Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. do lecznicy jeszcze jedna kociczka trafila, ale juz zostala wyadoptowana, a kociczka z tego miotu jest zarezerwowana :)
  2. musze porobic, bo ze spacerow to mamy malo, jakos sie boje o aparat przy nich ;) ale cos zrobie i wrzuce, poki co to szukam poprzednich filmikow z Myszusiowa glupawka i je gdzies wstawie jak sie naucze na youtube albo gdzies tam :)
  3. jak dobrze,ze juz szczesliwie po. czy dzielnie to znosi malenstwo?
  4. uffff udalo sie !!!!!!!!!! :multi::multi::multi: koteczka pojechala do bardzo dobrego domu ! bedzie tez miala druga kocia mala towarzyszke :)
  5. Myszka ostatnio zostala hipopotamem :eviltong: poszlysmy na dlugi 2godzinny spacer w fajne miejsce (niestety jak sa 2 psy to nie potrafie z nimi wsiasc do autobusu i musialysmy isc) i zmeczony Myszus rzucil sie w bajorka , taplal skakal tylko glowka wystawala i potem wyszedl taki dyszacy mokry i pekaty :)
  6. Lunek juz 4 dni nie sikal w domu ! :multi: i na tate szczeka mniej i w ogole jest ostatnio grzeczniejszy :)
  7. a my pozdrawiamy Drucika ! :loveu: a do gryzakowania sa jeszcze takie fajne kostki zielone, podobno czyszcza zeby, chociaz niestety na dlugo nie starczaja.. ja jakos nie moge sie do ucha przekonac, wyprobowalam za to wszystko inne, co nie przypomina zadnej czesci zwierzatka ;)
  8. o,to pan kuleczek jeszcze zyje :)
  9. w piatek pani, ktora ja znalazla jedzie ogladac nowy potencjalny domek pod Warszawa :)
  10. duzo zdrowia dla Karmelka ! i za Drutkę kciuki w czwartek trzymam ! :)
  11. jeszcze jest w lecznicy, nowych telefonow nie bylo, a o tamtym pierwszym nie wiem nic na razie :shake:
  12. no kurcze no ! :-( co z tymi ludzmi ! :mad:
  13. a ja przypomne o swoim bazarku, moze ktos sie skusi na jakies kosmetyki? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997&page=18[/URL]
  14. a jak sie fajnie bawia razem ! :) dobrze, ze je z tego transporterka wypuszczaja tam.
  15. o rany :-(:-( biedne maluszki......
  16. to pewnie dlugo taka chudziutka nie bedzie :cool3:
  17. ale slicznosci :loveu: i te zmruzone oczka na ostatnim zdjeciu !:loveu:
  18. moze rzeczywiscie nie jest nauczona.. albo mamy ten sam problem z sikawkami :shake:
  19. zalozylam mu bazarek, choc tyle moge zrobic. poza trzymaniem kciukow oczywiscie ... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997[/URL]
  20. w lecznicy mowia, ze nikt zuplnie sie nie zainteresowal :(
  21. ciesze sie, ze byla tak szybka reakcja i pies jest bezpieczny... uff
  22. a ja mysle,ze tytul watku jest juz nieodpowiedni :)
×
×
  • Create New...