Jaaga
Members-
Posts
19178 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
14. Mydło ziołowe liść klonu transparentne cena wywoł. 10 zł, KT 11 zl mdk8 KT. 15. Dynia miód, wosk, pyłek, kozie mleko, olejek dyniowy. Cena wywol. 10 zł, KT 11 zł. Aldrumka KT 16. Mydło ul miodowo/ziołowe. Cena wywol. 7 zł, cena KT 8 zł. Aska7 KT 17. Mydło miodowo/mleczno/ziołowe. Cena wywol. 9 zł, KT 10 zł. guccio KT
-
9. Mam zapas mydeł jesiennych, które robiłam na koniec pazdziernika dla Lalicji. Te są miodowo- ziołowe. Warstwa dolna jest z mlekiem kozim, miodem, pyłkiem I woskiem z olejkiem dyniowym , a górna bylicowo/rozmarynowa. Cena wywol. jednego 9 zł, KT 10 zł, duży liść klonowy cena wywoł 10 zł, KT 11 zł. Od góry lewej strony: a. Nesiowata KT b. Aldrumka KT c. mdk8 KT d. mdk8 KT
-
5. Świeczki sojowe z naturalnymi olejkami w bezpiecznych metalowych pojemniczkach, które po zużyciu świeczki można wykorzystać np do przechowywania biżuterii. Cena wyw.1 szt. 9 zł, KT 10 zł. a. lawenda 1. Nesiowata KT 2. Aska7 KT b. fiołek 1. guccio KT c. trawa cytrynowa z werbeną. sunnynight KT d. róża guccio KT
-
1. Mydła zimowe z mlekiem, olejem goździkowym, pomarańczowym, kurkumą, cynamonem i masłem shea. Zapach jest przyjemny, nie nachalnie świąteczny Mydła są dość miękkie, idealnie odżywiają, natłuszczają i rozgrzewają suchą czy dojrzałą skórę. Cena wywoł. Jednego mydła 11 zł, KT 13 zł. Jest 10 szt. A. Sunnynight KT B. Nesiowata za KT C. Nesiowata za KT D. Aska7 KT E. Aska7 KT F. G. H. I. J.
-
Chciałam wszystkich zaprosić na szybki zimowy bazarek z którego ewentualny dochód przeznaczyłabym na potrzeby ciągle chorujacej niepelnosprawnej Lindy z Ukrainy. Linda ma znowu bardzo powazny stan zapalny pecherza wywołany nagroadzonym tam osadem i kryształami, więc oprócz leczenia, badań, znowu musieliśmy wprowadzić jej dietę Urinary. Stale więc generuje kolejne, spore wydatki. Bazarek jest w opcji licytacji i KT. Trwa tydzień. Na wpłaty oczekuję 7 dni, fanty wysyłam paczkomatem lub PP, przesyłka na koszt kupującego. Mydełka są wykonane z baz glicerynowych, wolnych od SLS & SLES z naturalnymi dodatkami. Rozliczenie: mdk8 - nr 2 - 4 szt=40 zł, nr 6 - 10 zł, nr 7 - 2 szt=22 zł, nr 9 - 2 szt=20 zł, nr 10 -10 zł, nr 11-8 zł, nr 14 - 11 zł, 26- 10 zł. Razem 131 zł +4,75 zł podzielona przesyłka - 135,75 zł . wysłane, odebrane, wpłacone 150 zł. Dla Lindy jest 145,25 zł guccio - nr 3-11 zł, nr 4 -11 zł, nr 5- 2 szt.- 20 zł, nr 17 - 10 zł. Razem 52 zł +16,99 zł przesyłka - 68,99 zł. Wysłane, odebrane, wpłacone 70 zł. Dla lindy jest 53,01 zł Aldrumka - nr 4- 11 zł, nr 9- 11 zł, nr 12 - 10 zł, nr 15 - 11 zł, nr 22b-12 zł,nr 22-c - 9 zł, nr 23 - 6 zł. Razem 70 zł +4,75 zł podzielona przesyłka - 74,75 zł. Wysłane, odebrane, wpłacone 75 zł. Dla Lindy jest 70,25 zł ona03 - nr 8 - 11 zł, nr 13a 2szt. - 22 zł, nr13b i c- 20 zł, 18c - 9 zł, 21- 2szt- 12 zł, 23- 2 szt -12 zł, nr 24- 2 szt.-32 zł, nr 25- 2 szt.22 zł. Razem 140 zł +16,99 zł przesyłka - 156,99 zł. Wysłane, wpłacone 160 zł . Dla Lindy jest 143,01 zł sunnynight - nr 1- 13 zł, nr 5 - 10 zł, nr 10 - 8 zł, nr 22-12 zł. Razem 43 zł+ podzielona przesyłka 4,75 zł - 47,75 zł. wysłane, odebrane, wpłacone 50 zł, dla Lindy jest 45,25 zł Nesiowata - nr 2 - 2 szt.-26 zł, nr 3- 2 szt.-22 zł, nr 5 - 10 zł, nr 9 - 10 zł, nr 10 - 8 zł. Razem 76 zł + podzielona przesyłka4,75 zł. - 80,75 zł. Wysłane, odebrane, wpłacone 81 zł, dla Lindy jest 76,25 zł Aska7 - nr 1 -2 szt.- 26 zł, nr 3 - 2 szt-22 zł, nr 5 -10 zł, nr 16-8 zł, nr 19 - 8zł, nr 20 - 2 szt.-24 zł, nr 24 -2 szt.- 32 zł, nr 25 - 11 zł, nr 26-10 zł, nr 27 - 10 zł. Razem 161 zł. Wysłane, potwierdzony odbór, wpłacone 200 zł, dla Lindy jest 200 zł Dochód z bazarku wynosi 733,02 zł. Wszystkim serdecznie dziękuję za zakupy
-
***** Proszę wstrzymać wpłaty ***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka
Jaaga replied to rozi's topic in Psy do adopcji
O super, że wstawiłaś link. Nie miałam kiedy tego zrobić. Ogłoszenie zrobiłam.nowe i wyrozniłam. Oby ktoś ją wypatrzył. -
