-
Posts
4079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalia_aa
-
[quote name='Charly']fajna ta amstaffka na drugim zdjęcu. ładniusia.[/quote] Toć to samiec ;) Ładniusi był... cholernie podobny do mojej suki, kojarząc okolice, okoliczności, na 90% syn mojej Dory... nawet chciałam go adoptować, jako 2 psa, niestety psy, by się pozabijały... Tyson - tak miał na imię, mimo młodego wieku, bardzo szybko próbował nas zabić. Test "sztucznej ręki" włożonej kawałek dalej od jedzenia w trakcie jego posiłku, był przerażający...
-
Więcej zdjęć naszych psiaków w kubrakach nie znalazłam... [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/bf8f4ad9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/8d8f4b85.jpg[/IMG][/URL] I tu Fryty kubrak, tylko ten akurat miał tylko po jednym guziku z przodu i nie było regulacji, więc widać, że lekko przyduży jest: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/0c7c394f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/4ddff02a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Charly']Natalio mam do Ciebie wielką prośbę; więc mama naszej Vitki poszyje kubraczki dla naszych bulków- ale nie ma wzorów. Czy dla Waszych bulków kupujecie gotowce czy masz może instrukcje jak takie ubranko uszyc?[/quote] 2 amstaffowe kubraczki powinnyście mieć (chyba, że Wam bullki zjadły :evil_lol:). Dawałam Ani J. na początku roku dla Bolo i Marqusa, o ile się nie mylę. Z nich mogłybyście sobie odrysować... Dla nas generalnie szyła dziewczyna z amstaffowego forum. Jak wyślecie jej kurtki i podacie wymiary to nie wiem, czy i w tym roku szyć nie będzie. Albo chociaż jeden by Wam na wzór uszyła... Tak wyglądają: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/cc5c4452.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/fe74d0a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/1c012f9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/5bb23f7e.jpg[/IMG][/URL] A tu mój pies (tylko się nie śmiać!) [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/495d79f5.jpg[/IMG][/URL]
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
natalia_aa replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Janach nadal w schronisku. W ciągu najbliższego tygodnia postaramy się ją wysterylizować... Niestety nie cieszy się zainteresowaniem... a jest naprawdę genialna, coraz bardziej otwiera się na ludzi, najgorsza "blokada" puściła, jest w najlepszym momencie do adopcji... Dużo pracy przed nowymi właścicielami, ale myślę, że się opłaci. Nie wiem, jak ona zniesie zimę w schronisku... -
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=2] Kojak i Cygan, dwa wspaniałe psy... wspaniałe, ale starsze... [/SIZE][/FONT]co dla większości psów oznacza dożywotni pobyt w schronisku. Czy i w ich przypadku tak się stanie? [/B] [/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]KOJAK 129/08[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] to starszy już psiak. Starszy jednak nie znaczy gorszy! Nieduży, ale i temperamenty. Wesoły, choć mimo wieku wciąż pełny sił i energii, Wyjęty z boksu od razu się przytula do człowieka i domaga się pieszczot, naprawdę wzruszający widok, jest jednym z niewielu psów, które w ten sposób reagują wychodząc na spacer! Kojak z sukami dogaduje się bez problemów, w stosunku do samców raczej zaczepny. Najlepszym dla niego byłby dom z ogrodem. Kojak od wielu lat jest bezdomny, choć do gdyńskiego schroniska trafił rok temu… Czy ma jeszcze szanse na prawdziwą ludzką miłość?[/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][URL=http://img695.imageshack.us/i/kojak.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9266/kojak.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [CENTER][URL=http://img29.imageshack.us/i/kojak2.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7479/kojak2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=2][B]CYGAN[/B] to starszy, ok. 8-9 letni pies. Całe swoje dotychczasowe życie spędził przypięty krótkim łańcuchem do czegoś, co tylko przypominało budę. Do schroniska trafił wychudzony, zziębnięty, zapchlony… zrezygnowany i przerażony. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=2]Cygan to bardzo miły, towarzyski psiak, lubi ludzi, pieszczoty, choć sam się o nie, nie dopomina. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, kąpiele znosił bez żadnego sprzeciwu. Cygan nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzakami. Z racji wieku i tego, co przeżył nie nadaje się do mieszkania na dworze. [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=2]Czy pozna jeszcze co znaczy ludzka miłość?[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/45/81f11629.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/45/819d277f.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] Kontakt w sprawie chęci adopcji:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] ul. Małokacka 3A[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 81-654 Gdynia[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] telefon: 0-58 622 25 52[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] w godzinach:[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=2]poniedziałek - piątek 11-17 ; sobota-niedziela 11-14[/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER] [URL="http://www.fothost.pl"] [/URL]
-
Założyłam psu nowy wątek, ale Marta mnie uświadomiła, że Tajfun już widnieje na dogo. Dzięki kobitki! Proszę o pomoc w ogłaszaniu!
-
Ania u nas to samo... Dorosłe: Dexter, Szexpir, Divix, Drixon, Voxa, Buczer. Szczeniaki: Oliver, Xen, Xenon, Xenia + 3 psy na tymczasach Dhatrii i 2 szczeniaki: Demon, Lenka... A dostałam telefon, że pdoobno astka ze szczeniakami trafiła jeszcze dziś pod wieczór... Makabra 13 sztuk + to, co nowe - zobacze jutro... Klapa totalna!
-
[URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/7739df0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/598f8e8a.jpg[/IMG][/URL] I ona: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/56316172.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/a80b2c2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/76c78efa.jpg[/IMG][/URL]
-
Historia, jakich ostatnio coraz więcej. Wieś… Właściciel sprzedał dom pół roku temu, a pies? O psie zapomniał? Nie chciał pamiętać? Zostawił ją na pastwę losu, przyczepioną łańcuchem do „budy”, a raczej do czegoś, co być może kiedyś nią było. Siedziała tam i czekała… na śmierć? Bez jedzenia, wody, bez człowieka…. Okoliczni mieszkańcy się nad nią zlitowali, odpięli z łańcucha, wpuścili do otwartego „domu” znajdującego się na tejże posesji, tam dokarmiali, poili, co drugi dzień, w miarę swoich możliwości. Właściciela ani widu, ani słychu, w końcu zadzwonili po pomoc. Dziś, 13.10.09 na miejsce dojechał inspektor z OTOZ’u (kierowniczka Dąbrówki). W asyście Policji weszli na teren. To, co tam zastali przeszło ich oczekiwania. Bród i niemiłosierny odór, odchodów będących wszędzie. Resztki jedzenia, a w tym wszystkim ona… przerażona i zaciążona. Po zrobieniu fotorelacji zabrano sunię do ZUK’u, jutro trafi do schroniska w Dąbrówce. Na chwilę obecną niewiele o suni wiadomo, była ogromnie przerażona i skołowana tym, co się wokół niej działo. Nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi, zamknięta z boksie lizała stojących nad nią ze łzami w oczach. Stosunek do zwierząt nieznany, natomiast na okoliczne, widziane z okien psy się nakręcała. Bardzo zależy mi na pomocy tej laleczce, wystarczająco dużo przeszła! Kontakt w sprawie chęci pomocy suni do mnie, pod numerem: 661-665-695 "Buda": [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/fbd5808f.jpg[/IMG][/URL] Warunki, w jakich mieszkała: [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/b8a78ac6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/8aa08880.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/33d6d7e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/42/c36b7d20.jpg[/IMG][/URL]
-
Moja suka też dostała lek przeciwbólowy tylko po zabiegu i nic jej nie było. Nawet nie było widać, by jącoś bolało, ja to w ogóle nie pamiętam praktycznie już tego zabiegu i rekonwalescencji, jakoś tak ładnie i płynnie poszło. Ale wiadomo zależy od psa. PS: A czy laleczka śmiga w gustownym kołnierzu?
