Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. zaczynają się telefony z MP oby coś się udało
  2. biegam po wątkach, wczoraj wróciliśmy bardzo późno do domu booooo....była przecudowna adopcja! jedna z suniek znalazła wspaniały dom.... potrzymam w niepewności i idę uzupełnić wpisy na innych stronach:P rwpb, ty jesteś zawsze mile widziany..wpadajcie do nas z atosem ingrid, tobie należą się szczególne podziękowania...jest szansa na domek dla granda
  3. zapraszam na bazarek dla Granda coś do poczytania dla koneserów [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176827-MEGA-ARCHWALNE-numery-PRZYJACIELA-PSA-na-Granda-W-opcji-KUP-TERAZ[/URL]
  4. dużych szczeniąt nie mamy mario to specyficzny przypadek nie oddamy go do adopcji byle komu-to nie pies dla idioty ma swój charakter, nie będzie psem-przytulanką dodatkowo bywa agresywny przy jedzeniu Robert daje sobie z nim radę, mario nie warczy na niego spokojnie panujemy nad nim, niestety pamiętacie rudego STRACHA to przypadek beznadziejny o niego boję się najbardziej
  5. i to tak szybko wiwi, tetra poszła w dobre ręce nawet nie tyle do pilnowania co na kanapę..ciężko mi sobie to wyobrazić...ale widać że pan ma doświadczenie z takimi psami i nie straszne nauczyć takiego psa wszystkich zasad posłuszeństwa
  6. tak wsadziliśmy kombiaka do samochodu i pojechaliśmy do nowego domu kombi ma postawiony kojec z piękną dużą budą będzie miał tam dogadzane chyba tylko ja z ogonkiem wiemy jak on wybrzydzał przy jedzeniu początkowo będzie musiał jeśc dalej naszą schroniskową karmę a potem będzie można dodawać inne przysmaki właściciele kupili karmę taką jaką my karmimy psiaki więc powinno być wszystko ok
  7. tekstu jeszcze nie ma falk będzie wspaniałym przyjacielem rodzinym jest karny, posłuszny całe życie spędził w kojcu pilnując terenu jednej z firm, więc domek z ogrodem i mała zagródką dla niego będzie idealnym miejscem jeden z fajniejszych psów w schronisku
  8. może i dobrze...spokojnie zrobimy sterylke i będzie już w pełni gotowa
  9. sofijka ma obserwatora na allegro
  10. styczeń dopiero ruszył, ludzie zaczynają kupować gazetę ja wycofałam już chyba wszystkie ogłoszenia granda i zacnzę robić je od nowa już niektóre ogłoszenia były na szarym końcu listy niektórych ze stron może dzięki temu ktos wypatrzy granda robiłam rozliczenie-brakuje tylko 40zł na wpłatę styczniową dla kasi a czekają nas jeszcze kolejne leczenie ząbkow granda
  11. [URL]http://allegro.pl/item871327252_mieszaniec_szanucera_w_schronisku.html[/URL]
  12. całej zabrzańskiej ekipie spóźnione życzenia noworoczne misia ma się lepiej w domu była czarna rozpacz gdy miałam zabrać miśkę na jeden dzień do schroniska podejrzewamy zatrucie pokarmowe, ale kazałm obserwować misiaczka i jakby co mają dzwonic o każdej porze wtedy zabieram psiaka do siebie nie wzięłam ze sobą aparatu szkoda bo nie mam nowych zdjęć misi tam gdzie miała siwe na pyszczku ma teraz zupełnie białe, ząbki już powypadały, ale tylko z przodu ogólnie misia to pies nie tyle na kolana co na rączki jest tak przyzwyczajona do noszenia że chyba sprawia jej to przyjemność jak przyszłam sunia była zawinięta w kocyk i leżała na kanapie
  13. już byliśmy pewni że znia pójdzie do domu ale pani póżniej nie odzywała się może to i dobrze zina w poniedziałek będzie miała sterylkę miała robione usg i na szczęście nie nosi w sobie żadnych szczeniaków
  14. myślałam że cociaż po nowym roku będziemy mieli dobre wieści od mysi...
  15. widzę że tłumy na wątku:D no nic dodaję zdjęcia-przydadzą się do ogłoszeń [URL=http://img260.imageshack.us/i/dsc0017v.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1851/dsc0017v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/dsc0051xr.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/908/dsc0051xr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/dsc0112s.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6201/dsc0112s.jpg[/IMG][/URL]
  16. dzwoniła dzisiaj kasia, granduś wymaga kolejnej wizyty u weta coś zaczęło się pogarszać z ząbkami potrzebne bazarki i deklaracje a wogóle to wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów lepszego zycia grandusia gdyby nie wy, gdyby nie kasia i jej wspaniała rodzina granduś nie miałby nawet namiastki tego co dostał od kasi
  17. nie wydajemy psów na łańcuch wierzę że falk znajdzie dom..potrzeba tylko ogłoszeń
  18. dla mnie sunia zmieniła się nie do poznania teraz nie wiem czy poznałabym ją na ulicy taki dom jaki znalazły kapszonki u Magdy tylko życzyć wszystkim naszym psom to lepiej niż psi raj na ziemi!!! ingrid, odi znalazł domek więc twoją wpłatę zgodnie z obietnicą przekaże dla grandusia o szczeniaki jest bardzo dużo telefonów i zapytań ale do tej pory jeszcze nikt nie przyjechał
  19. zdjęcie zrobię już niedługo ogonek była świadkiem-miałam chęci ale zanim wyrobiliśmy się ze zdjęciami z maximą było za ciemno na jakiekolwiek zdjęcia koziołek to taki jeszcze szczeniak-nawet rogi mu jeszcze nie wyszły-ledwo je widać spod sierści niestety łapka ma starą ranę po wnykach ścięgna są poprzecinane wygląda to tak jakby miał już zanik mięśni mam nadzieję że tylko nie grozi mu amputacja łapki- w najlepszym wypadku grozi mu ogród zoologiczny o ile taki się znajdzie największe problemy są tylko z podaniem zastrzyku-jest dużogorzej niż przy psach:)
  20. no coś nie otwiera mi się
  21. poprosze roberta żeby pomógł nam w robieniu zdjęć falkowi na zewnątrz i będziemy działac z ogłoszeniami
  22. transport odinka był wstępnie ustalony na 3 stycznia jeśli jednak znowu coś stanęło by na przeszkodzie, mam wrażenie że rodzina w końcu zniechęciłaby się do adopcji odiego
  23. to nie krówka-teraz dostała imię Gabi [URL=http://img81.imageshack.us/i/dsc02353k.jpg/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7353/dsc02353k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/dsc02388.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1462/dsc02388.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj do adopcji trafił mały szczeniak [URL="http://img136.imageshack.us/i/dsc0093of.jpg/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7970/dsc0093of.jpg[/IMG][/URL]
  24. zauważyłam że wątki w pierwszym poście nie działały pouzupełnialam watki i pozmieniałam zdjęcia są stronie są prawie wszystkie psy ze schroniska-większość z nich ma swoje wątki
×
×
  • Create New...