-
Posts
4079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalia_aa
-
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Tłumaczyłam, na tych 2 zdjęciach zawinęła mu się fafla - to wszystko. Zgryz jak na boksia nie jest żadnym ewenementem, obserwując niektórych przedstawicieli tej rasy. -
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
natalia_aa replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Mimo, że psimi adopcjami zajmuję się od kilku już lat, a portale ogłoszeniowe przeglądam na bieżąco, akurat z takimi ogłoszeniami się nie spotkałam... I liczyłam na to, że ktoś mi właśnie wyjaśni, o co tu chodzi... Co za kretynizm, brak słów po prostu! -
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
natalia_aa replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, o co chodzi... niby do adopcji, ale za 400zł... jak na BA to chyba nie dużo, cholera oby nie trafił w ręce rozmnażaczy [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/dwa-angielski-buldog-szczenieta-do-adopcji-ogl1916051.html]dwa angielski buldog szczenięta do adopcji. - Ogłoszenia[/url] [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/dwa-angielski-buldog-szczenieta-do-adopcji-ogl1916068.html]dwa angielski buldog szczenięta do adopcji. - Ogłoszenia[/url] -
Wiesz co... Wet, u którego była poprzednia właścicielka stwierdził u pa zmiany nowotworowe na szyi i w okolicach przedniej łapy, czekamy jeszcze na diagnozę naszych lekarzy... (bo ostatnio też niby pies miał nowotwór jamy ustnej, a nasi weci ocenili to jako brodawczaki do usunięcia laserowego...) Bo o takich ewentualnościach trzeba by w ogłoszeniu napisać... niestety...
-
[Gdynia] DEMON szczenię pitbull od lata bez domu. Ma dom
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Urośnięty Oliver: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/0886c299.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/08f16498.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/1d06b0ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/5b9e7b04.jpg[/IMG][/URL] -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Nie znam się na bokserach, ale... one mają przodozgryz. Akurat na tych 2 zdjęciach warga mu się zawinęła... -
Simon - ostrzyżony jakiś 1.5 miesiąca temu był, aktualnie leczony z zapalenia uszu. Sonia - nadal siedzi, czeka ją strzyżenie, bo kołtuny ma niesamowite... Sophie - dziś została zaszczepiona, jest bardzo skołtuniona, większość dredów jest aktualnie do wycięcia, dopóki jednak była leczona nie chcieliśmy jej kąpać... Sinus - staruszek ma 14 lat, u właściciela jeden z naszych inspektorów był rok temu na kontroli. Zgłoszenie dotyczyło faktu, iż pies jest zaniedbany, skołtuniony, smród, bród... syf, kiła i mogiła. Po interwencji właścicielka pojechała do psiego fryzjera (po wielu trudach posuzkiwania tak owego... nikt nie chciał siętego podjąć). Z tego, co wiem psiak miał u niej dobrze, poza tym, że go nie strzygła. Dlaczego go wyrzuciła nie wiadomo, niestety osoba ta wyprowadziła się i nie mamy z nią kontaktu. Sinus aktualnie się przeziębił i dostaje antybiotyk....
-
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
I kolejny bokser u nas... Pan podobno go znalazł miesiąc temu, przygarnął, ale pies wykazywał agresjęw stosunku do znajomych, którzy do pana przychodzil. Pan w obawie o swoje dziecko postanowił oddać psa. Cała ta historia jest na zasadzie "podobno". Pan nie zgłosił nigdzie faktu, że takiego psa znalazł, twierdził, że go nie zaszczepił (mimo, iż miał dziecko w domu), no i rzekł, że nie chciałby go przywiązywać w lesie, jak wszyscy.... Zagotowało się w nas krótko mówiąc, pies aktualnie jest zaszczepiony (bo pan łaskawie postanowił zaszczepić psa przeciwko wściekliźnie), ma ok 7 lat, chipa nie ma, tatuażu nie sprawdzaliśmy, gdyż pies był mocno zestresowany... Na razie nic więcej nie powiem o nim... PS: Zmiany na łapkach jutro obejrzy lek wet. Kolczatka nie jest nasza - z góry zaznaczam (po prostu kolców nie używamy). Pan na tym psa przyprowadził, a ja na szybko z Korą fotki pstrykałam... PS2: Magda przerób ten wątek po prostu na zbiorczy wątek bokserów w potrzebie i tyle... [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/51f8c69d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/0803c0ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/53c2274a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/10064bbd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/af137d98.jpg[/IMG][/URL] -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Salva znalazła w sobotę nowy dom. Zamieszkałą w Gdańsku u rodziny, która miała już kiedyś jamnika ;) -
[Gdynia] DEMON szczenię pitbull od lata bez domu. Ma dom
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Cytuję wypowiedź olenki_f tymczasowej opiekunki Demona: [quote name='olenka_f']Zakładam mu watek po to żeby więcej ludzi się o min dowiedziało. Demonek ma ok 4 miesiące i jest pieskiem Ciapkowa. Adopcje i wszystko z nią związane nadzoruje Natalka u mnie jest on tylko na DT. Demonek to piesio z chorym pokruszonym stawem kolanowym i z jednym jajkiem na miejscu a drugie w brzuchu. Fachowej nazwy nigdy moja głowa nie zapamięta :roll: Demon od końca lipca jest u mnie, miał byc tydzień ale nie mogłam oddać go z powrotem do schroniska - to kochany zwariowany chłopczyk. Broi okropnie , co tylko nadaje się wg niego do zabawy to się bawi, wynosi z domu do ogrodu i tak np bardzo często szukam swoich kapci po ogrodzie. Jest szalenie mądry i mimo wszystko karny. Nie potrafi chodzić na smyczy bardzo ciągnie ale to moja wina nie jego a bardziej jego kolana. Demonek biega ile chce po ogrodzie a spacer jak to spacer wszyscy biegają to i on a później płacze bo go boli. Więc spacerów ma mało. Demon w chwili obecnej mieszka z 5 bokserami , Figunią i dwoma dziadkami tak więc pod względem tolerancji dla psów jest bardzo dobrze. Śpi ze mną i takie śmieszne jest to że kiedy on chce spać pokazuje że czas się kłaść i mało go obchodzi że oglądam film :evil_lol: To mały brój i niesamowity przytulak. Kiedy coś zbroi i na niego nakrzyczę to kuli tyłek jakby kiedykolwiek w niego dostał a dosłownie za sekundę robi wariacką rundę po wszystkim i wskakuje na mnie tzn na ręce. Bawi się całymi dniami i chyba dobrze że jest aż tyle bokserów to dają radę z tą jego energią jeden by nie wytrzymał. Chciałabym żeby miał cudowny dom z ludźmi którzy będą go bardzo kochać[/quote] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Galaxy dzisiaj pojechała do nowego, wspaniałego domu! Do domu, do którego miał trafić szczeciński Major... zamieszkała u Ani i Marcina (od Łatki)! Obawiałam się trochę, jak sunia zareaguje na kozy i konie, bo na psy i koty to wiedziałam, że bez problemu, ale... dostałam informację kilka godzin temu, że kóz i koni się boi, z kotem chce się bawić, chodzi za Anią i Marcinem krok w krok! (jakby co ona śpi ;)) [url=http://fotoo.pl/][img]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-10/ade97549.jpg[/img][/url] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Wieści od Tixy: witamy! Tixa czuje sie dobrze. od czasu jak u mnie jest nie chorowala (jedynie co jakis czas na brzuszku musze ja kremem smarowac, bo nieraz sie o cos poobciera i jest zaczerwieniony, ale wystarczy posmarowac i na drugi dzien jest dobrze). nie lubi, jak sie jej obcina pazury... na wszystkie cztery lapy musze poswiecic pare godzin [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG]. jeden pazurek i 20 minut przerwy, zeby zapomniala, bo zaczyna sie wyrywac. na szczescie ma biale pazury i doskonale widac ile obciac. stala sie duzo bardziej ufna do ludzi i do zwierzat tez. juz na spacerach nie wyrywa za innymi psami. z niektorymi sie nawet powacha i grzecznie pojdzie dalej. kotow tylko nadal nie lubi, ale tak ma duza czesc pieskow. przytyla i teraz wyglada bardzo ladnie. zdjeci nowych niestety nie mam, ale jak jakies zrobimy to podesle. pozdrawiam, Marcin -
[Gdynia] DEMON szczenię pitbull od lata bez domu. Ma dom
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Psy ogłoszone na: dogomania.pl amstaff-pitbull.eu [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.ale.gratka/"]www.ale.gratka[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl"]www.gdynia.olx.pl[/URL] [COLOR=Black][URL="http://www.gdynia.olx.pl/"][/URL][url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR] Proszę o pomoc w ogłaszaniu! Takie młode psy, a tak długo czekają! -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ogłoszone na: Salva: dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.ale.gratka/"]www.ale.gratka[/URL].pl [URL="http://www.naszejamniki.pl"]Nasze Jamniki Forum Miłośników :: Strona Główna[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl"]www.gdynia.olx.pl[/URL] [COLOR=Black][URL="http://www.gdynia.olx.pl/"][/URL][url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR] Combi: dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka/"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl"]www.gdynia.olx.pl[/URL] [COLOR=Black]www.adopcjapsa.pl [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR] Proszę o pomoc w ogłaszaniu dziewczyn ;) -
Wstawiam listę ogłoszeń, które ma Figiel raz jeszczę1 Proszę o pomoc w ogłaszaniu, bo na razie cisza! [URL="http://www.dogomania.pl"]Dogomania.pl[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.ale.gratka/"]www.ale.gratka[/URL] [URL="http://www.terrierkowo.fora/"]www.terrierkowo.fora[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Warszawa[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl"]www.gdynia.olx.pl[/URL] [COLOR=Black]www.adopcjapsa.pl [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR]
-
Ogłoszona na: [COLOR=Black] [/COLOR][COLOR=Black]www.dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl"]www.gdynia.olx.pl [/URL] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [/COLOR]
-
Ogłoszone na: [COLOR=Black] [/COLOR][URL="http://www.gdynia.olx.pl"][COLOR=Black]www.dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl/"]www.gdynia.olx.pl [/URL] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR][/URL][COLOR=Black][URL="http://www.gdynia.olx.pl"][/URL] [/COLOR]
-
Ogłoszony na: [COLOR=Black]www.dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl/"]www.gdynia.olx.pl [/URL] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR][COLOR=Black][URL="http://www.gdynia.olx.pl/"][/URL][/COLOR]
-
[Gdynia] GANDI 5 lat czeka na nowy dom. Czy ma szanse?
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Ogłoszony na: [COLOR=Black] [/COLOR][COLOR=Black]www.dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl/"]www.gdynia.olx.pl[/URL] [/COLOR][COLOR=Black][URL="http://www.gdynia.olx.pl/"][/URL][url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR] -
Ogłoszony na: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1165/"][COLOR=Black]www.dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl/"]www.gdynia.olx.pl [/URL] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR][/URL][COLOR=Black][URL="http://www.gdynia.olx.pl/"][/URL][/COLOR]
-
Ogłoszony na: [COLOR=Black] [/COLOR][URL="http://www.gdynia.olx.pl/"][COLOR=Black]www.dogomania.pl [URL="http://www.allegro.pl/"]www.allegro.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.trojmiasto.pl/"]www.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.gdynia.olx.pl/"]www.gdynia.olx.pl [/URL] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url][/COLOR][/URL]