Lunie głównie nerki siadają i chudnie, bo traci białko. Dlatego chciałabym, żeby choć właściwie jadła. Super, że ma już karmę. Dziś wypróbujemy. Puszki też poproszę, bo idą święta i nie będzie jak zamówić. Jak nie ma diabetic, to muszę dawać zwykle. W zooplusie są nadal duże zniżki, więc jest okazja. Jeśli nie jest potrzebna faktura, to ja mogę zamówić, tylko dodatkową zniżkę 10% na hodowlę mam od 300 zł. Psychicznie wysiadam. Nie mam siły na kolejne odejscie, tak bardzo mi jej żal.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Jaaga replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
W końcu po końskiej dawce no-spy w nocy wysikała się. Jest na antybiotyku, leku rozkurczowym, znowu wprowadziłam dietę Urinary. Niestety kryształów i całego "szlamu" z pęcherza na razie nie wydaliła. Mam nadzieję, że antybiogram przyjdzie przed świętami. Antybiotyk musi dostawać aż do wyniku badań, potem dostanie już wg tego, co wyszło. Wczoraj zaniemógł Kret i też szybko zabraliśmy go na usg. Jednak u niego problemem okazała się niestrawność. Szkoda wydanych pieniędzy na badania krwi i usg, ale mąż jechał pół godziny przed zamknięciem przychodni, więc nie miałam czasu obserwować, jaka była przyczyną bólu. Leczenie i karma Lindy kosztują kupę kasy. Właśnie zamierzam zrobić szybciutko bazarek mydełkowy i jak dam radę, to dorzucę inne fanty. Mam sporo mydełek, które robiłam dla Lalicji, ale kiedy trwał jej bazarek na fb, to przyszło pogorszenie , była w śpiączce w szpitalu aż we Wroclawiu, więc nie miałam głowy nawet obfocić wszystkich fantów. Zapraszam więc wszystkich serdecznie, jak będzie bazarek. Nie jestem na bieżąco i nie wiem, czy można już edytować posty i wstawiać linki. Dziękujemy serdecznie. -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Jaaga replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Z Linda jest źle. Od rana nie sika. Leki nie pomogły. Ma pobrany z pecherza przez wklucie mocz na posiew, pęcherz jest cały zawalony. Jest tam też coś, co może być nowotworem. Przeżywaliśmy to 2 tyg temu, kiedy straciliśmy Bobka. Wodę wozimy już z Katowic, bo na kupowanie nie nastarczymy. Zakwaszam ją octem jabłkowym, kupiłam dla wszystkich dietę Urinary. 5 przypadków w ciągu miesiąca, 3 operacje. Jeśli ktoś tu zagląda, to trzymajcie kciuki, bo trzeba szybko decydować co dalej z Lindą. -
Kasiu, zapraszam do nas, jeśli Ci brak wrażeń My już wysiadamy, przyda się świeża krew. Może tu nie jakieś afery, ale ciśnienie ciągle skacze maksymalnie. Dziś Linda przestała sikać, leki nie pomogły, więc nie wiadomo czy jutro nie będzie potrzebna operacja. Po wszystkim czego doświadczamy, coraz bardziej skłaniam się ku słuszności zasady, że każdy dobry uczynek zostanie ukarany. Przy okazji chciałam dać znać, że ze środków 100 zł zakupiłam mięso dla chłopaków. Ślicznie dziękuję. Pojutrze wstawię fakturę, bo jutro dzięki uprzejmym "anonimowym" nowym z tyłu mamy rewizyte z inspektoratu wet w sprawie Babucia. Jest legalna, dwa ogrodzenia szczelne, maty dezynfekcyjne są Przy okazji chciałam bardzo podziękować Małgosi Mdk8 za niespodziewaną wpłatę dla kocurków 50 zł. Za to kupię żwirek. Wczoraj zrobiłam im nowy OLX. Na razie jest totalny zastój.
-
Wysłałam Jo37 karmę typowo weterynaryjna, z której to firmy kupuję diety lecznicze swoim psom. Obawiam się, że firmy typu Brit czy Josera , które do niedawna produkowały tylko zwykle karmy bytowe, mogą nie mieć tak dobrze działających czy sprawdzonych już diet specjalistycznych. Może nawet Hill's? Co prawda ja nie używam, ale sporo ludzi od lat kupuje ich diety weterynaryjne. Może Grażka123 czy Jo37 podpytaja swoich lekarzy, czy można? Wcześniej Lucyna mówiła mi, że jesli braklo diety Diabetic to najlepiej w surowym mięsie lub żwaczach, że nie podnoszą poziomu cukru. Andrzej odebral zamówione w przychodni paski do moczu. Pożyczone Wcześniej oddałam. Dostaliśmy tańsze, bo tamte były najdroższe z Idexx. Muszę tylko zapytać ile kosztują i wziąć paragon.
-
Nie ma takiej, która jednocześnie nie odchudza psa? Ona już dużo straciła na wadze i nie powinna jeszcze bardziej tracić. Nasza wetka mówi, że ważne żeby jadła, bo podobno cukrzycowe psy maja wlasnie problem z apetytem. Teraz Luna już nie ma z czego się odchudzać. Niestety, zupełnie nie znam się na dietach cukrzycowych. To chyba jedyne, których na szczęście nie musiałam kupować.