irenaka
Members-
Posts
11328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irenaka
-
[quote name='Funky']Melduję się na zaproszenie Irenki i będę tu zaglądać regularnie :) Tymczasem ciepło pozdrawiam <3 Witaj Kasieńko:loveu:. Coś mi się zdaje, że Sylwunia:loveu: z hotelu spodziewała się, że wejdziesz na wątek i lekko się przestraszyła:evil_lol: . Zobacz jak działasz na nią;): [quote name='sylwiaso']Wszystko dobrze Rufusio został przewieziony do schroniska po kastacji i czeka na wyjazd do mnie, zrobie wszystko żeby Rufusio po niedzieli był u mnie w hoteliku!!!! Jak tu się nie cieszyć:multi::multi: Rufus zaczyna nowy rozdział w swoim życiu, normalnie się pobeczałam:oops: Dziękuję Sylwuniu:loveu::loveu:
-
[quote name='feliksik']ale cudo te zdjęcia - a kiedy ta wizyta? macie kogoś do przeprowadzenia w kędzierzynie?[/QUOTE] Plan co do Kędzierzyna mam, może mało standardowy;), ale jak się uda wszystko dograć to napiszę. [quote name='Isadora7']cuuuuuuuuuuuuuudo[/QUOTE] Cudeńko:loveu: to fakt, a jaki kombinator:mad:;) Próbował zmylić przeciwnika:lol: i sprawdzić jak grillowane żarełko smakuje.
-
Zapisuję sobie:-(
-
[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7489/amor319.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9003/amor321.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2011/amor320.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/904/amor322.jpg[/IMG]
-
O dziwo;), tym razem zdjęcia doszły. Nasz Amorek w wersji weekendowej:loveu::loveu: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1720/amor314.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4946/amor315.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2028/amor316.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5597/amor317.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7026/amor318.jpg[/IMG]
-
[quote name='sylwiairys'][B][COLOR=black]wysłałam ci zzipowane wczoraj zobacz dobrze[/COLOR][/B] :) mi pokazało że poszło do ciebie Amorek spokojny burze już mu nie straszne dzielny z niego chłopak[/QUOTE] Poszło i nie doszło. Słowo honoru, że nie mam:evil_lol: Wycałuj Amorka :loveu:, a ja to zrobię w weekend. Robi się z niego Dobry Wojak Szwejk;) prawie niczego się nie boi:-D:-D
-
Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)
irenaka replied to Klaudia M.'s topic in Już w nowym domu
Cholernie mi przykro Elaja, że wątek zszedł na przysłowiowe psy:shake: Mam nadzieję, że to się zmieni. Czy Wiki ma ogłoszenia na gumtree? Jest tam dział : opiekunowie dla zwierząt. Jeżeli nie hotel, odpłatny DT, to może w ten sposób spróbować szukać BDT? Wiki jest piękna, ktoś;) kto twierdził, że małe jest pięknie, miał rację:loveu::loveu::loveu: -
Sylwuś:loveu::loveu:, jak masz telefon do weta to zapytaj jak nasz Aniołek się czuje!!! Plissss:modla::modla::modla:
-
Zaznaczam sobie wątek do poczytania.
-
Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)
irenaka replied to Klaudia M.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Z tego co wiem to pw wyslals nie do jednej osoby ,mozesz sobie wkleiac bo ja nie mam nic do ukrycia tylko dlatego wyslalm pw zeby nie zasmiecac watku ale widze ze to nie umiesz odpisywac na Pw tylko w dlaszym ciagu zasmiecasz watki . [SIZE=3][B]I dobrze wiesz ze pisze prawde , a męci Irenka i to od dawna [/B][/SIZE], a kłamiesz non stop to ty i wielu ludzi juz się przekonała z twojego i mojego grona ale nie bede tutaj rozwijac tematu ,mozemy popisac sobie na pw jak bedziesz łaskawa odpisac na pw ,a nie na watku Wiki.[/QUOTE] Nie wiem czy wiesz Foksiu, ale fobie się leczy i to z dobrym skutkiem. Ja rozumiem, że dla Ciebie, to był szok, jak odcięłam Cię od mojej prywatnej kasy, bo uznałam, że bardziej Ci zależy na blasku jupiterów i poklasku, niż na psach, ale szkalowanie mnie, niestety ma jakieś granice. Wchodzisz na wątek psa i wiedząc dokładnie jak wygląda prawda, potrafisz pisać oszczercze posty? Skoro ja męcę ;) odpowiadając tylko na Twoje posty, to co Ty robisz? Dobro psa, to Ty masz w szanownym poważaniu, ważne abyś zaistniała, to faktycznie jest PRIORYTET. -
[quote name='mamanabank']Trzymaj kciuki i nie zapeszaj ;-)[/QUOTE] Dobra, tylko trzymam:thumbs::thumbs: i oczywiście mnie tu nie ma!!!
-
Wojtuniu:loveu:( ale się podlizuje szefowi);) A czy Ty dzwoniłeś do cioci BeatkiDz? Miała jakąś fajną propozycję;)
-
[quote name='feliksik'] Chłopak powiedział, że wie co to znaczy zgubić psa, bo swojego szukał 3 dni, jak też się zgubił. Wczoraj tylko mu podziękowałam bo nie miałam nic przy sobie oprócz smyczy i telefonu,[B] ale ani jednej ani drugiej rzeczy nie mogłam mu dać z wdzięczności[/B]:eviltong:. więc dzisiaj zadzwonię i coś mu w ramach dobroci podaruję, bo tylko chwalić takie zachowanie - chłopak był tak samo przemoczony jak pies:evil_lol: Dzisiaj Paluch siedzi zamknięty do operacji:mad:, bo nerwówka jest wystarczająca. Zanim go odbiorę z lecznicy wieczorem to mam nadzieję jakiś płotek zamontuję, obym tylko coś znalazła odpowiedniego, co sama dam radę zamontować. o 12.00 operacja - trzymajcie kciuki[/QUOTE] Coś by się może udało wykombinować;) i dać chłopakowi. Dowody wdzięczności są chodliwe u facetów:evil_lol::evil_lol: A tak poważnie, trzymam kciuki za dojście do zdrowia Paluszka:kciuki::kciuki:
-
[quote name='sylwiairys']wyślę wyślę wszystkie fakturki mam już neta i trochę się odrobiłam z tym i owym Amorek przeżył burzę :) już tak nie panikuje chociaż grzmoty powodują chowanie się w zakamarki ale już nie popiskuje więc trochę lepiej i wrzuć fotki z grilla :)[/QUOTE] Żebym te foty miała, to bym pewnie wrzuciła;) Nic nie doszło, wyślij może jeszcze raz. Dzisiaj mieliśmy powtórkę z rozrywki, czyli znowu burzę, mam nadzieję, że Amorozo:loveu: jakoś przeżył:shake:?
-
W końcu jesteście, albo ja jestem;) Cieszę się, że w końcu wyjaśniła się wpłata Mariolki:loveu: dla Rufuska, strasznie mnie to gnębiło:shake: A jak czuje się Rufulątko:loveu: po kastracji? Macie jakieś wiadomości ze schroniska?
-
[quote name='bahlsa']Tak, nawet bardzo, przecież śliczna jest :). W tym tygodniu wyjaśni się gdzie Maja zamieszka.[/QUOTE] Ale dobrze trafiłam;) Cudo już idzie do domu:)
-
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
irenaka replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']To jest amstaffka Maja, głównie opiekuje się nią bahlsa z Krakowa, ale formalnie to łowiczanka, pod opieką skarpety, na szczęście ma duże szanse na dom w najbliższym czasie. Banerek w podpisie Figi nad Twoim postem :-) Zapraszamy! [COLOR=slategray]Kaszy nie dajemy, chyba, że kus kus ;-) ryżu też mało, będzie dobrze :-)[/COLOR][/QUOTE] Idę poczytać;) -
Dziękuję Sylwuś, ale kompletnie nic nie widać:shake: Wyślesz w całości na Fundację? Plissssssssssssssssss:modla::modla:
-
Dziękujemy Madziu:loveu: pięknie:calus:
-
Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)
irenaka replied to Klaudia M.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryss']Witam serdecznie pod długiej przerwie. Wszedłem na Dogomanię właściwie tylko po to, by umieścić na Tęczowym Moście zdjęcie Tego-który-odszedł, tak pro memoria, bo piesek był stąd. A na Psach w potrzebie rzucił mi się znajomy nick Pani Ireny, więc tym sposobem znalazłem się w tym wątku. A ponieważ wspomnianego pieska otrzymałem akurat z rąk Pani Ireny w Niepołomicach, więc pozwólcie, że i moje trzy grosze w sprawie psich hoteli dorzucę. W tym niepołomickim hoteliku dla psów bywałem wiele razy przez kilka tygodni i wtedy - tj. przed czterema laty - wyglądało to tak, jak we wszystkich tego typu komercyjnych obiektach: psy w boksach, karmione i raz dziennie wyprowadzane na krótki spacer. I nie uważałem - i nie uważam nadal, że psom w takich przybytkach należy się coś więcej, jakieś przytulanki-cacanki, czyli tzw. praca z psem. To jest, powtarzam, komercyjne przedsięwzięcie i jego rola określona jest przez słowo "hotel", czy "pensjonat". Widziałem i słyszałem wtedy, z jakim uznaniem Pani Irena wyrażała się o tym hotelu i jej właścicielce. Jeśli więc teraz Pani Irena zmieniła zdanie na ten temat, to widocznie ma ma istotny powód ku temu. Jestem bowiem pewien, że nie kierują nią jakieś partykularne interesy, czy osobiste względy, ale tylko i wyłącznie dobro naszych Braci Mniejszych. Howgh! :)[/QUOTE] Niestety Panie Ryszardzie, komercja wchodzi w nasze życie, czy chcemy tego, czy nie. Ja niestety jestem kobitką starej daty;) i nie bardzo mogę to przyjąć do wiadomości, że świat się zmienia. A dlaczego pies nie może być przytulany w komercyjnym hotelu? Przecież najczęściej właściciele hoteli deklarują miłość do psów. I tak było w Niepołomicach. Dobrze, że Pan wszedł na dogo, dziewczyny czekają na oficjalną informację o śmierci Iwanka:-(. Nie chciały uwierzyć, że tak szybko odszedł:-( -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
irenaka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pies Wolny']Mrs.ka w sprawie surowicy popróbuj się skontaktować z Emilią - emilia2280. Ma wydarzenie na FB z surowicą na parwo, może coś pomoże. Odejścia takich maluchów jak Dzidzia są najgorsze (*).[/QUOTE] Właśnie miałam to dziewczynom napisać, może Emilka poratuje surowicą:-( Dlaczego weci są tak niefrasobliwi:-(