Jump to content
Dogomania

natalia_aa

Members
  • Posts

    4079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natalia_aa

  1. Dhatrii, kilka aktualnych zdjęć: [url=http://img136.imageshack.us/i/dsc0333l.jpg/][img]http://img136.imageshack.us/img136/5846/dsc0333l.jpg[/img][/url] [url=http://img210.imageshack.us/i/dsc0346d.jpg/][img]http://img210.imageshack.us/img210/6156/dsc0346d.jpg[/img][/url] [url=http://img136.imageshack.us/i/dsc0375k.jpg/][img]http://img136.imageshack.us/img136/8537/dsc0375k.jpg[/img][/url]
  2. Pierwszy post zaktualizowany o Maxmarę... Tutaj wstawię wszystkie zdjęcia suni, która na razie będzie diagnozowana. Wszystko opisane w pierwszym poście. [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/d38f6913.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/40161844.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/4cfdb3a6.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/0a0811a2.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/9fa64644.jpg[/img][/url]
  3. Ogłoszenia Gery zrobione przez Jenny19! [COLOR=black][URL="http://www.eoferty.com.pl/gera_mloda_przepiekna_domowa_suczka_amstaff_147479.html"]http://www.eoferty.com.pl/gera_mloda_pr ... 47479.html[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/teriery/amstaffy_pit_bulle/showAdvert3505221.html"]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy ... 05221.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=22308[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=47570[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/gera_mloda_przepiekna_domowa_suczka_amstaff_237282_13340.html"]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/g ... 13340.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art4911,gera.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Gera,25535[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12972"]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3 ... 3/id/12972[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=24943[/URL] [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Gera-m-oda-przepi-kna-domowa-suczka-amstaff-W0QQAdIdZ162538942"]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzak ... Z162538942[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-109294.html[/URL] [URL]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=51141056&g=6[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,977394,19,33,,2,2,,,0/zwierzeta/psy/gera_mloda_przepiekna_domowa_suczka_amstaff"]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl ... ka_amstaff[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/84451-gera-mloda-przepiekna-domowa-suczka-amstaff-oferta-elblag/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy ... ta-elblag/[/URL] [URL="http://elblag.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/360333-gera_m_oda_przepiekna_domowa.html"]http://elblag.pajeczyna.pl/Spolecznosc- ... omowa.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=67120&buyOrSell=2[/URL][/COLOR]
  4. Miejmy nadzieję, że coś się ruszy. Rybc!a proszę wstaw tekst do ogłoszeń wraz ze zdjęciami w pierwsze posty ;) Ogłoszenia zrobione przez Dagmarę dla Bolka (dzięki Ci dobra kobieto!) [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja4855_Bolek-piekny--opanowany-amstaff-czeka-na-kochajacy-dom.html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja4855_Bol ... y-dom.html[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7938,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pi ... tbA==.html[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL]
  5. Gandi niewielki, uroczy... i co z tego? Jak widać to nie wystarczy!
  6. Król? Chyba nędzny rycerz, niepotrafiący się wybić z tłumu! Kroll usilnie od lat walczy o uwagę ludzi i... nic... spraw, by poczuł się zauważony!
  7. Cisza... nic nie dały ogłoszenia, starania, zdjęcia... Skazany na samotność, na dożywocie?
  8. Zero telefonów, zero maili, nic cisza... Czy to oznacza, że on nie ma szans?
  9. Figiel nadal bez domu, bez zainteresowania... Nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego?
  10. Wszystkie 4 maluchy + Dhatrii nadal szukają nowych domów. Jeszcze dziś pojawią się tutaj aktualne zdjęcia Dhatrii.
  11. Maluchy nadal czekają na nowy dom. Dziś miała 2 telefony o Demona... zupełnych dzieci, ja wiem 10-12 lat... masakra!
  12. Sunia nadal czeka... Może ktoś w końcu ją dostrzeże...
  13. Staruszek nadal czeka... tak bardzo próbuje zwrócić na siebie uwagę.
  14. Kana na te preparaty na stawy to ja się tak nie znam... arthorofos, arthroflex, czy chondrocan albo sama glukozamina i chondroityna. A na sierść najlepszy jest Dermafit Dog, wystarczy tydzień smarować psa, by zauważyć różnicę. Połowę tańszy jest Omegan o podobnym działaniu, choć, ja jeśli już to stosuję go tak, by utrzymać tą ładną sierść...
  15. A nie ma czasem szyi podrażnionej od kolczatki i obroża to wzmacnia...
  16. [quote name='Vitka']O właśnie! Mam jeszcze pytanie. Bolkowi założyłam tę szeroką obrożę (na zdjęciach), zapięłam luźno, ale i tak się "krztusił". :roll: On nie ciągnie na smyczy... Poluźniłam jeszcze bardziej i było lepiej, ale nadal się zdarzało. Czy powinniśmy zakładać mu węższą obrożę? (szerszej nie mamy :evil_lol:)[/quote] A nie jest to kwestia zdrowotna np? Krtań, itp... poobserwujcie go, czy bez obroży też się krztusi, może się przeziębił... Skoro nie ciągnie i obroża go nie poddusza, to nie widzę przyczyny krztuszenia. Możecie przetestować go jeszcze na szelkach...
  17. [B][FONT=Verdana]ARNOLD[/FONT][/B][FONT=Verdana] to ok. 2-3 letni pies w typie amstaffa. Do elbląskiego schroniska trafił z ulicy… ot tak… biegał w poszukiwaniu szczęścia? Swojego człowieka? Lepszego życia?[/FONT] [FONT=Verdana]Wszyscy chcielibyśmy wiedzieć.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Co tak wspaniały, młody, energiczny pies robi w schronisku… Nieodpowiedzialność ludzka nie zna granic, pies na ogół traktowany gorzej niż zużyty mebel. Wyrzucany, poniewierany… [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Arnold to pozytywnie nastawiony do ludzi psiak, wszystkich w koło kocha, z wszystkimi chciałby się przywitać, wszystkich wycałować![/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Ma on niespożyte pokłady energii, niewybiegany znajduje sobie własne zajęcie, jak chociażby wygryzanie dziury w budzie. Początkowo spacer z nim wygląda bardziej, jak jogging, ale przy regularnych spacerach, wspólnej zabawie na pewno dużo by się zmieniło w tej kwestii. Mimo całej tej swojej energii na spacerach puszczony na lince treningowej jest usłuchany, grzeczny, pilnuje się człowieka.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Arnold byłby wspaniałym psem do pracy, skupia się na przewodniku, chętnie wykonuje jego polecenia. Potrzebuje wiele zainteresowania ze strony człowieka,. Arnold zna kilka podstawowych komend, które wykonuje z wielkim zapałem. Byłby wspaniałym psem dla osoby aktywnej, świetnie też odnalazłby się w psich sportach. W innym wypadku może zechcieć niespożyte pokłady energii wykorzystać w inny, nie zawsze miły sposób. [/FONT] [B][FONT=Verdana] [/FONT][/B] [FONT=Verdana]Uwielbia zabawę, mógłby się bawić bez końca, przeciąganie itp. To jego ulubione zajęcie, w aportowaniu nie bardzo wie jeszcze, o co chodzi, ale myślę, że przy zaangażowaniu przewodnika i to sprawiłoby mu wiele radości! Co najważniejsze nie wykazuje on żadnego sprzeciwu podczas odbierania przedmiotów.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Reakcje Arnolda w stosunku do innych zwierząt są różne, dlatego też szukamy dla niego domu bez innych zwierząt.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Szukamy dla Arnolda wspaniałego przewodnika, osoby lubiącej aktywnie spędzać czas. Szukamy kogoś, kto zapewni Arnoldowi zajęcie, szukamy osoby odpowiedzialnej i cierpliwej. Szukamy miłośnika rasy, kogoś, kto miał doświadczenie, z młodymi, dojrzewającymi, a co za tym idzie nie rzadko problematycznymi psami. Szukamy domu, w których Arnold na pozna co to prawdziwa miłość![/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Pies po kastracji będzie gotowy do adopcji. Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem: [B]785 132 983[/B] lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/FONT]
  18. Zmienię zaraz, tylko napiszę Arnoldowy tekst ;)
  19. [B][FONT=Verdana]BOLEK[/FONT][/B][FONT=Verdana] to ok. 1,5-2 letni psiak w typie amstaffa. Rzekomo znaleziony… tak twierdzili Ci, którzy go przyprowadzili, ile w tym prawdy nigdy się nie dowiemy…[/FONT] [FONT=Verdana]Czy przeszkadzał w wyjeździe za granicę, a może dziecko dostało alergii… takich klasycznych i czasami już nudnych i oklepanych powodów można mnożyć. Czy jest wśród nich ten, dla którego ten wspaniały pies znalazł się na bruku?[/FONT] [FONT=Verdana]Bolek jest zupełnie skołowany zaistniałą sytuacją, zupełnie nie wie, co się stało i co takiego zrobił, że zamieszkał w schroniskowym boksie. Zupełnie nie wie, dlaczego nie ma przy nim jego człowieka! Leży zwinięty w kłębek na posłaniu i czeka… na lepsze życie, na zainteresowanie![/FONT] [FONT=Verdana]Bolek to wspaniały pies, cichy, spokojny, opanowany… w stosunku do obcych nieśmiały. [/FONT][FONT=Verdana]Jego aktualne zachowanie może wynikać z zupełnego zdezorientowania całą tą sytuacją. Mimo wszystko szuka kontaktu z człowiekiem i dopomina się o zainteresowanie z jego strony.[/FONT][FONT=Verdana] Jeśli tylko zaufa człowiekowi (a nie trwa to długo) nie dostępuje go na krok.[/FONT] [FONT=Verdana]Na spacerach bardzo usłuchany, posłuszny, karny, ładnie chodzi na smyczy. Bolek nie jest jednak psem flegmatycznym, potrzebuje po prostu trochę czasu i starań ze strony przewodnika, by zachęcić go do zabawy. Gdy już się otworzy szaleństw nie ma końca, przy czym jest bardzo delikatny i ostrożny, mimo swojej sporej masy.[/FONT] [FONT=Verdana]Nie ma problemów z odbieraniem mu trzymanych w pysku przedmiotów, nie zauważono u niego także agresji miskowej, generalnie nie ma tendencji do pilnowania![/FONT] [FONT=Verdana]Bolek raczej nie zna podstawowych komend, nie bardzo wie, co się od niego oczekuje, widać, że ma dość spore braki w socjalizacji i ogólnym poznawaniu otoczenia. Widać od razu, że jego poprzedni właściciel nie poświęcał mu zbyt wiele uwagi… [/FONT] [FONT=Verdana]Bolek na spacerach nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt, momentami nawet wykazuje reakcje lękowe. Nie mniej jednak z racji tego, iż jest terierem typu bull szukamy dla Bolka domu bez innych zwierząt. [/FONT] [FONT=Verdana]Szukamy dla Bolka przewodnika odpowiedzialnego i konsekwentnego, a jednocześnie osoby cierpliwej i opanowanej. Szukamy kogoś, kto pozwoli Bolkowi odzyskać zaufanie i wiarę w ludzi, kto pokaże mu piękno otaczającego go świata. Szukamy osoby, która go pokocha, zapewne mu ciepły kąt i pełną miskę na przyszłe lata jego życia![/FONT] [FONT=Verdana]Pies po kastracji będzie gotowy do adopcji.[/FONT] [FONT=Verdana] Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem: [B]785 132 983[/B] lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/FONT]
  20. Zaraz poprawię, czytajcie i poprawiajcie, jakby co, żeby było ok i można było wraz z aktualnymi zdjęciami wstawiać na pierwszą stronę oraz na forum amstaffowe.
  21. Po tyłkiem może i tak... ale podgłówek to już sama musiała sobie zrobić! Bo o poduszkę to już nie zadbałaś...
  22. Na szybko, będę prosić, by wraz z aktualnymi zdjęciami teksty ogłoszeniowe pojawiły się na pierwszej stronie ;) [FONT=Verdana][SIZE=2][B]GERA [/B]to ok. 2-3 letnia sunia w typie amstaffa. Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Elblągu trafiła w wyniku interwencji policyjnej. Błąkała się po jednym z elbląskich osiedli… Szukała pomocy, a może swojego człowieka?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Człowieka, który chwilę wcześniej ją wyrzucił, który po kilku wspólnie spędzonych latach uznał, iż Gera to kula u nogi, problem, którego trzeba się pozbyć, bagaż, który mu ciąży. Nie była już przyjacielem… w ciągu kilku chwil stała się przedmiotem, zabawką, którą można wyrzucić, gdy się znudzi… W ciągu kilku chwil jej świat się zawalił.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Mimo to, iż z dnia na dzień z kanapy trafił do schroniskowego boksu, mimo, iż z dnia na dzień stała się jednym z setek psów rozpaczliwie wołających o pomoc, mimo stresu i przerażenia nie ma w niej krzty agresji w stosunku do ludzi.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Gera uwielbia ludzi, swoich zalizałaby na śmierć, w stosunku do obcych początkowo nieufna. Potrzebuje trochę czasu, by zaufać człowiekowi i otworzyć się przed nim. Kiedy już to nastąpi kocha i ufa człowiekowi bezgranicznie. Uwielbia pieszczoty i sama dopomina się o zainteresowanie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Z obserwacji pracowników, jak i wolontariuszy wynika, że Gera była psem domowym, zadbana, czysta, nie załatwia swych potrzeb w boksie, cierpliwie czeka na spacer.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jest ona psem bardzo kontaktowym i zorientowanym na człowieka. Chętna do współpracy, wspólnych spacerów. Uwielbia zabawę, zwłaszcza aportowanie, patyki, gałęzie, mogłaby, by przynosić je bez końca. Nie ma problemów, by zabrać jej zabawkę z pyska, jest psem usłuchanym i wpatrzonym w człowieka. Gera byłaby świetnym psem do pracy, wspólnych szkoleń. Aktualnie zna tylko kilka podstawowych komend, które wykonuje bez oporów.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Gera, jak większość psów w typie tejże rasy nie toleruje innych zwierząt. Spacery z nią w mieście, gdzie są inne psy, koty, ptaki, wymagają trochę pracy i utemperowania suni Z racji tego, że sunia jest psem karnym, odpowiednio stosowane korekty i kontrwarunkowanie szybko powinny zdać egzamin.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Szukamy dla Gery osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej. Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami. Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś, kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować. Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom, miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Sunia po sterylizacji będzie gotowa do adopcji. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem: [B] 785 132 983[/B] lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
  23. Eee... tam bałaganik, nie przygotowałaś jej mięciutkiego posłania, to sobie dziewczyna musiała sama zrobić. Cudna jest!
×
×
  • Create New...