Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. Brutus i Adelka [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/4504/img3019zn5.jpg[/IMG]
  2. Smakowało bardzo, dzisiaj wszamały pół puszki! A to portrecik specjalnie dla Ciebie! [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1065/img3016jq9.jpg[/IMG]
  3. Aga dzisiaj mogę Ci pokazać tylko kawałek Zadry, możesz mi uwierzyć na słowo, że ona wcale nie wygląda jak suka, która wykarmiła tyle maluchów. [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/4233/img3023wa4.jpg[/IMG]
  4. Specjalnie dla Agusi portrecik Negrusi! [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6162/img3025hi6.jpg[/IMG]
  5. Tak wygląda najedzony piesek! [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4475/img3017vj1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='zanzara']Widzę, że Tsuki prowadzi okupację miski:evil_lol: .Brutus mędo do jedzenia bo widac twoj suchy zadek:roll:[/quote] Słyszałam, że pies upodabnia się do swojego właściciela. :evil_lol: Nie mogę wkleić innych zdjęć :comp26:
  7. A oto degustacja! Chyba nie muszę pisać, kto zjadał najładniej, a kto się tylko snuł między miskami :roll: [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/3710/img3015je7.jpg[/IMG]
  8. I tu się zdziwisz , bo właśnie zrobiłam! :diabloti:
  9. [quote name='agusiazet']Zulka, patrzy zupełnie jak mój Sony, z tą różnicą, że mój wie, że pakowanie oznacza wyjazd i bardzo się w tym roku zdziwi, że nie pojedzie z nami. Biedaczek, nigdy się z nami nie rozstawał, jak on to przetrwa!!!:shake:[/quote] I gdzie go ostatecznie zostawisz?
  10. Aga nawet o tym nie myśl :mad: :diabloti: , ja już nie dam rady! :shake:
  11. Przepraszam, że zmieniam temat, ale na Zadrusinym wątku Zanzara pisze, że ma do oddania : Furosemid,Theospirex 150, siarczan chinidyny 200mg, Fortekor 5,Enarenal 5 i Aspargin Jej pies miał problemy z układem krążenia, może komuś akurat się przydadzą!
  12. Bardzo dziękujemy ciociu Iwonko :buzi: !!! [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6654/img3013ro5.jpg[/IMG]
  13. Ciąża urojona, to żadna tragedia , ale ta cała reszta ! Bianko , czy wetka mówiła Ci , jakie są rokowania Fryciulki? A te dzisiejsze wyniki, to są chyba lepsze od tych poprzednich? Patrząc na pycho Fryciulki, to żadnej choroby po niej nie widać. Suka wygląda dorodnie i na bardzo szczęśliwą. :loveu: Myślę , że to nie jest przypadek , że Frytka akurat trafiła do Ciebie na tymczas . :lilangel:
  14. [quote name='Zosia4']Hej - Romek (nie wiem czy Ty ona czy on, bo nick męski a pisanie żeńskie) [/quote] Zdecydowanie ona, to jest nick mojego TZ-ta :evil_lol: Jestem pełna podziwu dla Ciebie i czekam na fotki.
  15. Zapomniałam napisać, że oczywiście wcześniej przyjadę i sprawdzę zabezpieczenia balkonu. Żeby moje maleństwo czasami nie wypadło. :mad: Ten facecik jest taki prztulaśny. :loveu:
  16. No właśnie , Brutus powiedział , że w życiu nie pojedzie do niewyremontowanego bloku!
  17. Mi się wydaje, że to spore ryzyko, ale zapytam weta. W środę będzie drugie odrobaczanie szczeniaków, a za tydzień od odrobaczenia dopiero będę mogła je zaszczepić. Po zaszczepieniu trzeba jeszcz poczekać kolejny tydzień z oddaniem maluchów. ;)
  18. To Ty zobacz kogo bierzesz pod swój dach! :diabloti:
  19. Witaj Zanzara, a ja się tylko pytam gdzie są Twoje zachwyty nad ostatnim zdjęciem Brutusa?! :mad: Czy widzisz różnicę od Waszego spotkania?
  20. Słyszałam, że się do Ciebie wybiera :diabloti: Zaraz nam da , że ją znowu obgadujemy :evil_lol:
  21. Jeden malutki Brutusik, a tyle rozkochanych w nim ciotek :loveu: Jak dla mnie to Ty możesz być, ojcem chrzestnym, dziadkiem, stryjkiem i kim tylko chcesz, ale tu decyzję podejmuje już Zanzara ;)
  22. Zosiu! Bardzo się cieszymy, że Bary jest już u Ciebie i że znalazł to swoje miejsce na ziemi. Bardzo serdecznie Ci dziękujemy! :calus: :Rose: :Rose: :Rose: Myślę, że jesteś jego ostatnią deską ratunku. Nikt z nas nie mógł go zabrać do siebie, a Ty uratowałaś mu życie. Z niecierpliwością czekamy na dzisiejsze fotki.
  23. No jak Wam się podobają zdjęcia?:eviltong:
  24. Musimy być dobrej myśli!
×
×
  • Create New...