-
Charly jesteś przewrażliwiona ;) Nie miałam nic złego na myśli... Po prostu rzadko wstawiam emotikonki, może wtedy wypowiedź nabrałaby nieironicznego wymiaru. Przepraszam jeśli uraziłam. Cieszę się, że malutka znalazła dom i, że choć u Was, jakoś to idzie, bo u nas w przypadku astów zastój straszny... Mało telefonów, mało ludzi, a jak są to sami debile. I gdyby zgłosił się do Was ktoś fajny, pamiętajcie, że i u nas maluchy są...
-
[quote name='Charly'] Pregowane dziecko poszło od razu do domku. sunia cud urody.[/quote] Ehh... a nasze cudne szczeniaki amstaffy (6 sztuk) czekają miesiącami, bo odpowiednich osób jeszcze nie znaleźliśmy, bo odsyłamy wszystkich z kwitkiem, bo nam się nie podobają... to, że pies musi być wysterylizowany/wykastrowany wielu się nie podoba... to na kontroli przedadopcyjnej wychodzi, że opisywane w ankiecie warunki to zupełnie, co innego w porównaniu z tym, co się zastaje na miejscu... Dobrze, że chociaż u Was takie odpowiedzialne i zaufane osoby, któym można z czystym sumieniem powierzyć takiego psiaka...
-
Ss, ja dzwonić nie będę. Wychodzę z założenia, że jak komuś zależy to zadzwoni, dowie się wszystkiego co go interesuje, numer telefonu jest podawany przy każdym ogłoszeniu. Na tego typu maile odpisuję zwykle "Kontakt w sprawie adopcji widnieje w ogłoszeniu, numer 058..... udzielimy wszelkich informacji" To jest moje podejście do pewnych kwestii, tak samo, jak nie odpowiadam na smsy dotyczące psów. Z konkretnymi, pytającymi o wiele rzeczy, piszącymi dużo o sobie, osobami i owszem mailuję, potem i tak się "zdzwaniamy", ale na tego typu maile odpisuję, nigdy nie oddzwaniam. Inaczej wisiałabym wiecznie na telefonie...
-
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Poproszę o aktualizację pierwszej strony. Wstawienie nowych bullowatych wraz z opisami - tekstem ogłoszeniowym, będzie łatwiej. [quote name='Tengusia']Bolus jest poprostu piekny :loveu::loveu::loveu:[/quote] Tengusia, jak wszystkie Bolusie, coś o tym chyba wiesz ;) -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Iza no właśnie o tym pisałam. Tymczasem informuję Bembenek dzisiaj został wykastrowany, jak dojdzie do siebie będzie w pełni gotowy do adopcji. -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Naszego Bembenka nie widać na stronie FBwP... możesz i jego wrzucić Aga? -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
I 2 ostatnie: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/502ee8da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/eab767da.jpg[/IMG][/URL] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/3a9b4bce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/1dd0252a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/7865818d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/7fdb58e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/981d1371.jpg[/IMG][/URL] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/41/ffd8e071.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/41/4453fca5.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/41/3bc9239b.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/41/20174a44.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/41/be285496.jpg[/img][/url] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w odwiedzinach u Alexis. Kawa, spacer - żyć nie umierać. Iwona i Darek do dziś mają rozparcelowane zwierzaki po pokojach, nauczyli się już w ten sposób funkcjonować. Alexis nienawidzi bowiem innych zwierząt, choć na spacerze ewidentnie widać, że się wyciszyła, potrafi spokojnie bez zwracania uwagi, minąć innego psa. Do ludzi to cud, miód i orzeszki. Witała się ze mną kilka minut, wycałowała, ogon to o mało co jej się nie urwał. Jest rozkoszna. Generalnie "rodzice" jej dogodzą, aż nadto bowiem to cudo waży "jedyne" 30kg ;) Po 2 incydentach właściciele postanowili ją ubezpieczyć :mrgreen: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/5936c183.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/585b1b6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/7c55383c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/f24b87da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/8746ac06.jpg[/IMG][/URL]