-
Posts
4079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalia_aa
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Dhatrii, kilka aktualnych zdjęć: [url=http://img136.imageshack.us/i/dsc0333l.jpg/][img]http://img136.imageshack.us/img136/5846/dsc0333l.jpg[/img][/url] [url=http://img210.imageshack.us/i/dsc0346d.jpg/][img]http://img210.imageshack.us/img210/6156/dsc0346d.jpg[/img][/url] [url=http://img136.imageshack.us/i/dsc0375k.jpg/][img]http://img136.imageshack.us/img136/8537/dsc0375k.jpg[/img][/url] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Pierwszy post zaktualizowany o Maxmarę... Tutaj wstawię wszystkie zdjęcia suni, która na razie będzie diagnozowana. Wszystko opisane w pierwszym poście. [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/d38f6913.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/40161844.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/4cfdb3a6.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/0a0811a2.jpg[/img][/url] [url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/42/9fa64644.jpg[/img][/url] -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ci dobra kobieto :p -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Gery zrobione przez Jenny19! [COLOR=black][URL="http://www.eoferty.com.pl/gera_mloda_przepiekna_domowa_suczka_amstaff_147479.html"]http://www.eoferty.com.pl/gera_mloda_pr ... 47479.html[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/teriery/amstaffy_pit_bulle/showAdvert3505221.html"]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy ... 05221.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=22308[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=47570[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/gera_mloda_przepiekna_domowa_suczka_amstaff_237282_13340.html"]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/g ... 13340.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art4911,gera.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Gera,25535[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12972"]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3 ... 3/id/12972[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=24943[/URL] [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Gera-m-oda-przepi-kna-domowa-suczka-amstaff-W0QQAdIdZ162538942"]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzak ... Z162538942[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-109294.html[/URL] [URL]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=51141056&g=6[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,977394,19,33,,2,2,,,0/zwierzeta/psy/gera_mloda_przepiekna_domowa_suczka_amstaff"]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl ... ka_amstaff[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/84451-gera-mloda-przepiekna-domowa-suczka-amstaff-oferta-elblag/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy ... ta-elblag/[/URL] [URL="http://elblag.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/360333-gera_m_oda_przepiekna_domowa.html"]http://elblag.pajeczyna.pl/Spolecznosc- ... omowa.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=67120&buyOrSell=2[/URL][/COLOR] -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że coś się ruszy. Rybc!a proszę wstaw tekst do ogłoszeń wraz ze zdjęciami w pierwsze posty ;) Ogłoszenia zrobione przez Dagmarę dla Bolka (dzięki Ci dobra kobieto!) [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja4855_Bolek-piekny--opanowany-amstaff-czeka-na-kochajacy-dom.html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja4855_Bol ... y-dom.html[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7938,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pi ... tbA==.html[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] -
[Gdynia] GANDI 5 lat czeka na nowy dom. Czy ma szanse?
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Gandi niewielki, uroczy... i co z tego? Jak widać to nie wystarczy! -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Wszystkie 4 maluchy + Dhatrii nadal szukają nowych domów. Jeszcze dziś pojawią się tutaj aktualne zdjęcia Dhatrii. -
[Gdynia] DEMON szczenię pitbull od lata bez domu. Ma dom
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Maluchy nadal czekają na nowy dom. Dziś miała 2 telefony o Demona... zupełnych dzieci, ja wiem 10-12 lat... masakra! -
[Gdynia] Starsi panowie... bez pań, wejdź i pomóż! Kolejny...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Staruszek nadal czeka... tak bardzo próbuje zwrócić na siebie uwagę. -
Kana na te preparaty na stawy to ja się tak nie znam... arthorofos, arthroflex, czy chondrocan albo sama glukozamina i chondroityna. A na sierść najlepszy jest Dermafit Dog, wystarczy tydzień smarować psa, by zauważyć różnicę. Połowę tańszy jest Omegan o podobnym działaniu, choć, ja jeśli już to stosuję go tak, by utrzymać tą ładną sierść...
