Czaka
Members-
Posts
2833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czaka
-
Widocznie tak miało być!
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
Czaka replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ayia, a może Ty lepiej zadzwoń do rodziców :razz: -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Czaka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A to u Was nie jest tak, że schronisko jest po prostu otwarte w określonych godzinach? -
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
Czaka replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Piękny ten pysio! :loveu: -
Bo Agusia , to jest fajna kobitka! :cool3:
-
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Czaka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że adopcja Sama jast nadal aktualna! :p -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Czaka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem, jak to nie zostałaś wpuszczona? :crazyeye: -
[quote name='Fusica']Mam strasznie upartego TZta, który drze szaty, marudzi i nie pozwala mi brać bid na DT. W związku z tym, jedyne co mogę robić, to jeżdzić do hotelików, karmić, wyprowadzać i dawać ogłoszenia. Ale wiem też, że takie ogłoszenia dużo dają. Z takiego ogłoszenia o warszawskim psiaku, mamy teraz naszą przyszłą mamuśkę Zanzare. I z takiego ogłoszenia jest Pan Maciek.[/quote] Święte słowa! Ja na przykład mam psiaki na tymczasie, ale sama nie jestem w stanie zapewnić im wszystkim dobrych domków. Jak widzisz grunt to się uzupełniać! :evil_lol:
-
Prawda, że inaczej , to się teraz czyta :loveu:
-
[quote name='Fusica']Ciotka spoko... Glutasy, gałgany upierdliwe, piękne są okrutnie :loveu: I jestem na 100% pewna, że szybko znajdą domki. Ja ciągle szukam i nie zamierzam przestać. Myślę, że już niedługo pozbędziesz się ostatniego Zadrowego pomiocika :evil_lol: Czy nasze dwie lalunie maja ogłoszenia w takich miejscach jak:gumtree, 4 łapy, adopcje, kupiszpsa itd??? Jeśli nie to poprosze o jakiś ładny tekścik, promujący i zaraz wystawie ogłoszenia.[/quote] Zaraz zapytam Supergogi :roll:
-
[quote name='Fusica']Wiem co masz na myśli... Ty też uratowałaś ją i jej dzieci od śmierci. Wysłałam Panu Maćkowi zdjęcia Zadry - łysolinki i teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać. Pan Maciek ma świadomość, że nie oddasz małych zaderek do schronu ani ich nie uśpisz i zapewne dlatego stawia na pierwszym miejscu malucha z fabryki. Nie mogę już nic więcej zrobić, on musi sam wybrać, nie moge naciskać.[/quote] Wiem Fusica i bardzo Ci dziękuję, że mi pomagasz! Najgorsze jest to, że Pan Maciek ma rację! Ale z drugiej strony przecież ja ich nie mogę sobie zostawić.
-
Nie wiem czy mam prawo zabierać w tej sprawie głos, ale też bym się wstrzymała z tą sterylką. Sam wiek Fryci niesie już pewne zagrożenie, a te wszystkie choroby. Pomyśl Bianko jakbyś się czuła w razie gdyby Frycia nie przeżyła operacji:placz: . To nie jest zabieg ratujący życie i moim skromnym zdaniem trzeba się wstrzymać.
-
Teraz jak się ogląda zdjęcia Zadry i jej maluchów, to trudno uwierzyć , że jeszcze niedawno Zadra wyglądała zupełnie inaczej :shake: [URL="http://img340.imageshack.us/my.php?image=img2165jic3.jpg"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8681/img2165jic3.th.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam nadzieję, że te zdjątka, które Ci przesłałam przekonają Pana :cool3:
-
Czy nikt nie chce ślicznej sunieczki? :shake:
-
Witaj Zuleńko! :lol:
-
Ja mam nadzieję ,że moje maleństwa znajdą domki.
-
Cały czas są jeszcze "wolne" dwie ślicznotki. :cool3:
-
[quote name='martaa2']Najpierw bede prosic o sprawdzenie domu jak Pani sie zgodzi ;) bo drugi raz w nieznane Zula nie pojedzie:mad:[/quote] Myślę, że to normalne, że chcesz poznać potencjalny domek. A jeśli Pani zależy na Zulce, to nie powinna robić problemu! :lol:
-
[quote name='AZ-IWONA']Dzisiaj z wielkim trudem wchodzę na dogo. :angryy: / [SIZE=1]Asiu próbowałam odpisać ci na pw ale chyba mi zjadło - spróbuję później /:cool1: [/SIZE][/quote] Dostałam, dostałam nawet dwa razy :lol:
-
[quote name='zanzara']Bede twarda wytrzymam wszystko:evil_lol: wkoncu tyle czekalam.Znajomi zrobia mi nalot zeby go zobaczyc i poglaskac;) .Ojciec tez juz nie wytrzymuje ciagle pyta.Mama dzwonila powiedzialam ze piesek bedzie u nas za tydzien.Ucieszona tylko zaluje ze zobaczy go dopiero na swieta...chyba cykne fotke i jej wysle:)[/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Zanzara mam nadzieję, że jak już będziesz miała Brutusika, to nie zapomnisz o nas i podrzucisz czasami jakieś fajne fotki. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][/SIZE]
-
I bardzo dobrze, cel uświęca środki. Czy masz możliwość sprawdzenia takiego potencjalnego domku?
-
[quote name='Fusica']Hmmmm. Ja sie tak do końca nie wyznaję w zadrowych pomiocikach... Czy te dwie sunie do adopcji to Bańka...opssss... Bianka i Sali????[/quote] Bianka i Sali, albo Bianka i Aldonka