irenaka
Members-
Posts
11328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irenaka
-
Dziewczyny, będzie krótko, zwięźle i w twardych żołnierskich słowach:mad::mad:: Bez jaj!!!:diabloti::diabloti: Ja rozumiem dyskusje na temat wzniosłych celów;), ale przecież to chodzi o 10,00 złotych, słownie : dziesięć!!! Uważam, że absolutnie nie powinno to być przyczyną takich dyskusji i pieniądze nie powinny być zabierane ze skarpety łowieckiej. Jak mamy uzbierać 65,00 miesięcznie, to uzbieramy też 75,00 A teraz najważniejsze jest leczenie Rufusa i takie ( wybaczcie słownik) pierdoły, nie mogą być ważniejsze od tego. Sylwuś, dziękujemy pięknie za wyniki, jutro się wczytam, bo nic na oczy już nie widzę. A ile mam zapłacić? Bo tego też nie widzę;)
-
Nie wiem jak inni darczyńcy, ale ja w imieniu anonimowego darczyńcy który przeznaczył pieniądze za moim pośrednictwem na pomoc Jaśkowi, bardzo proszę o przeznaczenie ich na leki ( w pierwszej kolejności) oraz bieżące wydatki, jeśli taka będzie Twoja wola Ajlii.
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
irenaka replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']NO a Patula wrócił z wakacji???[/QUOTE] Mam dzwonić w sierpniu, to pewnie jeszcze nie. Napiszę, jak tylko czegoś się dowiem. -
[quote name='AMIGA']Dzieki Irenko. Teraz po stokroć bardziej wiem co niedawno przechodziłaś :-( I choć odejściwe Bonusia nie było pierwszym moim pożegnaniem z Przyjacielem, to jakoś ten chory i wciąż wymagający leczenia Okruszek wyjątkowo mi poranił serce swoim odejściem. No ale to watek Pieknisia - Amorka sory[/QUOTE] Olu, cokolwiek przyniesie Ci ulgę, będzie dobre. Jedni mówią i piszą, drudzy milczą, cierpiąc w ukryciu. Nie wiem co będzie dobre dla Ciebie, ale zapewne wiesz, że moje wątki w takich sytuacjach zawsze stoją otworem dla ludzi, zwłaszcza dla Ciebie. Tak jak Ty byłaś i jesteś zawsze kiedy potrzebowałam pomocy, tak teraz ja jestem z Tobą. Ale żadna z nas nie może ściągnąć z drugiej, choć części tego smutku i cierpienia które nas przytłacza w takiej sytuacji. Możemy się tylko starać żyć dalej bez naszych Okruszków. [CENTER]Dla Bonusia:-(:-( [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5861/93096507.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='AMIGA']Bardzo mocno ściskam kciuki za udaną wizytę PA[/QUOTE] Dziękuję Oleńko:loveu::loveu: A ja przytulam, cały czas o Tobie myślę:glaszcze::calus:
-
[quote name='Funky']Irenko, jamniki to chyba pasują na lunch, bo nawet tutaj mówią na mojego szorściaka "piesek kiełbaska" :D:D:D[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Piernikiem to kasuj Kasiu, bo jak Isadora przeczyta, to Ci irokeza zrobi:evil_lol::evil_lol: A może nie kasuj? Zobaczymy, czy Dorcia:loveu: sięgnie z nożyczkami do Hiszpanii:megagrin::megagrin:
-
Wracamy dziewczyny do rzeczywistości:shake: i pytania Feliksik: [quote name='feliksik']ale cudo te zdjęcia - a kiedy ta wizyta? macie kogoś do przeprowadzenia w kędzierzynie?[/QUOTE] Nie będzie standardowej wizyty PA w Kędzierzynie. W sobotę jedziemy z Sylwią i Amorkiem na spotkanie, które będzie połączeniem PA z wieczorkiem zapoznawczym;). Szczerze pisząc, nie natknęłam się na nikogo, kto wzbudzałby na tyle moje zaufanie, aby prosić o tą wizytę, na dodatek chciałabym, aby zwierzaki się poznały. Zakładam, że Amor nie zostanie w sobotę w Kędzierzynie, bo chciałabym, aby pojechał do Wrocławia jak Pani Ola się tam przeniesie a nie fundować mu stres po miesiącu i przenosić z Kędzierzyna do Poznania. Takie jest założenie, ale jeżeli okaże się, że Amor np. po godzinie pobytu w domu, będzie się tam czuł jak w niebie i będziemy z Sylwią zbędnym dodatkiem;), to kto wie? Pamiętacie zapewne zachowanie Patosa w DS, gdyby Amor zachowywał się podobnie, to dlaczego nie? Isadora:loveu:, będziemy w Kędzierzynie w porze obiadowej;) Czy jamnik pasuje jako przystawka, czy raczej danie główne?:razz:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
irenaka replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wszyscy zdążyli już złożyć życzenia, bo nie chcę przeszkadzać w imprezie;) Mam tekst dla Żaby i jak zwykle proszę o uwagi, co zmienić lub dopisać: [CENTER][CENTER][B] Żabunia- trzykilogramowe maleństwo prosi o DOM. [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Był piękny lipcowy dzień, wokół sielankowy nastrój wakacji.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Żabcia szła przed siebie, niezauważana przez ludzi, spragniona i głodna.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Zapewne w Jej małej główce było tylko pragnienie przetrwania, a tymczasem trafiła do domku, gdzie każdy pies jest domownikiem i gdzie głód Jej nie spotka.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Niestety, jest to tylko dom tymczasowy, dlatego szukamy pilnie domku stałego, który doceni wyjątkowość tej kruszynki.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Żabcia ma ok. 8-9 lat, waży 3kg i jest niezmiernie żywiołowa.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Kocha ludzi i uwielbia, kiedy cała ich uwaga skupia się na niej.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Jest rozkosznym szkrabem, ze zniewalającym uśmiechem i charakterem.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Jeżeli zechcesz poznać i pokochać Żabkę zadzwoń lub napisz:[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Telefon 502-104-434 mail :[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER] [/CENTER] -
Ajlii:loveu:, nie chcę Ci szarpać nerwów, ale niestety, część osób na dogo działa na zasadzie: podrzucamy komuś psa i zapominamy o nim:shake: Mam chyba pecha w życiu, bo jak wejdę na wątek, to za moment takie uwagi jak Twoje pojawiają się na wątku:shake:. Może KWL zechce odpowiedzieć na Twoje zarzuty? Przynajmniej mam taką nadzieję, w końcu facet nosi spodnie;)
-
[quote name='magdyska25']Są nawet 3 konta jak się jeszcze orientuje. Moje- konto główne na wątku Jaśmina (jeśli mogę tak napisać), konto fundacyjne (głównie na potrzeby allegro cegiełkowego) i Ajlii bo ma paypal a kwoty z zagranicy też są (na razie chyba tylko jedna- mam nadzieję, że się rozkręci) I tak- z powodów dużej kwoty na minusie musieliśmy wszystko rozdzielić, gdyż Jasiek jest chorowity a Ajlii nie pisała się na zakładanie za niego pieniędzy, więc co jakiś czas wpłacamy na Jej konto "na bieżące wydatki dla Jasia"- co oznacza, np. wydatki na gotowane jedzenie czy jakby trzeba było na już jechać do weta. Co do leku to ciągle zbieramy- niektórzy bezpośrednio piszą, że na lek, niektórzy że dla Jaśmina i wtedy kwota leci na moje konto albo na bieżące wydatki. Ogólnie Irenko, musimy uzbierać 2 tys!!!! na lek. To jest suma przerażająca (jedno opakowanie ok. 650 zł.) a wszystkich dotychczasowych uzbieranych pieniędzy nie możemy na to przeznaczyć bo pies musi coś jeść i musi mieć parę groszy na nagłe wypadki.... Edit: Mam nadzieję, że zrozumiale napisałam. Dzisiaj mi głowa pęka... Ok, rozumiem. To w takim razie ja przelewam pieniądze w pierwszej kolejności na ten lek, a jeżeli zabraknie na bieżące wydatki, to też może być. I serdecznie proszę o zaznaczenie, że są to pieniądze od anonimowego darczyńcy.
-
Konto dostałam, dziękuję :loveu::loveu: Wyjaśnijcie mi tylko, czy są dwa konta? Czy też jedno i trzeba wybrać, na co chcę wpłacić? Nie rozumiem tej wyodrębnionej kwoty na leki.
-
Mam ogromną prośbę. Czy ktoś może pożyczyć torbę na psa? Mała waży ok. 12 kg. Znajomi potrzebują tej torby w terminie 30.07-07.08, czyli od tej soboty do przyszłej niedzieli. Będzie ktoś mógł uratować sytuację?;)
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
irenaka replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Czy impreza już się odbyła? Relacji brak...[/QUOTE] Oczywiście, że NIE:bigcry:;). Nie znasz dziewczyn? Smaczka mi tylko zrobiły;) -
Dziewczyny, nie widzę konta do przelewu w pierwszym poście ( inna sprawa, że oczy już nie te;)). Czy ja mogę prosić o konto do przelewu? Prześlę maleństwu:loveu:150,00.
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
irenaka replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']I dobrze ,że zapomniałaś :) Dzisiaj była u mnie p.wetka,bo mi koń kuleje:-(,i obejrzała sobie Żabkę z róznych stron i w róznych pozach i w róznych miejscach i jest skłonna powiedzieć ,że z Zabci to żadna staruszka ,moze mieć ok.6 lat:lol: A przy okazji Żabcia dostała p/wściekliźnie i bardzo jej się to nie spodobało :) I z racji tego,że Żabcia uważana była za leciwą,nie pomyślałam o sterylce i teraz nie wiem i zastanawiamy sie z p.wetka:roll:.Żabcia miała strasznie zaniedbane zębiska i to myliło...i teraz to ja juz sama nic nie wiem...no cudaczek normalnie... A pakiecik dla Żabci to ja mam od AgusiP :)[/QUOTE] Oki, to właściwie wszystko wiem. A tymczasem, trzeba zacząć spóźnioną imprezę na wątku;) [CENTER] [B]Dużo szczęścia, miłości, zdrówka, radości w życiu, zadowolenia ( z męża też;)) przesyłam Ci Aneczko z okazji wczorajszych imienin!!![/B] [B] Obyś się Aniu, nigdy nie zmieniła i była szczęśliwa:loveu::loveu::loveu: [/B][B][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2046/94167650.jpg[/IMG][/B] [video=youtube;kcPc18SG6uA]http://www.youtube.com/watch?v=kcPc18SG6uA&feature=relmfu[/video] [/CENTER] -
Sylwuś, a możesz napisać co to za leki? Rozumiem, że próby wątrobowe są podwyższone, masz jakiś skan wyników?
-
MUSI:bigcry::bigcry:
-
Lampo,radosny kundelek po przejściach PONOWNIE MA DOM!!!
irenaka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Romciu:loveu:, opuszczam watek, ale odezwę się na mail i prześlę Ci zestaw bazarkowy, jak będzie zrobiony. -
Opuszczam wątek, ale trzymam mocno kciuki za Małgosię i całe schronisko, oby się w końcu zła passa skończyła:shake:.
-
[quote name='giselle4']Smyku musial byc z dziecmi chowany za cukierka czy czekoladke jest gotowy obryzc bezzebnym pycholem ręke Jest radosny i posluszny jak pada to stoi w otwartych drzwiach kiedy sie mowie zostan nie wychodz on czeka..... kręci ogonkiem i jest naprawde w pelni adopcyjnym pieskiem:)[/QUOTE] I niech ktoś teraz napisze, że to nie jest pies marzenie:loveu::loveu:, wbijam się każdemu w tętnicę szyjną:mad:;) [quote name='giselle4']noo i zatracil jue piekne wcięcie w pasie...z[B]robila sie mala kluseczka[/B]:)[/QUOTE] Jak mała jest ta kluseczka?;) Wagę 10kg przekroczyła:cool3: Grażynko, mam pytanie, bo chciałabym powtórzyć ogłoszenia dla Smyka, tylko nie wiem, czy czasem Ty mu nie puściłaś? Decyduj Szefowo:loveu:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
irenaka replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Aneczko:loveu:, ratuj!!:oops: Podawałaś mi wiek Żabki, ale nie pamiętam i na wątku znaleźć nie mogę. Tekst zamawiasz razem z zestawem bazarkowym? Bo jak coś;), to mam.