[quote name='Ewa&kumpel']No, jak ją niosłam to ręka mi zdrętwiała. A to jest ta mniejsza, bo kupiłam dwie. Ta druga jest prawie jeszcze raz taka. Jutro postaram się Wam pokazac, ale nie obiecuję, bo jak znowu coś nie wyjdzie to będzie mi głupio... :-([/quote]
Jak ta jest takiej wielkości, to jaka musi być tamta :razz: :evil_lol: