[quote name='barkot']strasznie mnie ta mordka Sabci z banerka przyciagnela na Jej watek
mysle o niej intensywnie, bede szukac domku w moich rewirach z calych sil
blagam, wyciagnijcie Ja z budy, sprawdzcie czy jest, czy jest w depresji?
zasponsoruje hotelik jesli dobre cioteczki ze Szczecina Ja wyciagna
po przeczytaniu watku jakos mam wrazenie ze czas teraz w schronie bardzo dziala na Jej niekorzysc
przez weekend tu nie mam jak zajrzec, ale w poniedzialek bede[/quote]
czytam i oczom nie wierze:crazyeye: moze sie uda odmienić los psinki:multi: