-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
[quote name='Hałabajówka']Żaden z niej boidudek.... pokradła mi koce z suszarki na dworze...biega za swoją nianią i z całą hordą innych kundli :) nie wie z kim się bawić więc biega od jednego do drugiego :) Sama wraca..na miskę oczywiście :) Myślę że kwietniu bedzie można ją oglaszać jak tak dalej będzie sytuacja wyglądała. Czy macie wszystkie wpłaty uzupełnione które podawałam na bieżąco? Jak bedziecie dziewczyny w okolicy to zapraszam w odwiedziny :)[/QUOTE] Możesz napisać ogólną sumę wpłat na potrzeby Bystrej? :)
-
ROZLICZENIE PODRÓŻY - BYDGOSZCZ- STRZELEC Łącznie 540km - [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]182 zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]Wyszło około 6l/100km, więc całkiem ekonomiczne to moje autko. Według wstępnych obliczeń kwota za tyle przejechanych kilometrów była by wyższa ;) 182- 81 = 101 NA KONCIE BOIDÓDKÓW JEST [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]- 101 zł :([/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
[quote name='abra43']Przecież jak widać to ona jest bojażliwa a nie dzika będzie z niej piękna sucz.[/QUOTE] Dokładnie, nasze boidudki są bardzo bojaźliwe, inaczej zachowują się w warunkach schroniskowych (nadal niestety są razem), a inaczej jak są osobno. 540km za nami :), już od pierwszych chwil spędzonych u Magdy, wiedziałam, że Bystrej się u niej spodoba ;) Dzięki za wszystko! Idę spać ;p
-
[quote name='Hałabajówka']Trudno mi pokierować bo nie jechalam nigdy tą trasą. Mogę pokierować już tataj ale nie wiem z której strony będziecie jachać czy od Białogardu czy od Koszalina czy jeszcze inaczej. 608 014 011[/QUOTE] Zaraz przeanalizuję trasę, później napiszę do Ciebie PW, z której strony przyjedziemy ;) Sunia już zarezerwowana, nawet udało się Marcie wyprowadzić ją dzisiaj na krótki spacer ;)
-
Gdybym miała takie urządzonko to na pewno bym z niego skorzystała ;p Mapa mnie poprowadzi ;) Podaj mi proszę swój numer telefonu, jak będziemy w pobliżu to zadzwonię po jakieś instrukcje. Planowany wyjazd ze schroniska około 10, więc u Ciebie powinnyśmy być po 14 ;)
-
Jutro jedziemy z Bystrą do Hałabajówki, cioteczko miła- napisz mi proszę na PW jak najszybciej do Ciebie trafić :) Prawdopodobnie razem z nami zabierze się jeszcze jedna psina z Grudziądza.
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
& Gloria & replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Tego to się nikt nie spodziewał :( -
Znacie jakąś dogomaniaczkę z Koszalina, która by mogła przeprowadzić wizytę PA?
-
[quote name='Hałabajówka']To jakoś źle upychacie...kiedyś koleżanka upchała 9 psów w tym 2 duże, 2 średnie i szczeniaki do małej skody :)[/QUOTE] Bez klatek to pewnie i więcej by się zmieściło ;p
-
[quote name='Martuchny']ja też pisałam w odniesieniu, że jak już pojedzie to innym razem, nie damy rady włożyć tego wszystkiego do corsy. (Już żebym nie mówiła o tym, ze z Glorią kiedyś wkładałyśmy na 10 sposobów wielką klatke dla królika i było ciężko!)[/QUOTE] Marta tym razem złożymy siedzenia i wejdzie bez problemu myślę ;)
-
Po 30 marca będę miała większy samochód. Albo jedziemy teraz, albo czekamy na wizytę PA i jedziemy z dwoma psami po 30. Do tego czasu psy socjalizowane będą w warunkach schroniskowych. Nic innego nie jestem w stanie zaproponować.
-
Jedyny warunek - pozytywne przejście wizyty PA, to chyba normalne przy adopcji nawet tymczasowej ;) PISAŁAM WCZEŚNIEJ, ŻE NIE MA SZANS, ABY PSY JECHAŁY RAZEM JEDNYM KURSEM - NIE ZAŁADUJĘ DO AUTA DWÓCH KLATEK.
-
[quote name='Martuchny']Cantadorra, musimy wpierw znaleźć osobę z Koszalina/okolic, która to zrobi...[/QUOTE] Pytanie, Tośka zgadzasz się na taką wizytę osoby z dogo?
-
[quote name='Tośka10']Ja mam duże doświadczenie z pieskami, cały czas mam jakieś pieski na DT. Teraz mam dwie roczne suczki, które też od urodzenia mieszkały w schronisku, ale one są bardzo energiczne i wesołe i taki bojaźliwy maluch mógłby się przy nich rozkręcić. Mam teraz dużo czasu, nie ruszam się prawie z domu, ponieważ mam 2 dwutygodniowe maluchy do karmienia butelką. Mam też swoje rasowe pieski. mieszkam na wsi, teren jest ogrodzony. Jeśli te pieski są w pilnej potrzebie to trzeba im pomóc a nie szukać trudności. Pieski mogą mieć dobry dom nie tylko u "sławnych" osób z dogomani.[/QUOTE] Wybacz, ale z doświadczenia wiem, że ostrożności nigdy nie za wiele. Od kogo przejmujesz psiaki? tzn. ze schroniska, fundacji? Bez wizyty przedadopcyjnej się nie obejdzie i to nie jest złośliwość- zawsze wydaje psy osobom po przejściu takiej wizyty ;)
-
[quote name='toyota']Do Hałabajówki ma jechać jeszcze jedna średniej wielkości - ok. 15 kg, stareńka i spokojna suczka. Czy dałaby radę załapać się na wspólny transport z podziałem kosztów ?[/QUOTE] O matulu! Jak na kolanach u Marty usiedzi to nie ma problemu ;p Cały tył zajęty będzie przez Bystrą
-
[quote name='Hałabajówka']To taka tylko luźna sugestia była...Wy decydujecie oczywiście ja tylko mówię że Koszalin blisko jest :)[/QUOTE] Nie no,oczywiście zgadzam się z Tobą. To była bardziej odpowiedź ;) Każdego zdanie się liczy, komu los naszych bid nie jest obojętny!
-
Tośka jest na dogo nowa, więc nie wydamy psa bez rekomendacji lub wizyty przedadopcyjnej. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Ja i tak dwóch psiaków nie załaduję do auta za jednym razem.
-
[quote name='Martuchny']na prosbe Glorii jedziemy we dwojke :) poradzimy sobie jakoś dwie z dzieciną.[/QUOTE] Dzięki Marta jeszcze raz ;) Mój TZ na 5tygodni wyjechał do Czech i zabrał ze sobą combiaka. Jesteśmy zmuszone gnieść się w malutkiej corsie, niestety to będzie ciężka wyprawa ;p Klatkę ciężko będzie upchnąć, ale zrobimy tak, aby było dobrze ;)
-
[quote name='Hałabajówka']Mi pasuje sobota po 15 albo niedziela[/QUOTE] To wstępnie umówmy się na niedzielę ;)
-
Aktualny, ale jeśli Tobie bardziej by pasowała niedziela, to dla mnie nie będzie problem.
-
[quote name='sonia1974']Ja to sie boję o sunie która jedzie do Hałabajówki , zostanie zabrana na siłę , odłączona od rodzeństwa co w tej główce będzie się działo to strach pomyśleć . Ona przecież nie wie że to dla jej dobra. Gloria a wiesz może jak i skąd one znalazły się w schronie bo jak rozmawiałam z Igą to nić nie wiedziała na ten temat[/QUOTE] Niestety nic nie wiem. Było tyle roboty, a przez to też i zamieszania, że nie było nawet dzisiaj szansy, żeby porozmawiać z jakimś pracownikiem.
-
Niestety nie ma jeszcze szans na wyprowadzenie szczyli z boksu ;(
-
Byłam dzisiaj przy okazji na minutkę w schronisku, one nie są jeszcze na etapie, w którym się przy człowieku bawią. Obserwowałam je przez chwilę i moim zdaniem robią postępy. Małe, ale zawsze to jakiś krok do przodu. Wolontariuszka siedziała z nimi w boksie i podawała im z ręki smakołyki. Oczywiście wszystkie były wciśnięte w kąt, ale powoli wyciągały łebki do przodu z ciekawości. Jeden nawet podchodził bliżej.
-
Fajnie, że na bieżąco mamy informacje co u Zekucha słychać ;) Dzięki za to!
-
[quote name='Hałabajówka']Mi tam wszystko jedno byle bym miala za co ja karmic :)[/QUOTE] O to, to już się na pewno ciotki postarają :) nie bój nic! :) Z imiennego bazarku mamy kochane 81zł :multi: