Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. Widocznie pan policjant nie był dogomaniamkiem :evil_lol:
  2. Pomyślcie co ona musi czuć, straciła swój dom, a teraz musi urodzić w schronisku. :-(
  3. Śliczna mimi prosi o domek!
  4. Pamiętamy! Aga a czy rodzice Pańci Jetki nie chcieli takiego maleństwa? :razz:
  5. Dziewczyny wstajemy !!! :cool1:
  6. Życzymy im szerokiej drogi i czekamy na dalsze wieści!
  7. Brutus obezwładnił mojego TZ-ta :evil_lol: [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/1716/img3003vl0.jpg[/IMG]
  8. Dzisiaj chrześnica Iwonki opalała się na słoneczku. [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8909/img3006uf0.jpg[/IMG]
  9. [quote name='AZ-IWONA']Asiu, Romku, co słychać ??:cool1: Czyżby jakieś odwiedziny ??:cool3:[/quote] Znajomi wyciągneli nas na starówkę pod parasolki :knajpa:
  10. Agusiu dzisiejsze zdjęcie Negry chciałam Ci wkleić dużo wcześniej, ale coś się działo na dogo :comp26: Miała być sama Negra, ale załapały się kolanka mojego TZ-ta :evil_lol: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/8096/img3009kr7.jpg[/IMG]
  11. Halu nie obwiniaj się! Podejrzewam , że gdyby malutka była zdrowa, to by do tego nie doszło. Często bywa, że szczeniorki mają wady wrodzone, których nie widać gołym okiem i nie jesteśmy im w stanie pomóc. Ja ten temat przerabiałam jakiś miesiąc temu. Moja tymczasowa suka urodziła siedem szczeniąt i po tygodniu okazało się, że nie jesteśmy w stanie uratować najmniejszej. Też robiliśmy wszystko i niestety klapa. To wspaniale, że suki są teraz u ciebie, możesz je pogłaskać, przytulić. Pomyśl jak one by się czuły gdyby siedziały zamknięte w schroniskowym kojcu z nieżywym maluchem. Trzymaj się, jesteśmy przekonani, że zrobiłaś wszystko co można było zrobić!
  12. A czy mogą być takie radosne podskoki? :laola: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  13. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img480.imageshack.us/img480/2735/zniczfh6.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ciiiii, bo Bianka i jej zwierzyniec śpią :sleep2:
  15. GRATULACJE !!!!!! :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
  16. Kamień spadł mi z serca! Nie mogłam go zabrać do siebie, ale cały czas o nim myślałam. Dokładam się do transportu!
  17. Swoją drogą, to coraz truniej jest zdrobić zdjęcie wszystkim razem. Jak dzisiaj zaczynała się burza, to nie mogłam ich pozbierać do koszyczka. Jak jedno włożyłam, to dwoje mi uciekło, a trzcie w tym czasie obgryzało mi buta :mad: :diabloti:
  18. Zobacz Iwonko ! Ktoś musi pilnować, żeby bawić mógł się ktoś :diabloti: [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6486/img0851yu3.jpg[/IMG]
  19. Magda, a nie mówiłam :diabloti: Teraz musisz szukać zdjęcia z Bianeczką! :evil_lol:
  20. Ma w sobie coś z mojego Ciapusia! :loveu:
  21. [quote name='Hala']Carmen ma pokarm... :diabloti:[/quote] Miejmy nadzieję, że to ciąża urojona, a nie prwadziwa:cool3:
  22. Właśnie wróciłam z nowych wątków, serce się kroi!
×
×
  • Create New...