-
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A nie ma czasem szyi podrażnionej od kolczatki i obroża to wzmacnia... -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']O właśnie! Mam jeszcze pytanie. Bolkowi założyłam tę szeroką obrożę (na zdjęciach), zapięłam luźno, ale i tak się "krztusił". :roll: On nie ciągnie na smyczy... Poluźniłam jeszcze bardziej i było lepiej, ale nadal się zdarzało. Czy powinniśmy zakładać mu węższą obrożę? (szerszej nie mamy :evil_lol:)[/quote] A nie jest to kwestia zdrowotna np? Krtań, itp... poobserwujcie go, czy bez obroży też się krztusi, może się przeziębił... Skoro nie ciągnie i obroża go nie poddusza, to nie widzę przyczyny krztuszenia. Możecie przetestować go jeszcze na szelkach... -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Verdana]ARNOLD[/FONT][/B][FONT=Verdana] to ok. 2-3 letni pies w typie amstaffa. Do elbląskiego schroniska trafił z ulicy… ot tak… biegał w poszukiwaniu szczęścia? Swojego człowieka? Lepszego życia?[/FONT] [FONT=Verdana]Wszyscy chcielibyśmy wiedzieć.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Co tak wspaniały, młody, energiczny pies robi w schronisku… Nieodpowiedzialność ludzka nie zna granic, pies na ogół traktowany gorzej niż zużyty mebel. Wyrzucany, poniewierany… [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Arnold to pozytywnie nastawiony do ludzi psiak, wszystkich w koło kocha, z wszystkimi chciałby się przywitać, wszystkich wycałować![/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Ma on niespożyte pokłady energii, niewybiegany znajduje sobie własne zajęcie, jak chociażby wygryzanie dziury w budzie. Początkowo spacer z nim wygląda bardziej, jak jogging, ale przy regularnych spacerach, wspólnej zabawie na pewno dużo by się zmieniło w tej kwestii. Mimo całej tej swojej energii na spacerach puszczony na lince treningowej jest usłuchany, grzeczny, pilnuje się człowieka.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Arnold byłby wspaniałym psem do pracy, skupia się na przewodniku, chętnie wykonuje jego polecenia. Potrzebuje wiele zainteresowania ze strony człowieka,. Arnold zna kilka podstawowych komend, które wykonuje z wielkim zapałem. Byłby wspaniałym psem dla osoby aktywnej, świetnie też odnalazłby się w psich sportach. W innym wypadku może zechcieć niespożyte pokłady energii wykorzystać w inny, nie zawsze miły sposób. [/FONT] [B][FONT=Verdana] [/FONT][/B] [FONT=Verdana]Uwielbia zabawę, mógłby się bawić bez końca, przeciąganie itp. To jego ulubione zajęcie, w aportowaniu nie bardzo wie jeszcze, o co chodzi, ale myślę, że przy zaangażowaniu przewodnika i to sprawiłoby mu wiele radości! Co najważniejsze nie wykazuje on żadnego sprzeciwu podczas odbierania przedmiotów.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Reakcje Arnolda w stosunku do innych zwierząt są różne, dlatego też szukamy dla niego domu bez innych zwierząt.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Szukamy dla Arnolda wspaniałego przewodnika, osoby lubiącej aktywnie spędzać czas. Szukamy kogoś, kto zapewni Arnoldowi zajęcie, szukamy osoby odpowiedzialnej i cierpliwej. Szukamy miłośnika rasy, kogoś, kto miał doświadczenie, z młodymi, dojrzewającymi, a co za tym idzie nie rzadko problematycznymi psami. Szukamy domu, w których Arnold na pozna co to prawdziwa miłość![/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Pies po kastracji będzie gotowy do adopcji. Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem: [B]785 132 983[/B] lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/FONT] -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zmienię zaraz, tylko napiszę Arnoldowy tekst ;) -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Verdana]BOLEK[/FONT][/B][FONT=Verdana] to ok. 1,5-2 letni psiak w typie amstaffa. Rzekomo znaleziony… tak twierdzili Ci, którzy go przyprowadzili, ile w tym prawdy nigdy się nie dowiemy…[/FONT] [FONT=Verdana]Czy przeszkadzał w wyjeździe za granicę, a może dziecko dostało alergii… takich klasycznych i czasami już nudnych i oklepanych powodów można mnożyć. Czy jest wśród nich ten, dla którego ten wspaniały pies znalazł się na bruku?[/FONT] [FONT=Verdana]Bolek jest zupełnie skołowany zaistniałą sytuacją, zupełnie nie wie, co się stało i co takiego zrobił, że zamieszkał w schroniskowym boksie. Zupełnie nie wie, dlaczego nie ma przy nim jego człowieka! Leży zwinięty w kłębek na posłaniu i czeka… na lepsze życie, na zainteresowanie![/FONT] [FONT=Verdana]Bolek to wspaniały pies, cichy, spokojny, opanowany… w stosunku do obcych nieśmiały. [/FONT][FONT=Verdana]Jego aktualne zachowanie może wynikać z zupełnego zdezorientowania całą tą sytuacją. Mimo wszystko szuka kontaktu z człowiekiem i dopomina się o zainteresowanie z jego strony.[/FONT][FONT=Verdana] Jeśli tylko zaufa człowiekowi (a nie trwa to długo) nie dostępuje go na krok.[/FONT] [FONT=Verdana]Na spacerach bardzo usłuchany, posłuszny, karny, ładnie chodzi na smyczy. Bolek nie jest jednak psem flegmatycznym, potrzebuje po prostu trochę czasu i starań ze strony przewodnika, by zachęcić go do zabawy. Gdy już się otworzy szaleństw nie ma końca, przy czym jest bardzo delikatny i ostrożny, mimo swojej sporej masy.[/FONT] [FONT=Verdana]Nie ma problemów z odbieraniem mu trzymanych w pysku przedmiotów, nie zauważono u niego także agresji miskowej, generalnie nie ma tendencji do pilnowania![/FONT] [FONT=Verdana]Bolek raczej nie zna podstawowych komend, nie bardzo wie, co się od niego oczekuje, widać, że ma dość spore braki w socjalizacji i ogólnym poznawaniu otoczenia. Widać od razu, że jego poprzedni właściciel nie poświęcał mu zbyt wiele uwagi… [/FONT] [FONT=Verdana]Bolek na spacerach nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt, momentami nawet wykazuje reakcje lękowe. Nie mniej jednak z racji tego, iż jest terierem typu bull szukamy dla Bolka domu bez innych zwierząt. [/FONT] [FONT=Verdana]Szukamy dla Bolka przewodnika odpowiedzialnego i konsekwentnego, a jednocześnie osoby cierpliwej i opanowanej. Szukamy kogoś, kto pozwoli Bolkowi odzyskać zaufanie i wiarę w ludzi, kto pokaże mu piękno otaczającego go świata. Szukamy osoby, która go pokocha, zapewne mu ciepły kąt i pełną miskę na przyszłe lata jego życia![/FONT] [FONT=Verdana]Pies po kastracji będzie gotowy do adopcji.[/FONT] [FONT=Verdana] Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem: [B]785 132 983[/B] lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/FONT] -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zaraz poprawię, czytajcie i poprawiajcie, jakby co, żeby było ok i można było wraz z aktualnymi zdjęciami wstawiać na pierwszą stronę oraz na forum amstaffowe. -
WĄTEK ZBIOROWY - bulle z ELBLĄGA - amstaffy !
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Na szybko, będę prosić, by wraz z aktualnymi zdjęciami teksty ogłoszeniowe pojawiły się na pierwszej stronie ;) [FONT=Verdana][SIZE=2][B]GERA [/B]to ok. 2-3 letnia sunia w typie amstaffa. Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Elblągu trafiła w wyniku interwencji policyjnej. Błąkała się po jednym z elbląskich osiedli… Szukała pomocy, a może swojego człowieka?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Człowieka, który chwilę wcześniej ją wyrzucił, który po kilku wspólnie spędzonych latach uznał, iż Gera to kula u nogi, problem, którego trzeba się pozbyć, bagaż, który mu ciąży. Nie była już przyjacielem… w ciągu kilku chwil stała się przedmiotem, zabawką, którą można wyrzucić, gdy się znudzi… W ciągu kilku chwil jej świat się zawalił.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Mimo to, iż z dnia na dzień z kanapy trafił do schroniskowego boksu, mimo, iż z dnia na dzień stała się jednym z setek psów rozpaczliwie wołających o pomoc, mimo stresu i przerażenia nie ma w niej krzty agresji w stosunku do ludzi.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Gera uwielbia ludzi, swoich zalizałaby na śmierć, w stosunku do obcych początkowo nieufna. Potrzebuje trochę czasu, by zaufać człowiekowi i otworzyć się przed nim. Kiedy już to nastąpi kocha i ufa człowiekowi bezgranicznie. Uwielbia pieszczoty i sama dopomina się o zainteresowanie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Z obserwacji pracowników, jak i wolontariuszy wynika, że Gera była psem domowym, zadbana, czysta, nie załatwia swych potrzeb w boksie, cierpliwie czeka na spacer.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jest ona psem bardzo kontaktowym i zorientowanym na człowieka. Chętna do współpracy, wspólnych spacerów. Uwielbia zabawę, zwłaszcza aportowanie, patyki, gałęzie, mogłaby, by przynosić je bez końca. Nie ma problemów, by zabrać jej zabawkę z pyska, jest psem usłuchanym i wpatrzonym w człowieka. Gera byłaby świetnym psem do pracy, wspólnych szkoleń. Aktualnie zna tylko kilka podstawowych komend, które wykonuje bez oporów.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Gera, jak większość psów w typie tejże rasy nie toleruje innych zwierząt. Spacery z nią w mieście, gdzie są inne psy, koty, ptaki, wymagają trochę pracy i utemperowania suni Z racji tego, że sunia jest psem karnym, odpowiednio stosowane korekty i kontrwarunkowanie szybko powinny zdać egzamin.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Szukamy dla Gery osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej. Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami. Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś, kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować. Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom, miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Sunia po sterylizacji będzie gotowa do adopcji. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] Zastrzegam sobie prawo do kontroli przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem: [B] 785 132 983[/B] lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/SIZE][/FONT]