[quote name='Estera']Aducha slodziucha :loveu:
virginia a co z Twoimi planami? :D
Beata- mnie też chodzi przeokropnie i jeszcze znow nie ma powiadomien na maila :([/quote]
No to tak! Już na 99% w piatek jadę po Adę!
Jak polubi się z moim Nerusiem to bedzie super.
Jest to tylko adopcja weekendowa, ale zobaczymy co będzie dalej:lol: . Gdyby nie to, że mam 6 kotów i psa to Ada zostałaby u mnie na zawsze!
ale ,,lepszy rydz, niż nic"