Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. po dwu dniowej przerwie weszłam na pocztę i wykasowywałam prawie 100 spamów...dopiero teraz zobaczyłam ze mam od Ciebie wiadomość z niedzieli!!!! o mały włos i wszystko minęło by się......
  2. sprawę będę wyjaśniać wiwi wpadaj a ktoś poznaje ,,,,,JAROSŁAWA o tak wyrósł chłopak [IMG]http://www.rwpb.pl/atos/atos4174.jpg[/IMG]
  3. no ładnie.... chłopak nie ma z nim kontaktu bo nie ma najprawdopodobniej jego numeru tel. wszelkie dane przekazalam ogonkowi do wiadomości dla marleny łącznie z telefonem transport miał byc ale nie określono dokładnie kiedy wszystkie inne domy odmawiałam bo była już kontrola przedadopcyjna, bo chłopak był zdecydowany.... jutro poproszę roberta żeby zorientował się w sytuacji. i tak jak mówiła justynavege:" umiesz liczyć, licz na siebie"
  4. sunia ma już zallegro..potrzeba jeszcze więcej ogłoszeń
  5. sonikowa, deer widzę ze przedwczesny prima aprilis udał się;) Atos zwiedza różna zakątki świata i do nas też trafił Boże tak rozpieszczonego psa dawno nie widziałam Atos kompletnie nie zwracał uwagi jak inne psiaki wyjadały mu jedzenie z miski...za to on wyjadał ich suchą karmę i całkiem mu to smakowało....i wszyscy byli zadowoleni a poza tym wyobrażacie sobie co by bylo gdyby Rysiek oddał psa do schroniska? PÓŁ POLSKI ściagało by go za przestępstwa
  6. magdalenko, nie odpisywaliśmy bo uznaliśmy że psiak jest już wasz Robert tylko prosił o zdjęcie bo nie wiedział o którego psa wam chodzi Kapiszonek nadal siedzi w boksie z dwiema siostrami i czeka...jego dwójka braci właśnie poszła do adopcji Możecie śmiało przyjeżdzać
  7. dopiero wróciłam po długiej przerwie we wrocławiu haniu, nie zobaczę zdjęć - nie uwierzę:D mam do ciebie ogromną prośbę, w niemczech jest fundacja która pomaga dobermanom.....nie kojarzysz jej??? pilnie szukam kontaktu do nich ale ciężśko mi to idzie
  8. wiwi a nie masz trochę żelaza w tabletkach??? dzisiaj porobię zdjęcia psiaków i powstawiam na dogo Ingrid, poszły dopiero 3 szczeniory i jeden zaklepany,ale to już sukces w porównianiu z tym co było na allegro kilka psów ma obserwatorów i to nawet po kilka osób!!!! wieczorem zdam dokładne relacje co i jak
  9. po krótkiej przerwie wróciłam bjuta gdzie ty masz telefon???? transport wstępnie ustalony na ok 29 listopada bjuta przewiezie chłpaka do bielska a stamąt jego opiekunka juz bierze go do DT łupież nie jest zaraźliwy, ale pytanie czy aby napewno nizoral to dobry lek na pozbycie się tego? ponoć nie powino się używać ludzkich szamponów bo wysuszają skórę....trochę nielogiczne mi się to wydaje w środę bierzemy rottkę na sterylkę i przebadanie ogromnego guza i przy okazji grandziu też załapie się na badanie jak tylko wróce z pracy wstawię zdjęcia grandziolka....rwpb zrobił tego sporo;)
  10. [quote name='rotek_']pierwsze wpłaty już doszły rozliczenie końcowe będzie na pierwszej stronie [B]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł [B]LILK_A[/B] WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł [B]FIGANADRZEWNA [/B]17.11.09- 5 zł [B]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł [B]WUNIA[/B] 17.11.09[B]-[/B] 5zł powoli musimy szukać już transportu autobusem to chyba nie najlepszy pomysł dla takiego staruszka czekało by go około 6 godzin jazdy[/QUOTE] tutaj jest:) jak tylko dogo się naprawi i będę mogła edytować post będę wpisywać wszystki wpłaty w pierwszym poście.....
  11. przypominać będziemy w poniedziałek postaram się dograć już wszystko ogłoszenia które zrobiłam(po nocach:d) przygarnijzwierzaka.pl adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl animalia.pl toni kupiepsa.pl ogloszenia.interpress.net.pl cwirek.pl pineska.pl (do akceptacji) polskasfera.eu kokosy.pl pajeczyna.pl (do akceptacji) nasipupile.pl offer.pl portalogloszen.pl anonseogloszenia.pl (do akceptacji) owi.pl (do akceptacji) neeon.pl fistak.pl bono-polska.pl ogloszenia.wp.pl (do akceptacji) gielda.bai.pl (do akceptacji) mammisia.pl e-zwierzak.pl (do akceptacji) morusek.pl [LEFT]cafeanimalia.pl alegratka.pl autogielda.pl doadopcji.pl adopcje.org znacie jeszcze jakieś portale ogłoszeniowe-takie w miarę dobre wpłaty:[/LEFT] KINIA1984 18.11.09- 10zł [B][LEFT]LIKA 17[/B]18.11.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KETUNIA[/B] 18.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]ANAWA[/B] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]rotek_[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 19.11.09-50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 19.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Słomaka22[/B] 19.11.09- 30zł[/LEFT] zdjęcia Granda wstawię może jutro o ile uda mi się znaleźc chwilę czasu
  12. Ale zdjęcie mam tylko w takim rozmiarze....większy rozmiar musiałabym poszukać ..zdjęcia robił jeden z dogomaniaków i on ma chyba oryginały podaj mi adres mailowy prześlę wszystkie zdjęcia redy jakie mam instrukcję wstawiania zdjęć dam jutro jeszcze 360 dni i reda będzie jadła prawie normalnie:D
  13. justyna po burzy zawsze wychodzi słońce no więc buzia do góry :)
  14. Ingrid boskie te różowe obroże są powalające!!!!! jedną chyba rottce założę:D chociaż ona mega potężna jest rottka ma guza w pachwinie wielkości połówki pomarańczy...jeszcze nie wiadomo co to jest
  15. zobaczyłam na stronie głównej schroniska przykro mi
  16. a przepraszam zauważyłam po butach-to kierownik....czyli troszkę wyższy co nie zmienia faktu że Reda jest mini
  17. [URL=http://img87.imageshack.us/i/dsc2710s.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4553/dsc2710s.jpg[/IMG][/URL] reda w porówianiu do mnie no a mam całe 160 i nawet ogonek jest większa ode mnie;/
  18. boże jak dobrze że ona do Ciebie trafiła mam nadzieję ze z Gucią wszystko ułoży się jak najlepiej! a zdjęć nie podarujemy:D
  19. Atos jest niemożliwy..chce jeśc tylko i wyłącznie z łyżeczki!
  20. o 19.30 wychodzę najwcześniej....a jestem tam już po 8.00 rano zdjęcia sigmy mam...ale lepiej zapytam się właścicieli Sigmy o zgodę na jej publikację i odrazu podeślę link do strony może sami będziemy widywali zdjęcia sigmeczki z domu Robert dzwonił ponoć Sigma to typowy pies kanapowy-tyle zapamiętał:D
  21. astka do psów różnie ja bałabym się ją zostawić samą z innym psem. Wyjeżdzam na dwa dni proszę napiszcie w międzyczasie tekat do ogłoszeń i wystawcie ją
  22. Byliśmy dzisiaj na kontroli poadopcyjnej u Agenta Ze względu na to że to był mój ulubieniec wzięłam mu psiego kabanosa na miejscu u progu dzrwi przywitał nas Agencik i....nawet nie zwracał uwagi na MÓJ przysmak właściciele mówią że Agent w ogóle jest bardzo wybredny w jedzeniu i kiełbasa nie robi na nim wrażenia Pies bardzo zmienił się ale to to nadal wielki przytulak... Był z nami tylko przez chwilę bo później poszedł na swoją kanapę i spał do końca...jak wychodziliśmy zrobiłam jedno zdjęcie mojego synka...no i znowu aparat wykasował mi wszystkie zdjęcia!!!! a z wieści dzisiejszych do schroniska trafiły kolejne 3 psy. w tym piękna chyba 60kg rottweilerka z długim ogonem..bardzo łagodna
  23. o mój boże!!!!! Reda zachowuj się! Ona długo jeszcze nie będzie normalnie jeść.... Minie dużo czasu zanim zrozumie że nikt jej nie zabierze miski i ma jedzenia pod dostatkiem Ogonku Reda poszła do domu a w tym samym dniu trafiła do nas druga rottka...tylko ze 3 razy większa i z długim ogonkiem i tak samo przytulaśna Haniu, mam nadzieję że mimo wszystko suczki dogadają się
×
×
  • Create New...