Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. Fona ma w podpisie, ze bedzie 28ego to sie dowiemy, co u Zwirków :)
  2. no wlasnie nie wiem :-( a teraz bylam w wannie i tez jedno narobilo, moze za duzo im mama jesc dawala czy co.... no ale pojutrze przyjezdza ktos z Russ'a ogladac Mysze do szkolenia to moze oba mi zmadrzeja :) padlo na Mysze, bo Lunka byla na poczatku grzeczniejsza tylko zle nwyki przejela, wiec skoro Mysza dziala jak wzor to musi byc grzeczniejsza ;)
  3. ja tu sobie wracam po 2 tygodniach z nadzieja, ze psy troche wyspokojnialy, a tu prosze, codziennie w domu kupa, nadarte gazet i w dodatku rzucily sie na sasiadke, podarly jej bluzke i ja podrapaly :shake: :mad: co za dzikusy ! a ta kupa to chyba Lunkowa, choc nikt nie przylapal na goracym uczynku, wiec moze i Myszy odbilo, ehhh ...
  4. o rany !!! wrocilam po prawie 2 tygodniach i taka wiadomosc ! ale super :multi::multi::multi: Bibusiu - udalo Ci sie !!! ale sie ciesze ! :multi::multi::loveu::loveu:
  5. nadrabiam zaleglosci w watku, Grzybek do gory !
  6. o rany :-(:-( jaki ten swiat jest okropny.... :placz: spij sobie Shippku.....
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6526511#post6526511[/URL] karty dla Grzybka
  8. moze by tytul zmienic co by wiecej osob sie moglo cieszyc ? :)
  9. no to fajnie, ze miala kolezanke i mogla sie wyszalec :) sliczne zdjecia :loveu:
  10. zupelnie niezrozumiale:-( mam nadzieje, ze jak wroce z wyjazdu to zobacze dobre wiesci w sprawie Fidelka !
  11. no to dobrze,ze juz po ! :) a ten DT to jak, jest jakas szansa, ze bedzie na stale?
  12. dziewczyny nie kłóćcie się, szkoda nerwow, a przeciez kazdy chce dla Biba jak najlepiej. owszem, sytuacje sa czasami stresujace, szczegolnie dotyczace adopcji, ale przeciez nikt tu nie chce dzialac na szkode psiaka, wiec po co sobie psuc humor i w ogole...
  13. zdaze nawet dzis/jutro cos wystawic tylko bedziecie musialy podbijac jak mnie nie bedzie ;)
  14. o jak super !! dopiero teraz sie dowiedzialam :multi::multi::multi: :cool2::cool2: dla takich chwil sie zyje :)
  15. wszystkie kociaki juz w nowych domach !! :multi::multi::multi: nikt nie zostal w lecznicy :)
  16. ciekawe jak im sie mieszka w innym otoczeniu teraz na czas wyjazdu
  17. czy nikt o niego nie pyta? nic zupelnie? rany :(
  18. moze ma hustawki nastrojow ? ;)
  19. ja tez chetnie wespre bazarkami, raczej po powrocie,ale sie deklaruje ! Grzybek taki biedny, ze az sciska cos w srodku i nie moze puscic :-(
  20. a moze jakis DT? nawet platny moze? kurcze, Murzynku, musisz jeszcze miec swoj prawdziwy dom w tym zyciu !!
  21. co za lizusek z Drucika ;)
×
×
  • Create New...