Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Dlaczego nikt nie odwiedza wątku Dogiego? :mad:
  2. Śliczna Dianko hopsaj!!!!
  3. Na dobranoc Lisia do góry!!!!!
  4. Piotruś prosi o odwiedzenie wątku górniczego kota, znalezionego dzisiaj przeze mnie niedaleko kopalni. Kotek jest obecnie na tymczasie u nieocenionej Wandul :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47316[/url]
  5. Do góry Tygryniu i kciuki mocne!!!!
  6. Korka prowokuje Wandul do wizyty poadopcyjnej :evil_lol:
  7. Azorek idzie na spacer! :Dog_run:
  8. Do góry Dianko z pięknymi uszkami!!!
  9. Warto "napuścić", żeby zbadać sprawę dokładnie :cool3: Czy osoba zainteresowana adopcją Oleńki ma jakieś inne zwierzaki?
  10. [quote name='Asior']bo to jest mama z córką :)[/quote] A mamusia pewnie też szuka domku...
  11. No, wreszcie zawitał ktoś u Azorka! Do góry chłopie!!!!
  12. Wszyscy się już poddali? Nikt nawet nie podniesie Azorka?:shake:
  13. [quote name='yewcia1'][B]Patsi bardzo pięknie dziękujemy:loveu: [/B] A tutaj Lisia i jej mama Disnka [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/3126/dianalisia3am6.jpg[/IMG] Lisia jest z prawej strony:loveu: __________________[/quote] Wyglądają jak siostry albo mama z córką:loveu::loveu::loveu:i jak grzecznie pozują do zdjęcia!:lol:
  14. [quote name='AgusiaTerierka']Piesio przypomina się:-( Śliczny jesteś i...taki smutny...:placz:
  15. Tygrysek tak ślicznie prosi o domek...:kociak:
  16. Trzymam kciuki!!! Tak już z kotami czasem jest, ja też mam chorowitego Piotrka [SIZE=1](dla odmiany u niego są sensacje jelitowe, które czasem powracają).[SIZE=2] Lunka ma wiele szczęścia, że trafiła na tak wspaniałych ludzi jak Jo_joanna i Ty. Zdrowiej Lunko kochana i nie przysparzaj choróbskiem Twojej Pani zmartwień! Kasiafo-pisz, jak tam zdrówko kociej panienki.:eviltong: [/SIZE][/SIZE]
  17. Ogłoszenie wysłane, podałam telefon i mail do Justyny. Gdyby ktoś się odezwał, to warto mu mailem wysłać zdjęcia.A tłuszczykiem niech Lisia się nie przejmuje, bo małe jest piękne ale duże jest jeszcze piękniejsze ;)
  18. Tygrysek nie może mieszkać z kotami. Czy jakiś dogomaniak może mu zapewnić domek?
  19. Oleńka szuka domku, kocha koty ale nie może z nimi mieszkać. Potrzebny jest domek z kochającym opiekunem (miły piesek też w domku nie zaszkodzi).
×
×
  • Create New...