[quote name='ß@$!@']No, już jestem, przepraszam, ale nic z netem nie miałam:mad:, tylko mój brat cosik tam z kompem goldenki robił i siem nam procesorek spalił:evil_lol::mad::angryy:. Ale już wszystko ok. Foty będą, ale dopiero je na kompa trzeba zgrać. :cool3::roll: Zrobiłam fotki Boni, Perły (kota), mojej rybki..i to chyba tyle:evil_lol: :cool3: hehe. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz przepraszam :roll:;)[/quote]
Jesteś już :multi:
Czekamy na foteczki! :razz: