Ciąża urojona, to żadna tragedia , ale ta cała reszta ! Bianko , czy wetka mówiła Ci , jakie są rokowania Fryciulki? A te dzisiejsze wyniki, to są chyba lepsze od tych poprzednich?
Patrząc na pycho Fryciulki, to żadnej choroby po niej nie widać. Suka wygląda dorodnie i na bardzo szczęśliwą. :loveu:
Myślę , że to nie jest przypadek , że Frytka akurat trafiła do Ciebie na tymczas . :lilangel: