Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. [quote name='Tweety'] [URL="http://images21.fotosik.pl/11/e76635d3ec2c4e74.jpg"][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/e76635d3ec2c4e74.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://images20.fotosik.pl/80/de8cce7f72e8562a.jpg"][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/de8cce7f72e8562a.jpg[/IMG][/URL][/quote] :placz::placz::placz:Do góry Migotko!!!!
  2. Podnoszę na dobranoc pannę Migotkę!!!
  3. Do góry Dianko (kocham psy z takimi uszkami jak Lisia i Dianka:eviltong:)
  4. No to bardzo się cieszę!!!!!! Oby psio-kocie towarzystwo się szybko się dogadało:lol:
  5. Dziś sobota-czekamy na informacje, i trzymamy kciuki za domek idealny...
  6. Migotka prosi o wpłaty i dziękuje tym, którzy już wpłacili...
  7. Czy ktoś mógłby ją wystawić?-Można dopisać w temacie-prośba o allegro.
  8. Do góry błotna panieneczko (błotne kąpiele są podobno modne, Lisia chce być na topie);)
  9. Bez Waszej pomocy Migotka nie ma szansy na normalne życie-prosi o pieniążki i domek...
  10. Do góry Lisiczko!!!!!!!
  11. Biedna kotka prosi o pomoc i o domek!!!!!
  12. Dobranoc biedulko, domku znajdź się!!!![SIZE=1]kotka jest teraz w klinice ale wiadomo, że nie może tam zostać na długo.Poza tym jeden dzień jej pobytu kosztuje 30zł-help!!!:help1:[/SIZE]
  13. Już wiem, przeczytałam wątek Bazyla, no to teraz już wiem :oops:
  14. Wracaj do zdrowia kitko kochana, tak bardzo potrzebujesz domku....:placz::placz::placz:
  15. Do góry psineczko! Czy Dianka jest na Allegro?
  16. To już pojutrze, trzymam mocno kciuki!!!
  17. Czyżby jakiś uroczy kocurek do pary?:cool3:
  18. Czy ktoś może dać Diance dom?:modla:
  19. Oby wyszło, Tygrynio tak bardzo potrzebuje domku...
  20. Może ktoś wie, co słychać u Dogiego-czekoladowego noska?
  21. Lisiczko, przypominaj się na pierwszej stronie!
  22. [quote name='wandul 66']Patsi miała dzisiaj okazję zobaczyć , jaki z AZORA mózgowiec - jak otwiera sobie furtke !!![/quote] Prawda, prawda!!! Zaradny jest nasz Azorek!:razz: I taki kochany!!! Tulić się chce, liże po rękach:loveu::loveu::loveu::eviltong:
×
×
  • Create New...