-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
Cioteczki, proszę zajrzyjcie do BOIDUDKÓW! KOLEJNE PSIE TRAGEDIE!!!!!!!!!! :placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-Jest-nas-6-nie-mamy-imion-boimy-si%C4%99-czekamy-na-eutanazj%C4%99-w-schronisku[/url]
-
Melduję się u boidudków! Niestety mogę zaoferować jedynie udostępnianie wątku psiaków oraz ich TRANSPORT do DT :(
-
[quote name='Martuchny']dziś byłyśmy z Madzią u Zekkusia i muszę powiedzieć, że z niego się zrobił pieszczoch i grubasek :) zmienił kolor futra, przytył i przyszedł się do mnie przytulić nasz morderca. Lubi głaskanie, co za fajny psiak! :) jeszcze tylko 1 tydzien do wyjazdU :-D[/QUOTE] Dobre wieści ciotka nam dzisiaj przynosi ze schroniska :) A zdjęcia jakieś chłopaka macie?:razz:
-
Nareszcie dobre wieści! :D Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez niespodzianek.
-
[quote name='Martuchny'] 'sie obijamy i psa mamy gdzieś'.[/QUOTE] o nonononono nic takiego nie napisałam ;) TAK NIE UWAŻAM Pisało do mnie kilaka osób na PW, dlatego zdecydowałam się napisać o tym na wątku. Są to odczucia osób czytających, nie zagłębiających się zbytnio w temat ;) Koniec, nie ma co się spinać, tu trzeba działać ;) Czekamy na informację z hotelu! :D
-
Marta, nie ciśnij mnie proszę, wiem jaka jest sytuacja. Pisałam jak to może wyglądać i WYGLĄDA dla osoby, która was nie zna i WNIOSKUJE PO WYPOWIADZIACH NA FORUM. Takie jest stanowisko Karilki i również trzeba je uszanować. Też wcześniej byłam zdziwiona jej decyzją. 3mam kciuki tym razem za wyjazd do hoteliku. Zaangażowanie również na wątku jest ważne, ludzie, którzy wpłacają pieniądze na psiaka chcą wiedzieć co sie aktualnie z nim dzieję, to jest naturalne.
-
Dostałam PW od Karilki, niestety w cząści się z nią zgadzam i rozumiem jej decyzję. W skrócie- Już na samym początku Karina napisała, że musi mieć namiary na konkretną osobę odpowiadającą za Zekkiego. Nie dziwię się, że się jednak nie zdecydowała, ponieważ małe zaangażowanie z waszej strony jest teraz, a co dopiero jak pies byłby bezpieczny już w DT?! Tak myślę, że Karilka obawiała się, że zostanie z Zekkim sama bez pomocy, nie tyle finansowej, ale choćby w aktywnym szukaniu domu.
-
Gosiaczek, nastawiliśmy się, że Zekki pojedzie do Kariny, sama zadeklarowała pomoc, a tu nagle taka zmiana. Z tego powodu mi przykro. Dzięki Tobie jest jakaś alternatywa ;)
-
Inna była umowa. Szkoda, nie udzielam się już w temacie. Oczywiście deklarację wpłat podtrzymuję ;)
-
Szkoda z jeden strony, że tak się zagmatwało. Stawiałyśmy przede wszystkim na pracę w psem, nie wiadomo jak z tym będzie w hoteliku.
-
[quote name='Karilka']Gloria, cóż za entuzjazm :crazyeye:. Cudotwórcą nie jestem. Wody w wino nie przemienię, jednak przynajmniej sie postaram :). U mnie jest "na stanie" karma firmy bosch - czy może być dla Zekkiego taka karma?[/QUOTE] Wiesz jak jest albo eutanazja albo resocjalizacja u Ciebie ;p więc jak to wypali to będzie się z czego cieszyć ;) Bosch jak najbardziej odpowiada ;)
-
Czyli jeszcze nie wszystko stracone! :multi: Przyjedzie do Ciebie z umową, zaświadczeniem, smyczą, obrożą i z czym jeszcze chcesz ;p byle tylko mógł przyjechać :D
-
Karina, na spokojnie. Informuj nas tylko o wszystkim proszę. 3maj się!
-
:crazyeye: tego nie było w scenariuszu ;(
-
[quote name='Martuchny']ponieważ wcześniej tak się dzieje, że nie mogę jechać, zadzwonię z wieczora czy możemy przyjechać 09.02.12 ;) mam nadzieję , że Karilce będzie odpowiadał ten termin ^^[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie uśpią go do tego czasu! ;(
-
[quote name='Madź.']Dzisiaj Martuchny będzie dzwoniła do Karilki i umówi nas na przyjazd;)[/QUOTE] :multi: 3mam kciukasy!
-
Przelew poszedł! Dziewczyny szyjujcie się do wyjazdu, żeby nie był za późno ;(
-
Jutro puszczę przelew ode mnie ;)
-
[B]Asiaf1[/B]:50 zł [B]Aryste: [/B]20 zl [B] gosiaczek1984: [/B]15 zł [B]Matuchny:[/B] 20 zł [B]Chłopak Matuchny:[/B] 20 zł [B]Natalia R[/B]: 20 zł [B]Mdk8[/B]: 30 zł [B]Madź: [/B]20 ZŁ [B]Sonia1974[/B]: 10 zł [B]wujek & ciocia[/B]: 15 zł [B]pucka69[/B]: 10 zł [B]& Gloria &[/B]: 20 zł Razem: 250 zł [B]Wpłaty jednorazowe na hotelik dla Zekkiego[/B] dochód z bazarku: 100 zł [B]ewu[/B]: 50 zł [B]cisowianka[/B]: 20 zł [B]agusiazet[/B]: 50 zł [B]gosiaczek1984[/B]: 50 zł [B]Ementos[/B]: 15 zł [B]Panna Marple[/B]: 50 zł Razem: 335 zł 335+250= 585zł KASA już teoretycznie jest! :multi::crazyeye:
-
[quote name='Panna Marple']Stawiam się na zaproszenie. Dajcie numer konta, pomogę jednorazowo (50zł)[/QUOTE] [B]Numer konta:[/B] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]NORDEA BANK POLSKA S.A. 20 1440 1215 0000 0000 1162 4065 Bartłomiej Ligocki[/FONT][/COLOR] prosimy o wpłaty z dopiskiem ' [B]dla Zekkiego[/B]' Dziękujemy!!!! :loveu:
-
No mam nadzieję, czekamy ;) btw. Ja to już mam przeboje z tymi zwierzakami! Godzinę temu pod moje drzwi przybłąkał się KOT- nie pierwszy zresztą ;p za chiny ludowe nie chce odejść! Jest wręcz strasznie namolny i pcha się do domu. Oczywiście Magda go wpuściła, bo przecież nie będzie przy -20 okupował moich drzwi. Stan zwierząt zamiast się zmniejszać to sukcesywnie się zwiększa ;/ Kot ewidentnie jest domowy, pakuje się na kolana. Czarno-biały dorosły kocur, bardzo wychudzony! Oczywiście jest do adopcji, więc jeśli komuś potrzeba kotka to bardzo proszę ;)
-
[quote name='gosiaczek1984']Chcialaby wejsc w Twoj banerek,ale cos nie moge 2doby bez snu itd.daj link do forum[/QUOTE] Nie było mnie długo na dogo, ten bannerek ma z dobry rok i sprawa już pewnie nieaktualna
-
[quote name='Martuchny'] Madzia, to sie da załatwić jakoś, pogadam z kilkoma osobami, to powinno dać się jakoś zrobić. Musimy zapytać Karilki czy zwyczajnie nam nie wystawi faktury za usługę.[/QUOTE] Nie każdy ma prawo do wystawiana faktur. Podejrzewam, że działalność Kariny nie jest zarejestrowana jako firma. Poczekajmy niech sama nam odpowie ;) Może coś doradzi ;)