Jump to content
Dogomania

natalia_aa

Members
  • Posts

    4079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natalia_aa

  1. Również byłam na urlopie, dziś wróciłam do pracy i miałam przyjemność poznać prawdopodobnie przyszłą właścicielkę Bouby. Bardzo miła osoba, Bouba zamieszka w domu z ogródkiem, będzie miała, gdzie spożytkować pokłady swojej energii. Co do Bembenka na 24 września, wypada mu termin szczepień. Fizycznie chłopak jest w dobrym stanie, psychicznie natomiast nie ukrywam dobrze nie jest...
  2. Sophie nie jest do wydania, gdyż nie została zaszczepiona jeszcze. Zakończyła leczenie uszu teraz na dniach, za 2 tyg zostanie zaszczepiona, wtedy może iść do adopcji (nie zapominając jeszcze o sterylizacji). Co nie zmienia faktu, że nikt się nią nie interesuje.
  3. Wszystkie 3 maluchy, które są w schronisku czują się dobrze. Zmiany skórne porastają sierścią i wszystko, jak na razie jest ok, tylko odpowiedzialnych domów brak!
  4. Chętni się nie odzywają, w związku z czym dla nas nie są odpowiednimi kandydatami.
  5. Ja w te RC, Hillsy zwłaszcza z serii vet nie wierzę. Moim zdaniem zwykłe naciąganie... Dora, która jest mega alergikiem testowała już 2 rodzaje Hill'sa, Best Choice, Purina coś tam jeszcze... I tylko Profilum Sensitive i Acana w ogóle wchodzą w grę. Ponieważ skład profilum nie powala, zostałam przy Acanie! Ponadto przy silnej alergii, jaką Dora ostatnio dostała na to co zeżarła (cokolwiek to było) oprócz cefaleksyny, świetnie działa Dermafit Dog, smaruje się psa 2 razy dziennie na chorobowo zmienione partie sk[I]óry. [/I]Poczytaj w necie może warto by było jej zamówić. Butelka 125ml powinna starczeć na ok 2 m-ce. To na pewno znacznie poprawi kondycję okrywy włosowej.
  6. Kana moje zdanie na temat karm znasz... Acana Lamb&Apple, którą dla Fryty zamawiałam albo Pacifica (z serii bezbożowej, nieco droższa, tyle, że na niej pies może z wagi polecieć trochę). Jakiego Brita masz w tej chwili?
  7. Gdyby te 3 pozostałe maluchy były chore na wirusówkę, same dawno, by już wylądowały za TM. W warunkach schroniskowym bowiem nie potrzeba wiele. Tymczasem wszystkie 3 szkraby czują się rewelacyjnie, biegają, bawią się, kupka coraz ładniejsza, cały czas dostają leki zwiększające odporność i wygląda na to, że najgorszy okres, czyli ryzyko zakażenia chorobą wirusową mają już za sobą... Maluch nie wróci do Kany. Póki co obserwujemy wszystkie trzy i na razie jeszcze do końca tygodnia wstrzymujemy adopcję. Po weekendzie po raz kolejny obejrzy je lekarz i wtedy zadecydujemy co dalej.
  8. Dziękuję za przekopiowanie wątku basseta. Basset umieszczony jest także na [url=http://www.forum.bassety.net]Nasze Bassety :: Strona Główna[/url]
  9. [FONT=Verdana][SIZE=2]OLIVER to ok. 4 miesięczny pies w typie amstaffa. Do gdyńskiego schroniska trafił, jako szczenię doga kanaryjskiego, podobno tejże rasy byli jego rodzice. Oliver fakt jest psem mocnej budowy, nie mniej jednak do kanara raczej mu sporo brakuje, choć charakter ma chyba nieco molosowaty. Dlaczego trafił do schroniska? Historia jakich ostatnio wiele, właściciel psów zostawił je na terenie domu, który sprzedał. Nowi lokatorzy jednego malucha zatrzymali, jednemu znaleźli dom, ten niestety nie miał tyle szczęścia. Od ponad miesiąca przebywa w schronisku, w między czasie przeszedł silne przeziębienie, z którego na szczęście wyszedł cało! Oliver to zrównoważony i opanowany pies, co istotne nie jest psem lękliwym, ruch uliczny, hałas, krzyk, obce dźwięki nie budzą w nim większego zainteresowania. Oliver to pies kontaktowy, zorientowany na człowieka, przy czym nie jest natrętny , ani nachalny. Ładnie chodzi na smyczy, na spacerach nie podbiega i nie skacze do każdego napotkanego człowieka i psa, grzecznie tylko stoi i się rozgląda. Na rękach, wtulony w człowieka bardzo szybko zasypia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Na pewno to typ psiego dominatora, psa temperamentnego, pewnego siebie i swojej wartości. Z innymi psami w sowim wieku bawi się, natomiast przy jedzeniu nie dopuści ich do misek, w związku z czym szukamy dla Olivera domu bez innych zwierząt, tak, by w przyszłości, gdy psiak dorośnie nie doszło do konfliktów.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Oliver ma silny, zdecydowany charakter, trzeba odpowiedniej wiedzy, cierpliwości, konsekwencji i stanowczości, by poradzić sobie z wychowaniem tego malucha. Na pewno Oliver nie jest dobrym psem, dla osoby, która wcześniej nie miała do czynienia z tą rasą. Oliver jeździ wszelkimi możliwymi rodzajami komunikacji, samochód, pociąg, autobus, wszędzie kładzie się i zasypia…Typowy miejski pies. Oliver jest słodkim szczeniakiem, nie mniej jednak nie należy zapominać, iż to terier, którego cechą charakterystyczną jest silny i zdecydowany charakterze, temperament i pewność siebie. Trzeba pamiętać o tym, że wychowanie psiaka tej rasy wymaga dużej wiedzy i konsekwencji, tak by w przyszłości nie pojawiły się problemy. Szukamy dla Olivera właściciela opanowanego, zrównoważonego, cierpliwego. Osoby, która miła już doświadczenie z terrierami typu bull, która poradzi sobie z wychowaniem teriera typu bull. Szukamy dla Olivera kogoś, kto ofiaruje mu prawdziwy dom i szczerą miłość na dobre i na złe. Oliver jest odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. I tak naprawdę gotowy do adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja psa. Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Kontakt w sprawie adopcji pod numerem: 661-66-5695 lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/33/3feb52af.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/33/8bdf0249.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/33/54f48325.jpg[/IMG]
  10. [URL="http://www.fothost.pl"][url=http://img218.imageshack.us/i/dsc0411o.jpg/][img]http://img218.imageshack.us/img218/7623/dsc0411o.jpg[/img][/url] Zabawy z bratem: [url=http://img211.imageshack.us/i/dsc0083e.jpg/][img]http://img211.imageshack.us/img211/1148/dsc0083e.jpg[/img][/url] [url=http://img63.imageshack.us/i/dsc0203o.jpg/][img]http://img63.imageshack.us/img63/7520/dsc0203o.jpg[/img][/url] [url=http://img41.imageshack.us/i/dsc0180tp.jpg/][img]http://img41.imageshack.us/img41/4397/dsc0180tp.jpg[/img][/url] [url=http://img515.imageshack.us/i/dsc0102a.jpg/][img]http://img515.imageshack.us/img515/7263/dsc0102a.jpg[/img][/url] [url=http://img519.imageshack.us/i/dsc0097y.jpg/][img]http://img519.imageshack.us/img519/1566/dsc0097y.jpg[/img][/url][/URL]
  11. [B]Demon przebywa w DT u olenka_f w Gdańsku[/B] DEMON to ok. 10 miesięczny, wykastrowany szczeniak w typie pitbulla, do gdyńskiego schroniska dla zwierząt trafił w wakacje. Dzięki naszym pracownikom i wolontariuszom trafił do domu tymczasowego. Demon wraz ze swoim bratem został wyrzucony przy drodze, oboje leżeli w przydrożnym rowie… Cudem był fakt, że przejeżdżające osoby, zauważyły te 2 maluchy i udzieliły im natychmiastowej pomocy. Brat Demona znalazł już nowy dom, Demon jednak nie ma tyle szczęścia…. Demon to bardzo fajny, żywiołowy i kontaktowy pies. Nauczony czystości, niestety ma skłonności do niszczenia, gdy pozostaje w domu na dłużej, ale dom z ogrodem, zainteresowanie człowieka, dostarczenie mu rozrywki, zabawy, oraz klatka kennelowa powinny ten problem rozwiązać. Jak to szczenię jest energiczny, skoczny, skory do zabawy, jest psem bardzo zorientowanym na człowieka, dopomina się pieszczot i zainteresowania ze strony przewodnika. Uwielbia wspólne spacery i… pływanie… Wspaniały pies dla aktywnej osoby, świetny do współpracy, wspólnych szkoleń, czy sportu. Mądry, inteligentny i bardzo karny. Demon ma w sobie geny teriera, o czym nie należy zapominać, jest więc psem o silnym i zdecydowanym charakterze, bardzo temperamentnym i pewnym siebie. Trzeba pamiętać o tym, że wychowanie psiaka tej rasy wymaga dużej wiedzy i konsekwencji, tak by w przyszłości nie pojawiły się problemy. Kocha dzieci i zabawy z nimi, choć czasami brak mu w tym wyczucia. Demon aktualnie mieszka w domu tymczasowym w Gdańsku wraz z kilkoma psami, ale bywa różnie i czasami zwierzyniec się kłóci. Demon ma za sobą operację tylnej łapy, operacja przeszła pomyślnie, Demon niemalże wrócił do pełnej sprawności, potrzebuje dobre diety, suplementów i ruchu, wtedy wszystko będzie, w jak najlepszy porządku. Szukamy dla Demona właściciela opanowanego, zrównoważonego, cierpliwego. Osoby, która miała już doświadczenie z terrierami typu bull, która poradzi sobie z jego wychowaniem. Szukamy dla Demona kogoś, kto ofiaruje mu prawdziwy dom i szczerą miłość na dobre i na złe. Demon jest odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. I tak naprawdę gotowy do adopcji. Zastrzegam sobie prawo do wizyty przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji pod numerem: 661-665-695 lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0296nc.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5306/dsc0296nc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/dsc0551y.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1429/dsc0551y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/dsc0531fv.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2426/dsc0531fv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img42.imageshack.us/i/dsc0528t.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4140/dsc0528t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img696.imageshack.us/i/dsc0413y.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2186/dsc0413y.jpg[/IMG][/URL]
  12. SONAR wykastrowany pies w typie basset hounda trafił do gdyńskiego schroniska ok. 3 tyg temu. Trafił do schroniska nocną pora, został znaleziony błąkając się gdzieś w okolicach lasu. Rasa stosunkowo mało popularna, pies wykastrowany wydawać by się mogło, że niemożliwym jest by ktoś go porzucił… Nic bardziej mylnego, mijały godziny, dni, tygodnie, ale nikt go nie szukał. Jak widać nawet unikatowość tej rasy nie uchroniła Sonara przed ludzką głupotą i nieodpowiedzialnością. Czyżby kolejna ofiara „mody na porzucanie” zwierząt, braku czasu, zmiany mieszkania, alergii dziecka, czy też wyjazdu za granicę. A może kolejna znudzona zabawka zakupiona dla dziecka, wyrzucona, jak stary mebel…? Dlaczego? Takim właśnie pytająco błagającym wzrokiem patrzy Sonar. Nie wiedząc dlaczego z dnia na dzień znalazł się w schronisku, dlaczego z ciepłego, domowego posłania trafia do kafelkowego boksu. Sonar to rewelacyjny pies, bardzo kontaktowy, zorientowany na człowieka, szukający z nim kontaktu. Bardzo wesoły, sympatyczny, wiecznie merdający ogonem. Zamknięty w schroniskowej klatce bardzo rozpacza z tęsknoty! W wyniku stresu, spadku odporności i nagłej zmiany warunków bytowania Sonar przeziębił się, w związku z czym jest aktualnie w trakcie leczenia. Sonara nie da się nie lubić, nieco pokraczny, z niedowagą, drepcze „deptając” sobie, po wielkich uszach i rozdaje soczyste całusy na prawo i lewo. Bardzo energiczny, żywiołowy, chętny do długich spacerów w towarzystwie naszych wolontariuszy. Sonar nie wykazuje agresji stosunku do zwierząt, z suką mieszkał w boksie i nie było żadnych problemów z jego strony. Sonar po zakończonym leczeniu zostanie zaszczepiony i wówczas będzie gotowy do adopcji. Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej Kontakt w sprawie chęci adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w godzinach: poniedziałek - piątek 11-17 ; sobota-niedziela 11-14 [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/38/7ad2cf5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/38/11ed8a34.jpg[/IMG][/URL]
  13. Jest już pewne, że maluch nie miał nic wspólnego z chorobą Vegi. Suka prawdopodobnie ma jakieś ciało obce, którego organizm nie może wydalić, stąd taka reakcja... Wiedziałam, że było to praktycznie niemożliwe, suka miała komplet szczepień, maluch czuje się dobrze, tak silna reakcja nie mogłaby nastąpić, w tak krótkim czasie... Jutro lekarz zapozna sie z wynikami zeskrobin, wtedy będzie wiadomo, co dalej.
  14. Wiedziałam, że niemożliwym jest, by to było od szczeniaka... Przede wszystkim to był zbyt krótki czas, na tak silną reakcję... to się po prostu zbiegło. Szkoda malucha... A Vega niech wraca do zdrowia!
  15. [URL="http://www.allegro.pl"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl"]www.trojmiasto.pl[/URL] [url]www.adopcje.org[/url] [url]www.ale.gratka[/url] [url]www.terrierkowo.fora[/url]
  16. 3 szczeniaki są nadal w schronisku,. Jeden był na tymczasie, ale wrócił, bo dorosła suka, z którą zamieszkał się rozchorowała. Niewiadome jest póki co z jakiego powodu, czy się czymś zatruła, czy przywlokła jakieś choróbsko z dworu. Gdyż wszystkie 3 szczeniaki czują się na chwilę obecną dobrze, bawią się skaczą, apetyty mają, kupki całkiem ładne. Dopóki nie dowiemy się, co jest suce szczeniaki na tymczasy nie wyjdą. Ponadto jutro lekarz obejrzy wyniki zeskrobin, wtedy też będzie wiadomo więcej.
  17. Salva nadal czeka na nowy dom... Ogłoszona jest na: allegro.pl ale.gratka.pl trojmiasto.pl e-zwierzak.pl adopcje.org Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
  18. Allegro Atosa nie jest wyróżnione. Charly, jak moje allegro dla chłopaka się skończy to wtedy poproszę Cię o zrobienie az wyróznieniem. Póki co Atos ogłosozny jest także na: [U][COLOR=Black][URL="http://www.dogomania.pl"]Dogomania.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl"]trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]Alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]E-zwierzak.pl[/URL] adopcje.org[/COLOR][/U] Pomoc w ogłaszaniu mile widziana!
  19. W to nie wątpię. Na razie jednak mała jest cały czas leczona, ale ogłoszenia można robić jak najbardziej ;) Na razie Sophie ogłoszona jest na: [url]www.dogomania.pl[/url] [url]www.allegro.pl[/url] [url]www.ale.gratka.pl[/url] [url]www.trojmiasto.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.adopcje.org[/url]
  20. Przypomnę, iż Atos nadal czeka. Piękny, młody, wykastrowany... dlaczego tak długo? Sama sobie zadaję to pytanie.
  21. [FONT=Verdana][SIZE=2]GANDI to średniej wielkości psiak, który patrzy na świat zza krat już od pięciu lat. Sam jest w pełni dojrzałym, 8-letnim psem, choć ciałem i duchem zachowuje się jak szczenię. Wesoły, energiczny, bardzo kontaktowy, zorientowany na człowieka, zawsze skory do zabawy. Uwielbia spacery po lesie, zwłaszcza z innymi psami. Z racji tego, że od tylu lat zamieszkuje schroniskowy boks, trzeba mu będzie poświęcić trochę czasu na przypomnienie zasad panujących w domu. Jednak, czy ktoś dostrzeże w nim swojego przyjaciela? Czy ktoś da mu jeszcze szanse pokochać? Gandi nadal ma nadzieję, że ktoś go w końcu zauważy, obdarzy miłością i opieką. Ofiaruje mu ciepły kąt i pełną miskę na przyszłe lata życia[B] [/B]Szukamy dla Gandiego osoby odpowiedzialnej, stanowczej, przy czym opanowanej i zrównoważonej. Szukamy przewodnika cierpliwego, który poświęci Gandiemu trochę czasu na przypomnienie zasad panujących w domu, który sprawi, że Gandi na nowo w pełni zaufa człowiekowi. Szukamy kogoś, kto da mu dom i miłość na przyszłe lata jego życia, gdzie Gandi zazna choć spokoju i domowego ciepła. Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej, Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [/SIZE][/FONT][CENTER][LEFT]Kontakt w sprawie chęci adopcji: [/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT][B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B][/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT][B]w godzinach: [/B][/LEFT] [/CENTER] [B]poniedziałek - piątek 11-17 ; sobota-niedziela 11-14 [/B] Oto on:[B] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/72e32995.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/6926cc05.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  22. [FONT=Verdana][SIZE=2]FREZJA to ok. 4 letnia foksterierka. Frezja jest wesoła, skoczna, energiczna. Całymi dniami z uśmiechem na pysku biega bo wybiegu, wraz z innymi psiakami. Radośnie podbiega do krat, gdy tylko zobaczy przy nich człowieka. Wyciągnięta z boksu, cieszy się niemiłosiernie, wskakuje na kolana, rozdaje buziaki, z radości lekko podgryza ręce, ale skarcona szybko odpuszcza. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jak to terier, naszych biurowych królików nie lubi, z innymi psiakami jednak dogaduje się stosunkowo dobrze. Jak przystało na teriera, jest trochę taką psią indywidualistką, lubiąca mieć swoje zdanie, co nie oznacza, że nie potrzebuje kontaktu z człowiekiem![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Nadchodzi jednak zima, a ta wbrew pozorom delikatna sunia nie poradzi sobie w budzie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/48/aec34cd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/48/79f89548.jpg[/IMG][/URL] FIGIEL[/B] to w pełni dojrzały, wykastrowany foksterier. Do gdyńskiego schroniska trafił kilka ładnych miesięcy temu. Nie wyglądał na zaniedbanego, byliśmy pewni, że odnajdzie się własciciel tego nieszczęśnika... niestety mijały dni, tygodnie, miesiące, a on nadal z utęsknieniem wyczekiwał swojego pana, który nie wiadomo czemu skazał go na taki los. Figiel przez pierwsze dni pobytu w schronisku, był ogromnie przerażony, trząsł się ze strachu przy każdym dotyku ludzkiej ręki, absolutnie zdezorientowany i niepewny swojej sytuacji. Po kilku tygodniach największy stres opadł a Figiel okazał się być bardzo fajnym psiakiem. Przywykł już do schroniskowego życia, zgiełku, samotności, choć nadal z nadzieją wyczekuje nowego domu, nowej, wspaniałej rodziny. Figiel to bardzo fajny, kontaktowy pies, na spacerze, jak tylko się kucnie koło niego, zaczepia, domagając się pieszczot. Biega za rzucanymi kijkami, aczkolwiek niekoniecznie ma ochotę przynosić je z powrotem, natomiast nie ma żadnego problemu z odbieraniem mu ich. Podczas wspólnego biegania zaczął mi szarpać za smycz, jest jednak bardzo karny, wystarczyła korekta głosowa i odpuszczał, za którymś razem biegał już bez smyczy w pysku. Co zauważyłam na szybko to na większego samca, który nie wykazywał w ogóle zainteresowania foksem, Figiel od razu nawarczał, także charakter terriera w dalszym ciąg jest i nie trudno go zauważyć. Figiel nie przepada za innymi psami, aktualnie mieszka w boksie z suką większą od niego. Szukamy dla Figielka osoby odpowiedzialnej, stanowczej, przy czym cierpliwej, opanowanej i zrównoważonej. Szukamy osoby, która poradzi sobie z typowym terrierowym charakterem, najlepiej miłośnika rasy, osoby doświadczonej w jej prowadzeniu. Szukamy kogoś, kto da mu dom i miłość na przyszłe lata jego życia. Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej, Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [/SIZE][/FONT][CENTER][LEFT]Kontakt w sprawie chęci adopcji: [/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT][B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B][/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT][B]w godzinach: [/B][/LEFT] [/CENTER] [CENTER][LEFT][B]poniedziałek - piątek 11-17 ; sobota-niedziela 11-14 Oto i on: [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/20/c37554dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/20/44c262b3.jpg[/IMG][/URL] Ostrzyżony Figiel: [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/28/563f0409.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/28/be744960.jpg[/IMG][/URL] [/B][/LEFT] [/CENTER]
  23. [CENTER][LEFT][B]SOPHIE[/B] to ok. 6 letnia sunia w typie spaniela amerykańskiego. Do gdyńskiego schroniska trafiła ok. półtora miesiąca temu. Jej dotychczasowy właściciel zostawił ją pod jedną z gdyńskich lecznic, pewien, że tam ktoś ją zauważy i zabierze… Tak też się stało, przyuważona, przerażona, zagubiona została przewieziona do schroniska. Przez pierwsze dni zupełnie zdezorientowana i skołowana, nie wiedziała co takiego zrobiła, że nagle prosto z kanapy trafiła zza kraty schroniskowego boksu, nagle stała się jednym z 320 psów czekających na nowe życie.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Nagle znalazła się w tłumie psiego nieszczęścia, tęsknoty, żalu i rozpaczy… Nagle i ona potrzebowała pomocy.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Sophie to rewelacyjna sunia, nieco przy sobie, nieco kluskowata i ociężała, ale przy tym nad wyraz całuśna. Kontaktowa i zorientowana na człowieka, szuka kontaktu z nim, domaga się pieszczot, wskakuje na kolana. Na spacerach jest grzeczna i spokojna, ładnie chodzi na smyczy, zdecydowanie na wyprawach z wolontariuszami ożywa i nabiera chęci życia. Pierwsza pcha się do wyjścia, jak tylko pracownik zbliża się do jej boksu ze smyczą.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Ma w sobie coś takiego, że nie da się jej nie kochać.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Jest fajna, spokojna, opanowana i zrównoważona, taka stonowana suczka w kwiecie wieku.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Co najważniejsze, nie ma ona żadnych problemów w kontaktach z innymi psami, w boksie mieszka wraz z samcami, jak i sukami.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Sophie trafiła do nas w z ogromnym zapaleniem uszu, trzepała nimi na prawo i lewo… Ogromny ból i dyskomfort. Mimo, że byliśmy dla niej zupełnie obcy od początku daje je sobie czyścić bez żadnego sprzeciwu.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Psi ideał, nie mniej jednak nie należy zapominać, że to typ spaniela ruchliwego, aktywnego, chętnego do współpracy z człowiekiem.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Sophie jest aktualnie w trakcie leczenia, po zakończonym leczeniu zostanie zaszczepiona, następnie wysterylizowana.[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]Kontakt w sprawie chęci adopcji:[/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT][B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B][/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT]ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT][B]w godzinach: [/B][/CENTER][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT][B]poniedziałek - piątek 11-17 ; sobota-niedziela 11-14[/B][/CENTER][/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [CENTER][LEFT] [/CENTER][/LEFT] [CENTER][URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/f5794e5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/d4d3d17a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...