Jump to content
Dogomania

Xiara

Members
  • Posts

    406
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Xiara

  1. [quote name='Paulina_mickey']hey co tam u Aresa?[/quote] Cześć! Właśnie, co tam u was? :)
  2. [quote name='Dynia']hej chciałam podzielić się z wami dobra wiadomością :multi: rottek Harry , dzięki Dogo znalazł dom :multi: i mam nadzieję że będzie mu tam dobrze i będzie szczęśliwy . pozdrawiam[/quote] To świetnie! Kolejny psiak znalazł domek :multi:
  3. [quote name='Kamcia_14'][B][I]Najlepszy darmowy program do zmniejsznia zdjeć to Photofiltre :bigcool:. [/I][/B] [B][I]A dodatkowo można doodać ramki , efekty , gradient , fantazyjne czcionki i inne . Ściąga się przez 2 min :D [/I][/B][/quote] Muszę go wypróbować :diabloti: Dobranoc!
  4. [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_2374.jpg[/IMG] O, jakie fajne, też kiedyś takie miałam :cool3:
  5. [quote name='justys95']Ali będzie już na zawsze szczęsliwym psiakiem!!!Az nie moge uwiezyc :multi:a od kiedy jest/ma być w nowym domku?[/quote] Właśnie..? :multi:
  6. [quote name='Kamcia_14'][IMG]http://i83.photobucket.com/albums/j293/Anecik/pieski/Yo.jpg[/IMG] [I][B]Jaki Oscarek Cool :loveu:. A jaki przystojny i modny :evil_lol:. [/B][/I][/quote] No dokładnie :cool3:
  7. [quote name='Paulina_mickey']ja swego czasu miałam nawet 36 albo 38 godzin w tygodniu...:shake: koszmar ale teraz już nie jest tak źle...[/quote] Ja mam 34 :cool1: A tak w ogóle to cześć :):)
  8. Bry wieczór :) Fotki chcemy! :evil_lol:
  9. Dobry wieczór ;)
  10. Xiara

    Franiowa galeria

    Jejku, ale fajne śnieżne fotki :loveu:
  11. Witam :) Cudowne te foteczki :loveu:
  12. Dobry wieczorek :):)
  13. [quote name='furciaczek']jestem jestem:) jejciu mowie wam jak tesknilam za wami:loveu: teraz tylko daje znak ze juz jestem wpadne za godzinke wstawie foteczki i nadrobie zaleglosci :)[/quote] :multi: :multi:
  14. Witam w ten poniedziałkowy wieczór :D
  15. Czekamy w takim razie na fotki suńki :)
  16. Dobranoc! :)
  17. [quote name='Ewa&kumpel'][SIZE=3][COLOR=navy]Ja też bym ciała fotecki...[/COLOR][/SIZE][COLOR=navy] ;)[/COLOR][/quote] Ja też.... ;) Dobranoc :*
  18. Cześć! Śliczne foteczki, Kamcia jest cudowna ;) Dobranoc :)
  19. [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_2729.jpg[/IMG] Ale on słoodki :loveu: [quote name='puchu']u nas całe popołudnie pada :watpliwy: a teraz jeszcze zaczelo wiać [/quote] U nas też :-(
  20. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2725/50400102ka9.jpg[/IMG][/URL] Jejku, jaka ona śliczna jest :)
  21. [IMG]http://images4.fotosik.pl/304/9eed212791d56cdb.jpg[/IMG] Jej, ale cudna fotka :loveu: Dobranoc :)
×
×
  • Create New...