelacje" Dzięki WAM jeszcze raz! Będziemy w kontakcie :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
& Gloria & replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Uff dopiero wróciłam z pracy. Dzięki Ciotki Wariotki!!!! :p Expressowa AKCJA! Tylko dogomaniacy są do tego zdolni :* Tak jak pisałyście wcześniej, jutro już od 17 będę czekać na p. Gienia w schronisku. Supłajcie ogonki na szczęście ! Może Monice Ice'a- białego pudelka w postu wyżej w gratisie dorzuce :p -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
& Gloria & replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Gloria dzięki, zaraz piszę prośbę o cafeanimal i dołączenie psiaków do allegro:p Jak można, pod mostem przywiązana:-(podłość ludzka...[/QUOTE] To ja ŚLICZNIE dziękuję :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
& Gloria & replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Roczna sunia, znaleziono przywiązaną pod mostem!!! :angryy: Mimo wszelkiego zła jakie ja spotkało jest radosna, lgnie do człowieka. Źle znosi pobyt w schronisku. Zaszczepiona, w tym tygodniu zostanie wysterylizowana. Magdalena Stanisławska [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pozostałe info--> w.w [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7324/zdjcie0185d.jpg[/IMG] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
& Gloria & replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Bydgoskie pudelki przypominają o sobie! Biały- 5lat, w schronisku od marca <szok> były dwie rodziny zapisane na niego, jednak obie zrezygnowały :/ Przytulasek ogromny, bardzo posłuszny- doskonale reaguje na komendę przywołania. W schronisku dość wycofany, trochę nieufny. Tel. 510-075-170 gg. 9588777 [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3783/zdjcie0195.jpg[/IMG] -
Bydgoskie pudelki przypominają o sobie! Biały- 5lat, w schronisku od marca <szok> były dwie rodziny zapisane na niego, jednak obie zrezygnowały :/ Przytulasek ogromny, bardzo posłuszny- doskonale reaguje na komendę przywołania. W schronisku dość wycofany, trochę nieufny. [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3783/zdjcie0195.jpg[/IMG]
-
ok, dzięki- pamiętaj proszę o nas :)
-
Nie wiem nic na temat tego biedaka. Jutro będę w schronisku i dowiem sie wszystkiego. W Bydgoszczy jest jeszcze drugi- biały pudelek mini.
-
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5685/2312.jpg[/IMG] SCHRONISKO W BYDGOSZCZY!!!!
-
[URL]http://images50.fotosik.pl/289/7820c5d71af66084.jpg[/URL] też mamy takie szelki :D do biegania przy rowerze idealne!
-
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
& Gloria & replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Cholera! Przepraszam WAS bardzo, dopiero teraz przeczytałam wiadomość na profilu od Malawaszki. Nie ogarniam "nowego" dogo :/ Magdalena, 3mam kciuki za udaną wizytę :)