Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. Prezenty podobały się wszystkim! :loveu: [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/7296/img3000ew0.jpg[/IMG]
  2. A teraz bardzo dziękuję Supergodze i Opal za prezenciory dla Tsukowca! [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/2691/img2997al2.jpg[/IMG]
  3. Z natury jestem wygadaną kobitką, ale brak mi słów żeby za to wszystko podziękować! :buzi:
  4. Agusia wystawiła je na [COLOR=blue]allegro [/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] Supergoga na [COLOR=blue]aaaby, alegratka, kupsprzedaj, kupiępsa, eurocity[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] Fusica na [COLOR=blue]gumtree, 4łapach [COLOR=black]i pisałaś , że na[/COLOR] adopcjach [/COLOR][COLOR=black]czeka na akceptację moda[/COLOR] Supergoga na [COLOR=blue]eoferty [/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] :Rose: :mdleje:
  5. Już się biorę do roboty! :cool1:
  6. Ale jaka sprytna ta suczynka, poczekała na lepsze waruki i bach szczeniorki. Hala musi być bardzo szczęśliwa! :diabloti:
  7. Ile ich jest i po jakim tatusiu? Co dalej? Widzę, że to nie tylko moja Zadziorka jest zdolna do takich numerów. Mam nadzieję, że ta druga nie jest szczenna! Trzymaj się Hala!
  8. [quote name='zanzara']Rozumiem;) .Taa wlasnie mialam pytanie standard od mojego ojca kiedy bedzie piesek.....i cytuje "zobaczysz ja z nim wszedzie bede wychodził" :evil_lol:[/quote] Teraz to jeszcze raczej " ja go wszędzie będę zanosił " :diabloti:
  9. [quote name='zanzara']No wlasnie jak mam zalatwic odbior Brutusa z tym czlowiekiem od transportu?Bo nie sadze zeby do mnie trafil mimo ze mieszka 2 przystanki ode mnie:)[/quote] Podam Ci na Pw numer komórki do tego Pana. On będzie w Lublinie w środę wieczorem, myślę, że ok. godz. 22. Zadzwonisz do niego i gdzieś wyjdziesz po glutusia. Wiesz nie mogę prosić człowieka żeby szukał Ciebie po Lublinie, bo on i tak robi mi grzeczność zabierając malucha.
  10. Szczeniory w niedzielę kończą 6 tygodni, Zanzara nie może się doczekać i zabiera Brutusa w środę. Będzie miała jazdę na całego! :evil_lol:
  11. [quote name='*zaba*']Znaczy pies obronny-trzeba go bronic :evil_lol:[/quote] Dokładnie tak! :evil_lol:
  12. [quote name='Fusica']Żeby tylko ciotka Czaka nie wzięła głębszego wdechu..., bo nam Brutusa nochalem wciągnie :evil_lol: No mała gadzina a taka odważna :loveu:[/quote] Czaka lubi bawić się ze szczeniorkami , ale z jednym na raz, no góra z dwoma. Jak biegnie do niej cała banda zadrusinych pociech, biedulka ucieka w popłochu.
  13. Brutusik i cała reszta, też mieli robale ! :oops: W tej chwili są już po pierwszej dawce odrobaczania, a następna będzie w przyszłym tygodniu. Muszę przyznać, że psiaki dość ładnie jedzą , niestety tylko mięcho. :mad: Wiem, że powinny jeść wszystko, bo nie wiedomo do kogo trafią i czy ktoś będzie się z nimi tak cackał. Próbowałam z kupczą karmą, jajeczkiem i serkiem. Niestety ci mali terroryści czekają na mięcho. :eviltong:
  14. A ja przypominam ten śliczny pychulek :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1386/reksia1xo0.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ja też jestem częstym gościem na tym wątku :lol:
  16. Faktycznie trzy tygodnie to bardzo długo:roll:
  17. Wstawaj Zulka już po ósmej!
  18. Przepraszam bardzo, a może ktoś by zauważył jak Bianeczka pięknie wyszczuplała :mad: . Teraz Tsukuś jest spaślaczkiem :diabloti:
  19. Frytka nie gryź Puńka, bo to jast taki nasz słodziaczek malutki i to jeszcze bez ...:oops: Rokuś zostaw Frycie, to przecież jest schorowoana kobitka. :mad:
  20. Szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć Rokusia wchodzącego do Biankowej kieszeni! :evil_lol: Na tym zdjęciu z kocurkami widać jaki on jest wielki, a Fryciulka z cycorkami sama słodycz. :lol:
  21. Są śliczne , a jak pięknie komponują się z otoczeniem :diabloti:
  22. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję!!! :modla:
  23. Zadra też bardzo dziękuje ! [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/9459/img2995ff2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...