Jump to content
Dogomania

irenaka

Members
  • Posts

    11328
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irenaka

  1. Dziewczyny, będzie krótko, zwięźle i w twardych żołnierskich słowach:mad::mad:: Bez jaj!!!:diabloti::diabloti: Ja rozumiem dyskusje na temat wzniosłych celów;), ale przecież to chodzi o 10,00 złotych, słownie : dziesięć!!! Uważam, że absolutnie nie powinno to być przyczyną takich dyskusji i pieniądze nie powinny być zabierane ze skarpety łowieckiej. Jak mamy uzbierać 65,00 miesięcznie, to uzbieramy też 75,00 A teraz najważniejsze jest leczenie Rufusa i takie ( wybaczcie słownik) pierdoły, nie mogą być ważniejsze od tego. Sylwuś, dziękujemy pięknie za wyniki, jutro się wczytam, bo nic na oczy już nie widzę. A ile mam zapłacić? Bo tego też nie widzę;)
  2. Ale beksy jesteście:evil_lol::loveu::loveu: Grażynko:loveu:, a kilogramy;) w ogłoszeniach poprawiamy? Bo ciągle nie wiem, czy czasem ludzi nie wprowadzam w błąd. Ile nasz królewicz:loveu::loveu: waży? I jeszcze jedno, jak z czystością? Jest już OK?:cool3:
  3. Nie wiem jak inni darczyńcy, ale ja w imieniu anonimowego darczyńcy który przeznaczył pieniądze za moim pośrednictwem na pomoc Jaśkowi, bardzo proszę o przeznaczenie ich na leki ( w pierwszej kolejności) oraz bieżące wydatki, jeśli taka będzie Twoja wola Ajlii.
  4. [quote name='feliksik']NO a Patula wrócił z wakacji???[/QUOTE] Mam dzwonić w sierpniu, to pewnie jeszcze nie. Napiszę, jak tylko czegoś się dowiem.
  5. [quote name='AMIGA']Dzieki Irenko. Teraz po stokroć bardziej wiem co niedawno przechodziłaś :-( I choć odejściwe Bonusia nie było pierwszym moim pożegnaniem z Przyjacielem, to jakoś ten chory i wciąż wymagający leczenia Okruszek wyjątkowo mi poranił serce swoim odejściem. No ale to watek Pieknisia - Amorka sory[/QUOTE] Olu, cokolwiek przyniesie Ci ulgę, będzie dobre. Jedni mówią i piszą, drudzy milczą, cierpiąc w ukryciu. Nie wiem co będzie dobre dla Ciebie, ale zapewne wiesz, że moje wątki w takich sytuacjach zawsze stoją otworem dla ludzi, zwłaszcza dla Ciebie. Tak jak Ty byłaś i jesteś zawsze kiedy potrzebowałam pomocy, tak teraz ja jestem z Tobą. Ale żadna z nas nie może ściągnąć z drugiej, choć części tego smutku i cierpienia które nas przytłacza w takiej sytuacji. Możemy się tylko starać żyć dalej bez naszych Okruszków. [CENTER]Dla Bonusia:-(:-( [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5861/93096507.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. Hura, to zbyt mało w takiej sytuacji :smile: Gratuluję Paluszkowi TAKIEGO:loveu: domku i życzę Wam Haneczko:loveu::loveu: samych dobrych dni!!!
  7. [quote name='AMIGA']Bardzo mocno ściskam kciuki za udaną wizytę PA[/QUOTE] Dziękuję Oleńko:loveu::loveu: A ja przytulam, cały czas o Tobie myślę:glaszcze::calus:
  8. [quote name='Funky']Irenko, jamniki to chyba pasują na lunch, bo nawet tutaj mówią na mojego szorściaka "piesek kiełbaska" :D:D:D[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Piernikiem to kasuj Kasiu, bo jak Isadora przeczyta, to Ci irokeza zrobi:evil_lol::evil_lol: A może nie kasuj? Zobaczymy, czy Dorcia:loveu: sięgnie z nożyczkami do Hiszpanii:megagrin::megagrin:
  9. Wracamy dziewczyny do rzeczywistości:shake: i pytania Feliksik: [quote name='feliksik']ale cudo te zdjęcia - a kiedy ta wizyta? macie kogoś do przeprowadzenia w kędzierzynie?[/QUOTE] Nie będzie standardowej wizyty PA w Kędzierzynie. W sobotę jedziemy z Sylwią i Amorkiem na spotkanie, które będzie połączeniem PA z wieczorkiem zapoznawczym;). Szczerze pisząc, nie natknęłam się na nikogo, kto wzbudzałby na tyle moje zaufanie, aby prosić o tą wizytę, na dodatek chciałabym, aby zwierzaki się poznały. Zakładam, że Amor nie zostanie w sobotę w Kędzierzynie, bo chciałabym, aby pojechał do Wrocławia jak Pani Ola się tam przeniesie a nie fundować mu stres po miesiącu i przenosić z Kędzierzyna do Poznania. Takie jest założenie, ale jeżeli okaże się, że Amor np. po godzinie pobytu w domu, będzie się tam czuł jak w niebie i będziemy z Sylwią zbędnym dodatkiem;), to kto wie? Pamiętacie zapewne zachowanie Patosa w DS, gdyby Amor zachowywał się podobnie, to dlaczego nie? Isadora:loveu:, będziemy w Kędzierzynie w porze obiadowej;) Czy jamnik pasuje jako przystawka, czy raczej danie główne?:razz:
  10. Smyk zakochany?:evil_lol::evil_lol: A ja z niego robię zniedołężniałego staruszka;). Zestaw bazarkowy dla Smyka mam i na dodatek jeszcze filmik Kamilka:loveu::loveu: zrobiła. Pooglądajcie: [video=youtube;qaM9O5vwUO0]http://www.youtube.com/watch?v=qaM9O5vwUO0[/video]
  11. Mam nadzieję, że wszyscy zdążyli już złożyć życzenia, bo nie chcę przeszkadzać w imprezie;) Mam tekst dla Żaby i jak zwykle proszę o uwagi, co zmienić lub dopisać: [CENTER][CENTER][B] Żabunia- trzykilogramowe maleństwo prosi o DOM. [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Był piękny lipcowy dzień, wokół sielankowy nastrój wakacji.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Żabcia szła przed siebie, niezauważana przez ludzi, spragniona i głodna.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Zapewne w Jej małej główce było tylko pragnienie przetrwania, a tymczasem trafiła do domku, gdzie każdy pies jest domownikiem i gdzie głód Jej nie spotka.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Niestety, jest to tylko dom tymczasowy, dlatego szukamy pilnie domku stałego, który doceni wyjątkowość tej kruszynki.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Żabcia ma ok. 8-9 lat, waży 3kg i jest niezmiernie żywiołowa.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Kocha ludzi i uwielbia, kiedy cała ich uwaga skupia się na niej.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Jest rozkosznym szkrabem, ze zniewalającym uśmiechem i charakterem.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Jeżeli zechcesz poznać i pokochać Żabkę zadzwoń lub napisz:[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Telefon 502-104-434 mail :[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER] [/CENTER]
  12. Ajlii:loveu:, nie chcę Ci szarpać nerwów, ale niestety, część osób na dogo działa na zasadzie: podrzucamy komuś psa i zapominamy o nim:shake: Mam chyba pecha w życiu, bo jak wejdę na wątek, to za moment takie uwagi jak Twoje pojawiają się na wątku:shake:. Może KWL zechce odpowiedzieć na Twoje zarzuty? Przynajmniej mam taką nadzieję, w końcu facet nosi spodnie;)
  13. [quote name='magdyska25']Są nawet 3 konta jak się jeszcze orientuje. Moje- konto główne na wątku Jaśmina (jeśli mogę tak napisać), konto fundacyjne (głównie na potrzeby allegro cegiełkowego) i Ajlii bo ma paypal a kwoty z zagranicy też są (na razie chyba tylko jedna- mam nadzieję, że się rozkręci) I tak- z powodów dużej kwoty na minusie musieliśmy wszystko rozdzielić, gdyż Jasiek jest chorowity a Ajlii nie pisała się na zakładanie za niego pieniędzy, więc co jakiś czas wpłacamy na Jej konto "na bieżące wydatki dla Jasia"- co oznacza, np. wydatki na gotowane jedzenie czy jakby trzeba było na już jechać do weta. Co do leku to ciągle zbieramy- niektórzy bezpośrednio piszą, że na lek, niektórzy że dla Jaśmina i wtedy kwota leci na moje konto albo na bieżące wydatki. Ogólnie Irenko, musimy uzbierać 2 tys!!!! na lek. To jest suma przerażająca (jedno opakowanie ok. 650 zł.) a wszystkich dotychczasowych uzbieranych pieniędzy nie możemy na to przeznaczyć bo pies musi coś jeść i musi mieć parę groszy na nagłe wypadki.... Edit: Mam nadzieję, że zrozumiale napisałam. Dzisiaj mi głowa pęka... Ok, rozumiem. To w takim razie ja przelewam pieniądze w pierwszej kolejności na ten lek, a jeżeli zabraknie na bieżące wydatki, to też może być. I serdecznie proszę o zaznaczenie, że są to pieniądze od anonimowego darczyńcy.
  14. Konto dostałam, dziękuję :loveu::loveu: Wyjaśnijcie mi tylko, czy są dwa konta? Czy też jedno i trzeba wybrać, na co chcę wpłacić? Nie rozumiem tej wyodrębnionej kwoty na leki.
  15. Mam ogromną prośbę. Czy ktoś może pożyczyć torbę na psa? Mała waży ok. 12 kg. Znajomi potrzebują tej torby w terminie 30.07-07.08, czyli od tej soboty do przyszłej niedzieli. Będzie ktoś mógł uratować sytuację?;)
  16. [quote name='agata51']Czy impreza już się odbyła? Relacji brak...[/QUOTE] Oczywiście, że NIE:bigcry:;). Nie znasz dziewczyn? Smaczka mi tylko zrobiły;)
  17. Dziewczyny, nie widzę konta do przelewu w pierwszym poście ( inna sprawa, że oczy już nie te;)). Czy ja mogę prosić o konto do przelewu? Prześlę maleństwu:loveu:150,00.
  18. [quote name='kaja69']I dobrze ,że zapomniałaś :) Dzisiaj była u mnie p.wetka,bo mi koń kuleje:-(,i obejrzała sobie Żabkę z róznych stron i w róznych pozach i w róznych miejscach i jest skłonna powiedzieć ,że z Zabci to żadna staruszka ,moze mieć ok.6 lat:lol: A przy okazji Żabcia dostała p/wściekliźnie i bardzo jej się to nie spodobało :) I z racji tego,że Żabcia uważana była za leciwą,nie pomyślałam o sterylce i teraz nie wiem i zastanawiamy sie z p.wetka:roll:.Żabcia miała strasznie zaniedbane zębiska i to myliło...i teraz to ja juz sama nic nie wiem...no cudaczek normalnie... A pakiecik dla Żabci to ja mam od AgusiP :)[/QUOTE] Oki, to właściwie wszystko wiem. A tymczasem, trzeba zacząć spóźnioną imprezę na wątku;) [CENTER] [B]Dużo szczęścia, miłości, zdrówka, radości w życiu, zadowolenia ( z męża też;)) przesyłam Ci Aneczko z okazji wczorajszych imienin!!![/B] [B] Obyś się Aniu, nigdy nie zmieniła i była szczęśliwa:loveu::loveu::loveu: [/B][B][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2046/94167650.jpg[/IMG][/B] [video=youtube;kcPc18SG6uA]http://www.youtube.com/watch?v=kcPc18SG6uA&feature=relmfu[/video] [/CENTER]
  19. Divia_gg, a jak tam rozmowy na szczycie ;) w sprawie allegro dla Macka?
  20. Sylwuś, a możesz napisać co to za leki? Rozumiem, że próby wątrobowe są podwyższone, masz jakiś skan wyników?
  21. MUSI:bigcry::bigcry:
  22. Romciu:loveu:, opuszczam watek, ale odezwę się na mail i prześlę Ci zestaw bazarkowy, jak będzie zrobiony.
  23. Opuszczam wątek, ale trzymam mocno kciuki za Małgosię i całe schronisko, oby się w końcu zła passa skończyła:shake:.
  24. [quote name='giselle4']Smyku musial byc z dziecmi chowany za cukierka czy czekoladke jest gotowy obryzc bezzebnym pycholem ręke Jest radosny i posluszny jak pada to stoi w otwartych drzwiach kiedy sie mowie zostan nie wychodz on czeka..... kręci ogonkiem i jest naprawde w pelni adopcyjnym pieskiem:)[/QUOTE] I niech ktoś teraz napisze, że to nie jest pies marzenie:loveu::loveu:, wbijam się każdemu w tętnicę szyjną:mad:;) [quote name='giselle4']noo i zatracil jue piekne wcięcie w pasie...z[B]robila sie mala kluseczka[/B]:)[/QUOTE] Jak mała jest ta kluseczka?;) Wagę 10kg przekroczyła:cool3: Grażynko, mam pytanie, bo chciałabym powtórzyć ogłoszenia dla Smyka, tylko nie wiem, czy czasem Ty mu nie puściłaś? Decyduj Szefowo:loveu:
  25. Aneczko:loveu:, ratuj!!:oops: Podawałaś mi wiek Żabki, ale nie pamiętam i na wątku znaleźć nie mogę. Tekst zamawiasz razem z zestawem bazarkowym? Bo jak coś;), to mam.
×
×
  • Create New...